Amstaff stāsti

Blogs and Chats

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 11 Nov 2015, 08:46

Re kā ir iegrozījies, ka man ir novembra suņi! Šodien paliek 4 gadi, kā atvedām mājās Zipiņu. Zipiņu atvedām mājās 11. novembrī, bet Shaminu 4. novembrī. :latvija:

Mazais vakar brauca socializēties, bijām veikalā, no pārdevējas baidījās, pat gardumu neņēma :( bet iepriecināja situācija, kad aizbraucām ciemos, tur divi mazi bērni un divas Amstafkucītes, viena 6 mēneši, otra jau pieaugusi, mazais uzvedās ļoti labi un nebija man pie kājām pielīmējies, skraidīja kopā ar suņiem un bērniem :) Kas man ļoti patika, ka no bērniem nebaidās, bērni patīk! :aptracis:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 13 Nov 2015, 11:00

Rīt būsim Ķīpsalā, tā ka ja mani atpazīstat, laipni gaidīti mana mazuļa pasocializēšanā. Centīsimies pieradināt pie sabiedrības mūsu bailuli :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby ievish » 13 Nov 2015, 12:27

Mēs ar Rendiju 10.00 - 12.00 sēdēsim DSSMC stendā, lai atbildētu uz jautājumiem par adžiliti. Tā kā droši varat piekāpt! :jaa:
13.30. - 15.00 būsim paraugdemonstrējumos.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 13 Nov 2015, 12:31

ievish wrote:Mēs ar Rendiju 10.00 - 12.00 sēdēsim DSSMC stendā, lai atbildētu uz jautājumiem par adžiliti. Tā kā droši varat piekāpt! :jaa:
13.30. - 15.00 būsim paraugdemonstrējumos.

Super, centīšos jūs noķert rokā!
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby pixy » 13 Nov 2015, 13:04

ievish wrote:13.30. - 15.00 būsim paraugdemonstrējumos.
Kopējā paraugdemonstrējumu sarakstā adžiliti sestdien ir līdz 14.30 - tas tā, lai kāds, kurš grib kādu noķert, nenokavē ;) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby ievish » 13 Nov 2015, 20:38

pixy wrote:
ievish wrote:13.30. - 15.00 būsim paraugdemonstrējumos.
Kopējā paraugdemonstrējumu sarakstā adžiliti sestdien ir līdz 14.30 - tas tā, lai kāds, kurš grib kādu noķert, nenokavē ;) .



Jā, vēl par pusstundu samazināts. Viss plūst un mainās.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Alpina » 15 Nov 2015, 13:46

Kādi ir pirmie iespaidi un salīdzinājumi starp liela kucēna un maza kucēna ienākšanu ģimenē? :pukudupsis:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 16 Nov 2015, 08:57

Alpina wrote:Kādi ir pirmie iespaidi un salīdzinājumi starp liela kucēna un maza kucēna ienākšanu ģimenē? :pukudupsis:

Oij, grūti salīdzināt pēc 6 kucēnu bandas, viens kucēns vairs neliekas nekas traks :D. Bet ar Zipu mums vienozīmīgi bija vieglāk, Zipiņš bija labi audzināts jau pie audzētājas, visu bija apguvis un vispār izceļas ar gudrību.
Ja mēs ņemtu Šaminu 6 mēn. vecumā, šaubos vai būtu tikpat viegli un vienkārši :D šajā gadījumā priecājos, ka kucēns vēl ir tik mazs , jo ļoti daudz jāstrādā ar viņu, lai viņš sasniegtu normālu suņa izturēšanos ikdienā( manas acīs). Pagaidām mazā ar īpašu gudrību neizceļas, toties ar spītību gan ( uh raksturiņš iekšā sēž)! Ir diezgan liels vaukšķis uz visiem priekšmetiem, cilvēki uz ielas biedē, ratiņi, velosipēdi...viss ir briesmīgs... kas man nepatīk, ka ir ļoti neuzticīga pret svešiem, nav tāds - visus tuliņ nobučošu salaižīšu...ooo cilvēki, juhū!!!! tādi bija mani kucēni, ka tik sabiedrība, šī nē. :asaras: Pat ar kārumiem svešie nevar iegūt uzticību. Vakar pat sāka dusmīgi ņurdēt uz vienu aizdomīgu vīrieti (šķiet no vīriešiem īpaši baidās, jo no vīra arī vēl tāda piesardzīga).... :( Cenšamies ārā viņas bailes nomākt ar rotaļām, bet bikla, pagaidām ļoti bikla, nekas daudz nesanāk.... No ūdens gan nebaidās, cerams būs vēl viens ūdens suns :)
Ļoti noderīgi bija, ka aizvedām uz izstādi, tas mazajai nāca par labu. Vismaz tur, kad aprada, mazliet atplauka. Iemācījās iet pie pavadas. Vispār seko ļoti labi man līdzi, pa ielu varētu nemaz nelikt pie pavadas, iet pie kājām. Saostījās ar nezskaitāmiem lieliem, gan maziem suņiem. Ļāva paglaudīt svešiem, lai ar bez īpašas sajūsmas. Kas priecē, tas, ka izskatās bērni viņai gan patīk, un jocīgi, bet lamas viņai patika un nemaz nebiedēja! :) Izstādē mazā daudziem patika, un vispār daudzi mūs atpazina! Citiem atkal likās, ka tas ir mazs bokserītis :kanepe: Bija forši satikties ar virtuālājiem draugiem :estevisamilosu:
Image
Bet mums ir progress ar ārā iešanu, jau mazāk gadās istabā, bet vairāk ārā :)) Zipas un Šaminas attiecības paliek arvien ciešākas, jau arvien trakākas aiziet viņu kopīgās dauzīšanās :) Un...Zips ir uzņēmies sargātājas lomu, par cik mazais uz ielas ir bailīgs, tad Zips ir kļuvis tāds bravūrīgs, gatava aizstāvēt no jebkura nabaga mazuli!
Izstādē beidzot tikām pie maxi Pullera!!!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Linda B. » 16 Nov 2015, 13:24

Jā,diemžēl arī mana pieredze ir,ka audzētāji ar tiem kucēniem nenodarbojas.Tāpēc es maksimāli gribu izvairīties no kucēna iegādes ārzemēs,nākotnē.Moku es dabūju tieši tādu pašu,nesocializētu.Salīdzināt viņu ar Mimī,kuru uzaudzināju pati,es vispār nevaru,kā diena pret nakti,kaut Mimī arī nav nekāds ģīmju laizītājs un arī kā kucēns bija atturīga.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 16 Nov 2015, 13:59

Linda B. wrote:Jā,diemžēl arī mana pieredze ir,ka audzētāji ar tiem kucēniem nenodarbojas.Tāpēc es maksimāli gribu izvairīties no kucēna iegādes ārzemēs,nākotnē.Moku es dabūju tieši tādu pašu,nesocializētu.Salīdzināt viņu ar Mimī,kuru uzaudzināju pati,es vispār nevaru,kā diena pret nakti,kaut Mimī arī nav nekāds ģīmju laizītājs un arī kā kucēns bija atturīga.

nu mēs centīsimies to visu vērst par labu, gan jau mazā atplauks un sāks uzticēties. Ar mani gan viņai īpaša saikne, mani viņa dievina :sirsninas:
Vēl viņa daudz ko no Zipas mācās, ar Zipu ir drošāka, bet ja vienu pašu kaut kur aizved, tad bailīgāka.
Last edited by magnola on 16 Nov 2015, 14:03, edited 1 time in total.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Māra » 16 Nov 2015, 14:02

Laikam pret sievietēm viņai nudie mazāk iebildumu vai arī es paņēmu viņu uz pārsteigumu - vienkārši pagrābu. :D Tāda lellīte, smuka meitene un bija liels prieks jūs satikt. :)
Lai izdodas socializēšana, burvīgs suņa bērns - tāds jārāda pasaulei. :pukudupsis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 16 Nov 2015, 14:07

Māra wrote:Laikam pret sievietēm viņai nudie mazāk iebildumu vai arī es paņēmu viņu uz pārsteigumu - vienkārši pagrābu. :D Tāda lellīte, smuka meitene un bija liels prieks jūs satikt. :)
Lai izdodas socializēšana, burvīgs suņa bērns - tāds jārāda pasaulei. :pukudupsis:

Paldies, man ar bija prieks jūs dzīvajā ieraudzīt!!!! :aptracis: Kad tu jau viņu satiki, tad mazā jau bija nogurusi un apradusi ar situāciju, nebija vairs spēka :D ...ļoti veselīgi bija mums pastaigāt tādos pūļos! :pastaiga: un ,laikam, jau esmu arī iezgan kritiska un stingra šajā jautājumā pret mazo, jo visu laiku viņu salīdzinu ar savu kucēnu bandu, viņi bija pilnīgi atšķirīgi!!!! Bet gan visu uzspēsim!
Last edited by magnola on 16 Nov 2015, 14:26, edited 1 time in total.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 16 Nov 2015, 14:25

Un vēl jau mēs satikām Rendiju un Kiru! Kira mazajai patika visvairāk no visiem satiktajiem izstāžu suņiem, viņi ļoti labi atrada kopēju valodu!!!! :roze:
Un arī meitiņu Dakotu satiku! Dakota ir Zipas kopija, spridzeklītis laimes un enerģijas, pa gaisu vien no prieka un emocijām!!! :aptracis:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Alpina » 16 Nov 2015, 23:41

Manā variantā pirmais lielais kucēns ienāca aptuveni tāds, kā apraksti savu mazo. Tik tas bija nevis mazs bebis, bet tāds jau uz saviem 25kg :D
Tad jau man nav par ko uztraukties, jo patreiz galvā ieplānotais mazulis (Tu jau drošvien zini/nojaut, par ko ir runa) noteikti būs atbilstoši socializēts :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 17 Nov 2015, 07:35

Alpina wrote:Manā variantā pirmais lielais kucēns ienāca aptuveni tāds, kā apraksti savu mazo. Tik tas bija nevis mazs bebis, bet tāds jau uz saviem 25kg :D
Tad jau man nav par ko uztraukties, jo patreiz galvā ieplānotais mazulis (Tu jau drošvien zini/nojaut, par ko ir runa) noteikti būs atbilstoši socializēts :)

jā, par socializēšanu tavā variantā var neuztraukties gan, mani suņi jau noteikti ar pie tās lietas piedalīsies :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Alpina » 17 Nov 2015, 09:21

Par to esmu pārliecināta :samilejies:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 26 Nov 2015, 14:44

Bērns aug un pieņemas prātiņā...tik pagaidām bilžu nebūs - Šamais apēda manu telefonu :histerija: galvenais no visa, ko varēja sastrādāt, kamēr mēģināju iekurināt māju, paņēma tieši telefonu- to dārgāko mantiņu!!! :kanepe: Tagad ekrāns saplaisājis un rāda melnus plankumus...jānes būs uz remontu...
P.S: varbūt kāds var ieteikt kādu labu kantori, kur to dara? Jālabo Samsungs Galaxy5.....
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby seila » 26 Nov 2015, 15:59

Jā, nu suņi prot sajust kas mums ir tas dārgākais, lai tieši to pakamptu :D
Vairākus gadus atpakaļ mums bija tāda kārbiņa pilna ar visādām sīkām lietiņām, lai viss stāv vienuviet, tad nu toreizējais suns ļoti smuki tikot klāt tai kārbiņai, apgāžot bija izdabūjis tieši telefona simkarti - vērtīgāko mantu tajā kārbā :D nekas cits neinteresēja!
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Alpina » 26 Nov 2015, 18:50

Mammas mīļākā mantiņa :D bērniņš gribēja paspēlēties :) vai neesi ievērojusi, ka lielai daļai audzētāju ir paši lētākie telefoni :D uzmini kpc :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 27 Nov 2015, 07:51

Jā, noskatīja mammas mīļako mantiņu, atrada un nogaršoja :D Es jau tagad saku- dārgs suns, pavisam jau dārgs palicis :aptracis: gatavais sibirjaks!!!! :velnins:
Bet mums ir tiešām progress ar ārā nokārtošanos!!!! Beidzot!!!! Tik vēl viena nelaime, ka ārā ir auksts un tās lietas grib darīt tieši pie durvīm....jau trāpīju "mīnā" pa tumsu :D jautri, jautri mums iet :dejo:
Zipa nedarbus maz darīja, bet gadījās pāris reizes ar :) Viena no tām bija, ka ielīda aiz TV galdiņa un sagrauza ar tieši visdārgāko - HDMI vadu, otreiz iznīcināja visas mājas čības- no katra pāra sagraužot pa vienai!!!!...viņi māk izvēlēties :kanepe:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron