Linda and sausages

Blogs and Chats

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 11 Jan 2014, 20:21

Mūsmājās dzīvo inteliģenti suņi-Fanta zīmē,Fēra lasa.
Image

Bet ne par to šoreiz stāsts.Vakar pa ilgiem laikiem aizgājam pastaigāt uz mežu,gar mežu iet maza upīte,nu vairāk gan līdzinās grāvim,bet tomēr skaitās Iecavas upes pieteka.Atceros,ka kad vēl gāju pamatskolā tur bija bebru dambji,tos jau sen atpakaļ izjauca,bebrus droši vien likvidēja.Vakardienas pastaigā uzgājām alas.Te lūk ieeja
Image
Kopumā to tur bija 3,šī no visām lielākā,ar tādu paplašinājumu tālāk un ar vēl vienu izeju uz upes pusi(tā otrā izeja gan ar koku saknēm aizaugusi.Vakar tur ieskrēja Fanta,no sākuma domāju,ka tā ir vienkārši kāda bedre,jo suns pazuda tikai līdz pusei un atkal līda ārā,tā vairākas reizes,līdz suns pazūda ar visu asti un tai caurumā vairs nav pat redzams.Sabijos jau nu riktīgi,jo galu galā viņai tomēr bija kaklasiksna,tur aug koki,krūmi viss apakšā noteikti ar saknēm,var kaut kur ieķerties.Taču veiksmīgi izsaucu viņu ārā un galu galā jutos lepna,ka viņas man klausa pat šādā situācijā,spēj neklausīt instinktiem mesties tur iekšā un meklēt zvēru,bet tomēr seko man.
Vakar visu apdomājot nolēmu,ka šodien varētu tur atgriezties un nedaudz vairāk to alu papētīt.Pabakstījos ar garu mietu-cik brīvs un caurejams tur ir,noņēmu suņiem siksnas un pa vienam laidu,lai jau iet un izpēta.Jokainā kārtā nonācu pie secinājuma,ka Fēra,kura mākslīgajā alā strādā,īstā pat negrib līst iekšā,bet sāk bļaut un rokās tai visur apkārt,bet Fanta,kura vēl nesaprot,ko ar to jenotu mākslīgajā alā darīt, iet iekšā bez bailēm(tiesa tikai pēc mana uzaicinājuma) un spriežot pēc dipinošās skaņas izskrien tur visus stūrus un pēc mana sauciena tūlīt arī lien ārā.
Te Fantas dibens.
Image
Te sarūgtinātā pati Fanta-nu kāda jēga no alas,ja tajā neviena nav :kanepe: Divreiz ieskrēja un pēc tam vairs tai alai pat virsū neskatījās
Image
Lai nebūtu tā,ka es tagad pasaku,ka Fērai,kurai ir darba diploms, īstā alā nemaz nelien iekšā,tad jāliek bilde,kur redzams,ka vismaz līdz gurniem tomēr ielīda gan.Iespējams,ja tur kāds dzīvotu viņa arī ietu iekšā un es velti viņu apsaukāju par bailuli.Varbūt viņa vienkārši ir gudra un saprot,ka tukšā alā nekā interesanta nav.
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Linda and sausages

Postby seila » 12 Jan 2014, 17:48

Īsti takši! Kādai drosmei jābūt iet iekšā tumšā, šaurā alā pretī nezināmajam :paukojas:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 22 Jan 2014, 00:03

Šodien Fēra pirmo reizi(ja neskaita saskriešanos izstādēs)satikās ar savu topošo "vīru". Mīlestība no pirmajām piecām minūtēm :sirsninas2: Nekad nebiju redzējusi suni šādi izrādāmies,puika uz goda,pat serenādes dziedāja.Fēra atbildēja ar koķetu rotaļu,bet par cik ir dāma ar pašcieņu,tad pieļāva tikai pāris nevainīgas bučas.Nākošais "randiņš" nākošmēnes,cerams ar veiksmīgu un skaistu rezultātu pēc diviem mēnešiem.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby seila » 22 Jan 2014, 16:15

Turēšu īkšķus!!! :alinji:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 15 Feb 2014, 22:05

Šodien bijām LTMTK izstādē.Rezultāti
Fanta Fellini, exc.
Fera Fellini exc.,CAC,CQ un salīdzināšanā 2. labāka kuce. ^^

