Sunshine terrier Dylan

Blogs and Chats

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 10 Feb 2014, 20:17

julika wrote:cik viņš liels un smuks!!! pat nepateiksi, ka bezšķirnes suns!


Kā tad bezšķirnes? Sunshine terriers tak! : )
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 23 Feb 2014, 00:16

Šodien Dilans pa ceļam uz parku 2x izvēma dzeltenzaļas putas (itkā neko krāsainu nebija ēdis), izkakāja gļotu pikuci un sāka histēriski riet uz neredzamu/iedomātu tēlu (tā jau viņš dara otro reizi manā klātbūtnē). Pirmdien kārtējais vetārsta apmeklējums. 3šais februārī, kāds miljonais kopš viņš ir ar mani.

Bet ko nu par negatīvo.Jau otro nedēļu viņš kāpj lejā pa trepēm pats un ir sācis mācīties iezīmēt teritoriju. Tiesa gan kāju neceļ, bet cenšās pilināt uz konkrētām vietām. Augam.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ash » 23 Feb 2014, 11:26

veselību Dilanam! cik gan daudz nedienu jāpiedzīvo šim mazajam brīnumam. jācer, ka paaugsies un kļūs par stipru un veselu suni! :pedinja:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 23 Feb 2014, 17:05

Paldies, ash! Es jau domāju, ka būs labi, iespējams, ka jau ir labi, jo puika atsācis ēst normālos daudzumos (pirms tam tikai tā - simboliski), bet īsti nevarēju noteikt cik simboliski, jo esam tagad pārgājuši no 3x dienā ēšanas uz 2. Sanāca, ka visu dienu viņam graudi bija bļodiņā. Bet šorīt bļodiņu izrija tukšu, izvēmās, apēda vēlreiz visu un bija super priecīgs.

Šodien mums bija ļoti romantiska satikšanās. Dilans vispār ir ļoti romantisks un mīļš suns. Daudzi man ir teikuši, ka atgādina padomju laika multeņu sunīti, ilgi nevarēju atrast internetā, kuru, bet laikam atradu. Jā - raksturs un nedaudz arī izskats ir tiešām gandrīz kā Dilanam. Tad nu lūk, bijām Mežaparkā, dauzījāmies pa mežu, un priekšā Dilana degunam lidoja pirmais pavasara taurenītis - dzeltenā krāsā. Izskastījās tieši kā multenēs, viņš leca pakaļ taurenītim (taurenītis gan nenosēdās viņam uz deguna kā būtu bijis jābūt normālā scenārijā), bet vienalga izskatījās šausmīgi mīļi. Tad taurenītis nosēdās uz zemes un Dillijs sāka spēlēties tā, ka man bija bail, ka nenospiež to. Viss bija ok, tauriņš pacēlās spārnos un aizlidoja. Bet kadrs kā no bērnības muļķika.

Attēlā sunītis Reksio, kas līdzinās Dilanam un skats kā tas viss izskatījās, tikai puķītes vietā bija tauriņš. : )
Image
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ash » 23 Feb 2014, 18:09

kā tad, Reksio ir foksterjers! :jaa:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 23 Feb 2014, 18:31

Tikko izlasīju šķirnes aprakstu par foksterjeru - atbilst arī manam sunim. Ļoti draudzīgs, dievina bērnus, patīk uzrakt zemīti, pariet, visumā saprātīgs suns, kas reizēm izturās ietiepīgi (http://www.purina.lv/apps/breedlibrary/ ... px?bid=192). Spalva arī tāda pati asa.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby julika » 23 Feb 2014, 19:02

Dylan wrote: esam tagad pārgājuši no 3x dienā ēšanas uz 2.


hm, nav par agru? man likas, ka uz 2x dienā pāriet no kādiem 8-9 mēnešiem, nē?
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 23 Feb 2014, 19:19

Nez, man vetārsts teica, ka ir laiks pāriet. Zinu, ka Dilana māsa jau 2x dienā ēd vismaz 2 mēnešus. Bet nu es viņam ielieku pusi dienas devas no rīta un pusi dienas devu vakarā, tas, kad viņš to apēd ir viņa paša ziņā.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 08:19

Vakar bijām radu pasākumā, kurā visi novērtēja, ka Dilans ir krietni izaudzis. Ir jau arī, kopš viņš ir ar mani, Dillijs svarā pieņēmies 4x, bet augumā 3x. Tagad sver 13,4kg.
Attēlā izaudzis rotaļu sunītis.

Image
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ash » 03 Mar 2014, 09:03

vai, kā izaudzis! :)
cik mēneši tagad ir Dylanam? Man jau izskatās, ka viņš izaugs īru terjera lielumā. drusku līdzība arī ir manāma, tikai tās ausis un krāsa cita. ;)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ievish » 03 Mar 2014, 09:10

Smuks puiks izaudzis! :jaa:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby seila » 03 Mar 2014, 09:34

Ausis dikti feinas ^^
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 15:35

Dilanam tagad ir kādi 7-8 mēneši. Bet tikko pastaigas laikā uzzināju, ka Dilans nemaz nav terjers, bet viņa šķirne ir Portugāles Podengo. Atnākot mājā uzgooglēju un tiešām atradu daudz mazus Dilaniņus. Lai interesantāk starp interneta bildēm ir arī daži īstie Dilani.

Image Image Image Image
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ievish » 03 Mar 2014, 15:49

Dilans ir līdzīgs podengo, bet, ņemot vērā, ka Portugāles podengo Latvijā, ja vispār ir, tad ļoti maz, tad drīzāk līdzība ir sagadīšanās ;)

Starp citu, paskatījos 22.03. Ķīpsalas izstādes ringu sarakstos - 19.ringā 10:00 no rīta būs 2 vidējie asspalvainie Portugāles podengo un pēc viņiem 2 mazie asspalvainie Portugāles podengo. Varat aiziet paskatīties, kā viņi dabā izskatās ;)
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 15:54

ievish, protams, ka tā ir sagadīšanās, jebkurā gadījumā sunshine terrier ir vislabāk viņa raksturojošā šķirne : ) bet viens podengo Latvijā ir un tā kā Dilans ir bijis manu draugu fotogrāfijās, diviem neatkarīgiem draugiem viena un tā pati podengo saimniece ir rakstījusi par Dilanu jautājot vai viņš neesot podengo. Tikai tādēļ šodien to arī uzzināju.

Starpcitu, tajās bildītēs pirmajā kvadrātveidīgo bilžu kolāžā Podengo ir tas, kuram fonā ir sēta. Ja es nebūtu katru dienu ar Dilanu bijusi kopā, tiešām domātu, ka tas ir Dilans.

Bet vispār interesanti, jo podengo bieži vien krāsojums ir tieši tāds pats kā Dilanam:
Image
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 16:01

Ha ha, varētu ielavīties tajā izstādē un mēģināt nostartēt kā vidējā izmēra asspalvainais podengo, varbūt, ka sanāk kādu prīzi noraut : }}}
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby fedelta » 03 Mar 2014, 16:11

Es apjuku, tai kolāžā - man ka šķirnes nezinātājam visi izskatās pēc Dilana :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 16:18

Bildēs ir trīs Dilani, četri Portugāles podengo
Last edited by Dylan on 03 Mar 2014, 16:20, edited 1 time in total.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ruu » 03 Mar 2014, 16:19

Dylan wrote:Ha ha, varētu ielavīties tajā izstādē un mēģināt nostartēt kā vidējā izmēra asspalvainais podengo, varbūt, ka sanāk kādu prīzi noraut : }}}

Man arī šitas ienāca prātā :kanepe:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 16:23

Vispār žēl, ka tā izstāde ir 6dienā (6dienās man skola), jo šķiet, ka Dilana labākais draugs Border terrier arī piedalās.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests