Ronas ikdiena - piedzīvojumi (blogs - slēgts)

Blogs and Chats

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby ievish » 04 Feb 2014, 14:38

ash wrote:domāju - precīzāk būtu teikt nevis nepatīk - bet biedē, jo riešana pēc būtības ir signāls, ka suni šis cilvēks biedē.
aizstāvību kā no VAS, protams nav ko gaidīt, bet arī ganu suns var izrādīt nepatiku pret svešinieku tuvošanos, īpaši, ja jūt, ka arī saimniekam tas ir nepatīkami. un uzriet.
man reiz bija takšelis, tas arī mēdza tumsā riet, ja mums tuvojās sveši vīrieši, bet domāju tas tāpēc, ka juta, ka es baidos. arī mūsu īrs pāris reizes ir norējis negaidīti sastaptu svešinieku. bet ne jau tāpēc ka mūs aizstāvēja, bet tāpēc, ka pats nobijās :kanepe: grūti pateikt, kā viņš reaģētu, ja man tiešām draudētu kādas briesmas, jo pret cilvēkiem ir ļoti miermīlīgs, nav bijis iespēja pārbaudīt.


Tieši tā - riešana ir vai nu aiz bailēm, lai iebiedētu pretinieku un teiktu, lai tas nedomā tuvoties. Tie suņi, kas rej aiz žogiem, daļa noteikti nebaidās (liela daļa mazo gan baidās), bet brīdina, lai pretinieks netuvojas.

Man kādreiz vecākiem bija VAS bez papīriem. Cilvēki, no kuriem vecāki kucēnu nopirka, apgalvoja, ka kucēna vecāki ir dienesta suņi, iespējams, kuce sagrēkojusi/nav nosargāta meklēšanās laikā. Tas suns bija vecā tipa VAS - liels augumā un bez slīpās muguras. Viņš mēdza aiz žoga kādu apriet, bet, kad juta, ka pastaigas laikā, iespējams, kaut kas mani apdraud, tad nevis rēja, bet nostājās starp mani uin potenciālo uzbrucēju un, ieņēmis draudīgu pozu, klusi rūca. Viņš savā mūžā tā arī nevienam cilvēkam neiekoda, bet, ja reāli kas būtu apdraudējis viņa ģimeni, tad nebūtu šaubu, ka viņš mestos virsū ar zobiem.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby julika » 04 Feb 2014, 15:06

Es domāju, ka tajās retās reizes, kad Kira kādu vakaros aprej, viņa to dara, brīdinot un paziņojot man, jo korgiji vispār rej tad, kad kaut kas apkārt ne idet po planu un atšķīrās no pierasta režīma. Teiksim, ja cilvēks iet un runā pa telefonu vai ar kādu kopā, tad viņa nereāģe. Bet ja viņš iet viens, tumsā, un vēl ar kādu čarkstošu maisiņu, tad viņa obligāti apstāsies un uzmanīgi viņu vēros. Tapat viņa vakar ilgi pētija mašīnu, jo mašīna stāvēja noslapēta, taču iekšā bija cilvēki, kuri klusi runājas. Kira zin, ka mašīnai jāizdod skaņa :kanepe: Šādi viņi signalizē saimniekam, tipa, eu, uzmet aci, kaut kas nav ok! Kad viņa baidās, viņa nerej.

Un bojājumus viņa gan varētu nodarīt, ja iekostu rokā, kājā vai kaklā pamatīgi, viņai jau zobi ir stipri. Vot tikai augums nav liels :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 04 Feb 2014, 16:54

Šodien forša diena. Skola beidzas 13:00, ārā vienkārši burvīgs laiks un Rona arī klausa tik labi cik vien māk :) Spēlējoties vienu brīdi pamanīju asinis sniegā. Pārbaidīju Ronai ķepas,nekā. Varbūt pirms mums tur bija kāds cits suns ar pārgrieztu ķepu... Katrā ziņā Ronai tā nav pārgriezta :ludzu: (esmu jau izbaudījusi to"prieku")

Image

Image

Image

Image

Šodien pirmo reizi pa visiem 6 gadiem Rona sāka ēst sniegu :pukudupsis:

User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Henriete » 04 Feb 2014, 18:05

Saldējums par brīvu :))
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 04 Feb 2014, 19:16

Henriete wrote:Saldējums par brīvu :))


mhmm,man jau likās, ka suns jocīgs. :kanepe: Gandrīz visiem suņi sniegu ēd, Rona ne. Tagad arī Rona ēd "saldējumu" :-)
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby seila » 04 Feb 2014, 22:17

Apsveicu! Image Re kā, 6 gadus neēda, manējie ziemā to tik vien dara kā sniegu ēd :kanepe:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Henriete » 05 Feb 2014, 00:06

Semam patīk ar vafelīti ;D ja par saldējumu
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 08 Feb 2014, 16:44

Šodien atkusnis :lamajas: Nē, pret siltumu man nekas nav pretī, bet tie dubļi :( Aizbraucām uz jūru.. Ronai jau patika dubļainais mežs un smiltis pie jūras... Tikai tēta mašīna pēc tam izskatījās briesmīgi. Labi, ka mums vismaz ir pikaps un suns uz krēsla nesēž....

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby DanaMary » 08 Feb 2014, 17:24

Baigi foršās bildes! :)
Jā, man arī no sirds riebjas šis laiks! Man bija labi arī tie -5, bet sniedziņš. Tagad dari ko gribi, kaut staigā pa asfaltu, sunim viss vēders,ķepas dubļainas. Ja pastaiga ir teiksim pusstunda, tad VISMAZ 10 minūtes man ir jāslauka suns. Īsspalvainjiem un suņiem bez-spalvas jau vieglāk, noslauka un viss, bet lai to kažoku noslaucītu... :lamajas:
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 08 Feb 2014, 17:28

Dana Paldies :pedinja: Ja vēl ņem vērā, ka fočēju ar telefonu :D
Vēl arī zem sniega pilns ar suņu atstātām "dāvaniņām" un vēl tieši pa vidu taciņai, nevis piemēram nedaudz maliņā...
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby DanaMary » 08 Feb 2014, 17:48

Ak jā, šito nu gan es nesaprotu..Nu ir cilvēki,kas uzskata, ka tā suņa 'dāvaniņa' pārstrādājas ātrāk nekā maisiņš (arī es,patiesībā, bet es aiz suņa vācu), tapēc uzskata, ka nav jāvāc sava suņa atstātās 'lietas', bet nu ne jau uz taciņas! Pašam taču pēc tam tur jāstaigā! Fui.. :sajucis:
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Linda B. » 08 Feb 2014, 18:12

Haha,Dana kaa tu maldies par tiem iisspalvainajiem suniem :D Man taksi ir netiri ne tikai no vederpuses,bet dublus sit sev ari uz muguras un ar noslaucisanu tur nav lidzets nekas.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 08 Feb 2014, 18:13

Dana Nejau viena vien uz tās taciņas.. Bet kādas 7,8 uz vienas vismaz un neteikšu ka čivavu.. Vasarā tik daudz nav (tieši uz taciņām). Vai tad cilvēki domā, ka tas sniegs būs mūžigs, vai arī, kad nokusīs, tad jau vairs neredzēs?
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby DanaMary » 08 Feb 2014, 18:15

Linda, Nē, nu maziņiem suņiem, īpaši jau takšiem, ir grūti, bet viņi ir mazāki, tātad- mazāk laukums ko slaucīt. :D Kas taksim noslaucīt vēderu, tas manējam noslaucīt vienu ķepu. :D
Rona, jā,tas man no sirds riebjās..
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 08 Feb 2014, 18:35

Linda Vai tad taksi nav vieglāk kā ZR notīrīt? :kanepe:
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby fedelta » 08 Feb 2014, 18:44

DanaMary wrote:Baigi foršās bildes! :) Man bija labi arī tie -5, bet sniedziņš.


Dana, es tev pilnībā piekrītu :jaa: . Man tā riebjas tie dubļi, tā žļurga uz ceļiem un vēl tās saimnieku nesavāktās dāvanas :pagalvu:. Ārā nekāda skaistuma šajā laikā nav - vieni vienīgi dubļi un slapjums.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 08 Feb 2014, 18:50

Egija Vispār ir skaisti, tikai ne pilsētā uz ielas.. Mežā un jūrmalā piemēram, tīri tā neko bija. Smukas debesis, vēl kaut kas no sniega pāri palicis, "dāvaniņu" nav, un dubļi... nu labi, tie ir, bet ne tik daudz kā pagalmā.
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby fedelta » 08 Feb 2014, 18:53

Nu mežā un pie jūras iespējams ir skaisti, bet paskatoties ārā pa logu uz ielas un māju pagalmos - ne kāda skaistuma :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Linda B. » 08 Feb 2014, 21:36

Es pielauju,ka ZR nav jatira visas krutis,paduses,ciskas no iekspuses un arpuses un vel visa mugura :D Un vini skrien tik atri!Nu nemaz nepatik vinam dusoties,reizem vel pirms paspej kaut ko pateikt jau ir ielekusas divana un sak tur slaucities :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby DanaMary » 08 Feb 2014, 21:54

Ohh, ciskas, bikses, rokas, un ja vēl pamanās asti nošmulēt.. Nu, muguru gan, paldies Dievam, nav jātīra, tas pluss lieliem suņiem, ja vien nepamanās dubļos izvārtīties. :D Un Tev jau viņas 2 (ja nemaldos), viss darbs reiz divi. :D
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests

cron