Amstaff stāsti

Blogs and Chats

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 13 Oct 2014, 13:58

Papētīju karti, no Alfas sanāk pavisam tuvu, domāju, ka iesim līdz treniņa vietai ar kājām, lai Zipāns bišku nolaiž "tvaiku" .
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby ievish » 13 Oct 2014, 14:17

magnola wrote:Es jau vairāk sava un suņa izklaidei gribu iet, par piedalīšanos sacensībās nemaz vēl nedomāju, laiks rādīs, ja labi padosies, tad varbūt tai lietai pievērsīsimies arī nopietnāk.

ievish, rīt arī jūs ar Rendiju būsiet? Mums uz septiņiem ir jābūt.


Es pat par sacensībām uzreiz nedomāju. Domāju vairāk par to, lai sasniegtu stadiju, ka no treniņu procesa gan sunim, gan saimniekam sanāk ķert kaifu, izbaudīt. Rendijam vajadzēja apmēram mēnesi ar treniņiem pāris reizes nedēļā, lai viņš vispār saprastu, kas jādara. Zipa varētu mācīties arī ātrāk. Vismaz man bija tā, ka sākumā es pati no treniņiem neguvu tādu prieku, kā mazliet vēlāk, kad redz straujāku progresu, ka suns mācās, ka viņam pielec un patīk.

Mums treniņš rīt ir 18:00, tā kā, ja mazliet ātrāk atnāksiet, tad redzēsiet, kā mūsu grupa trenējas :) No Alfas galīgi nav tālu, bet auto var nolikt arī netālu no angāra, tajā teritorijā aiz zaļā žoga. Pie paša angāra parasti es nebraucu, tur tāpat maz vietas, nav ko stumdīties.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 13 Oct 2014, 14:20

nu tad jau redzēs kā mums sanāks, man patīk viņai mācīt jaunas lietas, sen nabags nav sabiedrībā neko darījusi, agrāk bija skola un sunim tas sagādāja tādu prieku, domāju, ka tagad jābūt tāpat!
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 13 Oct 2014, 14:22

Aizmirsu Svetlanai pajautāt, laikam jau jāņem līdzi gan našķi, gan kāda rotaļlieta? Pavada, gara vai vienalga? Laikam jau bez pavadas strādāsim vai ne?
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby ievish » 13 Oct 2014, 14:49

magnola wrote:Aizmirsu Svetlanai pajautāt, laikam jau jāņem līdzi gan našķi, gan kāda rotaļlieta? Pavada, gara vai vienalga? Laikam jau bez pavadas strādāsim vai ne?


Gan našķi, gan manta, vēlams tāda, kas Zipai ļoti patīk. Labāk paņemt kādu īso pavadu līdzi. Ja suns labi klausa komandas un neskrien pie citiem suņiem, tad var skriet bez pavadas. Kucēni parasti sākumā ar visu pavadu skrien, lai vieglāk noķert - uzkāpt ar kāju uz pavadas. Sākumā arī kādus šķēršļus māca arī pavadā, tāpēc labāk īsāka, lai vieglāk savākt.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Mylo » 13 Oct 2014, 15:47

ibika wrote:Atvainojos, ka iejaucos, bet Valmieras klubā ir reģistrēta amstaff audzētava "Amber baltic", kuras īpašniece ir tepat forumā. Uzrakstiet viņai, gan jau, ka spēs gan ieteikt kur, gan ko meklēt.


Mīļš paldies par info ^^ Noteikti sazināšos! Redz kā.. meklēju internetā informāciju un, izrādās, neredzu tālāk par savu degungalu :jautri:
"Dogs are not our whole life, but they make our lives whole."
~ Roger Caras
User avatar
Mylo
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 04 May 2014, 09:09

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 14 Oct 2014, 07:03

ievish wrote:Gan našķi, gan manta, vēlams tāda, kas Zipai ļoti patīk. Labāk paņemt kādu īso pavadu līdzi. Ja suns labi klausa komandas un neskrien pie citiem suņiem, tad var skriet bez pavadas. Kucēni parasti sākumā ar visu pavadu skrien, lai vieglāk noķert - uzkāpt ar kāju uz pavadas. Sākumā arī kādus šķēršļus māca arī pavadā, tāpēc labāk īsāka, lai vieglāk savākt.

Paldies, ievich, mēģināsim aizpeldēt šodien! Ceru, ka pa dienu ūdens noskriesies, savādāk traki, knapi no mūsu meža šorīt izpēros, tāds ekstrīms! Viss meža ceļš pārplūdis un bija sajūta, ka braucu pa dubļu upi zīlējot, vai izbraukšu, vai palikšu kaut kur peļķē :sajucis: :ripo:
Vispār šādos rītos mans sunis ir tīrā caca, ārā varu iet es viena pati, viņa tādā laikā labāk gultā vēl pagulēs :flirts: un nelīdz nekādas viltības ar svešiem kaķiem teritorijā!
Vakar bijām dzelteno mežu vēl papaudīt, bet man laikam rokas trīcējušas, jo kaut cik asa ir tikai viena bilde :tikainesaki: , tad nu ielikši, lai krāsaināk :)
Protams, ka Zipa ar kociņu, jo savādāk mums nemēdz būt- vienmēr kaut ko zobos jātur!
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby ievish » 14 Oct 2014, 08:29

Mūs šodien pārlika uz 20:00, tā kā būsim pēc jūsu treniņa, nevis pirms. Rendijs arī šorīt atteicās iet laukā tālāk par pačurāšanu pagalmā, iztikām bez rīta pastaigas :velnins:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 14 Oct 2014, 08:37

ievish wrote:Mūs šodien pārlika uz 20:00, tā kā būsim pēc jūsu treniņa, nevis pirms. Rendijs arī šorīt atteicās iet laukā tālāk par pačurāšanu pagalmā, iztikām bez rīta pastaigas :velnins:

Jā, mēs ar tik pa ātro kaut kā un atpakaļ mājās :chura: , laikam no cukura mums tie bērni, ka neizkūst lietū :medas:

Nez mēs tie iesācēji daudz tur esam?
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby ievish » 14 Oct 2014, 08:49

magnola wrote:Nez mēs tie iesācēji daudz tur esam?


Cik kuro reizi ierodas. 5dien bija kādi 3 vai 4 suņi. Citreiz ir vairāk.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Rona » 14 Oct 2014, 14:56

magnola wrote:Vispār šādos rītos mans sunis ir tīrā caca, ārā varu iet es viena pati, viņa tādā laikā labāk gultā vēl pagulēs


Rona gan laimīga, skrien pa peļķēm tā, ka šļakst. Un protams, ka pēc pastaigas pēc lietus vai lietus laikā ir jāizstaigā viss dzīvoklis, bet tad, kad pastaiga bijusi sausā laikā, var mierīgi gulēt vietā :D
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 14 Oct 2014, 16:01

Nē, nu ja es teiktu , ka ejam uz mežu, tad jau arī Zipa dragātu pa peļķēm ka šļakst vien, bet no rìtiem mums ir īsās pastaigas un tad lietus viņai traucē. Ronai patīk dubļu vannas :ninja:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Rona » 14 Oct 2014, 16:20

magnola wrote:Nē, nu ja es teiktu , ka ejam uz mežu, tad jau arī Zipa dragātu pa peļķēm ka šļakst vien, bet no rìtiem mums ir īsās pastaigas un tad lietus viņai traucē. Ronai patīk dubļu vannas :ninja:


Rona arī tikai izejot pagalmā, ja tik palaista vaļā, sāk skriet un vārtīties. Dubļu vannas ir ļoti iecienītas, jā. Tikai kur pēc tam suni tīru dabūt, ja viņa visa ir dubļaina un vēl nelabi ož :D
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby anciitS » 14 Oct 2014, 16:50

Manējais atvēsinās guļot peļķēs. :koslene:
Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/
User avatar
anciitS
Puppy
Puppy
 
Posts: 178
Joined: 15 Jan 2010, 11:00
Location: Ķekavas novads, Latvia

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 15 Oct 2014, 07:50

anciitS wrote:Manējais atvēsinās guļot peļķēs. :koslene:

Nu jums jau , atvainojiet, ir kažokzvēri ;) manai plikadīdai jau tomēr laikam par aukstu ir :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby anciitS » 15 Oct 2014, 14:07

Tā varētu būt. :jautri: Es priecājos, ka mans suns nav gaišs, tad vispār būtu 'čau'. :aknee:

Kā jums adžilti gāja?
Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/
User avatar
anciitS
Puppy
Puppy
 
Posts: 178
Joined: 15 Jan 2010, 11:00
Location: Ķekavas novads, Latvia

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 16 Oct 2014, 07:06

anciitS wrote:Tā varētu būt. :jautri: Es priecājos, ka mans suns nav gaišs, tad vispār būtu 'čau'. :aknee:
Kā jums adžilti gāja?

Zipai tajā ziņā ir super labs kažoks, viss nobirst pats ja sasmērējas.

Uz adžilitī vēl netikām, ļoti saspringts garfiks trenerei, mūs kā iesācējus pārcēla uz citu dienu.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby julika » 20 Oct 2014, 09:15

magnola, pastāsti, kā jums bija treniņā?
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 20 Oct 2014, 09:29

Jā, bijām beidzot uz adžilitī, gājā mums brīnišķīgi! Man ļoti, ļoti patika un Zipai arī, it sevišķi lidot pāri barjerām un cauri tuneļiem! Man ir ko līdzi turēt Zipas ātrumam, būs arī kārtīgs treniņš man! :jaa: Šķiet ,ka Zipai viss iet ātri galvā un mēs ātri visu apgūsim. Pati nobrīnijos, ka viņa leca pāri barjerām un nemaz nemēģināja apskriet, kaut gan agrāk nebijām neko tādu darījuši. Zipai un man viss tur ir jauns, ir ko atkal mācīties, gan kur man savas rokas un žestus pareizi likt, gan Zipai jaunas komandas un izjūtas!
Es arī jutu, ka uz mums no sākuma skatījās ar aizdomām - ka kādu nenograuž vakariņās, bet tāds gandarījums beigās bija dzirdēt, ka tik adekvāts stafiņš uz treniņu vēl nebija gadījies :jiihaa:
Bildēt gan nebija laika, bet viena fiksā bilža mums ir atskaitei:
Image
Last edited by magnola on 20 Oct 2014, 09:37, edited 1 time in total.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby ievish » 20 Oct 2014, 09:36

magnola wrote:Es arī jutu, ka uz mums no sākuma skatījās ar aizdomām - ka kādu nenograuž vakariņās, bet tāds gandarījums beigās bija dzirdēt, ka tik adekvāts stafiņš uz treniņu vēl nebija gadījies :jiihaa:


Par šo arī paķiķināju, kad Sveta stāstīja :kanepe: Toties vienam otram no jūsu treniņbiedriem Zipa bija kā motivators, skaļāk dot komandas un rūpīgāk savākt savu suni :viltigs:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 46 guests