Džokera dienas un nedienas

Blogs and Chats

Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 06 Dec 2013, 19:13

Jau sen domāju par sava bloga izveidi, bet domāju - kas tad viņu lasīs, tad nu šodien ir tā diena, kad saņēmos :) (Iespējams, ka tik tiešām nevienam nebūs interesanti lasīt manis rakstīto, bet vismaz man pašai pēc kāda laika, būs jauki lasot to visu atcerēties)

Mans sapnis par savu suni meklējams 9 gadus senā pagātnē, kad man uzradās vēlme par savu suni.
Kādu vakaru izdomāju šo sapni sākt īstenot lūdzot mammas atļauju, bet pēc mammas - nē (tagad saprotu kāpēc mamma neatļāva, jo būdama tikai 6 gadus veca es diez vai spētu pienācīgi par suņuku rūpēties, jo par suņiem praktiski neko nezināju - to vien, ka viņam ir 4 kājas un viņš ir jābaro un ar viņu jāspēlējas), sapnis beidzās, taču - ne uz ilgu laiku jau pēc divām nedēļām :D mēģināju pierunāt mammu vēlreiz, taču bezcerīgi. Tobrīd dzīvojām privātmājā iepriekšējais suns bija devies citos medību laukos un bija iespēja tikt pie jauna, bet mamma ne un ne. Tad kādā saulainā pavasara dienā pa mūsu mājas durvīm iesoļoja, apaļš un pūkains kunkulītis vārdā Rodis, es, protams, biju laimīga - beidzot man ir suns, vēl pie tam kucēns, taču pēc laika sapratu, ka Rodis mani nemaz ar neuzskata par savu saimnieku, neklausa mani un mana interese ar to arī izdzisa (taču ne jau pavisam)
Pēc 6 gadiem dzīve sagrozījās tā, ka mani vecāki šķīrās un es ar mammu pārvācāmies uz dzīvokli (bet ne par to stāsts). Kādu vakaru kā sagadījās kā ne, bet man vēlu vakarā nenāca miegs un es, protams, sāku skatīties TV, kur pa LNT (vēl tagad atceros :D ) gāja filma par suni - neredzīgo pavadoni. Tas gudrais suns mani tā apbūra, ka sāku internetā meklēt kā tad to suni apmācīja, ka viņš ir tik ļoti gudrs un tā uzdūros rakstam par kinoloģiju, sāku lasīt un meklēt arvien vairāk informācijas, pat mācījos daudz ko no galvas, lasīju par suņu šķirnēm, eksterjeru, vēsturi utt. Pēc pāris mēnešiem sapratu, ka ļoti vēlos suni, bet nu jau izlēmu to apzināti, zināju kas un kā, vajadzēja vien mammas piekrišanu. Mammas atbilde, protams, bija - suni dzīvoklī nē. Bet liktenis bija lēmis citādāk - mammas draudzene devās uz Angliju un nebija kur atstāt suni uz to laiku kamēr viņa prom. Mamma piekrita (biju pārsteigta, jo gandrīz uz visiem 100% zināju, ka mamma teiks nē). Un tā nu pie mums nonāca 5 gadus jauns,melns čau čau šķirnes pārstāvis. Katru rītu cēlos 6, lai vestu viņu ārā, ķemmēju (tur tik bija ko ķemmēt), baroju, spēlējos, biju izpelnījusies suņa uzticību, BET es jutu un zināju, ka tas nav mans suns un tāds arī nebūs. Pēc gada suns bija jāatdod, jo saimniece atbrauca atpakaļ. Ar asarām acīs ;( un lielām skumjām dabūjām suni mašīnā (ne par ko nekāpa - sēdēja man pie sāniem un skatījās acīs, nekad neaizmirsīšu to viņa skumjo skatienu, tajā brīdī jutos kā nodevēja) un prom viņš bija. Bet doma par SAVU suni mani nepameta.


Tad atkal sekoja pārvākšanās, jo sapratām, ka neesam "dzīvokļa cilvēki", pārvācāmies uz privātmāju. Vienu rītu izdzirdēju mammu runājam ar tēti pa telefonu - dzirdēju vārdu - kucēns, dzimšanas diena, labas sekmes gada beigās, pierādīja, ka var. Parādījās cerība. Savā galvā izsecināju, ka labas sekmes - par to man nav jāuztraucas, jo vidējo atzīmi biju jau aprēķinājusi - viens 7 latviešu valodā un vidējā atzīme augstāka par 8, tātad, ja tādi ir viņu noteikumi, man iespējams būs suns, mans suns.
Un 20 jūnijā (tas gan ir divi mēneši pēc manas dzimšanas dienas :D) 14 gadu vecumā es saņēmu savu mazo kunkulīti, tajā brīdī pat sāku raudāt no laimes, jo es to biju gaidījusi tik ilgi.
Mans mazais bumbulītis :1984
2 mēnešus vecais pūkudupsis tika pie vārda Džokers. Atzīšos, ka pirms tiku pie sava suņuka, VAS nebija manu favorītu sarakstā, taču biju diezgan daudz lasījusi un skatījusies. Bet tagad droši varu teikt - citu nemaz negribētu, viņš mani ir pats labākais un mīļākais, gudrākais, protams ar saviem stiķiem un niķiem (kā jau vairums suņu :D )

Un te dažas bildītes:
1985 Džoka pirmā ziema

1986 šī ir viena no manām mīļākajām bildēm :samilejies:

1987mans skaistulis

1990 mans mīlulis pēc spēlēšanās.
Last edited by fedelta on 06 Dec 2013, 21:50, edited 1 time in total.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 06 Dec 2013, 21:46

Šodien beidzot ir ziema, snieg nepārtraukti un ir izveidojusies pamatīga sniega kārta. Tā nu ar Džoki devāmies iemēģināt pirmo sniedziņu un devāmies sniegotā pastaigā.
2117 pēc atstātajām pēdām nospriedu, ka esam otrie, kas izmēģina balto sniega segu. Mašīnas balto sniedziņu vēl nav dikti izbraukājušas, kas radīja patīkamu, baltu sajūtu, kura padarīja pastaigu īpašu, jo šis taču ir šī gada pirmais sniegs un Džokerītim tas ir tikai otrais viņa mūžā.
2119 jāpaosta un jānoprovē kas tad tas ir :D pēc tam sekoja 5 min ilga vārtīšanās un gulēšana sniegā, kuru es nevarēju nofotogrāfēt, jo tas notika lielā ātrumā ar milzīgu azartu.
Šo patīkamo sajūtu ir grūti aprakstīt, visas ieliņas ir tik gaišas un patīkamas, kokiem mugurā nu ir balta sniega sega - citam biezāka, citam plānāka, bet kopā tas rada ļoti krāšņu un ilgi gaidītu ainavu.
Konstatēju, ka manam suncim ārkārtīgi patīk ķert sniega pikas, viņš viņas ķēra lēcienā, meta kūleņus, stāvēja uz divām ķepām (ko tādu es redzēju pirmo reizi viņa izpildījumā), lai tikai noķertu to piku.
Pēc kāda laika suns aizlavās un noklust, apeju ap mājas stūri un pieķēru, kur pazūd malka no šķūnīša 2120 :D.

P.S. Atvainojos par bilžu kvalitāti, jo fotoaparātu noliku pa rokai, bet tik un tā aizmirsu paņemt līdz :akes:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby ruu » 06 Dec 2013, 21:49

Tavu blogu lasīs daudzi :) Kluso lasītāju gan parasti ir vairāk, nekā rakstītāju, es to vidū ;)
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 06 Dec 2013, 21:54

ruu wrote:Tavu blogu lasīs daudzi :) Kluso lasītāju gan parasti ir vairāk, nekā rakstītāju, es to vidū ;)



Ceru, ka tiem, kas lasīs tiešām būs interesanti ^^ . Es pati arī esmu klusā lasītāja (vienmēr lasot domāju, ko tad es tur rakstīšu, gan jau citi...)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby DanaMary » 06 Dec 2013, 21:59

Apsveicu ar bloga uzsākšanu! :)
Man jau lēnām sāk skaust, visi liek tiik ļoti skaistas ziemas bildes, sniegs, kupenas, suņi...Mums Liepājā tikai pretīgs vējš, lietus un ik pa brīžam var manīt gaisā mazmazītiņas sniegpārsliņas, bet kamēr nokrīt pie zemes tās jau ir izkusušas. :( Pēdējās dienās vēlme ar suni iet ārā ir 0, bet nu, suns tomēr ir suns, ejam pastaigās, bet stipri īsākās, jo prieka nav ne man, ne sunim. Bet ko tur nīdēt, kaut kad jau būs ziema arī mums. Prieks, ka vismaz citiem ir tā ziema. :D
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 06 Dec 2013, 22:18

DanaMary

Mums pulksten 18.00 bija apmēram tā 2116, bet jau pēc aptuveni 2 stundām jau tā 2117 (varbūt no rīta pamostoties arī jūsu pusē jau būs uzsnigusi bieza sniega sega ^^ )
Es pati biju šokā, jo nebija piesalis, pa dienu pat līdz zemei netika, vēlāk sniegs bija tikai zālītē, braucamā daļa bija dubļos, bet, kad paskatījos pēc kāda laika pa logu - sniegs līdz potītēm un dažviet pat dziļāks :D biju patīkami pārsteigta, ņēmu pavadu un gājām izlūkot sniegotās ielas un izbaudīt pirmo sniegu.

Novēlu arī jums abiem pēc iespējas ātrāk jūsu pusē sagaidīt kārtīgu sniedziņu :logs:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby DanaMary » 06 Dec 2013, 23:40

Super, gandrīz kā īstā,īstā ziemā! :logs:
Nebūtu jau slikti,ja uzsnigtu, kā nekā rīt taču Liepājas izstāde, lai gan dalībnieki noteikti nepriecātos. :D
Paldies!
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 06 Dec 2013, 23:43

Mazliet plašāk par 20. jūniju :) (atceros to tā itkā tas būtu bijis vakar)

No rīta pamostos - silta, saulaina vasaras diena, mamma darbā, esmu viena pati mājās, izdaru visus rīta darbus un domāju ko lai iesāk atlikušajā dienas daļā, jo pulkstenis bija tikai ap pusdienas laiku , mamma mājās tikai 17.00. Ko lai iesāk? Esam nesen ievākušies, nolemju izkrāmēt atlikušās kastes un iekārtot savu istabu tā kā, manuprāt, ir labi un ērti (esmu no tiem, kam, jo mazāk mēbeļu, jo labāk :D ) Izvācu visu lieko, skatos, ka pulkstenis jau ap 17.00, tātad drīz brauc mamma. Izeju attaisīt vārtus un redzu - pēc pāris minūtēm mamma ir mājās. Ienesu no bagāžnieka iepirkuma maisiņus un gaidu, kad nāks mamma, pa logu redzu, ka nes kasti, nodomāju, ka nopirkusi kādus stādus un uzeju augšā, ieslēdzu austiņās mūziku un sāku krāmēt drēbju skapi, nemaz nemanīju, ka mamma ieiet manā istabā, es pagriežos, lai pavaicātu ko viņa gribēja un manā gultā guļ mazs, pūkains kucēns. No sākuma nespēju noticēt savām acīm, domāju, ka mantiņa :D un tad es sapratu, ka tas ir īsts, pavisam īsts un mans kucēns.
Sāku raudāt (tobrīd emocijas bija tik daudz, ka vienkārši gribējās raudāt - no prieka, protams). Ieliku kucēnu gultā, apkārt apliku segas, lai neizveļas ārā un skrēju pateikties mammai par visbrīnišķīgāko dāvanu. Biju tik laimīga, ka nezināju kur likties, sabučoju mammu un visa turpmākā vakara garumā mamma vārdu paldies dzirdēja desmitiem reižu. Noskaidroju vecumu, idejas autoru :D (kā beigās uzzināju tieši čau čau suņuks bija tas, kas man palīdzēja tikt pie šī brīnumjaukā suņuka, jo es esot mammu pārliecinājusi, ka esmu spējīga par suni rūpēties vārda vistiešākajā nozīmē.
Diena iesākās kā parasta vasaras diena, bet beidzās kā lielākā sapņa piepildījums.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 06 Dec 2013, 23:50

DanaMary wrote:Super, gandrīz kā īstā,īstā ziemā! :logs:
Nebūtu jau slikti,ja uzsnigtu, kā nekā rīt taču Liepājas izstāde, lai gan dalībnieki noteikti nepriecātos. :D
Paldies!


Mums turpina snigt, no gaisa krīt nevis mazas sniegparsliņas, bet nu jau sniega pikuči, koku zarus nevar redzēt, ir viena liela balta bumba :D arī žoga nav, izskatās kā liels sniega mūris. Viss balts, vēja nav un garastāvoklis, laika apstākļu ietekmē, ir ļoti labs ^^ No rīta rudens, vakarā - ziema :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby DanaMary » 07 Dec 2013, 00:39

Hei, nekārdini, a ja nu izdomāju ar suni braukt ciemos? :kanepe:
Man ļoti patīk stāsti par to, kā piepildās sapņi, precīzāk tie, kuros cilvēki saņem/nopērk/atrod savus suņus. :) Tie ir tik ļoti aizkustinoši, vēl jo vairāk tad, ja tu pats esi to piedzīvojis,varbūt ne tieši tā, kā ir stāstā, bet katrs jau no mums ir ticis pie suņa, un sajūtas ir neaprakstāmas, vienalga, vai tas ir bijis ilgo lolots sapnis, vai kā Tavā gadījumā pārsteigums. :sirsninas2:
Un Džokers ir ļoti,ļoti skaists suns! :) Ievēroju, ka viņš ir ļoti mainījies, to var pamanīt kucēna bildē, un jau pieagušā suņa bildē. Kažoks palicis drusciņ gaišāks, sejiņa tāda gaišāki brūna. :) Skaistulis! :samilejies:
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 07 Dec 2013, 10:43

DanaMary

Laipni gaidīta mūsu pusē, Džokis būs sajūsmā par jaunu draugu ^^

Jā, viņš krāsu ziņā ir kardināli mainījies, melna ir tikai mugura un piere, astes aukšdaļa, astes spalvas ir krietni garākas, aste kļuvusi kupla, vēdera,krrūšū un spalva pie ausīm viņam ir gara, pazudusi melnā galviņa, kas bija kucēna vecumā un to pakauša pusē pie ausīm ir nomainījusi tāda ar orandžīgu nokrāsu (man ļoti patīk šī krāsa :samilejies: ) un priekšpusē mazliet tumšāka par krēmkrāsu ar elegantu melnu strīpiņu starp acīm.(tas pa lielam ir tas, ko esmu pamanījusi un, protams augums :D )
Džokis saka paldies par komplimentu.
Last edited by fedelta on 07 Dec 2013, 11:06, edited 2 times in total.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 07 Dec 2013, 10:53

Salīdzinājumam viena un tā pati vieta
Vakar2116
Šorīt2121
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 07 Dec 2013, 15:53

Bijām ārā ķert sniega pikas, metot centos iemūžināt lēcienus, tas bija diezgan sarežģīti, jo Džokis leca ātri un strauji, nepaspēju acis pamirkšķināt, ka pika jau bija mutē :D
Daži kadri, kuros kaut kas ir saprotams, jo pārsvarā visas bildes lēciena straujumā bija izplūdušas

2128 lūk kā mēs mākam
2127 un pat pagriežamies lecot
2124gatavojas lekt
2125tūlīt jau būs
2126ĶERAM :D


Starp mēģinājumiem dabūt atpakaļ savu dūraini :D un piku mešanu, pamanīju, ka aličas zars nav izturējis tik pēkšņu lielu sniega daudzumu.
2129
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 07 Dec 2013, 17:49

Šovakar mums bija pastaiga ar diezgan baismīgām izjūtām, tātad itkā parasta pastaiga ar skriešanu pa sniegu, staigāšanu un piku ķeršanu, bet tad pamanu, ka pretī nāk diezgan draudīga izskata būdīgas miesasbūves vīrietis turot rokas aiz muguras. Man sāk palikt mazliet bail, paņemu suni cieši sev blakus un paeju nostāk no trotuāra, baltās sniega segas un laternu iespaidā ieraugu pretimnācēja seju teikšu tā - nav no tām omulīgākajām. Dažu soļu attālumā vīrietis prasa - suns kodelīgs? es satraukumā (cerēju, ka viņš vienkārši paies garām) atbildu, ka, ja redzēs, ka man dara pāri,protams, ka aizstāvēs, kā jau katrs suns savu saimnieku (tajā brīdī pie sevis priecājos, ka man blakus ir pieaudzis VAS nevis čivava vai kāds cits mazsunītis), Vīrietis paiet mazliet nostāk, dodu sunim komandu "blakus" un lēnām turpinām ceļu, aiz muguras dzirdu lamāšanos un teikumu, ka tādiem jau vajag uzpurni (suns viņam neko nenodarīja, vienkārši sēdēja blakus).Pagriežos, lai apskatītos vai viņš neseko un redzu, ka atver kurtku, kaut ko ieliek un aiziet, tikai aizejot rokas bija jau gar sāniem nevis aiz muguras.
Sajūta nebija no tām patīkamākajām un šī satikšanās noteikti neietilpa vēlētāko tikšanos topā.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby julika » 07 Dec 2013, 18:32

Es noteikti lasīšu un komentēšu!
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 07 Dec 2013, 18:39

Diez kam pieder šīs, pavisam klusi atstātās, pēdiņas 2130 , kuras turpinās līdz šķūnītim, kur atrodas daudz, pēc Džokera domām, garšīgas malkas pagales :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 07 Dec 2013, 18:47

Tīrot datora atmiņu, atradu vēl vienu Džokera bildīti mazotnē:
2131 manuprāt ļoti cēla un tajā pašā laikā mīļa bildīte.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 08 Dec 2013, 16:54

Šodien devāmies pastaigā kopā ar Danuti un viņas meitenēm, un sunčiem iznāca riktīga izprieca, dažas bildes no mūsu bariņa

2139 2138 2137 2136

2135 (es pa vidu mūsu atraktīvajam, enerģiskajam bariņam) 2134 2133 2132 (pēc iemauktiem spriežot, Džokis atkal cenšas noķert Pērļuku :) )

Liels paldies Danutei par šo pastaigu un par palīdzību mana suņuka socializēšanā un sunča nokausēšanā (tur gan Pērļukam jāsaka paldies :D )

P.S. ja pagājušajā 7dienā suns ejot mājās vēl mazliet centās iet pa priekšu, tad šodien gāja smuki blakiņām (tiešām šī frāze strādā labāk arī uz manu suni, paldies) un citiem suņiem veltīja tikai hipnotizējošu skatienu :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby ingo » 09 Dec 2013, 09:12

Forša pastaiga jums bijusi ar jaukajiem pūkudupšiem un viņu saimnieci :jiihaa:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Danute » 09 Dec 2013, 09:47

fedelta
Prieks iepazīties ar tevi un Džokeru. Arī manējām nenāk par ļaunu citu suņu kompānija.
(pēc iemauktiem spriežot, Džokis atkal cenšas noķert Pērļuku :) )

Šis man parasti izraisa smaidu, jo pašai jau liekas kas tur tik liels atšķirt divus baltus suņus,taču izrādās,ka citiem tas sagādā jautrus mirkļus. :D Ar laiku arī tu pārstāsi skatīties uz iemauktu krāsu. ;)
Līdz nākamai tikšanās reizei! ;)
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Next

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests