Džokera dienas un nedienas

Blogs and Chats

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 10 Dec 2013, 22:19

Danute wrote:Linda B.
No manas puses runa gāja par pelēko pūkudupsi. Umai tiešām takši un vispār tumši suņi nesimpatizē. :)


Džokim pret viņu laikam ir respekt, tāpec laikam abi sadzīvo un var arī padauzīties, ja labi grib. Jo viņš man ir gan liels, gan tumšs, pirmo reizi gan Uma nebija diezko laimīga par lielo, tumšo, 4kājaino :D, bet otrreiz viņi izturējās labi, manuprāt, saostījās, sapazinās un pēc tam pat skrēja kopā visi 4 bariņā, par ko man ir liels prieks.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Linda B. » 10 Dec 2013, 23:39

Danute,nav jau tik traki ar mums.Tik tās pirmās minūtes stingrāk jāpakontrolē,dizgan ātri pienācējus pienem par savējiem.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 11 Dec 2013, 17:20

Linda B. wrote:Tik tās pirmās minūtes stingrāk jāpakontrolē,dizgan ātri pienācējus pienem par savējiem.


Tā jau ir pārsvarā gadījumu,ka vajag brītiņu, lai pierastu un nomierinātos, aprastu ar otra suņa smaržu un klātbūtni. :)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Linda B. » 11 Dec 2013, 17:49

Nu jā,tikai mums tā pirmā vēlme ieraugot kaut ko lielu vai vidēju,ir mesties noriet un varbūt ieķert dibenā.Bet nu pēc pieredzes-ja kādu lielu suni es neesmu atļāvusi apcelt,tad arī turpmāk viņš vairs netiek apcelts,puikām vienīgi uzrūc,ja lien zem astes.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 12 Dec 2013, 16:35

Šodien sniegs ir pazudis pavisam :soks: , atkal dabūsim iet ārā mīcīties pa dubļiem :aknee: , kas nepatīk ne man ne Džokim , kaut ātrāk atkal piesaltu un uzsnigtu sniedziņš :jaa: Šajā un nākamās nedēļas vidū sanāk vakarā tikai uz kādām 40min iziet pastaigāties, skolā vieni kontroldarbi, kuriem lai samācītos tiek aizņemta otra dienas daļa pēc skolas. Bet nav ko gausties tā tas ir un būs katru gadu, vēl tikai rītdiena un tad jau varēsim ar Džoki atpūsties un izbaudīt brīvdienas, cerams, ka 7dien varēsim to darīt bariņā dodoties, kā vienmēr jaukajā un pozitīvām emocijām piesātinātajā, pastaigā ^^ .
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 14 Dec 2013, 12:51

Vakar mans Džokis man atnākot mājās sagādāja "patīkamu" pārsteigumu.

Tātad
5dien no rīta aizgulējos, varētu jau mammai paprasīt, vai varu neiet, bet tieši 5dien man bija divi kontroldarbi, nu ko - zibens ātrumā ģērbos un rīta pastaigai, protams, laika nepietika - kamēr ģērbos vienkārši izlaidu suni pagalmā, lai izdara savas vajadzības. Džokis apstulbis, ka es aaraa neeju, stāv uz sliekšņa un skatās uz mani, bet pēc mana "ej taču" iziet. Pēc 15 min esmu gatava (cik jau nu varu būt gatava visu darot tādā tempā, par brokastīm pat nebija laika domāt :D ). Iesaucu suni iekšā, paķeru šalli no plauktiņa un skrienu uz autobusu.
Un kas mani sagaida mājās? Kaklasiksnai klipsis sažļembāts tā, ka ciet vairs neturās, brezenta pavadas nu mums ir divas (puse pavadas vienā koridora galā, otra puse otrā)
Pieņemu, to kā atriebību par to, ka neizgāju ārā kopā ar viņu, jo parasti, ja ir slikts laiks neejam garā pastaigā, bet izejam pagalmā kopā, paspēlējam bumbu vai ko citu, bet šoreiz viņam bija jāiet vienam. Nedomāju, ka tas ir tāpat vien, aiz gara laika, jo viņam ir pieejamas gan kurtkas, gan kurpes, kuras nebija aiztiktas, bet kuras ir daudz vieglāk dabūt un pavada, kurai vieta uz tā pakaramā ir no sākta gala un nav nemaz tik uzkrītošā vietā - stāv aiz lietussargiem un nemaz viņu tā garām ejot nevar redzēt, bet nē viņam vajadzēja tieši pavadu :D Kā rezultātā man ir jāpatukšo maciņš neplānotiem izdevumiem. Bet pati vien esmu vainīga, nevajadzēja aizgulēties :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby DanaMary » 14 Dec 2013, 13:57

Džokis malacis, uzskatāmi parāda saimniecei, ka labāk (un arī lētāk) ir neaizgulēties. :D Kardess arī man nesen atriebās ar gultas piečurāšanu par to,ka es atņēmu viņam viņa sedziņu (lai izmazgātu). Suņi ir gudri, izdomās, gan kā pievērst viņam vairāk uzmanības turpmāk, gan atriebsies. :D
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 14 Dec 2013, 14:14

DanaMary wrote:Džokis malacis, uzskatāmi parāda saimniecei, ka labāk (un arī lētāk) ir neaizgulēties. :D


Jā tas gan, turpmāk likšu 2 modinātājus, citādāk bankrotēšu :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 14 Dec 2013, 18:36

Kamēr Džokis pēc pastaigas guļ (labi, ka man rezervei ir flexis un vēl viena kaklasiksna, citadāk dabūtu skriet uz pilsētu, lai varētu izvest sunci ārā,tagad varu atlikt iepirkšanos uz 1dienu :D ) saimniece nodarbojas ar savu hobiju (tamborēšanu, adīšanu) varat aplūkot divus no maniem vakar uztaisītajiem darbiņiem,šobrīd top sarkanas:

2143šī bija tāda mirkļa iedvesma.
2142
2141ļoti patīk šīs
2140


Ja ir vēlme tikt pie šāda tipa krellītēm rakstāt PM ir visdažādāko krāsu, lentīšu un rotājumu variācijas :)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby DanaMary » 14 Dec 2013, 19:24

Super skaisti!! Pati esmu šādus mēģinājusi,bet man trūkst pacietības adīt un tamborēt. Man ļoti patīk šādas krellītes. Un maziem bērniem vispār super mīļi izskatās! Manai māsīciņai tādas bija. Un bija arī tāda virtenīte pie knupīša,lai nepazūd. Ieliec draugos galerijā,kādās citās lapās, un gan jau būs cilvēki,kas tādas gribēs! :jaa:
Tikko iedomājos, ka skaisti izskatītos dažādās krāsās (bēšīgās,rozīgās un tādos toņos) šādas bumbiņas savērtas virtenēs un pakarināts virs bērnu gultiņas, līdzīgi,kā šeit. http://puucdotnet.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=625 Žēl, ka man nav paziņas,kuriem tagad ir mazi bēbīši.. :D
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 14 Dec 2013, 19:32

DanaMary wrote:Super skaisti!! Pati esmu šādus mēģinājusi,bet man trūkst pacietības adīt un tamborēt. Man ļoti patīk šādas krellītes. Un maziem bērniem vispār super mīļi izskatās! Manai māsīciņai tādas bija. Un bija arī tāda virtenīte pie knupīša,lai nepazūd. Ieliec draugos galerijā,kādās citās lapās, un gan jau būs cilvēki,kas tādas gribēs! :jaa:
Tikko iedomājos, ka skaisti izskatītos dažādās krāsās (bēšīgās,rozīgās un tādos toņos) šādas bumbiņas savērtas virtenēs un pakarināts virs bērnu gultiņas, līdzīgi,kā šeit. http://puucdotnet.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=625 Žēl, ka man nav paziņas,kuriem tagad ir mazi bēbīši.. :D


Par tiem virs gultiņas, super ideja,paldies, uztaisīšu zilos toņos māsas dēliņam Ziemassvētokos :)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 15 Dec 2013, 19:15

Šodien mums sanāca vesels suņu tusiņš - 7 suņi kopā.
No sākuma biju es ar Džoki un Danute ar savām meitenēm. Gribējām jau iet prom, kad atnāca viens vīrietis ar suņuku (šķirni nepateikšu, nemaz nezinu vai bija šķirnes :D ) un, par cik, mans Džokis atkal neklausīja un nenāca pie manis viņi abi sāka skriet, tad Danute palaida arī savas meitenes un skriešana atsākās, pēc brītiņa uz horizonta parādās Zeltainais retrīvers Rokijs ar saimnieku un Krievu laika kucīte Nadī (to gan vaļā skriet nelaida, jo viņa mūkot prom). Suņiem lielie prieki - skrien visi bariņā un spēlējas. Manuprāt, pastaiga bija izdevusies lieliski, ja neskaita manu sašutumu par manu nepaklausīgo suni, kurš man lika sarkt un bālēt, jo tādos brīžos esmu viņam pie vienas vietas, ka tik pie suņiem.

Nezinu vai vispār kādreiz panākšu respektu no viņa puses, ja apkārt ir citi suņi. ;(
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 17 Dec 2013, 17:44

Šodien biju ciemos pie Danutes, viņas jaukajām meitenēm un sammiju sīčiem Togo un Teda (ceru, ka pareizi atceros vārdus)
Pamazām jau sāku atpazīt Čikumu un Pērli arī bez iemauktiem, bet mazos sīčus gan nevaru atšķirt - abi tādi balti un pūkaini mākonīši.

Šodien ar Umu bijām baigās draudzenes
Image

Džoki gan neņēmu līdz, jo vēlējos saglabāt viņa kažoku :D (Danute teica, ka meitenes dikti sargā sīčus, tāpēc labāk neriskējām) un galu galā es, taču varu kādu reizi arī viena kaut kur aiziet.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 20 Dec 2013, 16:50

Šodien Džokim paliek 1 gads un 8mēneši, ārprāts kā laiks skrien :soks:, manuprāt, vēl nesen viņu redzēju 2 mēnešus vecu guļam manā gultā :pukudupsis: , bet vēl tikai 4 mēneši un manam sīcim būs jau 2 gadi. Kur palidoja laiks? Vēl nesen tak varēju viņu opā paņemt, bet tagad es to labi gribēdama nevaru izdarīt :D Šad tad jau iestumj savu pakaļgalu man klēpī (visam vietas manā klēpī nepietiek), ja sēžu uz grīdas :D

Skola, par laimi, beigusies, var izbaudīt ilgi gaidītās brīvdienas. Prieks par teicami pabeigto 1.semestri un labajām sekmēm ^^ Žēl tikai, ka sniedziņa nav, cerams, ka nebūs jāsvin Z-svētki dubļu un lietus noskaņās.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 22 Dec 2013, 23:14

Šodien man izdevās pievērst Džoka uzmanību sev, kad apkārt bija citi suņi (negribu iepriekš salielīt, citādāk viss darbs būs kaķim zem astes, tādēļ detaļās neieslīgšu). Mums vēl daudz un cītīgi jāstrādā, tādēļ turpināsim to darīt un vismaz es turpināšu cerēt un ticēt, ka arī man būs atsaucams suns.

un jau iepriekš novēlam arī pārējiem

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby DanaMary » 22 Dec 2013, 23:19

Prieks, ka ir progress Džokera atsaukšanā. Veiksmi arī turpmāk! :)
Bildīte ļoti skaista, tāda īsti ziemīga. Priecīgus arī Jums svētkus! :dejosuns:
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 22 Dec 2013, 23:25

DanaMary wrote:Prieks, ka ir progress Džokera atsaukšanā. Veiksmi arī turpmāk! :)
Bildīte ļoti skaista, tāda īsti ziemīga. Priecīgus arī Jums svētkus! :dejosuns:


Liels paldies, cenšos un arī Džokis cenšas veidot un nostiprināt savstarpējo kontaktu.
Šī gada bildīte, fotogrāfe Danute. Šogad sniegotās bildītes praktiski nemaz nav (salīdzinot ar citiem gadiem), jo tāds riktīgs sniegs bija tikai aptuveni 3 dienas, tāpēc priecājos par katru izdevušos kadru, jo Džokim sniegs patīk un tad viņš kā partizāns ņemas un šļūc ar purnu pa priekšu, vāļājas un met kūleņus un, par cik tas notiek ātri un azartiski, man ir ko noņemties, lai dabūtu neizplūdušu kadru.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 26 Dec 2013, 17:10

Pēdējās dienās esmu šausmīgi nikna :pagalvu: (bet ne jau uz Džoki).
Tātad, kā jau daudzi no mums zin, pastāv cilvēki, kuri uzskata, ka biezpiens, rīsi, darzeņi utt. sunim nav vajadzīgi un, ka nekas slikts nenotiks, ja iedos neapēstos ceptos kartupelīšus vai ko citu un , ka tas ir tieši tas, kas vajadzīgs :aknee: Un viens no šiem cilvēkiem ir manas mammas vīrs. Uz maniem sākuma aizrādījumiem, ka mazās māsas neapēstās pankūkas vai kartupeļi šķīvī sunim nemaz nav vajadzīgi un kaitē - par mani pasmējās un teica ko es tur runāju, kādreiz tak suņi to vien ēda un viss viņiem bija ok. Atbildu pretī, ka tagad nav vairs tie laiki, ir citas slimības un kaites, kuras var sunim piemesties, taču jau pēc nedēļas mani aizrādījumi atkal ir kaķim zem astes.
Nu lūk rezultāts - sunim sabojāta spalva, no sākuma domāju, ka noberzis kāpjot pa trepēm pret sienu, pēcāk skatos, ka nolūzušais spalvu pleķis iet plašumā :soks: . Sazinos ar vet, kur man atbild, ka nepieciešami vitamīni. Esmu nikna kā pūķis, kad sākumā teicu, ka nevajag dot cilvēku ēdienu, neklausīja, tagad Egija pērk vitamīnus, kuri nebūt nebūtu vajadzīgi, ja sunim tiktu dots, tas kas viņam ir pagatavots un domāts viņam (vārīti vistu kuņģi, cāļu rīkles, biezpiens, rīsi, auzu pārslas, pa retam olas dzeltenums, dārzeņi)parasti taisot viņam ēst variēju ar šiem produktiem. Bet dažam labam likās ka ceptie, sālītie kartupeļi u.c. ir daudz labāki :lamajas:
Un visa šī rezultātā mani plāni pēc Jaunā gada pārceļas uz vēlāku laiku :grr: , jo jāiziet viss ārstēšanas kurss un paliela summa aiziet zālēs (viena bundžiņa ar tabletēm 13ls mums vajadzēs 2 vai 3, ceru, ka ar 2 pietiks, bet tad jau redzēs, vajadzēs vēl - pirkšu, suncis ta jāizārstē. :jaa:

Tagad, lai tas vairs neatkārtotos, izveidoju sarakstu ar to, ko nedrīkst un tiem, kam ir kādi iebildumi uztaisīju arī otru, kur ir paskaidrots kādu ļaunumu tas nodara suņa organismam, un pieliku pie ledusskapja pašā vidū, ceru, ka beidzot pieleks, ka un ko nedrīkst, jo man 30ls ir liela nauda, it īpaši, ja tos vitamīnus varētu nelietot, ja papildus nedotu visādus draņķus.

Mēs lietojam Xtra Care ar cinku spalvas atjaunošanai, kāds ir devis saviem sunčiem, kādas atsauksmes, palīdz? :?:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby seila » 26 Dec 2013, 21:41

Es tevi ļoti labi saprotu, pati ar mammu un arī ciemiņiem ilgi cīnījos, nekādi nevarēju iestāstīt, ka nav nekas no galda jādod un, ja tomēr kaut ko nekaitīgu grib iedot, tad vismaz ne ēšanas laikā, bet vēlāk par komandu utt. :pagalvu: Tagad cīņa jau ir galā, es vienkārši padevos :D Par laimi, mūsējie nav tik šausmīgi alerģiski. Bet tracina jau tas, ka suns sēž un diedelē, nesaprotu kur tā laime pieradināt sēdēt klāt un skatīties mutē, kad saimnieks ēd...
Par laimi, zina, ka no manis lūdzoties neko nedabūs un nediedelē.
Vēlu veiksmi šajā cīniņā! Vēl variants - sagatavot našķus, kurus drīkst dot un, lai kad vēlās kaut ko iedot, labāk dod nekaitīgos našķus, bet to jau nevarēsi izkontrolēt - dos vai nē. :( Bēdīgi. Diemžēl mūsu vecāki vēl domā - ja agrāk deva, tad tagad arī drīkst un, ka suns jau ar graudiem nebūs pabarots. Bet ar ceptiem kartupeļiem būs :D
Lai Džokis veseļojās! :jaa:
Un priecīgus svētkus! :eglite:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 26 Dec 2013, 21:57

seila

Paldies, arī jums priecīgus šos svētkus :estevisamilosu:

Es neteikšu, ka viņš ir alerģisks, bet ja ne katru otro, tad trešo dienu dod to, ko nedrīkst, kaut kā jau tam organismam jāparāda, ka kaut kas nav riktīgi.
Mans ultimāts - nedrīkst NEKO no cilvēku galda, gribi ko dot, iedod suņa kārumu, bet arī - ne tāpat vien, bet par kādu komandu. Un diedelēt viņš nediedelē (vienīgi man :kanepe:, bet ne jau tā, ka skatītos acīs pēc katra kumosa, bet vienkārši, ja ēdu istabā, tad apguļas/apsēžas blakus un ieliek purniņu klēpī ^^ ). Un es pēc šīs kaites jau no galvas zinu ko var, ko nē (pārraku visu netu, lasīju un tad vēl pārjautāju vet), ko tas dod/nedod organismam un tad izvērtēju - dot vai nedot. (piem., graužu burkānu vai ēdu ābolu - nogriežu arī šķēlīti Džokim), bet ēdot, piemēram, karbonādi ar tomātu salātiem un kartupeļiem, es pat nedomāju par kāda kumosiņa došanu sunim.


Dabūju dzirdēt arī pretenzijas, protams. Par to, ka redz kur tas redzēts, ka sunim vistas gaļu dod un vēl ar burkāniem, rīsiem, biezpienu un kabačiem, vai man neesot naudu kur likt (cepti kartupelīši ar vēl visādiem draņķiem, ko tik un tā gatavo pats sev ir taču lētāk). Es tak izdomājot visādas muļķības, bet pēc čeka parādīšanas cik maksā tabletes, lai novērstu "pareizā ēdiena" :pagalvu: došanas rezultātus, komentāri par to ko es dodu beidzās.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 16 guests

cron