Linda and sausages

Blogs and Chats

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 22 Apr 2014, 13:52

Vai kādi jums Lieldienu jaunumi! Apsveicu ar ģimenes pieaugumu un lai ir veselība mammītei! :roze:
Cik bieži vispār tā var gadīties kucītei, ka jātaisa ķeizars? Fēra ir otrs suns par kuru es dzirdu, ka pa šīm Lieldienām taisīja ķeizaru. Traki, agrāk šķita, ka tādi gadījumi ir ārkārtīgi reti, cerams nav tā, bet sāk mākt bailes, ka vetārsti grib nopelnīt un uzreiz saka, ka jāgriež? Cerams, ka nav tā .....
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 22 Apr 2014, 15:08

Nezinu,iespējams,ka būtu bijis iespējams dabūt to pirmo laukā tā pat.Jo viena kāja un aste jau bija tuvu izejai,bet otra kāja kaut kur ieķērusies.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby ievish » 22 Apr 2014, 15:20

Kucēnu tētis taču arī ir melni lāsumainais taksis, vai ne? Kādam no vecākiem tuvu rados ir marmorie takši, ka mazuļi arī tādi trāpījuši?
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Linda and sausages

Postby I am Sise » 22 Apr 2014, 15:43

ievish
ja pareizi sapratu, tēvs ir brūns marmors :jaa:
Linda B.
Es ceru, ka jauns pāris no Liepājas interesējās pie Tevis par takšbērna iegādi ( citādi dabūs man tas pāris pa mizu-puisis zina, kas ir suņi, grib izstādes un tā, meitene laikam kaut ko mēģina pīkstēt par to, ka takšus var dabūt 'gribēja būt taksis', toties lēti')
I am Sise
Baby
Baby
 
Posts: 88
Joined: 11 Oct 2011, 23:07

Re: Linda and sausages

Postby ievish » 22 Apr 2014, 15:57

I am Sise wrote:ievish
ja pareizi sapratu, tēvs ir brūns marmors


Ā, tad kaut ko jaucu.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 22 Apr 2014, 16:03

Sise,nē,laikam pāris nebūs gan interesējušies.Pagaidām ir tā kā 5 gribētāji,redzēs,kas tur sanāks pēc laika,vai kāds neatkritīs,bet neviens pāris starp tiem gribētājiem nav gan bijis.

ievish,tētis mums ir šis
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 23 Apr 2014, 07:05

Smuks tētis :rej:
Bērni ar kā lieldienu oliņas izraibināti :roze:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 24 Apr 2014, 23:27

Mazais,mīļais bēbīšdeguns :samilejies:
Image

Nesaprotu kā citiem bildēs tās midziņas tik glītas.Mums ar Fēru gaume šajā ziņā nesaskan,es gribu gludi,skaisti un mīksti-viņa visu sarok,es sakārtoju,viņa atkal sarok.Nu jau padevos,uzklāju viņai uz grīdas pāris lupatas un nu izskatās,ka ir laimīga :neparliecinats:

Ak,jā,šodien pirmo reizi apgriezām nadziņus.Fēru izraidīju laukā,lai pasauļo dibenu,tikmēr ar māsīcu ķērāmies klāt bēbju spīdzināšanai.Bļauj kā nelabie un ar baigo krampi rausta ķepu,bet mēs to izdarījām :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Creme de la Creme » 25 Apr 2014, 10:01

Kuces ''rok migas''...tas ir normāli :kanepe: Un vēl mēdz ''aprakt'' bērnus un tad censties tos atkal ''izrakt'', vēl vairāk samudžinot migu. Un tad vēl sēž pati pie tā ''bardaka'' un smilkst jo nezin kā lai tiek pie bēbjiem. Tad nu tu rausies naktī no gultas, ej visu kārtot, bet pēc stundas viss atkal savandīts. Un tad kuce vēl izdomā ka migā kucēniem nav labi un ka tie jāstiepj uz tavu gultu. :meitenedejo:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 25 Apr 2014, 10:21

Creme de la Creme wrote: Un tad kuce vēl izdomā ka migā kucēniem nav labi un ka tie jāstiepj uz tavu gultu. :meitenedejo:

Vot šitas gan noteikti ir jautri :meitenedejo:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Linda and sausages

Postby Creme de la Creme » 25 Apr 2014, 10:28

Nu ja ka jautri. Jo gultā jau to kucēnu pati iekrāmēt nevar, tad nu sēž un pīkst ar bēbi zobos. :jautri: Bet tas, par laimi, man bija tikai vienai kucei viņas pirmajā metienā.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 25 Apr 2014, 15:21

Tas ir par mums :D Tikai mums gultā neko nestiepj,jo līdz tai netiek.Bet to migu kašāt var visu laiku.Nu pat biju uz pusstundu aizbraukusi līdz veikalam,atnāku visa miga izvandīta,aizstumta vispār no tā viņas stūra prom,ķimeņu tēja izgāzta.Nu SUŠĶIS!Paliku dusmīga un noliku tikai vienu segu,varbūt tagad nekasīs.Toties viņai ir mode paņemt to bēbi zobos un griezties tur uz rinķi,tā arī neesmu sapratusi,ko viņa no viņa grib,bērns bļauj tādā balsī,ka ausis plēš pušu,bet viņa tik griežās,noliek un atkal kaut kur stiepj,palīdz viņas apgulīšana un visu bērnu salikšana pie pupiem,tad liekas mierā.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby fedelta » 25 Apr 2014, 15:43

Linda B. wrote:Toties viņai ir mode paņemt to bēbi zobos un griezties tur uz rinķi,tā arī neesmu sapratusi,ko viņa no viņa grib,bērns bļauj tādā balsī,ka ausis plēš pušu,bet viņa tik griežās.


:kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 26 Apr 2014, 12:38

Nezinu,varbūt laiks atvērt tēmu metienu sadaļā,bet kamēr es domāju salikšu vien jaunās bildes tepat.
Mums šodien jubilja- 1 nedēļa!Nosvērāmies,visiem ir vismaz pus kilograms,pārsteidzošā kārtā pirmais puika,kas bija iesprūdis ir vislielākais -550g
Biju domājusi,ka viņi ļaus nofotogrāfēt,bet izrādās,ka nemaz tā arī neļaujas.Griezās kā negudri,bet nu,ja jau spīdzinu un lieku uz svariem,tad kaut ko mēģināju arī sabildēt.
Puika Nr. 1
Image
Puika Nr. 2
Image
Meitene Nr. 1
Image
Meitene Nr. 2
Image
Meitene Nr. 3
Image
Meitene Nr. 4
Image
Meitene Nr. 5
Image

Un 3 vienkārši random bildes.Divās 2. meitene,vienā,ej tu uzmini vai tā ir 4. meitene vai 2. puika,neredzot puiku daļas es to nabaga puiku no māsas neatšķiru :D
Image
Image
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 26 Apr 2014, 23:55

Es nevaru!Es pārpludināšu visu blogu,draugus un facebook ar savām kucēnu bildēm.Bet viņi IR tik apburoši!Īpaši,kad tikko pieēdušies guļ un nespirinās,rokās paņemti.Guļ, mēlītes izkāruši un kājiņas raustīdami :samilejies: Žēl,ka es nevaru viņus visus paturēt sev un,ka viņi mūžam nebūs tādi mazi,mīļi kamolīši

Image
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 28 Apr 2014, 08:07

mazie jaukumi :samilejies: viņi visi ir burvīgi bēbīši :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 28 Apr 2014, 14:31

Mums laikam ir viss,kas vien var būt.Nu kur var tā neiet!Staigājoša nelaimes čupiņa.Vakar sāka vemt,šodien aizgājām pie veta,jo labāk nepalika un ir iekaisusi dzemde,kamēr gāja sistēma ievēroju,ka uz muguras vietām krīt laukā spalva,pēc tam piepampa acs.Ja nebūtu tik skumji,būtu smieklīgi.Cerams,ka ātri tiks uz kājām,jo mazajiem aman pudeles barošana nepatīk.Normāli ēd tikai 3,pārējie spļaudās,girežās un bļauj
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Creme de la Creme » 01 May 2014, 11:03

Kaut kāda alerģiska reakcija?
Es nezinu pie kā ārstējaties, bet (nenāks par ļaunu) ieteiktu uzzvanīt dr.Kukainim. Kaut vai lai telefoniski nokunsultētos (viņš ir ļoti pretīmnākošs un nekad neatsaka padomu).
Ja kucei ir šādas problēmas, tad iesaku barot ikai mākslīgi. Kucei noteikti būs jāsāk dot antibiotikas. Kucēnus šādā gadījumā nedrīkstēs barot!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 01 May 2014, 11:25

Ar Kukaini jau sazvanījos.Deva atļauju pašai zīdīt kucēnus,ja kuce pati jūtas normāli,tas ir,ēd, dzer,temperatūras nav.Nu un viņa jūtas labi,apetīte kā zirgam,dzer kārtīgi,temperatūras nav un pēc vakardienas neredzu vairs arī riebīgos dzelteni-rozā izdalījumus,izdalījumu vairs nav vispār.
Toties man mācība uz mūžu-pie dzemdībām palīgā saukt tikai dr.Kukaini,mani nepamet doma,ka pēc visa labā,kas par viņu dzirdēts,viņš to iesprūdušo kucēnu būtu dabūjis laukā bez skalpeļa.Nu neko jau vairs,no kļūdām mācās.Jācer,ka nākamās dzemdības manām kucēm būs veiksmīgākas.Bet tā pirmā pieredze tāda iespaidīga,pilnam komplektam mums vēl laikam tikai mastīts trūkst.Vai varbūt ir vēl kaut kas?
Pārējās problēmas varētu būt tiešām no alerģijas pret kaut ko.Pumpas izteikti metās pēc sistēmām,šodien nav bijusi sistēma un pumpas neredzu,spalva arī vairs ārā nekrīt.Tūska acij nogāja pāris stundas pēc mana posta.
Kucēni jūtas labi,krietni mierīgāki,kad ļauj to mammu pažlembāt,mana pudele viņiem ne visai patika,īpaši vienai sķuķitei,kura paziņoja,ka labāk badu mirs nost,bet šito riebeklību viņa neēdīšot.Kaut kā ar Dievu uz pusēm iebaroju viņai vismaz 15ml(pārējie apēda 30),nezinu gan cik daudz viņai tur tika,jo spļaudijās nenormāli.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 01 May 2014, 11:33

Ak,jā,šonakt pirmo reizi dzirdēju rejam kādu no kucēniem.Pa miegam bakstu Moku un nevari saprast nu kāpēc viņa neapklust.Atveru acis un viņa neizpratnē uz mani blenž :neparliecinats:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests