Sunshine terrier Dylan

Blogs and Chats

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Ainava » 22 Aug 2017, 19:16

Skaisti foto, droši vari taisīt savu Instagram kontu angļu valodā. Būs daudz sekotāji arī ārzemēs.
Paldies par dalīšanos.
Ainava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Imagine » 26 Aug 2017, 10:18

:sirsninas2:

Dilans vairāk no pasaules redzējis nekā dažs labs cilvēks. :) Man sevišķi patīk tā bilde ar virsrakstu "Garais ceļš uz Itāliju" - ērti puisis iekārtojies.
Imagine
Intermediate
Intermediate

Postby Dylan » 31 Aug 2017, 14:15

Ainava paldies! Instagram konts gan Dilanam nav paredzēts, pārāk grūti uzturēt jau esošos :D

Imagine jā, ceļš bija patiešām garš & bez ērtas iekārtošanās nu nekādi. Dilans gan vienmēr arī ir mācējis to darīt. Bīstami jau ir braukt ar nepiesprādzētu suni, bet tajā karstumā negribējās nekādas papildus siksnas likt klāt. Nākamreiz domāsim par citu risinājumu. Uz bīstamajiem/nezināmajiem ceļiem jau gan viņš tika piesprādzēts. Īpaši, ja pa naktīm braucām.
Sunshine terrier
Image
Dylan
Intermediate
Intermediate

Postby Imagine » 01 Sep 2017, 20:31

Es tikai nupat piefiksēju, ka Dilanam jau ir četri gadi! Likās tikko vēl kucēnu paņēmāt. :)
Ja iegadās būt Rīgas pusē, es ļoti priecātos šo viesatiņu satikt klātbūtnē. Es nesaku, ka Smaidiņš par to būs sajūsmā (lai gan, ko var zināt - līdzīgs, līdzīgu atpazīst), bet ir interesanti redzēt, kā katrs no viņiem izaudzis.
Imagine
Intermediate
Intermediate

Postby Dylan » 02 Sep 2017, 19:04

Jā, tas būtu vareni! Mēs gan tagad tik nezinām, kad būsim Latvijā (Cēsīs). Noteikti, ka nākamā gada Augustā, par Ziemassvētku laiku vēl tikai domājam. : )
Par Dilana prieku es gan arī nevaru komentēt, viņam ar puikām ir kā ir. Bet, ja, cik saprotu, Smaidiņš ir kastrēts, tad problēmām nevajadzētu būt.
Sunshine terrier
Image
Dylan
Intermediate
Intermediate

Previous

Return to Blogi un tērzētavas