Kā arī saņēmām šodien pārošanās atļauju un cerams,ka viss noritēs veiksmīgi.
Plānotie vecāki Fera Fellini un Little Lionheart Mocart
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Rona » 15 Feb 2014, 22:22

Apsveicu :roze:
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Linda and sausages

Postby seila » 16 Feb 2014, 11:22

Par izstādi ĀPSVEICŪ!!! Image Image Bijāt pelnījušas!
Un tieši laikā pārošanās atļauja! Image

Malacītes!!!
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 17 Mar 2014, 02:04

Sen nekas nav rakstīts.Ar ko,lai sāk.Pirmkārt jau izskatās,ka pārošana būs bijusi veiksmīga,tātad gaidām mūsu pirmos kucēnus aprīļa beigās :starkism: :starkisp:
Otrkārt mūsu mājās ir strīpains taksisks ģimenes pieaugums,kas mājās nosaukts par Moku,bet pilnā vārdā Fildalerfiya Flayers s Zelenogo Gorod,kura vāra podus mūsmājās jau 2 nedēļas.
Image
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Rona » 17 Mar 2014, 07:15

Linda B. wrote:Pirmkārt jau izskatās,ka pārošana būs bijusi veiksmīga,tātad gaidām mūsu pirmos kucēnus aprīļa beigās :starkism: :starkisp:
Otrkārt mūsu mājās ir strīpains taksisks ģimenes pieaugums,kas mājās nosaukts par Moku,bet pilnā vārdā Fildalerfiya Flayers s Zelenogo Gorod


Apsveicu! :starkism: :starkisp:
Moka baigi interesantais takšuks! :pedinja:
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Linda and sausages

Postby DanaMary » 17 Mar 2014, 09:24

Super jaunumi, apsveicu! :)
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 26 Mar 2014, 00:56

Jaunā paaudze aug...aptuveni 5. nedēļa
Image
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 27 Mar 2014, 20:57

Fēra tiešām paliek resna(vai pareizāk būtu teikt liela).Pastaigas laikā atrada mežā alu,kuru iepriekš tur nebijām manījušas,pamanīju tikai,ka suns uz līdzenas vietas pazūd,nepaspēju neko pateikt.Nu neko,stāvu gaidu,kad līdīs laukā,Fanta tikmēr atradusi vēl vienu eju,ielīdusi pa to un pa citu galu izlīdusi laukā.Fēra nenāk.Sāku jau nervozēt.Apklusinu Fantu ar Moku,kas čabinās pa pērnā gada lapām un klausos.Kaut kur iekšā pukst un sten,pēc skaņas spriežot iesprūdusi,pēc laika sāk smilkstēt,dzirdu,ka kaut ko tur apakšā spirinās.Labi vēl,ka biju noņēmusi kaklasiksnu.Domāju,ka viss,čau,sūtu māsīcu,lai skrien tur pat uz kapiem un zog kādam lāpstu,laimīgā kārtā necik tālu viņa netika,kad Fēra tomēr pati tika laukā.Viņa gan neko neiemācījās,gribēja skriet iekšā citā ejā.Mūsu pastaigas mežā ir beigušās,nevar zināt,kur pekšņi tiks atrasta kāda ala,kurā viņa atkal varētu iesprūst.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 02 Apr 2014, 19:22

Grr,kā es nevaru ciest cilvēkus,kas paļaujas uz principu "šeit neviena prasti nav" un palaiž no pavadas savu monstru,pār kuru kontrolē ir visi 0%.Mums uzbruka mežā suns VASa izmēros.Saimniecīte paveca tantīte,kurai pie pirmajiem uztraukumiem gandrīz atteica kājas.Es vispār šokā,ka tas suns būdams kobelis uzbruka 3 kucēnm,no kurām viena vēl pie tam ir kucēns.Normāli suņi tomēr kucēm nekož un nevajadzētu uzbrukt arī kucēniem.Bet redz,no visiem Rekšiem,kas ir tur ārā,mēs satikām to vienu,kas metās virsū pat bez jebkādas iepazīšanās.Parasti suņi tomēr saostās,noskaidro,kas ir,kas,bet šis vienkārši pienāca un metās virsū.No sākuma,pat nešķita,ka viņš vispār būs agresīvi noskaņots,izskatījās pēc normāla suņa,nāca asti luncinādams,es savējās biju aiz kaklasiksnām pievākusi sev klāt,jo domāju,ka viņas varētu būt tas,kas metīsies šim biksēs kost.Un šis tāds priecīgs pienāca un metās manām kost mugurās.Tantuks bļaudams cenšās to suni dabūt nost,bet tas izdevās tikai tad,kad man atnāca vaļā kāda klape,kas uztraukumā bija aizvērusies,ka es turu savus suņus un nekādi viņām nepalīdzu netikt sakostām,un palaidu vaļā,lai mūk prom.Par laimi viņš viņas tikai nosiekaloja,tikām cauri ar izbīli un nu mājās nākot man bija 3 suņi,kas raustās no katra rējiena un asāka trokšņa,cerams,ka tas tā nav uz palikšanu.Šoreiz pilnīgi nopietni apspriežu domu iegādāties elektrošokeri vai gāzes pistoli un nākošreiz man būs pilnīgi vienalga vai tas sunīC nāk draudzēties vai kost,ja saimnieks to nevar atsaukt es to ieroci likšu lietā,jo šī suņa uzvedība ne ar ko neliecināja par to,kas sekos.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby DanaMary » 02 Apr 2014, 20:17

Šausmas! :soks: Un tādi suņi ir netikai mežos un citās vietās, bet arī uz ielām. Cerams,ka mazākajai nepaliks bail no lieliem suņiem.
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 03 Apr 2014, 11:22

Es arī tā ceru,mājās nākot bija ļoti tramīga,jāiet pa privātmāju rajonu,katram pagalmā pa rejošam sunim,viņai bail.Nu cerams,ka aizmirsīsies,līdz viņai tas monstrs nemaz netika,apstājās pie abām lielajām
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 03 Apr 2014, 11:31

Linda B. wrote:Sen nekas nav rakstīts.Ar ko,lai sāk.Pirmkārt jau izskatās,ka pārošana būs bijusi veiksmīga,tātad gaidām mūsu pirmos kucēnus aprīļa beigās :starkism: :starkisp:
Otrkārt mūsu mājās ir strīpains taksisks ģimenes pieaugums,kas mājās nosaukts par Moku,bet pilnā vārdā Fildalerfiya Flayers s Zelenogo Gorod,kura vāra podus mūsmājās jau 2 nedēļas.
Image

mmm, tīģertaksītis! :sirsninas2:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Linda and sausages

Postby ahadi kale » 03 Apr 2014, 16:55

Linda B. wrote:...palaiž no pavadas savu monstru,pār kuru kontrolē ir visi 0%.Mums uzbruka mežā suns VASa izmēros.


Mēs gadījumā nestaigājam pa vienu mežu? :velnins: Tikai tas Reksītis, kas mēģināja manu suņu dāmu pārvērst savās vakariņu kotletēs bija vēl arī "draudzīgs pret citiem suņiem" un pārvietojās kopā ar mazu meiteni un saimnieci, kura uzskatīja, ka adekvāts sods šajā situācijā būtu piesaukt suni pie sevis un nolasīt šim lekciju apmēram "kurš tad tā dara" garā. :aizlaimes:
ahadi kale
Baby
Baby
 
Posts: 41
Images: 12
Joined: 11 Mar 2014, 20:08

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 03 Apr 2014, 17:01

Atkarīgs pa kuru mežu jūs staigājat.Mēs no Iecavas esam.Laigan zināma līdzība ir,mūsu tante gan viņu papaijāja ar žagaru un nolasīja lekciju par to "kāpēc tu,muļķi,tā dari?"
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 03 Apr 2014, 17:27

Atrādāmies
Moka,šobrīd 5 mēneši
Image
Image
Image
Huligāniskais skatiens.Nepārprotami vēstī par tuvojošos uzbrukumu degunam :D
Image
Fēra
Image
Slaidā figurā pazudusi.Kļūst par mazu apaļu tefteli. 6. nedeļa
Image
Image
Un nabaga nogarlaikojusies Fanta.Pastaiga mums šodien izplaiek,jo pēc vakardienas treniņa TĀAAAA sāp kājas,ka knapi spēju izrausties no gultas un iziet ar viņām te pat pagalmā,kāda vēl pastaiga.Cerams rīt būšu atpakaļ uz trases.
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Sympathy » 05 Apr 2014, 23:12

Mokai nu tiiiiiiiiiiiiiiiik mīligas acis, ka kaķim no šreka :samilejies:
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests

cron