Linda and sausages

Blogs and Chats

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 30 Apr 2015, 22:30

Fanta ir atpakaļ pie bebjiem.Temperatūras vairs nav,ēd,dzer viss notiek.

Toties mums šovakar cits ekstrīms.Negribēju uz savas ādas pārbaudīt vai tiešām pazuduši medību suņi atgriežas pie sava saimnieka atstātā apģērba gabala...bet nu sanāca.Aizbraucām uz mežu,Grasijāmies doties mājās,kad Moka ar Mimī kaut kam aizskrēja pakaļ,tā arī nesapratām pēc kā.Saucam,saucam...nav.Pēc pusstundas atgriezās Mimī,sveika un vesela.Mokas vēl aizvien nav.Draugu atstāju tur,kur viņa pazuda,ja nu atgriežas,pati staigāju apkārt un saucu,nu kā zemē iekritusi.Mežs liels,pilnīga bezcerības sajūta.Vēl jo vairāk,ka ir pagājusi jau pusotra stunda un nav.Paliek jau tumš,cik ilgi tā stāvēsi un bļausi,viņa acīmredzot nedzird vai negrib dzirdēt.Varbūt aizgajusi uz mašīnu?Atstāju džemperi un ejam uz mašīnu,kur viņas,protams,nav,dodamies atpakaļ,nu jau ar mašīnu,ārā jau drūmā tumsa un pilnīgi negribas ticēt,ka mans suns varētu saprast,ka pie tā džempera jāsēž un jāgaida. Taču tur nu viņa bija...kur pazuda,tur arī atradām.Vainīga jau bez gala.Viņas ir nopelnījušās,pastaigas kārtīgā mežā vairs nebūs,lai iztiek ar mūsu vietējo mežiņu,kuram no viena gala līdz otram 10 minūtes ejamas,nav kur pazaudēties.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Linda and sausages

Postby Māra » 30 Apr 2015, 22:34

Linda B. wrote:Fanta ir atpakaļ pie bebjiem.Temperatūras vairs nav,ēd,dzer viss notiek.

Toties mums šovakar cits ekstrīms.Negribēju uz savas ādas pārbaudīt vai tiešām pazuduši medību suņi atgriežas pie sava saimnieka atstātā apģērba gabala...bet nu sanāca.Aizbraucām uz mežu,Grasijāmies doties mājās,kad Moka ar Mimī kaut kam aizskrēja pakaļ,tā arī nesapratām pēc kā.Saucam,saucam...nav.Pēc pusstundas atgriezās Mimī,sveika un vesela.Mokas vēl aizvien nav.Draugu atstāju tur,kur viņa pazuda,ja nu atgriežas,pati staigāju apkārt un saucu,nu kā zemē iekritusi.Mežs liels,pilnīga bezcerības sajūta.Vēl jo vairāk,ka ir pagājusi jau pusotra stunda un nav.Paliek jau tumš,cik ilgi tā stāvēsi un bļausi,viņa acīmredzot nedzird vai negrib dzirdēt.Varbūt aizgajusi uz mašīnu?Atstāju džemperi un ejam uz mašīnu,kur viņas,protams,nav,dodamies atpakaļ,nu jau ar mašīnu,ārā jau drūmā tumsa un pilnīgi negribas ticēt,ka mans suns varētu saprast,ka pie tā džempera jāsēž un jāgaida. Taču tur nu viņa bija...kur pazuda,tur arī atradām.Vainīga jau bez gala.Viņas ir nopelnījušās,pastaigas kārtīgā mežā vairs nebūs,lai iztiek ar mūsu vietējo mežiņu,kuram no viena gala līdz otram 10 minūtes ejamas,nav kur pazaudēties.

Ak šie mednieki!
Man tas sagādā tādas grūtības - nesodīt, kad pārrodas ar kavēšanos/pēc pārkāpuma (mums gan vēl nav bijis ne stunda, ne pusstunda, vien pāris minūšu jautājums). Bet nu, jāsagaida atplestās rokām, ģīmis pilns smaida. Tik samākslota, kā tajos brīžos, es neesmu nekad :D

+ mega prieks dzirdēt ka mammai ar mazajiem viss labi. Īkšķu turēšana tātad ir efektīvs līdzeklis. :) Gaidīsim vēl kādus jaunumus (labus) ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 30 Apr 2015, 23:01

Pēc tik ilgas meklēšanas birst tikai prieka asaras. Vienkārši neklausīšanas gadijumos gan grūti slavēt,ja gribas lamāties :D
Turi vēl īkšķus,to pienu vajadzētu viņai vairāk tagad...Diezgan pamaz vēl,bet nu pati ir mundra,apetīte labi,atkal jau sargā,tad jau viss būs,tik es nevaru sagaidīt.Tā riebjās tā pudeļu barošana.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby ievish » 02 May 2015, 09:05

Māra wrote:mums gan vēl nav bijis ne stunda, ne pusstunda, vien pāris minūšu jautājums). Bet nu, jāsagaida atplestās rokām, ģīmis pilns smaida. Tik samākslota, kā tajos brīžos, es neesmu nekad :D

Kurtiem ir bikiņ specifika - viņi nāk atpakaļ tikko vairs zvēru neredz. Takši un citi mednieki ož un iet pa pēdu. Protams, ja kurts aizliekas pakaļ stirnai, kas skrien tālu un ātri, tad var sanākt gaidīt ilgi, bet lapsas, zaķi diezgan ātri noslēpjas vai suns pazaudē medījumu un nāk atpakaļ. Protams, var arī noķert, ja veikls un ar labiem instinktiem. Man Rendijs vēl tādā pusaudža vecumā pāris reizes mežā izcēla zaķi/lapsu, bet par laimi ātri pazaudēja un pēc pāris minūtēm jau bija atpakaļ ar šausmīgi apmierinātu ģīmi par skrējienu :kanepe:
Tagad, kad viņš ir ātrāks un veiklāks, tpu tpu tpu, nav gadījies ķert meža zvērus, cenšos būt vērīga.

Linda, lai mammīte veseļojas!
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 02 May 2015, 10:52

Es te domāju-žēl,ka anv tādu GPS mikročipu.Ielaid sunim zem ādas kā parasto čipu,kad vajag meklē,kur ir.Tā būtu svēta lieta.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Māra » 02 May 2015, 10:53

Linda B. wrote:Es te domāju-žēl,ka anv tādu GPS mikročipu.Ielaid sunim zem ādas kā parasto čipu,kad vajag meklē,kur ir.Tā būtu svēta lieta.

Es tieši to pašu ik pa laikam nodomāju, vairāk gan klaiņojošo/pamesto suņu sakarā, taču izcili protams, arī ja savus varētu tā atrast.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 02 May 2015, 12:12

Varbūt man vienkārši jāiegādās GPS kaklasiksnas,varētu mierīgi staigāt,ja arī kāds noklīstu,būtu skaidrs kur dodas.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 02 May 2015, 15:18

Taksis ir ļoti kompakts suns :kanepe:
Moka,Fēra un Mimī
Image

Visā kucēnu gaidīšanas šumī aizmirsies,ka Mimī taču ir izaugusi un nemaz nav atrādīta
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 02 May 2015, 17:55

Lūk arī jaunās bildes ar mūsu "eksplozīvo" metienu
Bazooka Hunter's Parade
Image
Big Bang Hunter's Parade
Image
Bomber Hunter's Parade
Image

Un kur nu bez neapmierināta Fantas ģīmja :D
"Atdod bērnus!"
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby fedelta » 02 May 2015, 17:57

Tas komentārs pie pēdējās bildes - tiešs trāpījums :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Linda and sausages

Postby gabra » 02 May 2015, 19:28

Tiešām - galu galā atdod Fantai bērnus ! :rej: :rej: :rej:
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 02 May 2015, 20:27

Jau tika atdoti :D Bet vispār viņa nav nemaz tik ļauna, cik tajā bildē izskatās
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby gabra » 04 May 2015, 19:29

Tā ir mana mīļākā takšu acu krāsa ( ja kautko šausmīgi grib) - violeti zaļa - :pilnmeness: :smarzas:
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

Re: Linda and sausages

Postby onetouchspark » 05 May 2015, 16:03

Ļoti forši vārdi mazuļiem :rej:
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 05 May 2015, 17:19

Paldies.Puikas,kā nekā.Puikām vajag spridzināt :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 06 May 2015, 08:36

Linda B. wrote:Taksis ir ļoti kompakts suns :kanepe:
Moka,Fēra un Mimī
Image

Visā kucēnu gaidīšanas šumī aizmirsies,ka Mimī taču ir izaugusi un nemaz nav atrādīta
Image

pirmā bilde- kas par krāsu salikumu! Tik smuki!
otrā- Mimī izaugusi par ļoti glītu takseni, skaistule :samilejies:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 06 May 2015, 08:40

Puiku vārdi spridzina! Super izdomāji! Savu favorītu gan grūti izvēlēties, piedodiet, bet visi vienādi bučmūlīši izskatās :ludzu: :sarkstosa:
Prieks , ka Fantiņa ir atgriezusies pie mammas pienākumiem! Labi ,ka viss normalizējās un labi beidzās :) Super, gaidu nākošās bildītes :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 06 May 2015, 13:05

Paldies,Mmī tiešām izstiepusies un izveidojusies skaista.Ir arī samācijusies izstādēm un darbojas tā,ka prieks skatīties,līdz Jūlijam,kad mums paredzēta tuvākā izstāde Ogrē,būs satrenēta vēl labāk,cerams izaugusi vēl smukāka un nu tak beidzot kādu JCACu jāpaņem :D

Es godīgi sakot arī nespēju atrast atšķirību,Vienīgi Big Bang uz krūtīm ir viena māaazmazītiņa balta strīpiņa,kuru vispār pavisam mazam esot nepamaniju,izaugot visticamāk pazudīs pavisam.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 10 May 2015, 13:12

Puikas jau ēd paši!Pārsteigums,viņiem ir tikai 17 dienas,negaidiju,ka viņi tik ātri iebāzīsies Fantas bļodā.Fēras bērni to darija tikai pēc 3 nedēļu vecuma
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 10 May 2015, 18:54

Šodien par spīti laikam,kas strauji sabojājās,devāmies salasīt pienenes.Beidzot taču jauztaisa to pieneņu medu,citādi tikai gadiem runāju,ka taisīšu un skatos kā dzeltenās galviņas pārvēršas baltās pūkās.
Viens palīgs
Image
Otrs palīgs
Image
Un trešais
Image

Dikti priecīga Mimī :D Mans mīļais žuļiks.Pagājušonakt sapņoju,ka viņa nomira.Pamodos vienās asarās un nabaga zvērs bija pilnīgā neizpratnē kāpēc es viņu uzrāvu no miega un tā metos viņu mīļot :neparliecinats:
Image

Moka izceļās,izvēlējās iet pa tik garu zāli,kaut bija taču arī taciņa :D
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests