Ronas ikdiena - piedzīvojumi (blogs - slēgts)

Blogs and Chats

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 23 Feb 2014, 16:36

Šodien gājām vis kaut kur, tāpēc tādu konkrētu pastaigu mērķi būs grūti pateikt...Kopā nostaigājāmies 4h un es priecājos, ka šodien, ne vakar, jo šodien laiks ir daudz labāks... Gāja forši, Rona klausīja vienkārši super :) Gājām gar “vasarnīcām” (ja tās tā var nosaukt). Noliku Ronu gulēt un gāju uz priekšu. Pagāju kādus 60m un saucu šurp. Pēķšņi Ronai no aizmuguras metās virsū 2 suņi, viens vēl līdz manīm atskrēja. Visiem spalva uz skausta augšā, rūca, rēja atņirgtiem zobiem. Es jau domāju, ka tūlīt Rona aizksries pie viņiem un tas labi nebeigsies. Bet ko Rona? Rona skatās man acīs un skrien pie manis neskatoties uz visiem 3 suņiem! :aptracis: Tikko atskrēja tā gājām tālāk blakus (bez pavadas, Rona tiem suņiem lielu uzmanību nepievērsa). Pēkšņi “izlien” kaut kāda sieviete. Un bļauj - “Kas jūs par s**a sargiem, ātri mājās.” Tikai tiem “s**a sargiem” vienalga un tie tā pat skrien Ronai virsū. Beigās, kad tā sieviete sāka jau angliski saukt, :D suņi “aiztinās” un mēs varējām tālāk iet mierīgi.Kopumā gāja ļoti labi. Laiks vienreizējs, uzzināju kā aizkļut līdz kaut kādam ezerveidīgam ūdenim līdz kuram gribēju nonākt vasarā. (vismaz sapratu, ka negribu tur nokļūt otrreiz :D)

Image

Image

Vairāk bilžu un info par rīta pastaigu te - http://ronavas.weebly.com/1/post/2014/0 ... diena.html
Bildes zem "posta"
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Linda B. » 23 Feb 2014, 18:31

Skan pēc sievietes,kas dzīvo Elejā (kādreiz tur dzīvojām).tai šādi apkārt klīda 3 agresīvi labradori (!!!),viņa tur varēja noķērkties zili zaļa,bet tiem pofig.Nezinātu,ka jūs no Rīgas domātu,ka esat satikušas viņu :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 23 Feb 2014, 18:37

Linda B. wrote:Skan pēc sievietes,kas dzīvo Elejā (kādreiz tur dzīvojām).tai šādi apkārt klīda 3 agresīvi labradori (!!!),viņa tur varēja noķērkties zili zaļa,bet tiem pofig.Nezinātu,ka jūs no Rīgas domātu,ka esat satikušas viņu :D


Nē, šai bija 3 bežšķirnieši (balts ar melnu, tumšs (pēc krāsas kā tumšs darba VAS, bet ar "noļukušam" ausīm), un rūsgans). Bļāva pat angliski :kanepe: Viņai 1 no suņiem šķiet paklausīja un iegāja atpakaļ (pēc brīža) viens pa krūmiem pakaļ skrēja, bet viens vienkaŗši virsū klupa.. Labi, ka Rona nebija agresīva savādāk daudz sliktāk beigtos... Tā sieviete vēl bļāva - ēst nedošu, fixi mājās. Itkā tādā brīdi baigi suņi saprastu, ka vēlāk ēst nedos.. Es gan ceru, ka tomēr iedeva.... :neparliecinats:


ADMIN: BLOGS SLĒGTS PĒC IZVEIDOTĀJA PIEPRASĪJUMA
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests