Sunshine terrier Dylan

Blogs and Chats

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 02 Apr 2014, 10:17

čība, klasiskā mantu ielikšana kulītē un kulītes aizmiršana mežmalā (?) vai kaut kur citur.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby DanaMary » 02 Apr 2014, 10:19

Baigi pozitīvās bildes,kā jau visas Dilana bildes! :) Īsts skaistulis!
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 02 Apr 2014, 17:33

Jes! Šķīvītis atrasts un rīt būs atkal pie manis, līdz ar to var teikt, ka frīsbija sezona var sākties! : )
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 07 Apr 2014, 14:39

Pirmdiena

Image
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 10 Apr 2014, 20:21

Mums vispār iet šausmīgi jautri, žēl, ka es nemāku smuki rakstīt un tā.

Vakar braucām pa lietu uz ķengaraga treniņu laukumu ar 7to tramvaju, izkāpām galapunktā un domājām, ka pa promenādīti smuki aiziesim līdz laukumam. Neparēķināju, ka ir taču lietus un tie dubļi, kas ir pie tā ezera, ko rok ir ķepīgi un netīri, un vispār šausmas. Bet nu es jau kā piedzīvojumu mīlošs cilvēks devos tik uz priekšu, beigās mēs ar Dilanu attapāmies iestiguši dubļos līdz ceļiem (Dilans līdz mugurai), netikām ne uz priekšu, ne atpakaļu. Labi, ka būvdarbu vadītājs mūs pamanīja un, ar savu tikko mazgāto džipu, mums iebrauca pakaļ, ielika mūs pikapa aizmugurē un izveda ārā. Šādās reizēs man ir skumji, ka telefonam nav kamera, lai varētu to skatu iemūžināt.

Tad vēl Dilans negrib kakāt pagalmā. Viņš nekakā mūsu mājai tuvāk par metriem 50, vislabāk pāri nākamaji šķērsielai pie Latvijas Balzāma vai kaut kur uz Stabu ielas. Vakar vakarā un šorīt nesanāca izvest tālāk par pagalmu, tādēļ pusdienslaikā pilnā ātrumā skrēja uz Latvijas Balzāmu, tā lūk. Esmu lasījusi, ka citi suņi arī kakā pēc iespējas tālāk no mājām. Kāpēc tā?

Un vēl no ēdiena trauka viņš parasti paņem vienu vistas spārniņu vai sirsniņu un cenšas kaut kur noslēpt. Šodien mēģināja pastumt zem lupatu deķīša. Kā paņemu spārniņu un aiznesu atpakaļ uz bļodu, šis atkal kaut kur nozūmē. Laikam gatavojas nebaltai dienai. Vai vienkārši par daudz dodu ēst.

Jautri mums!

Atradu arī savu mīļāko šķirni ss.lv, diemžēl, otram sunītim man neatradīsies vieta :/ http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/ou ... ifchb.html
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 11 Apr 2014, 20:17

Bildīte tagad un toreiz. Toreiz ir 6.decembris 2013, kad Dilans pie manis jau bija dzīvojis mēnesi un 4 dienas. Kā tas laiks skrien : )

Image

Šodien bijām tirgū un, kamēr es izlasīju dārzeņus, kurus vajag sautējumam, Dilans nozaga rutku no zemākajām kastēm. Kopš tā momenta rutks ir rotaļlieta nr.1! Neizlaižot to no zobiem atnāca mājās un dauzījās kādas stundas 3.

Attēlā rutks zem gultas.

Image
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby ievish » 12 Apr 2014, 08:17

Dilans no maza izstīdzējuša kucēniņa ir izaudzis par ļoti foršu suni! :jaa:

Par ti dubļu pasākumu - jā, jūs abi esat talantīgi piedzīvojum u meklētāji! :kanepe:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 13 Apr 2014, 19:08

Šodien pa ilgiem laikiem bijām pludmalē. Pludmalē šķīvītis pa smiltīm ripo tālāk un taisnāk, vienīgi Dilans joprojām skrien tam virsū ar masu un nogulda zemē. Bet gan jau ar laiku viss sanāks. Gribēju pabildēt suni kā tas ir izaudzis, bet lietus lija un Dilans tikai pašķobījās.

Image

Šodien saņēmu arī bildes no citas pludmales apmeklēšanas reizes tālajā 2013 gada decembrī. Dilans ~5mēneši vecs un pirmo reizi jūrmalā.

Image
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 14 Apr 2014, 22:55

1:0 Bebra labā.
Pēc pirmajām bebru medībām dabūju Dilanu izvilkt no kanāla. Labi, ka laicīgi sāku uztraukties par puikas prombūtni, jo kanāla sieniņas ir tik augstas/slidenas, ka viņš pats ārā netiktu. Kad izvilku slapjo žurku ārā, bebrs vēl kārtīgi uzsita ar asti pa ūdeni.
Neko. Tikām cauri sveikā. Tikai ar sirdstrieku man. Dilans gan vēl pēc piedzīvojuma būtu palicis parkā un dauzījies...
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 21 Apr 2014, 18:51

Lieldienu brīvdienās uzzināju, no kurienes radies teiciens - "skrien kā no ķēdes norāvies". Tā Dilans arī skrēja 3 dienas un nu ir spējīgs tikai pagulēt. Tās sauc par lieliskām brīvdienām.
Dilana pirmais laivu brauciens arī aizvadīts godam.

Attēlos 3 vīri laivā un suns.

Image
Image
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 26 Apr 2014, 08:37

Tā kā šodien ir paredzēts brauciens uz laukiem, tad vakar iepilnāju sunim pretērču līdzekli. Un ko jūs domājiet - visa smukā, liedagkrāsas spalviņa skausta rajonā ir nokrāsojusies pelēka :/ Te tev nu bija dabīgie pretērču līdzekļi ("Beaphar bio spot on drops")...
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Eskimo » 26 Apr 2014, 17:50

Dylan wrote:Tā kā šodien ir paredzēts brauciens uz laukiem, tad vakar iepilnāju sunim pretērču līdzekli. Un ko jūs domājiet - visa smukā, liedagkrāsas spalviņa skausta rajonā ir nokrāsojusies pelēka :/ Te tev nu bija dabīgie pretērču līdzekļi ("Beaphar bio spot on drops")...

Kaa nekaa tas ir Beaphar, leetakie pilieni ko paardod pat lielveikalos, es savam sunim neko no vinu klaasta noteikti nelietotu.
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby julika » 01 May 2014, 09:59

Nu nezinu, es savai arī Beaphar iepilināju, pagaidām nesūdzos.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 04 May 2014, 14:56

Ziņoju, esam izblandījušies jau astoto dienu pa Latviju (Kuldīga, Saldus, Brocēni, Dobele, Jaunpils, Ložmetējkalns/tīrelis, tepat Rīga - Mežaparks, Uzvaras, Arkādija un citi parki), peldējušies svētajā Zebruss ezerā un citās ūdenstilpnēs, un galarezultātā 1 ērce, kamēr cilvēki mokās ar laukos saķertajām blusām, Dilanam viss super. Pelēkā krāsa no Beaphar arī nomazgājās trešajā dienā peldoties Ventas rumbā. Secinājums - Beaphar nav nemaz tik slikts, īpaši, ja tā nav baigā ķīmija, domāju, ka pavasarī, kad ērces vēl nav tik daudz, tad to var lietot, tiesa ne baltajiem suņiem.

Varu papildināt sarakstu "suņiem draudzīgas vietas" ar Kuldīgu, kur jaunajā restorānā Goldingen Room, īpašnieks pats personiski pateicās par ierašanos ar suni, jo tas restorānam esot piedevis tieši tādu atmosfēru, kāds nepieciešams itāļu restorāniem. Bijām vēl ar bariņu aktīvu bērnu, kas arī bija ļoti gaidīti.

Savukārt Saldū suņi bija mazāk gaidīti, pēc nelielas pilsētas apgaitas pa citām vietām, beigās Stikla Pērlīšu Spēles restorāna īpašnieks Dilanam ļāva nākt, ejot prom, izteica apbrīnu, cik mierīgs suns. Visādi citādi restorāns pārsteidza ar cenas un kvalitātes attiecību. Iesaku tiem, kas plāno braukt uz Saldu.

Papildināts
Arī vakardienas 12km pārgājiens gar Amatu, kas Dilanam bija visi 40km vainagojās ar vienu ērci, kuru noņēmu vēl rāpojošu.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 18 May 2014, 21:54

Vasara tāpat kā ziema un pavasaris ir Dilana mīļākais gadalaiks. Suns nebeidz smaidīt.

Attēlā otrais jūrasvilka laivu brauciens.

Image

Dzīve ir skaista.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby fedelta » 18 May 2014, 22:05

Redzot bildi radās jautājums - ūdenī no laivas nav mēģinājis lekt?
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 18 May 2014, 22:12

Sākumā ieleca ūdenī un nopeldējās, bet pēc tam mierīgi brauca laivā un vēroja putnus un citas laivas. Varēja just, ka viņš izbauda braucienu, jo pēc piknika, kad taisījāmies braukt tālāk, suns bija pirmais, kas ieleca laivā. Bet viņam ūdens vispār ļoti patīk, pie mazākās iespējas ir gatavs mesties iekšā šļakstīties un peldēties.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby fedelta » 18 May 2014, 22:15

Super, mans jaunskungs peldas tikai tad, kad es peldu - t.i. cenšas dabūt mani laukā no ūdens :jautri: , pārējā laikā tikai iebrien līdz vēderam, pats peldas retos gadījumos - ja tālāk ir vilinošas ūdens zāles, kuras var dabūt tikai peldot :kanepe: Bet vienkāši brist pa ūdeni viņam gan patīk neskatoties uz to vai es arī esmu ūdenī vai ne.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby Dylan » 22 May 2014, 14:30

The lion king

Amatas dabas taka 2014, iesaku visiem, kas tur vēl nav bijuši.

Image
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Sunshine terrier Dylan

Postby julika » 22 May 2014, 16:48

Varena bilde!
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests