Amstaff stāsti

Blogs and Chats

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Māra » 13 Jan 2015, 11:23

magnola wrote: jauki ,ka te vēl kāds staffiņa īpašnieks iegriežas, mums te kaut kā ar stafiņiem trūkums forumā, nav īpaši aktīvi. Padalies ar sava Amstafiņa bildīti? :aptracis:


Mans vīrs ļooti ir iecienījis joku par to, kāpēc internetā tik nenormāli daudz bildes ar kaķiem - jo suņu saimnieki ir tur ārā un darbojas ar saviem suņiem, nevis fotogrāfē. :kanepe: Lūk - gan jau tadēļ arī tik maz vizuālo un rakstisko aktivitāšu šeit, jo Tavs suns (un pārējie amstafiņi) taču ir aktīva un daudz laika ar viņu jāvada ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 13 Jan 2015, 14:17

Māra wrote:Mans vīrs ļooti ir iecienījis joku par to, kāpēc internetā tik nenormāli daudz bildes ar kaķiem - jo suņu saimnieki ir tur ārā un darbojas ar saviem suņiem, nevis fotogrāfē. :kanepe: Lūk - gan jau tadēļ arī tik maz vizuālo un rakstisko aktivitāšu šeit, jo Tavs suns (un pārējie amstafiņi) taču ir aktīva un daudz laika ar viņu jāvada ^^

nu kas zin, varbūt ka arī tā, pat cerams ka arī tā ir - viņiem enerģija kūsā pāri malām un patīk aktivitātes. Zipa ar, it kā tu viņu nodzenā pastaigā tā, ka jau nokrīt gar zemi ar smaidu līdz ausīm un dzesē vēderu, bet atnāc mājās un šis jau atkal baksta ar mantiņu "lūdzu, paspēlējies ar mani! " :kanepe:
Pašlaik priecājos par plulleru + sniegs, diezgan ātrs un efektīvs suņu nodzenāšanas treniņš sanāk.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Alpina » 13 Jan 2015, 22:34

Man vairak liekas, ka tas delj ta, ka starp stafistiem vnk ir maz latviski runajosu (kur nu vel rakstoshu) cilveku :latvija: Un daudz maz virtuali aktivu - vel mazak :D

Ja kads ir majas, tad mans ir pilniga guljava, var nogulet visu dienu neatkarigi no ta vai ir bijusi, vai nav bijusi slodze. Uz speleshanos nav dizhi jamusina, bet ja neviens nespelejas, gulj talak :D Bet ja paliek majas viens, tad gan mekle piedzivojumus :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 15 Jan 2015, 08:56

Alpina, oij, mūsējo gan par mierīgu nenosauksi, bet kamēr neviena nav mājās, tikmēr ar mierīgi guļ, bet kā ierodos pēc darba- jautrība var sākties :D
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Māra » 15 Jan 2015, 14:46

magnola wrote:Alpina, oij, mūsējo gan par mierīgu nenosauksi, bet kamēr neviena nav mājās, tikmēr ar mierīgi guļ, bet kā ierodos pēc darba- jautrība var sākties :D


Pēc kā Tu vari pateikt, ka mierīgi guļ? Esat atstājuši kādu kameru kādreiz, pafilmēt, ko dara? Vai to spried tikai pēc tā, ka nekas nav apgāzts/sagrauzts? Tīri tā, ziņkāre, pēc kā to secināt :)
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby julika » 15 Jan 2015, 17:25

Es, piemēram, to zinu tāpēc, ka atnākot mājās ļoti bieži suns sagaidā nevis pie istabas durvim, bet guļot uz gultas. Un kad es atvēru durvis, es to suni modinu :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 16 Jan 2015, 10:05

Māra, mums līdzīgi kā Julikai, nāk pretī citreiz no guļamistabas samiegojies. Citreiz sagaida pie durvīm, bet māja kārtībā, sademulēts nekas nav. Dažreiz pie mums mans brālis paliek, viņš saka, ka suns visu dienu guļot, tik uz pēcpusdienu sāk rosīties un gaidīt mūs. :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 16 Jan 2015, 10:09

toties vakarā iet vaļā trakošana, lūk vakardienas "tusiņš" nofilmēts :D Alpina, re kāda ir mūsējā, kad terjers spēlējas, tad iet viss pa gaisu! :D :kanepe:
http://youtu.be/fU2OZ80AlMU

P.S: tur video aportiņš nesanāca, jo izrādījās, ka oliņbumbiņš bija iesprūdis zem mūsu gultas.... Un otra bumba ir jātur mutē, jo oliņu es neļauju grauzt, bet zobi tak ar jānodarbina! :medas:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Māra » 16 Jan 2015, 13:44

Forši redzēt, cik priecīgs viens suns! :aptracis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Alpina » 16 Jan 2015, 20:06

Ja mans paliek viens, viss tiek apgriezts kajam gaisa :paukojas:
Kamer esmu klat un ja neviens nespelejas, tad gulj :D Iznjemot ja pamana, ka bumba kkur paradas - piemeram parnakot majas, izkramejot iepirkumus, ja bumba tiek kkur nokrameta, tad miera nav, kamer vien bumba ir dziva :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 19 Jan 2015, 15:33

Piektdien mums bija dakteru diena, Zipa dabuja poti un noņēmām DNS paraugu NCL-A testam. Bet atkal Zipai no kompleksās potes ir caureja...nu jau tiešām par sakritību to negribas saukt. Piektdien sapotēju, sestdien un svētdien vēl no rīta suņam caureja, pēcāk viss normalizējās. :(
Kā atklājās, tad iepriekš vetārsts nebija pareizi atzīmējis vetpasē potes darbības laiku, izrādās tikai trakumsērgai ir termiņš ilgāks par gadu, bet to pretvīrusu poti jāveic katru gadu. Mēs vienu gadu izlaidām :kanepe:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby ievish » 19 Jan 2015, 15:35

magnola wrote:izrādās tikai trakumsērgai ir termiņš ilgāks par gadu, bet to pretvīrusu poti jāveic katru gadu. Mēs vienu gadu izlaidām :kanepe:


Pretvīrusu pote jau arī ir brīvprātīga.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 19 Jan 2015, 16:01

ievish wrote:
magnola wrote:izrādās tikai trakumsērgai ir termiņš ilgāks par gadu, bet to pretvīrusu poti jāveic katru gadu. Mēs vienu gadu izlaidām :kanepe:


Pretvīrusu pote jau arī ir brīvprātīga.

Zinu, bet man pasē stāvēja, ka derīga ir uz divi gadi :kanepe:
Tagad apdomāju domu, ka varbūt mums tādu nevajag, ka vienmēr suņa slims uz pāris dienām paliek...nezinu kā labāk. No otras puses, tomēr daudz vazājam Zipu pa pasauli, bail ,ka nesaslimst ar kādu no tiem vīrusiem.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 19 Jan 2015, 16:03

oij, un pavisam aizmirsu pastāstīt, ka pie veta satikām ļoti drosmīgu takšu bēbi, nāca droši ar Zipu draudzēties :) Nodomāju, ka dienās izaugs viens adekvāts taksis :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Vendeta » 19 Jan 2015, 20:49

bet to pretvīrusu poti jāveic katru gadu
- nav gan, bet kurš gan no liekas peļņas atteiksies :ninja:

Vaccines should not be given needlessly. Core vaccines should not be given any more frequently than every three years after the 12
month booster injection following the puppy/kitten series, because the duration of immunity (DOI) is many years and may be up
to the lifetime of the pet.

http://www.wsava.org/sites/default/files/VaccinationGuidelines2010.pdf

http://over-vaccination.net/questionable-vaccines/pet-vax/

Mūsdienās pārāk daudz dzīvnieku īpašnieku akli tic visam, ko viņiem iestāsta vetārsti.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Linda B. » 19 Jan 2015, 21:47

Vai tad variants neticēt vetārsta vārdiem,ja pašam nav attiecīgās izglītības?Ticēt infai internetā ir muļķīgi.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby anciitS » 19 Jan 2015, 22:08

Mēs tieši pirms nedēļas taisījām komplekso. Pasē bija rakstītas 2016. gada beigas, bet es piezvanīju un pajautāju, uz ko tieši tas attiecas. Tā arī pateica, ka tie divi gadi bija trakumsērgas potei, un, lai tik nākot potēties. :)
Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/
User avatar
anciitS
Puppy
Puppy
 
Posts: 178
Joined: 15 Jan 2010, 11:00
Location: Ķekavas novads, Latvia

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby ievish » 19 Jan 2015, 22:14

Linda B. wrote:Vai tad variants neticēt vetārsta vārdiem,ja pašam nav attiecīgās izglītības?Ticēt infai internetā ir muļķīgi.


Es gan ticētu, ja vetārsts te to ieraksta...

/ar pirkstu izteiksmīgi rādot Vendetas virzienā/ :koslene:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Danute » 19 Jan 2015, 22:41

Vendeta wrote:Mūsdienās pārāk daudz dzīvnieku īpašnieku akli tic visam, ko viņiem iestāsta vetārsti.

Būtu jau labi,ja vetārsts mēģinātu iestāstīt. Tad kad pārvācos uz Rīgu (Pļavniekiem) Man tieši vajadzēja vienu meiteni sapotēt,tad nu vēl īsti neorientējoties Rīgas klīniku klāstā, devāmies uz tuvāko (LION Keldiša ielā). Vetārste vienkārši neklausoties manī un pat necenšoties mani uzklausīt sapotēja meiteni un paziņoja,ka visas potes uz gadu. Uz manu jautājumu kāpēc un manu iebildumu par spēkā esošo likumu,ka saimnieks pats var izvēlēties, rupji atbildēja TĀPĒC! Pieklājīgi palūdzu tomēr paskaidrot,bet tā arī par vienu vienīgu vārdu TĀPĒC neko nedzirdēju. Noteikti uz turieni vairs nedošos ne ar vienu no savām meitenēm.

Tad nu pie viena gribētu uzjautāt kā ir ar attieksmi un profesionalitāti Beinerta klīnikā (šī arī mums Pļavniekos ir pa ceļam uz manu darbu).
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Vendeta » 19 Jan 2015, 22:54

Nav muļķīgi ticēt infai, ja to izplata profesionālās vetārstu organizācijas http://www.wsava.org/, un par to jau gadiem ilgi tiek runāts pasaules lielākajās veterinārarstu konferencēs. Nav tā, ka "viena tante teica". Vakcinacijas - stabils, drošs un regulārs ienākumu avots daudziem maniem kolēģiem, neviens jau neies sev maizīti atņemt :koslene: Cita lieta, ja arī klienti kļūst arvien izglītotāki un sāk uzdot arvien interesantākus jautājumus - tad nu gribot-negribot nākas profesionāli augt arī dakterim un sekot līdzi jaunākajai informācijai.
Nevar būt ne runas par vakcinācijas noliegšanu kā tādu (tā jau ir cita galējība), bet par zāļu lietošanu tad, kad tās ir tiešām vajadzīgas.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests

cron