Sapņu suns Fēlikss

Blogs and Chats

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby fedelta » 22 Nov 2014, 19:24

Redz kur puse no Tevis laikam :jautri: un Fēliks (?) ar jautājumu zīmi, ja nu gadienā atkal kļūdos kurš ir kurš :D

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 22 Nov 2014, 19:26

fedelta wrote:Redz kur puse no Tevis laikam :jautri: un Fēliks (?) ar jautājumu zīmi, ja nu gadienā atkal kļūdos kurš ir kurš :D

Image


Jap, jap! Tie esam mēs! :)
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby fedelta » 22 Nov 2014, 19:30

Nu re, paldies, ka palīdzēji noskaidrot, kurus tad es īsti tiku paglaudīt. Citādāk biju pilnā pārliecībā, ka tā ir Bonti, jo neiedziļinoties, man viņi liekas visi vienādi, bet dziļāk papētot tomēr šāda tāda atšķirība ir manāma.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 22 Nov 2014, 19:31

Fēlikss un Bonti pēc sejas ir līdzīgi, to ne viens vien ir teicis. :D
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby fedelta » 22 Nov 2014, 19:34

Nu re, tad tomēr neesmu vienīgā, kas šitā izgāžas sajaucot divus dažādus suņus. Es biju uz visiem 100% pārliecināta, ka tā ir viņa :kanepe: :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby čība » 23 Nov 2014, 00:10

fedelta wrote:Nu re, paldies, ka palīdzēji noskaidrot, kurus tad es īsti tiku paglaudīt. Citādāk biju pilnā pārliecībā, ka tā ir Bonti, jo neiedziļinoties, man viņi liekas visi vienādi, bet dziļāk papētot tomēr šāda tāda atšķirība ir manāma.


Visdrīzāk glaudīji Monu un Fati, Armis bija man, bet es tā ne pārāk devu viņu glaudīt, jo tas gluži vienkārši nav mans suns un nezinu viņa reakcijas tik precīzi.

fedelta wrote:Nu re, tad tomēr neesmu vienīgā, kas šitā izgāžas sajaucot divus dažādus suņus. Es biju uz visiem 100% pārliecināta, ka tā ir viņa :kanepe: :kanepe:


Jā, ģīmji tiešām līdzīgi :D

Bet vispār, varēji jau pieteikties kā forumietis, būtu ekstra kasīšanas iespēju dabūjusi :kanepe:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby fedelta » 23 Nov 2014, 12:09

čība wrote:Bet vispār, varēji jau pieteikties kā forumietis, būtu ekstra kasīšanas iespēju dabūjusi :kanepe:


Nākamreiz zināšu :kanepe:


Kurš bija tas, ar ko Tu paklausību rādīji uz tā sarkanā laukuma pie ringiem? Ļoti, ļoti gudrs suns.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 23 Nov 2014, 18:51

fedelta wrote:
čība wrote:Bet vispār, varēji jau pieteikties kā forumietis, būtu ekstra kasīšanas iespēju dabūjusi :kanepe:


Nākamreiz zināšu :kanepe:


Kurš bija tas, ar ko Tu paklausību rādīji uz tā sarkanā laukuma pie ringiem? Ļoti, ļoti gudrs suns.


Tas bija Armis. :)
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 23 Nov 2014, 19:06

Vēl viena dulla diena Ķīpsalā pārdzīvota. Fēlikss ir kā iņ un jaņ. Vakar viņu bija apsēduši mazi velniņi, bet šodien viņš godam pildīja savu uzdevumu - bučoja garāmgājējus pie molosu stenda un izklājās bērnu priekšā kā tepiķis. Abi kopā ar pirenejieti Amoru viņi pievilināja milzonīgus garāmgājēju pūļus un iepriecināja ļoti daudz mazus divkājainos draugus (un arī ne tik mazus). Iepazināmies ar dažiem foruma iedzīvotājiem, mūsu topošo treneri, mazliet iepirkāmies un visā visumā pavadījām vēl vienu garu un darbīgu, bet lielisku dienu. Tagad esam ļoti samotivējušies sākt doties uz treniņiem un ar nepacietību gaidam mūsu pirmo izstādi kā dalībniekiem. :aptracis:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby agrita » 23 Nov 2014, 20:25

Tiešām foršs čalis Fēlikss :pastaiga:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby čība » 23 Nov 2014, 20:35

fedelta wrote:
čība wrote:Bet vispār, varēji jau pieteikties kā forumietis, būtu ekstra kasīšanas iespēju dabūjusi :kanepe:


Nākamreiz zināšu :kanepe:


Kurš bija tas, ar ko Tu paklausību rādīji uz tā sarkanā laukuma pie ringiem? Ļoti, ļoti gudrs suns.


Jā, tas bija Bajaring Aragorn. Ir, ir gudrs puika. Tikai es ar viņu strādāju pirmo reizi, tāpēc bija visu laiku našķis degungalā :) Bet forši, man arī patika kā viņš centās, ņemot vērā, ka tā bija viņa pirmā diena kā "manam" sunim :D
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Linda B. » 23 Nov 2014, 22:12

Felix_PS wrote:suņstaigājamie, sniegbrienamie zābaki palikuši Iecavā.

Tā,tā,kāds jums sakars ar Iecavu? :D Man ir kucēns,kam noderētu socializācija ar lieliem un draudzīgiem suņiem.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 23 Nov 2014, 22:25

Linda B. wrote:
Felix_PS wrote:suņstaigājamie, sniegbrienamie zābaki palikuši Iecavā.

Tā,tā,kāds jums sakars ar Iecavu? :D Man ir kucēns,kam noderētu socializācija ar lieliem un draudzīgiem suņiem.


Man zirgs dzīvo "Drostalās", tā kā mēdzu tur aizbraukt. Pagaidām plānos ir braukt iespējami bieži svētdienās (mamma grib trenēties :D). Fēlis ir liels un draudzīgs, tikai reizēm pārlieku sajūsmināts. Respektīvi viņš pāri nedarīs, bet mierīgi nostāvēt arī nevarēs... :D
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Linda B. » 23 Nov 2014, 22:46

Varbūt jāsarunā kādreiz randiņš,kamēr tas kucēns vēl ir kucēns un nav sācis visus lielos un melnos uzskatīt par briesmoņiem,kas apēdīs.Tādi mūs parasti mēģina apēst,ar retiem izņēmumiem.Abām vecākajām es to stereotipu diezvai vairs varu mainīt,bet sīkajām vēl varbūt var ieborēt,ka visi nekož.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 23 Nov 2014, 22:52

Linda B. wrote:Varbūt jāsarunā kādreiz randiņš,kamēr tas kucēns vēl ir kucēns un nav sācis visus lielos un melnos uzskatīt par briesmoņiem,kas apēdīs.Tādi mūs parasti mēģina apēst,ar retiem izņēmumiem.Abām vecākajām es to stereotipu diezvai vairs varu mainīt,bet sīkajām vēl varbūt var ieborēt,ka visi nekož.


Kost viņš tiešām nekodīs, tikai lēkās kā traks paviāns, bet es jau pa šīm dienām ietrenēju roku, kā viņu piezemēt... :D Viņš pat guļās plakaniski, lai tiek mazie nāktu draudzēties. :D
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby ievish » 24 Nov 2014, 09:16

Fēlikss ir foršs, bet Rendijs pateica, ka viņam tik traka enerģija tik ierobežotā telpā no tāda liela, spalvaina suņa ir par daudz :kanepe: Ja varētu brīvi skriet, tad vēl savādāk :viltigs:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby pixy » 24 Nov 2014, 09:37

Es laikam Fēliksu satiku jau brīdī, kad trakā enerģija bija nodzīta. Viņš bija pilnīgi mierīgs un kamēr pļāpājām, nogulās pie kājām. Es pat nenobrīnījos, tā kā visbiežām nācies kontaktēties ar Bonti, tāds miers likās tikai loģisks :) . Bija prieks iepazīties :jaa: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby ievish » 24 Nov 2014, 09:41

pixy wrote:Es laikam Fēliksu satiku jau brīdī, kad trakā enerģija bija nodzīta. Viņš bija pilnīgi mierīgs un kamēr pļāpājām, nogulās pie kājām. Es pat nenobrīnījos, tā kā visbiežām nācies kontaktēties ar Bonti, tāds miers likās tikai loģisks :) . Bija prieks iepazīties :jaa: .


pixy, Tev suņa līdzi nebija! :kanepe: Viņš ar Rendiju ļoti gribēja spēlēties, tāpēc tur izpildījās tā.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 24 Nov 2014, 10:22

Jap, jap. Atslēga ir suņos, ar kuriem mamma ļauj degunus sabakstīt. Tad sajūsma lien pa visiem galiem ārā. :D Visādi citādi viņš vakar bija pārguris tik tāl, ka viņu bužināja kaudzēm svešu roku un viņš pat nepacēla galvu apskatīt to īpašnieku. :kanepe:

P.S. Visā visumā nebrīnieties, ja nākamreiz es tik un tā nevienu nepazīšu, jo jaunu seju un jaunu iespaidu bija pārāk daudz. Turpiniet stiept līdzi suņus, lai es vismaz pēc tiem atpazīstu forumisko piederību. :D
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby julika » 24 Nov 2014, 12:10

Felix_PS wrote:P.S. Visā visumā nebrīnieties, ja nākamreiz es tik un tā nevienu nepazīšu, jo jaunu seju un jaunu iespaidu bija pārāk daudz. Turpiniet stiept līdzi suņus, lai es vismaz pēc tiem atpazīstu forumisko piederību. :D


jā, suņi palīdz atrast viens otru, ja vien saimnieki nav līdz ausīm sarunā par citiem suņiem, ka es :kanepe: :kanepe: :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron