Džokera dienas un nedienas

Blogs and Chats

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby ash » 09 Dec 2013, 14:10

es cenšos vadīties pēc kažoka kupluma, bet man liekas ka 70% nokļūdos. :D
šīs pūkainās meitenes ir kolosāli pastaigu biedri!
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 09 Dec 2013, 15:30

ash wrote:es cenšos vadīties pēc kažoka kupluma, bet man liekas ka 70% nokļūdos. :D
šīs pūkainās meitenes ir kolosāli pastaigu biedri!


Pilnīgi piekrītu, superīgi suņuki un saimniece, protams, arī :)
Ja Pērļuks un Čikita apstājas kopā, tad uzreiz varu pateikt kura ir kura, bet tad, kad viena dzenas pakaļ Džokim, bet otra iet kopā ar Umu, tad man palīdz tikai iemaukti :D
Galvenais, lai Danute neizspēlē joku ar mani un pirms pastaigas nesamaina iemauktus baltajām meitenēm :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Danute » 09 Dec 2013, 15:35

fedelta
Galvenais, lai Danute neizspēlē joku ar mani un pirms pastaigas nesamaina iemauktus baltajām meitenēm :D

Super ideja! Nākošreiz īstenosim. :medos:

ash
Ieraksti savā brīvdienu kalendārā pastaigu kopā ar mums visiem. ;)
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby ingo » 09 Dec 2013, 15:39

Danute Nu re, jums jelgavā arī pamazām salasās pastaigu kompānija ;) Kā tur bija tas teiciens- labs nāk ar gaidīšanu :-)
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 09 Dec 2013, 15:42

Es jau būtu dikti priecīja, ja ash pievienotos, jo, ja vairāk dažādu sunču pastaigas laikā, jo mans suncis ātrāk pieradīs pie smukas iešanas un pie tā, ka ir daudz, dažādu suņu un jāuzvedas paklausīgi arī saskarsmē ar citiem suņiem.

ash
Ja piekrītat, ceru, ka Jūsu suņukam nav kādas sevišķas antipātijas vai nepatīkamas atmiņas saistībā ar VAS šķirnes pārstāvjiem vai samērā liela auguma suņiem.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 09 Dec 2013, 15:53

ingo wrote:Danute Nu re, jums jelgavā arī pamazām salasās pastaigu kompānija ;) Kā tur bija tas teiciens- labs nāk ar gaidīšanu :-)


Es jau esmu priecīga, ka Danute piekrita kopīgām pastaigām un viņas bariņš mūs pieņēma :jaa: , jo mums saskarsme ar citiem suņiemir ļoti nepieciešama un Danutes meitenes ir ļoti labas skolotājas :jaa: , salīdzinoši ar pirmo un otro pastaigu, mans suncis jau uzvedās daudz mierīgāk (vismaz man tā liekas, kā no malas izskatās, tas jāprasa Danutei)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Danute » 10 Dec 2013, 13:35

ingo wrote:Danute Nu re, jums jelgavā arī pamazām salasās pastaigu kompānija ;) Kā tur bija tas teiciens- labs nāk ar gaidīšanu :-)

Izskatās gan tā. Pagaidām mēs tikai taisamies lasīties kopā. Ceru,ka izdosies arī mums saorganizēties uz daudzskaitlīgām pastaigām tāpat kā Liepājā jums. ;)
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby ash » 10 Dec 2013, 14:20

tapēc jau es tupu kā pele alā un pat nepīkstu, ka man ir bail, ka Akim varētu arī nepārāk iepatikties Džokers. Bet protams - var jau mēģināt un ja Džokers neizrādīs agresiju un vēlmi dominēt, tad varētu būt arī ok. un var jau arī laist no pavadām vaļā pa vienam, var kašķu podus vispār nelais vaļā no pavadām. un tas varbūt pat būtu vērtīgs trenniņš - mācīt suni savaldīties, pat ja viņam kāds nepatīk.
tā ka es par kopīgu pastaigu!
man tikai jāatzīst, ka esmu šobrīd praktisku problēmu slazdā - pirms neilga laika pārdevām manu mašīnu (man tas ir diezgan sāpīgs zaudējums), līdz ar to esmu bez mašīnas un šķiet ka līdz janvārim man nāksies paciest brīvās kustības ierobežojumus. bet jāskatās, tuvākā iespējamā brīvdiena ir 26/12 vai 28/12 (decembrim baisākais grafiks)
:pastaiga:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Linda B. » 10 Dec 2013, 15:06

Vai kāda jums te jauka kompānija veidojas.Žēl,ka es vairs un vēl neesmu Jelgavā.Labprāt mēģinātu draudzēties ar lieliem suņiem,ja tikai tie mūs nemēģinātu nomīt vai pagaršot.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 10 Dec 2013, 15:50

ash

Ja Jūsu suncis būs noskaņots uz rotaļām un pirmais neuzsāks kautiņu nedomāju, ka Džokers darīs pāri Jūsu sunim (līdz šim arī ar sava dzimuma pārstāvjiem uzvedies draudzīgi un nav nekādu agresijas pazīmju un vispār, viņš ir ļoti draudzīgs pret visa izmēra, vecuma un dzimuma suņiem, jo pats vēl ir samērā jauniņš un domā tikai par rotaļām). Un, ja viņus lēnām sapazīstinās, tāpat kā ar Danutes suņiem no sākuma - lēnām, mierīgi, no attāluma, ik pa laikam apsēžoties un mazinot satraukumu, domāju, ka nekādiem starpgadījumiem nevajadzētu būt, bet viss jau var būt un, ja redzēsim, ka klabina zobus viens otram acu priekšā vai rūc, tad varēsim palaist skriet uz maiņām, lai redz, ka tas otrs jau neko sliktu nedarīs un pieradīs pie otra klātbūtnes.
Jo arī Uma, cik stāstīja Danute nav sajūsmā par lieliem tumšiem suņiem, bet, kad staigājām un pēc tam, kad palaidām vaļā, skrēja visi bariņā un, ja Džokim arī uzradās īpaša interese, tad viņa iespējams arī noklabināja zobeļus (bet es nemanīju ko tādu, vienkārši Danute pabrīdināja, ka tā var gadīties, ka viņa tā parāda, lai pārlieku neuzbāžas) un viss, atkal visi kopā bariņā un nekādu agresijas vai antipātiju pazīmju nebija, visi kopā skrēja un spēlējās.
Viņš man nav kašķu pods, vismaz līdz šim nav bijis, viņam patīk suņi, kuriem patīk viņš un skriešana.
Last edited by fedelta on 10 Dec 2013, 16:59, edited 3 times in total.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 10 Dec 2013, 16:47

Linda B. wrote:Vai kāda jums te jauka kompānija veidojas.Žēl,ka es vairs un vēl neesmu Jelgavā.Labprāt mēģinātu draudzēties ar lieliem suņiem,ja tikai tie mūs nemēģinātu nomīt vai pagaršot.


Nu Džokis pagaršot, noteikti negaršotu un ar to nomīšanu - virsū viņš nelec, bet skrien, mūk vai tieši otrādi dzenas pakaļ ^^
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby ash » 10 Dec 2013, 17:25

mums redz bija tas nejaukais gadījums vasarā, kad sakāvās ar kaimiņu AAS.
par to notikumu man dalītas jūtas, bet nu fakts jau tāds, ka viena pagale nedeg. vasarā viņš ik pa laikam mēdza izrādīt agresiju uz svešiem suņiem (rūca). pēdējā laikā neesmu vairs to novērojusi, ir palicis mierīgāks. bet es domāju, ka, kā jau terjers, uz provokāciju atbildētu nekavējoties. vai viņš varētu izprovocēt citu suni - es nezinu, bet gribētos jau ticēt ka pret draudzīgi noskaņotu suni arī izturētos draudzīgi.
bet tas nozīmē tikai to, ka mums vajag biežāk tikties ar lieliem, melniem suņiem. varbūt viņi nesadraudzētos, toties mācītos uzvesties sabiedrībā, un tas jau arī ir ļoti vērtīgi.
tā ka padodiet man ziņu, kad plānojat atkal kopīgi staigāt - ja varēšu - piebiedrošos. :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 10 Dec 2013, 18:15

ash wrote:mums redz bija tas nejaukais gadījums vasarā, kad sakāvās ar kaimiņu AAS.
par to notikumu man dalītas jūtas, bet nu fakts jau tāds, ka viena pagale nedeg. vasarā viņš ik pa laikam mēdza izrādīt agresiju uz svešiem suņiem (rūca). pēdējā laikā neesmu vairs to novērojusi, ir palicis mierīgāks. bet es domāju, ka, kā jau terjers, uz provokāciju atbildētu nekavējoties. vai viņš varētu izprovocēt citu suni - es nezinu, bet gribētos jau ticēt ka pret draudzīgi noskaņotu suni arī izturētos draudzīgi.
bet tas nozīmē tikai to, ka mums vajag biežāk tikties ar lieliem, melniem suņiem. varbūt viņi nesadraudzētos, toties mācītos uzvesties sabiedrībā, un tas jau arī ir ļoti vērtīgi.
tā ka padodiet man ziņu, kad plānojat atkal kopīgi staigāt - ja varēšu - piebiedrošos. :)


Protams, ka 100% nevaru teikt, ka mans suns neizprovocēs, bet es vienkārši stipri šaubos, ka viņš tā darīs, jo viņam ir draugi gan kuces gan kobeļi, un vienmēr spēlējas, par rūkšanu vai kaušanos pat nedomā (TTT), bet, ja viņam nāks virsū un kodīs, protams, ka aizstāvēsies, kā jau katrs suns neatkarīgi no lieluma vai dzimuma. Atzīšos, ka bij viens starpgadījums, bet tur tik tiešām nebija mana suņa vaina (nesaku to kā viņa saimniece, bet tīri redzot to visu no malas), vienkārši kaimiņu suns ielauzās mūsu sētā (izlauza koka žogu) un pilotēja uz mana suņa bļodu, kura bija nolikta ārā (tas bija vasarā) un iekšā bija kauls, tad gan mans puika aizstāvēja savu dārgumu un rādija zobus un rūca, bet ar stingru "nedrīkst" un "mierā" viss beidzās un kaimiņ atskrēja savākt savu suni. Un, ja ierauga to suni esot sētā, pieiet pie sētas, bet pēc pirmā, citreiz otrā "Džoker, šurp" līdz šim ir atsaucies un atnāk (vispār komanda "šurp" mums citu suņu klātbūtnē, maigi sakot, pieklibo, bet mēs dikti cenšamies un mācāmies un ceram (vismaz es ļoti) uz panākumiem), ja mēģina vēlreiz iet, pasaku stingru "nedrīkst" un parasti ,paldies Dievam, ar to pietiek, lai zustu interese par kaimiņu suni (jo man negribās izprovocēt vēl vienu kautiņu ar savu vienaldzību, jo kaimiņu suns nav no tiem miermīlīgākajiem (viņiem ir VAS un Rotevilera krustojums un man pret rotiem ir respekts, neteikšu, ka bail, bet klāt labāk neeju ne pati, ne sunim ļauju rotisti neapvainojaties,nesaku to par visiem rotiem, bet tas kaimiņu rots tiešām nav tendēts uz jautru,miermīlīgu spēlēšanos.), tādēļ labāk atsaucu suni un cenšos izkliedēt viņa interesi par to suni.
Es jau domāju, ka 7dien kā vienmēr dosimies uz pilsētu, tikai jāprasa kas Danutei ieplānos brīvdienās un vai viņa gribēs ņemt mūs bariņā :), kad nāks tuvāk(ja varēs, būs gribēšana un nebūs citi plāni) tikai jāsaskaņo laiki.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Danute » 10 Dec 2013, 20:01

Danute pati vēl nezin ko brīvdienās darīs. :neparliecinats: Nāks tuvāk,tad skypā uzakstīšu.
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 10 Dec 2013, 20:59

Danute wrote:Danute pati vēl nezin ko brīvdienās darīs. :neparliecinats: Nāks tuvāk,tad skypā uzakstīšu.



:kanepe: Tāpēc jau rakstīju, ka saskaņosim visu, kad nāks tuvāk brīvdienas ^^
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Linda B. » 10 Dec 2013, 21:36

Mums noderētu satikties ar Džokeru,tā vismaz izklausās.Nav mums bijusi īsti prātīga socializācija ar lieliem suņiem.Draudzenes rots(es ceru,ka viņa te neieskatīsies,citādi es bietē dabūšu :D ) nešķiet sevišķi labvēlīgi noskaņots pret manējām,tas ir,tiklīdz sāk kaut kur mēģināt skriet,nesās pakaļ un mēģina iekost mugurā un pēc tam vēl ilgi nevar atsieties un mēģina iekost par šādu "nekaunīgu" izgājienu no manējo puses,kā skriešanu.Tāpēc mēs vairs īsti kopīgās pastaigās neejam,jo lai arī nekāda lielāka skāde par slapju muguru mums nav bijusi,es šim sunim,attiecībā uz saviem suņiem,galīgi neuzticos.Nu un šim visam sekas ir tādas,ka droši vien,ja Džokers izdomātu ar viņām paspēlēt ķerenes sāktos paniska kaukšana tā it kā kāds viņas uz pusēm rautu,jo pieredze rāda,ka ja skrien pakaļ-mēģinās iekost.Mums nudien noderētu kontakts ar lielu suni,kas skrien pakaļ nevis lai pagaršotu,bet lai paspēlētos.Mums vispār noderētu kontakts ar suņiem,kas ir augumā sākot no ceļa,jo tie nezkāpēc tiek diskriminēti un pirmajā mirklī ir vēlme tādu svešu suni apēst(diezgan ātri gan saprot,ka nekādas žvankstēšanas un mēģinājumi ielekt ar zobiem dibenā viņām nespīd un met mieru un nākošajā tikšanās reizē to jau uztver kā pazīstamu suni,ko nevajag apēst).Vārdu sakot,man tiešām žēl,ka vēl aptuveni pusotru gadu būsim iecavnieces,jo Jūsu kompānija mums varētu noderēt,lai tiem maniem cīsiņiem ieskaidrotu,ka lieli suņi nav sliktāki par mazajiem.Atceros gan,ka Danute man kādreiz teica,ka nevarot mums piedāvāt kopīgas pastaigas,jo pūkdupšiem esot sliktas atmiņas par takšiem.Bet nu varbūt mums tomēr kādreiz izdodas mainīt domas Danutes pūkdupšiem par takšiem un maniem takšiem par suņiem,kas lielāki par viņām pašām.
Es esmu baigi aizpļurkstējusi un piedrazojusi tavu blogu.Sorry :sarkstosa:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 10 Dec 2013, 21:43

LindaB droši raksti, man nav nekādu pretenziju un Džokis pat skrienot necenšas kamp, ja noķer tad lēkā kā tāds partizāns un priecājas, ka ir noķēris un tad gonko tālāk, lai ķer viņu :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 10 Dec 2013, 21:54

un ja arī viņas censtos viņam ieķerties pēcpusē, viņš uztvertu to kā rotaļu, ja vien nenāk virsū rēkdamas ar domu nokost, jo bija viens gadījums, kad no sētas izskrēja viens bobis (mazāks par taksi) un centās žvankstēdams ieķert manam purnā, mans tik skatījās uz viņu no aukšas, pagāja atpakaļ, ierējās savā dobjajā balsī, kas izklausījās pēc - liksies mierā un gāja tālāk :D tākā, ja otrs suns neskrien virsū ar domu dominēt vai nokost, mans suns uz to reaģē kā tādu dulluma izpausmi un cenšas spēlēties tālāk.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Danute » 10 Dec 2013, 22:05

Linda B.
No manas puses runa gāja par pelēko pūkudupsi. Umai tiešām takši un vispār tumši suņi nesimpatizē. :)
Ja ir saprātīgs saimnieks,tad varam mēģināt,bet nu jārēķinās,ka neatkarīgi no auguma, kašķis dabūs staigāt pie pavadas. :)
fedelta nenobijās no mums. :tikainesaki:
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 10 Dec 2013, 22:10

Danute wrote:Linda B.
No manas puses runa gāja par pelēko pūkudupsi. Umai tiešām takši un vispār tumši suņi nesimpatizē. :)
Ja ir saprātīgs saimnieks,tad varam mēģināt,bet nu jārēķinās,ka neatkarīgi no auguma, kašķis dabūs staigāt pie pavadas. :)
fedelta nenobijās no mums. :tikainesaki:



Pff, nemaz nebija doma baidīties :D man tāds pats traks rakaris, tāpēc saprotu kā tas ir :estevisamilosu: un man ir ļoti patīkami ar jums visām staigāt, saņemu daudz labus padomus un kopīgiem spēkiem apmācam manam suncim uzvesties pie pavadas kā nākas un superīgi pavadīta jau otrā 7diena ^^ un Umas skola ļoti labi noder, jo Džokim ir jāsaprot, ka visi nav vienādi un spēlējoties pastāv arī robežas.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron