Linda and sausages

Blogs and Chats

Re: Linda and sausages

Postby fedelta » 10 May 2015, 19:15

Pagājušonakt sapņoju,ka viņa nomira.


Kaut kur biju dzirdējusi, ka, ja sapnī redz, ka kāds nomirst, tas nozīmējot, ka būs garš mūžiņš.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 10 May 2015, 20:00

Es biju dzirdējusi arī par veiksmi.Vienalga kurš variants,abi labi :D

P.S. pieņeu medus sanāca FANTASTISKS!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby seila » 11 May 2015, 12:03

Linda B. wrote:P.S. pieņeu medus sanāca FANTASTISKS!

Izklausās (izlasās) gardi! :)
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 11 May 2015, 13:16

Brauksiet ciemos iedosu jums vienu burcinu lidzi :)
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby gabra » 11 May 2015, 20:08

Nomierinies ar to sapni. Visi Marutas suņi ir ilgdzīvotāji. Mazāk par 14 gadiem neviens nav nodzīvojis. Tā kā ... sapnis tev nesīs prieku, nevis asaras. Kad tur mums ir nākamā izstāde ??? :rej: :rej: :rej:
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 11 May 2015, 23:23

Es noteikti nedomāju,ka viņa ņems un tā pēkšņi nomirs :D Sapnis paliek sapnis,tikai tas bija tāds gaužām drūms un nepatīkams.Bet veiksmi izstādē mums vajag.Tuvākā izstādē Ogrē,visas 3,tad kluba izstāde un tad abas dienas Liepāja,kur viņai noslēgsies juniorvecums.Nu cerams ar 6 izstādēm pietiks,lai juniorčempionu noslēgtu.Satrenējusies viņa man ir tā,ka prieks skatīties,tikai ar vienu problēmu,kaut kāda fobija no galda,ar to jātiek līdz jūlijam galā un būs labi,nē,būs teicami!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 22 May 2015, 19:27

Mums ir jau mēnesis(nu oficiāli aprit rīt,taču mēnesis sastāv no 4 nedēļām un tās apritēja vakar)
Ir arī pirmās stājas
Bazooka HP
Image
Big Bang HP
Image
Bomber HP
Image
Šodien pirmo reizi bijām ārā,puikām tīri labi tur patika
Image
Image
Māsīca saka,ka šeit viņi izskatoties pēc āfrikāņu bērniņiem :D
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 05 Jun 2015, 21:08

Atrādāmies
6 nedēļas
Big Bang HP. Dosies uz Floridu.
Image
Image
Image
Bazooka HP. Dosies uz Aizputi un būs mednieks
Image
Image
Bomber HP. Joprojām savu saimnieku meklējumos
Image
Image

Vismīlākās pēdiņas,kas vēl nekad nav zemi rakušas :samilejies:
Image

Un,protams,manas visvisviss foršākās,skaistākās un mīļākās
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 19 Jun 2015, 11:49

ooo, kādi jūs jau lieli izauguši!!!! :sirsninas2: Man tagad pašai bērnu bars, laiku nekādi neatrodu šeit ielūkoties :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Linda and sausages

Postby Henriete » 20 Jun 2015, 12:25

Ļoti smuki bēbīši un mamma ;) Tiešām ātri izauguši
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 20 Jun 2015, 19:24

Paldies! :)
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 24 Jun 2015, 19:29

Nikna bez gala.Nu kāpēc cilvēki nevar savākt savus suņus!Moka ar Mimī abas meklējas,nekas neierasts,gadiem Fēra ar Fantu meklējušās abas vienlaikus,pagājušā meklēšanās laikā man vispār mājās bija maratons-vienu mēnesi Mimī,kā viņa beidza sāka Moka,beidza Moka sāka Fēra ar Fantu,tikai trešā mēneša beigās tuvējo māju suns attapās,kas te jau 3. mēnesi no vietas notiek un nedaudz mums žogu izcaurumoja.Šoreiz Moka un Mimī ir nolēmušas man atvieglot veselu mēnesi "ciešanu" un meklēties abas vienlaikus.Bet ne par to stāsts.Kamēr citi gatavojās Jāņiem un tos svinēja es un mana ģimene karojām ar svešiem krančiem no tuvākām un tālākām mājām.Aizvakar nekaunīgi pāri žogam leca viens vilks,kurš savā panikā bēgot ir aplauzis puķu dobes un izmīcījis ne tikai mūsu dārzu,bet pat kaimiņu,jo pa taisno uz ielas nepaspēja izlekt,tam veiksmīgi izdevās atrast saimnieku,vakar bija miers.Nu no šī suņa.Vakar visu dienu pāri žogam leca tuvējo kaimiņu vilks,kurš,kad sūtīju vīrieti ciemos,lai apskaidro situāciju un palūdz to suni savākt atbildēja vien-ar nav mans,tas mana tēva,ja jums traucē nošaujiet viņu.Tomēr tam savam tēvam gan piezvanija un laikam jau viņš nobijās no draudiem par policiju(kura gan visticamāk Iecavā nedarītu pilnīgi neko,ja jau tas suns nevienam neuzbrūk,bet tikai draud aplekt manas kuces un izmin manas dobes),jo suns pēķšni mistiski pazuda.Kamēr ārā gaļu cepām,protams,paspēja atvilkties netālu dzīvojošais bīgls un nez no kurienes uzradās kaut kāds neliela auguma šunelis ar visu uzpurni.Tie vismaz iekšā netiek.Un naktī atgriezās mūsu rižais draugs no iepriekšējās dienas un nolauza to,ko nebija paspējis nolauzt dienu iepriekš :lamajas: Fantas kucēni pēdējā laikā vispār netiek ārā,jo bail,ka kāds kārtējais mudaks neievelkas pagalmā,kad viņi tur ir,mazums izdomās,ka tie viņam ir kādi konkurenti. Vai tiešām jāiegādajas šaujamais un jāšauj nost visus,kas neaicināts sper savu kāju pagalmā?
Tūlīt augustā pārvāksimies uz dzīvokli,kas it kā ir super,jo platības ziņā telpās nekas nemainās,bet dzīvoklis atrodas pie mūsu ierastajām pastaigas vietām.Tas ir,pāri ceļam upīte,kur ejam peldēt,aiz mājas 2 minūšu gājienā mežš,kur ejam staigāt un 5 minūšu attālumā parks.Super!Tikai,ko es darīšu,kad viņas man meklēsies?Te vismaz ir tas žogs,lai arī lec pāri,tomēr viņi no manis un tām divām,kas nemeklējas,bīstas un kamēr esmu pagalmā vismaz staigā aiz žoga,meitenēm vismaz ir iespēja nokārtoties,bet kā būs dzīvoklī nezinu.Kad gribēju dabūt prom to rižo nekauņu,bija ideja ar viņām aiziet līdz mammai,pārsēsties mašīnā un atbraukt mājās,varbūt neattaptos atpakaļ atnākt,tak velkas pakaļ visu laiku ar degunu pie pakaļas pielīmētu,ne viņas normāli var paiet neko,te baksta pēcpusi,te nostājas priekšā un ar savu lenkšanu vienkārši traucē kustēties uz priekšu. Laikam pēdējais laiks iegādāties elektrošoku,jo nūja diez vai būs līdzeklis.Laikam jau nekāda cita risinājuma, kā vien sodīt suņus par viņu saimnieku idiotismu, nav.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Elbe » 24 Jun 2015, 20:21

Cik pazīstama situācija! Tikai mūsu miestā policija bija salikusi sodus tiem saimniekiem, kuru bifeļi regulāri vazājās riņķī, tad vienu brīdi bija miers, bet nupat laikam piemirsies un atkal palaikam kāds iesiro sētā. Bet meklēšanās laikā mūsu pastaigas ilgst labi, ja 5-10 minūtes dārzā, kamēr tuvākais krancis nav saodis un atskrējis. Manas meitenes uz tiem brūtgāniem traki rej un nevar saprast, sauc klāt, vai dzen prom :kanepe:
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Linda and sausages

Postby Alpina » 24 Jun 2015, 23:13

Ne mazāk kaitinoši ir ja saimnieki nepieskata savas kuces, ar ko nākas saskarties man.. Viss kā jau klasiskā lauku sētā - suñi nāk un iet kā viñiem tīk. Un katru meklēšanos pa manu sētu un cełu vazājas kaimiña kuce ar saviem uz to brīdi jau salasītajiem brūtgāniem. Man ir divi suñi un arī viñu savstarpējās attiecības tas łoti ietekmē. Bet visvairāk man "traucē", ka, laukos dzīvojot, nevaru palaist suni izskrieties bez pavadas kamēr kaimiña kuce meklējas, jo, ja mans suns kādu no šiem donžuāniem sakodīs es būšu vainīga, nevis tie kas vazājas pa manu sētu.. :pagalvu:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Linda and sausages

Postby Elbe » 25 Jun 2015, 07:58

Mums jau arī ir čalis mājās, gan atbumbots, bet savas dāmas sargā. Meklēšanās laikā man vairāk jāvaktē, lai Taksis netiek vaļā, jo tad kautiņš ar brūtgāniem neizbēgams. Bet vispār , pat bez auru laika, saimnieku stulbums ir nepārspējams: 3x dienā , no rīta, ap 5 un ap 9 viņi savus krančus laiž "izskrieties", un , protams, taisnākais ceļš visiem ir caur manu dārzu. Ko par to saka mani tibetāņi un taksis, paši saprotat :kanepe:
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 27 Jun 2015, 11:56

Vaii.Labi,ka man nav nācies saskarties ar suņu baru kopš laika,kad kaimņa kuce...khek,hkem mistiski aizzūmējās prom uz patversmi.Citādi 2x gadā bija orģijas,man istabas logs tieši uz tās suņu būdas pusi,kā paskaties pa logu-tā tur viss notiek,dienām ilgi,pēc tam vēro kā kuce paliek apaļa un vienā dienā vēders mistiski pazūd un būda tukša.Tavu laimi,kad dzirdēju saimnieku uz kādu sievieti kliedzam,ka viņam nekādu suni nevajag.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 11 Jul 2015, 22:16

Šodien Ogrē Moka noslēdza savu melnās svītras periodu. Exc.1,CQ,best female-1,BOO,Ogre Winner! :aptracis:
Cerams,ka tālāks izstādes būs tik pat veiksmīgas,vai pat veiksmīgākas,turklāt nākošsvētdien mums paredzēts eksāmens uz jenotu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 12 Jul 2015, 13:58

Šodien Ogrē Alectrona Hunter's Parade(junioru klase)-exc.1,JCAC,best female-1,BOO!!!!!! :aptracis:
Meitenei vēl viens JCAC jādabū un kļūs par Latvijas un Lietuvas jauno čempioni.



Un Mimī tiek pieteikta revolūcija.Nu johaidi,kā var viens suns tādu muļķi visu laiku laist.Tik nikna uz viņu šodien biju.Staigājam ārpus ringa,viss normāli,suns kā suns,iet normālā riksī,ieiet ringā un sākās kaut kāda stulba aulēkšošana,raušanās un plēšanās,rezultātā kādu gaitu tur vairs kāds var redzēt,redz tikai izliektu muguru :lamajas: Un mums jāuzaudzē muskuļi.Vispār gaļu uz kauliem.Man kaut kāda nenormāla problēma,citi nezin kā nomest,es nezinu kā kaut ko uz tiem kauliem virsū dabūt.Kā tieva,tā tieva.Abas ar Moku,kā caur adatas aci izvilktas.Ēst dodu vairāk kā viņām pienākas un nekas,nekur nenāk klāt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 18 Jul 2015, 15:09

Šodien bijām kluba izstādē.Lai arī atbraucām bez rozetēm un tituliem jūtos par padarīto apmierināta
Athena Hunter's Parade-exc.4 BEIDZOT!!!! Uzvedās ringā kā pieklājas un ir arī rezultāts,sajūta,ka esam tikušas kaut kur uz priekšu.Viss būs un viss notiks.
Alectrona Hunter's Parade-exc.3
Filadelphia Flaers s Zelenogo Goroda-exc.1,CQ,best female-4 (no 19 kucēm) Viņu šodien bija ārprātā grūti savākt,jo rings ļoti tuvu taciņai,kas ved uz mākslīgo alu un viņa īsti nesaprata kāpēc viņai te būtu jāstāv un jāpozē,ja TUR ir jenots. Domāju,ka ja izstāde notiktu citā vietā,rezultāts varētu būt arī labāks.Rīt Mokai eksāmens uz jenotu,varēs beidzot apmierināt savu kāri.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 18 Jul 2015, 21:07

Skatos, ka var apsveikt ar panākumiem izstādēs! Malači! :roze: :roze: :roze:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron