Kira the Corgi

Blogs and Chats

Re: Kira the Corgi

Postby Felix_PS » 15 Jan 2015, 19:08

julika wrote:Starp citu, Māra, korgiju forumos un grupās tāda paradīze - jau pierasta lieta. Var katru dienu iet un acis mielot :kanepe:


Kur tādus var atrast? Es Fēliksam mazu brālīti negribu, bet man draudzene sapņo par korgijbēbi... :)
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kira the Corgi

Postby julika » 16 Jan 2015, 11:01

FB ir daudz korgiju grupu, vienkārši iemet mekletāja - corgi. Vai arī corgi puppies.
Es esmu šeit - https://www.facebook.com/groups/cardiga ... orgiassoc/ un https://www.facebook.com/groups/115435595218519/
Krievu forums - http://corgiclub.forum24.ru/. Tur pārsvarā pembroki, bet arī kardiganu kucēni ir.

Bet vispār pie mums LV ir jau viena grūtniecība apstiprināta pembrokiem, uz pavasari vajadzētu būt kucēniem. :samilejies:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kira the Corgi

Postby Māra » 16 Jan 2015, 14:10

Paldies, ka padalījies, es jau mazliet paspēju izkust, pašķirstot :samilejies:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Kira the Corgi

Postby julika » 19 Jan 2015, 11:32

Кто бегал на первых официальных соревнования в А1? Мы!
Кто на каждой трассе сделал ошибку? Мы!
Кто все равно занял места? Мы!

:kanepe: :kanepe: :kanepe:

Два первых места и одно второе, хаха.

Ошибки все мои, Кирочка молодцом была :sirsninas2:
Трассы были легкие, логичные и понятные, покрытие просто отличное - очень приятно было бегать.

Главное достижение - я перестала бегать, постоянно согнувшись в три погибели и не волновалась на старте. Разница ощутимая - бежать было легче, больше уверенности в собаке.

Видео:





Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kira the Corgi

Postby ievish » 19 Jan 2015, 14:44

julika, paskatījos Tavus video no Mežciema Open trasēm - jā IR ATŠĶIRĪBAS! :jaa:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Kira the Corgi

Postby julika » 19 Jan 2015, 15:24

ievish wrote:julika, paskatījos Tavus video no Mežciema Open trasēm - jā IR ATŠĶIRĪBAS! :jaa:


Vai nē? Glūži ka zemļa i nebo! Un tas ir kādu 4 mēnešu laikā!
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kira the Corgi

Postby ievish » 19 Jan 2015, 15:28

julika wrote:Vai nē? Glūži ka zemļa i nebo! Un tas ir kādu 4 mēnešu laikā!


Aha! Turklāt, ja paskatās Tavus pirmos startus Mežciemā A0, tad var redzēt arī būtisku atšķirību suņa vadāmībā. Tur Kira tikpat kā vispār uz priekšu neizsūtījās. Es arī savus video paskatījos - pirmos, kurus neesmu publicējusi, kur mēs ar Rendiju diskojāmies, un kad novembra beigās skrējām Pērnavā - arī pusgada laikā atšķirību var redzēt.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Kira the Corgi

Postby julika » 19 Jan 2015, 15:49

Jā, vajadzēs arī man iečekot video pašā sākumā un beigās, lai salīdzinātu.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kira the Corgi

Postby julika » 25 Jan 2015, 16:05

Kira kā vienmēr - ja kaut kas izdodas labi, tad var pied%^t pārējo... Slaloms treniņos ārvien labāk, bet izturība uz starta atkal ir pazudusi.
Grrr... Pat nezinu, kāpēc tā?
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kira the Corgi

Postby ievish » 25 Jan 2015, 20:51

julika wrote:Grrr... Pat nezinu, kāpēc tā?


Tas, lai Tu uzmanības asumu nepazaudētu :velnins:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Kira the Corgi

Postby julika » 25 Jan 2015, 21:14

ievish wrote:
Tas, lai Tu uzmanības asumu nepazaudētu :velnins:


Jā, ar viņu nekad uzmanība netiek zaudēta, jo nav viņa man tik perfekti izskolota, lai varētu uz viņu paļauties un bišķiņ novērst uzmanību.
Maza žučka šmaucas - apsēžas un tiklīdz soli pakapjos, uzreiz pacel savu dibenu.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kira the Corgi

Postby ievish » 25 Jan 2015, 21:23

julika wrote:Maza žučka šmaucas - apsēžas un tiklīdz soli pakapjos, uzreiz pacel savu dibenu.


Starp citu, to viņa dara gandrīz vienmēr, arī kad nepamani :velnins:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Kira the Corgi

Postby julika » 25 Jan 2015, 21:45

Es jau saku domāt, varbūt pilnīgi no nulles iemācīt to uzvedību, ar citu komandu. Kaut kādu citu piegājienu pamēģināt, jo man jau besis šodien iestājas, kad kārtējo reizi viņa tā dara, pilnīgi negribas neko skriet tālāk.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kira the Corgi

Postby ievish » 25 Jan 2015, 22:06

Nedomāju, ka vajag no nulles, bet jābūt konsekventai. Pašlaik Tu ne vienmēr ievēro un ne vienmēr atgriezies, ja Kira stāv, tāpēc arī viņa atļaujas darīt, kā ienāk prātā.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Kira the Corgi

Postby julika » 25 Jan 2015, 22:58

Tas ir tāpēc, ka laiks nav bezgalīgs un negribas citiem likt ilgi gaidīt un cepties.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kira the Corgi

Postby Māra » 25 Jan 2015, 23:00

julika wrote:Tas ir tāpēc, ka laiks nav bezgalīgs un negribas citiem likt ilgi gaidīt un cepties.


Bet dzīve taču tikai viena, izbaudi katru mirkli (jā, es citiem ieteikt māku, darīt neprotu). Ņem to Kiru pie dziesmas un lieto visu Tev nepieciešamo laiku. Kas gan slikts tur var būt, visi taču sapratīs :)
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Kira the Corgi

Postby ievish » 26 Jan 2015, 09:35

julika wrote:Tas ir tāpēc, ka laiks nav bezgalīgs un negribas citiem likt ilgi gaidīt un cepties.


Nu, nav jau daudz variantu - vai nu samierināties un ļaut viņai stāvēt, vai arī audzināt treniņos. Bet, ja izvēlies audzināt treniņos, tad tas jādara KATRU reizi, jo Kira nav dumja, viņa ātri vien saprot, kad var atļauties neklausīt. Man šķiet, ka ja Tu tā darīsi konsekventi katru reizi, tad ātri vien paliks labāk.
Es dažas reizes, kad Rendijs ir nenormāli uzcepies un jau kuro reizi norauj startu, esmu viņu noņēmusi no skriešanas vispār. Palaižu kādu suni pa priekšu un tad tikai atgriežamies pie skriešanas.
Varbūt Tev atkal jāatgriežas pie barošanas ar kārumiem par izturību?
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Kira the Corgi

Postby julika » 26 Jan 2015, 11:24

Māra wrote:
julika wrote:Tas ir tāpēc, ka laiks nav bezgalīgs un negribas citiem likt ilgi gaidīt un cepties.


Bet dzīve taču tikai viena, izbaudi katru mirkli (jā, es citiem ieteikt māku, darīt neprotu). Ņem to Kiru pie dziesmas un lieto visu Tev nepieciešamo laiku. Kas gan slikts tur var būt, visi taču sapratīs :)


Māra, nu ne visi saprot, un ne visiem patīk, kad es tur ilgi ņemos uz starta.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kira the Corgi

Postby julika » 26 Jan 2015, 11:29

ievish wrote:
julika wrote:Tas ir tāpēc, ka laiks nav bezgalīgs un negribas citiem likt ilgi gaidīt un cepties.


Nu, nav jau daudz variantu - vai nu samierināties un ļaut viņai stāvēt, vai arī audzināt treniņos. Bet, ja izvēlies audzināt treniņos, tad tas jādara KATRU reizi, jo Kira nav dumja, viņa ātri vien saprot, kad var atļauties neklausīt. Man šķiet, ka ja Tu tā darīsi konsekventi katru reizi, tad ātri vien paliks labāk.
Es dažas reizes, kad Rendijs ir nenormāli uzcepies un jau kuro reizi norauj startu, esmu viņu noņēmusi no skriešanas vispār. Palaižu kādu suni pa priekšu un tad tikai atgriežamies pie skriešanas.
Varbūt Tev atkal jāatgriežas pie barošanas ar kārumiem par izturību?


Palaižot citu suni skriet, mūsu startā viss atkartojas :kanepe: es ceru, ka viņai tāda uzvedība, kad putni galvā ir saistīta ar to, ka pavasarī jābūt meklēšanai, un viņai ir tā, ka pāris mēneši pirms sākas visādi debilismi.
Tas, protams, nenoliedz to, ka ir jāstrāda.
Viņa jau nav uzcepusies, viņa vienkārši negrib sēdēt. Un kad pēc 5 reizem viņa tik un tā nesēž, es jūtos ka pilnīga idiote :akes: Visur citur sēž bez problēmam, bet tikai uz starta nesēž.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kira the Corgi

Postby ievish » 26 Jan 2015, 12:07

julika wrote:Viņa jau nav uzcepusies, viņa vienkārši negrib sēdēt. Un kad pēc 5 reizem viņa tik un tā nesēž, es jūtos ka pilnīga idiote :akes: Visur citur sēž bez problēmam, bet tikai uz starta nesēž.


Rendijs, ja viņam ļautu, darītu tieši tāpat. Man ir bijis, ka pa vairākām reizēm noraujas. Lieku atpakaļ. Pēc laika kļūst labāk, bet reizēm atkal noraujas. Vēl vienu paņēmienu, ko pati līdz galam neesmu uztrenējusi (lielākoties nenoreaģēju laicīgi), kad noraujas (vai Kiras gadījumā - pieceļas), vajag stingru, dusmīgu "nē!" pateikt. Rendijam labi darbojās tās dažas reizes, kad paguvu laicīgi pateikt. Lielākoties vienkārši aizmirstu. Vienkārši jāstrādā, nekādi cita brīnumlīdzekļa jau nav. Cita komanda neko nemainīs, jo apstākļi būs tieši tie paši.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests

cron