Linda and sausages

Blogs and Chats

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 08 Sep 2016, 17:25

58 dienas... Sāku baidīties par futbola komandu
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Linda and sausages

Postby lauva » 08 Sep 2016, 20:47

hehe, nu gan puncis!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Linda and sausages

Postby Māra » 09 Sep 2016, 12:57

Linda B. wrote:58 dienas... Sāku baidīties par futbola komandu

Šādam baloniņam ļoti jāuzmanās asu priekšmetu tuvumā, ka nepārsprāgst ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 10 Sep 2016, 12:43

Reizēm ir sajūta, ka uzpūtīsies un sāks lidot :D
60. diena un jorpojām tikai ķeram mušas :kanepe:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 12 Sep 2016, 13:43

Mēs esam klāt!
2 tīģerkrāsas un viena ruda meitiņa un 2 tīģerkrāsas puiši.
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 14 Sep 2016, 01:50

Image
Image
Image
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby karalislauva » 15 Sep 2016, 11:56

Kādi jauki tīģer-rižiki! Apsveicu ar ģimenes pieaugumu! :starkism: :starkisp:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 16 Sep 2016, 10:33

Paldies! Viņi ir mazi, burvīgi, strīpaini rižiki. Varētu apēst :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby lailamasa » 16 Sep 2016, 14:16

Atzīšos, esmu tava bloga klusā lasītāja, pagājušās brīvdienās nenāca miegs un agri pamodusies izlasīju visu. Tu varētu rakstīt grāmatu un nosaukums varētu būt "Četri takši un es" :)

Kā jaunā mammīte uzvedas, vai tāpat, kā iepriekšējās mammas, mazuļu ļoti sargā.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 17 Sep 2016, 01:02

Man vispār kādreiz ļoti patika rakstīt. Nu tālā bērnībā. Rakstiju daudz un dikti, dzejoļus, stāstus, īsākus stāstiņus. Iedvesma ikdienā pazūd un uzrodas tikai pa retam, kad ir kaut kas, ko varētu pastāstīt šeit. Prieks, ka kāds to arī lasa. Patiesībā, iedvesmoji vēlreiz pāriet visam pāri un paskat'ties, ko es te esmu sarakstījusi.

Moka nav sargātāja, patiesībā viņai bērni jau sāk apnikt un atšķirībā no Fantas un Fēras viņa joprojām dzīvo arī savu dzīvi. No svešiem gan sargā un ārā padzen visus kaķus un gan jau labprāt pagaršotu arī kādu cilvēka stilbu, ja kāds dotu :kanepe: Bet savējiem nesaka neko. Mazie aug griezdamies!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 17 Sep 2016, 10:45

Tikai Linda var nogulēt vēsā mierā, līdz vienpadsmitiem sestdienas rītos, kad 11.30 jau ir jābūt Rīgas autoostā un jādodas uz alu treniņu. Nu pilnīgi izkrita no galvas!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby lailamasa » 17 Sep 2016, 19:21

Gadās :)
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 19 Sep 2016, 16:08

Tātad, palasijos un secināju, ka es te kādreiz dalījos ar barības maiņu. Tad nu, lūk, aptuveni pusotru gadu atpakaļ, mums notika vēl viena barības maiņa, šoreiz diezgan radikāla. Pārgājām uz raw. Cilvēki mēdz jautāt, ko tad tie mani suņi īsti ēd, šeit lūk 5 dienu ēdienkarte

1. Mintaja fileja, jēra akna, liellopa niere, liellopa atgriezumi, jēra plauša, pīles pusspārns, paipalas olas
Image
2. Akna, šķēlīte āža sēklinieka, liellopa sirds, kazas riba un laša ribas
Image
3. Tā paša nabaga āža penis, kazas gaļa, kazas riba, mēle, akna, liesa un kuņģis
Image
4. Tītara maltā gaļa, bebra aste, pīles pusspārns, liellopa niere
Image
5. Kazas riba, akna, liellopa niere un liellopa vaigs
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby lailamasa » 19 Sep 2016, 16:55

Man arī gribējās RAW savam duksim, bet nu neēd viņš jēlu ne par ko, pat kauli jāapvāra, jēlus ne un viss. Mums gan te arī nav tāda izvēle uz jēlo (ko sunim var) kā tev, jums jau tur pilnīgs restorāns :)
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Linda and sausages

Postby lauva » 19 Sep 2016, 18:24

lailamasa wrote:Man arī gribējās RAW savam duksim, bet nu neēd viņš jēlu ne par ko, pat kauli jāapvāra, jēlus ne un viss. Mums gan te arī nav tāda izvēle uz jēlo (ko sunim var) kā tev, jums jau tur pilnīgs restorāns :)

Aslans ar neēda,es ar vienmēr ar viņu tur ņuņņājos un ņēmos un tad vienu dienu vienākrši neko citu nedevu,kā tikai jēlu gaļu (jo vārītais zaudē tik daudz vērtīgās uzturvielas). Vienu dienu neēda, vēders pakurkstēja,otrās dienas rītā tā šķībi paskatījās, neēda, vakarā jau visu nolocīja ka nu tikai! Tagad vairs nekādu problēmu. Jēla gaļa? - jā,lūdzu! Zivi devu sasaldētā veidā - noēd pa tīro, agrāk pat virsū neskatījās. Lasi var vēl jēlu apēst, bet neko citu. Tā nu mēs te ņemamies 70/30 ar sauso un RAW. Ja būtu laiks, ietu pa visiem 100, bet RAW konkrēti ir uzlabojis suņa vēderu un vairs arī nav jādomā par barības piedevām!

Linda,mazie tik forši! Tev arī barojošā kuce ēd RAW vai ne? Tu viņai kaut ko ekstra ar dod? Un kā tu savējos esi piedabūjusi olu ar visu čaumalu ēst?
Es te Instagram sekoju dažiem darba suņu saimniekiem un viņu sušiem :kanepe: un tā mana favorīte savam VAS dod veselus putnus/trušus, ko šamie ar noēd ar visām spalvām utt.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Linda and sausages

Postby Spigana » 19 Sep 2016, 19:04

Džīzas, Linda, kur Tu rauj tos āžus un bebrus? :D
Un uz kādu suņa svaru Tu dod šīs porcijas?
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 19 Sep 2016, 19:33

lauva, arī barojošās kuces ēd raw un arī mazie ēdīs raw, reizi pāris dienās pagaršojot sauso, lai vispār zinātu, ka tāda ir un ko ar to būtu jādara. Neko speciāli mammām nedodu, ēd ko parasti, tikai vairāk. A papalu olu vienkārši iemet mutē veselu un apēd kā konfekti. Vistu olu čaumalu gan neēd, nu ja baigi vajag var saspaidīt un iekult pašā olā, tad apēd netīšām.

Spīgana, kas meklē tas atrod! Šie āži mitinājās netālu no manas omes, vīrietis izdara netīro darbu, es nodarbojos ar sadalīšanu un kuņģu iztīrīšanu ("jauks" darbiņš). Bet bebru mums sagādā viena pagājušā gada kucēna saimnieki - mednieki. Šo to no kautuvēm var dabūt, rakt tikai vajag.

Nesaprotu es tos suņus, kas jēlu neēd, vispār nesaprotu duņus, kas neēd :kanepe: Man ēd visu un kucēniem noteikti labāk patīk gaļa, vieni šī gada kucēna saimnieki bija spiesti pāriet uz raw, jo kucēns vienkārši paziņoja, ka šito sauso dranķi negrib un es esmu lepna par savu kucēnu! :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 19 Sep 2016, 19:36

Vispār viena gan man kaut ko neēd. Mimī neēd jēlu reņģi, viņai to vajag applaucēt (vienkārši paturu zem karstā krāna) kamēr sāk smaržot kā vārīta, tad ēd un nemaz vairs nesatrauc, ka vidus taču jēls.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 22 Sep 2016, 12:13

Kaut kā ļoti lēni šiem bērniem veras acis. Gandrīz atvērušās tikai vienam, pārējiem pilnīgi ciet un neredzu pat šķirbiņu stūrīšos, kas ir tā dīvaini, parasti acis gandrīz vaļā bija jau 10. dienā, bet nu citādi jūtas labi. Bet man ir secinājums - labāk māte lauvene, nekā šitā dzeguze! Sākums bija labs, pati tika galā ar dzemdībām un bez problēmām jau nākošajā dienā ēda kaulus (ko nevarēju pierunāt darīt Fērai, bija milzu problēma, ka tos kaulus vajag ēst un daudz, bet viņa vienkārši atsakās ēst kaut ko, kas ir ilgāk graužams), nekādas rūkšanas un rēkšanas, var brīvi iet un darīt, ko grib, bet nu jau kuro dienu viņa ļoti labprāt vispār ietu prom no kucēniem. Visbiežāk atrodu guļam blakus kastei un gaidām, kad es viņu izlaidīšu, tad dodās uz gultu gulēt, reizēm ar lamāšanos jāpierunā vinu taču iet un sakopt bērnus, jo bļauj, tātad kaut ko grib, parasti čurāt, jāgrūž bebju dibeni ģīmī, lai salaiza. Kucēnu kakučus dīvainā kārtā neēd, tie mētājas pa visu kasti :kanepe: Nu kaza! Labi, ka piena ir gana, barot baro un it kā pat uztraucās, ja pār manēžas malu pārējās sāk lūrēt un neganti rej, ja šķiet, ka iekšā nāk kāds svešais un tā kā nedaudz papīkst, ja bērnu pārāk ilgi turu rokās, bet viņai kaut kā īsti nav aizgājusi tā mātes misija.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 22 Sep 2016, 12:14

Ak, jā, svarīgi jaunumi! Vakar saņēmu vēstuli, ka mana Premium audzētava ir reģistrēta :aptracis: Tagad Hunter's Parade nav vairs tikai afikss, bet gan audzētava. Lepnumsssss! Kā tituls pašai sev!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests