Sunshine terrier Dylan

Blogs and Chats

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ievish » 03 Mar 2014, 16:27

Dylan wrote:Vispār žēl, ka tā izstāde ir 6dienā (6dienās man skola), jo šķiet, ka Dilana labākais draugs Border terrier arī piedalās.


Izstāde ir dubultā, t.i. abas dienas ir visas šķirnes. Ne visi suņi paliek uz abām dienām, 6dienā varētu būt mazliet vairāk suņu, bet 7dien arī ir. 7dienā 10:48 ir vidējie asspalvainie Portugāles podengo (mazie 7dienā vairs nav). 7dien borderterjeri (5 gab.) ir 11:33. Šeit var dabūt ringu sadalījumus pa šķirnēm un laikiem: http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=0&depart=2491
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ash » 03 Mar 2014, 16:36

bet nudien ļoti ļoti līdzīgs. bet ja godīgi - šādu suni kaut kur ieraugot, nekad nepadomātu, ka tā kāda šķirne :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ievish » 03 Mar 2014, 16:42

ash wrote:šādu suni kaut kur ieraugot, nekad nepadomātu, ka tā kāda šķirne :)
:velnins:

Ir gana daudz šķirņu, kas pēc krancīšiem izskatās ;)
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 16:46

ash, Tu būtu pārsteigta, cik bieži man jautā, kas Dilans ir pēc šķirnes... un, kad jokojoties saku, ka Sunshine terrier, man pat ir teikuši, ka ja kādreiz ņems suni, tas noteikti būšot Sunshine terriers.

ievish wrote:
ash wrote:šādu suni kaut kur ieraugot, nekad nepadomātu, ka tā kāda šķirne :)
:velnins:

Ir gana daudz šķirņu, kas pēc krancīšiem izskatās ;)


šādi esmu arī ieberzusies, kad suņu tusiņa laikā pienāk kāds suns un saku, ā, jums arī labradorveidīgais vai kaut ko tādu. Parasti tie ir tīršķirnes suņi ar mega ciltsrakstiem. Nu man kā totālam dzīvniekmīlim pilnīgi vienalga, kas par šķirni, ka tik var samīļot.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 16:49

ievish nekad neesmu bijusi tādās izstādēs, es ar Dilanu tur varu iet? Un, kas tur tieši notiek, apkārt miljons stendi, kur piedāvā dažādus suņu aksesuārus un barības un ringi, kur suņi iet uz riņķi un viņus vērtē?
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ievish » 03 Mar 2014, 16:51

Dylan wrote:šādi esmu arī ieberzusies, kad suņu tusiņa laikā pienāk kāds suns un saku, ā, jums arī labradorveidīgais vai kaut ko tādu. Parasti tie ir tīršķirnes suņi ar mega ciltsrakstiem. Nu man kā totālam dzīvniekmīlim pilnīgi vienalga, kas par šķirni, ka tik var samīļot.


Pēc tam, kad pastaigās kādu reizi, satiekot tīršķirnes suņus, bet ne tos izcilākos attiecīgās šķirnes pārstāvjus, esmu jautājusi: "Jums ....... jauktenis?", man atbildēja, ka nē - tas ir šķirnes suns, vairs tā nedaru, lai arī šķirnes pārzinu samērā labi. Drošāks ir jautājums: "Kas Jums par šķirni?", ja nav pārliecības :jaa:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ash » 03 Mar 2014, 16:54

nu jā, es jau nepretendēju uz apgalvojumu, ka pazīstu visus šķirnes suņus, nebūt ne. ;)
bet šajā gadījumā - tāds īpatnējs "plušķītis" , kas atgādina daudzu babuļu draudziņus (un patiesībā, maniem vecākiem arī ir bijis līdzīgs krancītis) - nu tas ir tieši tāds suns, kāds man ienāk pirmais prātā izdzirdot vārdu "dorterjers" :kanepe: un tagad re ka - izrādās, ka tā pat ir tāda šķirne.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ievish » 03 Mar 2014, 17:00

Dylan wrote:ievish nekad neesmu bijusi tādās izstādēs, es ar Dilanu tur varu iet? Un, kas tur tieši notiek, apkārt miljons stendi, kur piedāvā dažādus suņu aksesuārus un barības un ringi, kur suņi iet uz riņķi un viņus vērtē?


Sunim ir jābūt veterinārajai pasei ar derīgu vakcināciju un mikročipam. Godīgi sakot, nezinu, kā ir Ķīpsalā, jo tur dalībniekiem un skatītājiem ir dažādas ieejas. Varbūt kāds zinošāks var nokomentēt?

Jā tieši tā arī ir - zāle ir sadalīta ringos un katram ringam ir dalībnieku saraksti, kas tuir izstādās. Katru suni vērtē eksperts un izvēlas šķirnes labāko suni, kas dienas beigās piedalās finālos. Blakus hallē būs dažādi paraugdemonstrējumi, kā arī starptautiskas paklausības sacensības, ko komentēs pixy http://www.dogs.lv/data/file/2014/Obedience_LV.pdf

Protams, brīvajās vietās dažāda tirdzniecība.

Redz, kur, arī infa apmeklētājiem ar mājdzīvniekiem! http://www.bt1.lv/petekspo/index.php?link=00600000
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby fedelta » 03 Mar 2014, 18:11

ievish es pareizi saprotu - kas līdzīgs bija novembrī Ķīpsalā?
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby agrita » 03 Mar 2014, 18:42

Tieši tā. Šī izstāde būs būtībā tādi pati kā bija novembrī Ķīpsalā :)
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby fedelta » 03 Mar 2014, 18:43

Nu skaidrs, paldies ^^
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby fedelta » 03 Mar 2014, 19:15

Kamēr te vēl runa ir par Ķīpsalas izstādi - par suni ir kāda ieejas maksa, ja iet vienkārši kā apmeklētāji nevis kā dalībnieki?
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby agrita » 03 Mar 2014, 19:30

Par suni nav jāmaksā, tikai par sevi pašu :)
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby fedelta » 03 Mar 2014, 19:36

Vēlreiz liels paldies ^^
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 21:08

Vēl pēdējās bildīte - līdzība ir neticama. Abi suņi pa labi ir totāli Dilani, man pat ir bildes tieši tādos rakursos.

Attēlā Portugāles Podengo

Image

Dilans

Image Image

Vēl ļoti interesanti ir tas, ka podengo suņiem muguras ir izliektas tieši tā pat kā Dilanam, par ko es biju agrāk uztraukusies...
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby seila » 03 Mar 2014, 21:32

Lai arī es esmu no tiem, kas dzirdot ''mans bezšķirnes suns ir līdzīgs seteram, tāpēc saukšu par seteru'' parasti padomāju - :grr: kur tu to līdzību saskati...

Taču šeit acīmredzamais neticamais, tiešām Dilans ir prātam neaptverami līdzīgs Portugāles Podengo! :soks: Gadās taču tādi brīnumi! Vajadzētu atrādīt šķirnes pazinējiem, bet mums Latvijā viņu laikam nemaz nav. Lai arī neko no šīs šķirnes nesaprotu, bet kā cilvēkam ''parastajam'' liekās, ka Dilans ir gluži kā podengo spoguļattēls! Šoks! :jaa:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby DanaMary » 03 Mar 2014, 22:43

Es tajā kolāžā pat neiedomājos, ka tur ir dažādi suņi, tikai pēc tam pēc komentāriem sapratu, skatījos, bet man visi suņi izskatījās vienādi. :D
Seila, nu man jau arī ir bezšķirnes mīlulis.Tika viņš ir tik 'bezšķirnīgs', ka pat astes garums ir precīzs. :kanepe: Bet nu, Tavu domu uzķēru, lai gan, ja es ieraugu kādu bezšķirnes suni, un man ir neiedomājami garlaicīgi, tad sāku prātot, kādu šķirni atgādina. :)
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby seila » 03 Mar 2014, 22:56

DanaMary, es savu Čiepu (bez c/r),kaut arī šķirnes pazinēji atradīs 100 un vienu atšķirību, tomēr arī saucu par taksi,jo ir līdzība, bet dažreiz cilvēks nosauc kaut ko galīgi attālu, tomēr pats uzcītīgi paliek pie savas domas :D

Kardess priekš manis arī ir īsts retrīvers! :jaa:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 23:28

Manuprāt, visinteresantākais ir tas, ka visdrīzākais tur, kur Dilans ir dzimis Portugāles Potango nav bijis tuvāk par 50km. Bet, ja es gadījumā aiziešu uz to izstādi, labprāt kādam ekspertam pajautāšu, kā viņam patīk mans portugālietis : )
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby fedelta » 04 Mar 2014, 10:44

seila wrote:Lai arī es esmu no tiem, kas dzirdot ''mans bezšķirnes suns ir līdzīgs seteram, tāpēc saukšu par seteru'' parasti padomāju - :grr: kur tu to līdzību saskati


Arī mans suns ir bez c/r un astes garums neatbilst tādam kā vajag (un gan jau arī daudz kas cits neatbilst), bet saucu par VASu (pārsvarā par VAS metissu, lai arī metiss viņš nav :kanepe: , jo nevarētu es savu sunci saukt par VAS hibrītu :jautri: ), jo viņš tomēr, manuprāt, vairāk VASam līdzinās nevis tautā zināmajam "vilkam".


Bet mums te pilsētā bieži sastopama sieviete, kura pārliecinoši atbild, ka viņai ir "mini VAS" un pie tam ar visiem dokumentiem :kanepe: , bet pēc tā kā tas suns izskatās, varu teikt, ka VAS tur pat kaimiņos nav bijis. :jautri:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron