Sapņu suns Fēlikss

Blogs and Chats

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 21 Sep 2016, 12:34

Es nekad neesmu nožēlojusi, ka tieši Fēlis kļuva par manu dzīves sastāvdaļu brīdī, kad nolēmu beidzot iegādāties suni. Viņam ir patiesi kaudze fantastisku īpašību un tad ir viena, kura jau labu brīdi mani skumdina. Fēlikss ir skops, mazs greizsirdīgs budzis. Un man brīžiem nolaižas rokas. Jau ziemā mums bija nopietnas problēmas, kad viņš bija nolēmis, ka no mana drauga ir jāsargā viss - sava gulta, savas mantas, mana gulta. Toreiz, lai arī viegli nebūt negāja, bet tikām tam pāri. Sestdien abi sēdēja Fēliksa gultā un spēlējās ar bumbiņām, bet vakar Fēlikss nolēma, ka mantiņas ir viņa un atkal ar rēcienu metās ķert rokā. Šeit neiet runa par savstarpēju nesaprašanos, viņi kopš pirmās tikšanās ir bijuši lieliski draugi, bet kāpēc viss tieši no viņa ir jāsargā... Eh, gribējās kaut kur pačīkstēt. :D
Strādāsim tālāk, mēģināšu izveidot Fēlim pozitīvu asociāciju - kad viņš nāk viņš nenāk kaut ko atņemt, bet gan iedot kaut ko vēl foršāku nekā 10 bumbiņas kurās Fē ir lepni iegūlies. Palielināšu fizisko slodzi, kā arī nodarbināšu viņa prātu, varbūt līdz ar auksto laiku Fēlim gribās darīt vairāk nekā gribējās visu vasaru. Redzēsim kā ies. Ja nu kādam ir vēl kādas idejas vai pieredze šajā jautājumā - labprāt uzklausīšu. Es gribu paturēt viņus abus. :pastaiga:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby lauva » 21 Sep 2016, 12:47

es tev pm uzrakstīju, bet es esmu pārliecināta,ka tur tavam puisim ir ļoti daudz jāiesaistās un tev - mazāk.
sunim jūs abi neesat vienā līmenī, viņš ir pa vidu un tavs puisis - kaut kur apakšā, pēc bumbiņas,bļodiņas un siksniņas. Vismaz mūs mājās tā ir. Un iet te mums augstos toņos. Aslans neko nesargā,par to viņam ir po, bet te ir par aiztikšanu/glaudīšanu/bužināšanu un elementāru respektu.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby fedelta » 21 Sep 2016, 16:34

No sākuma es arī domāju kā būs Džokeram un draugam, jo suns pieradis pie nedalītas uzmanības, bet viss noritēja ļoti normāli. Bija 2x, kad paņurdēja, bet draugs stingri pateica "Nedrīkst" un suns tika ignorēts kādu brīdi un viss ok - saprata, ka nebūs tā, kā viņš teiks. Bet nu viņam nav ļauts pēc iegribas iekāpt gultā utt. Arī bļodu var nocelt no deguna priekšas un mantu kaut no mutes paņemt (ne tikai man to ļauj).
No sākuma liku draugam iedot vińam ēst, arī pastaigās citreiz lieku viņam atsaukt, nevis pati to daru, pa durvīm iziet pēc manis un drauga utt., lai suns saprot, ka jāklausa ir abi.


Lai veicas jums!
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 04 Oct 2016, 19:09

Kur lai citur pačīkst, ja ne te. Šodien Fēlim bija liela diena - displāzijas rtg, brukas operācija un... kastrācija. Principā ne par to ir stāsts, čalītis stiprs, ir pamodies, možs un priecīgs. Pēc 20+ km brauciena uz DE viņu savākt es dabūju vien tūtu un zāles, bet mans mazais duraciņš, kas sakasijis šuves un asiņo, palika klīnikā pa nakti. Vets pateica, ka tādu nevar laist mājās. Par to nu gribas čīkstēt visai pasaulei - pirmo reizi teju 2,5 gadu laikā esmu viena mājās. Galīgi, galīgi viena, jo mana melni lāsumainā ēniņa klusi nešņākuļo man blakus. :( Un kaut kā man šķiet, ka tikai suņu īpašnieki var saprast, ko tas nozīmē.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Imagine » 04 Oct 2016, 19:54

Lai jaunskungs ātri tiek uz ķepām un var atgriezties mājās! :)

Par suņa neesamību runājot, ir, ir jocīga tā sajūta. Atceros, ka tad, kad bija pirmais suns, gadījās uz nedēļu braukt projām un atstāt draudzeni mājās. Un tik jocīgi bija no rīta ieraduma pēc agri piecelties un saprast, ka nevienam tas nav vajadzīgs. Lieki teikt, ka biju priecīga atgriezties pie ierastās rutīnas.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby lauva » 04 Oct 2016, 20:49

Lai Fēlis veseļojas! viss būs čikiniekā!
Bet jā... kad TIK ļoti ir pierasts pie četrkājainā drauga ir ļoti grūti atkal būt vienītī.
Es pirmo gadu Barselonā katru rītu cēlos un automātiski meklēju suni, kuram, pēc idejas, bija jāguļ blakus gultai. Un kad nebija, tad bija tik grūti...
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 05 Oct 2016, 18:45

Paldies par laba vēlējumiem. :estevisamilosu: Pūkainītis kopš pusdienlaika ir mājās, dikti saskumis un sagruzījies. Staigājot mazliet priecīgāks, bet mājās nevar atrast sev vietu. UN - viņš pat ar lielo tūtu pamanās tikt ex olas laizīt. Laikam jāmeistaro būs kāds apģērba gabals, lai manu faķīru apturētu. Pateicoties viņa vakarvakara meistardarbam, atkarībā no viņa pašsajūtas, piektdien vai pirmdien jābrauc atrādīties. Ceru, ka turpmāk viss dzīs bez problēmām un drīz vien viņš varēs skraidīt un baudīt dzīvi bez tūtas kaklā un sašņikāta punča.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby seila » 05 Oct 2016, 22:49

Jums nederētu variants uzmaukt viņam kādu elpojošu kreklu un sašūt šaurāku tā, ka nevar izlocīties...es šitā kaķim maucu jakas piedurkni (arī bija kastrācija+brukas operācija). No ex olu laizīšanas pavaktēju tāpat, bet ar to tūtu nevarēju skatīties kā viņš mokās. Tad tā jaka ļoti noderēja.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby ash » 06 Oct 2016, 08:11

lai veseļojas suncis!

ja drīkst jautāt - kādēļ atbumbojāt?
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Henriete » 06 Oct 2016, 13:05

Veselību Fēliksam! Lai izdodas ātrāk atveseļoties un tiek uz kājām pilnībā! :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 06 Oct 2016, 13:10

Paldies par laba vēlējumiem, bet mēs vakarā atkal dosimies pie veta. Fēlikss vēl joprojām čurā asinis un pampums tikai pieņēmies spēkā. Viņš īsu brīdi pagulējis lec gaisā no sāpēm un sēž istabā kā depresīva stāvlampa. Naktī esmu gulējusi ļoti nosacīti, no uzmaukta krekla viņš tikai mokās vēl vairāk. :jaut:
Globāli gan no rīta bija možāks nekā vakar un pat priecājās par brokastīm.

ash Es par iemesliem atbildēšu vēlāk, šobrīd mazliet aptrūkušies spēki.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby ash » 06 Oct 2016, 15:31

uij, nu turieties, veseļojieties!! :dejosuns:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 07 Oct 2016, 08:39

Fēlikss ir ticis pie iekaisuma, paaugstināta temperatūra, neēd. Vakar dabūjām antibiotikas bonusā pretsāpju, pretiekaisuma zālēm. Sestdien nākošā veta vizīte. Lai arī mana stāvlampa nejūtas labi, vismaz viņš ir mierīgāks, var nogulties un atpūsties. Asinis urīnā esot no sarauta muskuļa, ko viņš varētu būt izdarījis klīnikā, kad savārija sū*** pēc kastrācijas Tagad atliek vien gaidīt, kamēr viss sadzīs un cerēt, ka melnais ērms drīz būs atpakaļ ierindā.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Henriete » 07 Oct 2016, 13:08

Izklausās lieli pārdzīvojumi un varu saprast! Tiešām vēlam veselību..
Atveseļošanās process vienmēr ir grūts, bet mierina doma, ka vismaz tas notiek un ir pie kā griezties pēc palīdzības!
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 07 Oct 2016, 21:29

Tikko esam mājās no veta un Fēlis mostas no narkozes. Lieki piebilst cik laimīga es biju sešos vakarā saprotot, ka viņam vairs nav NEVIENAS šuves. Vets šokā kā viņš to paveic, bet ko es - man ir spalvains Hudīni... :pagalvu:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 09 Oct 2016, 20:13

Svētdienas rīts sākās ar jauniem piedzīvojumiem. 6:30 pamodos dzirdot, kā viņš dauza savu apkakli pret sienu laizot. Un tur nu viņš bija - viss krekls sadīrāts, visas šuves ar gaļu izrautas ārā. Divu griezumu vietā tur tagad ir iespaidīgs krāteris. Atkal vets jaunas šuves, bet man izmisums. Tagad viņam ir galvā 2 tūtas, pa nakti vilkšu divus vai 3 kreklus un nākošās dienas viņš dzīvos ar Sedalin, jo vismaz nomiegojies viņš tik sparīgi nedarbojas. Ak jā, arī brukas šuves bija vaļā, lai arī diegus viņš nebija pamanījies izņemt. Tas gan netraucēja vienā pusē visu atraut vaļā. Tas suns ir kkāds mazohists, es jūtos dzīva nu tā pa pusei. Tagad varu vien turēt īkšķus, ka izdosies. Rīt braukšu pirkt pamperus un uzpurni. Man nu jau ir vienalga kā viņš jutīsies, bet šīs šuves nedrīkst izraut!
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby pixy » 10 Oct 2016, 08:35

Turaties, īpaši Tu, suns jau tikai dara to, ko viņam gribas, viņš nepārdzīvot. Varbūt tūtu vietā vajag pameklēt to "peldriņķi"? Tas ir komfortablāks, bet, cik saprotu, gandrīz labāk aizsargā. maksis bija gudra šai jautājumā, varbūt uzjautā.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby maksis » 10 Oct 2016, 09:45

pixy wrote:Varbūt tūtu vietā vajag pameklēt to "peldriņķi"? Tas ir komfortablāks, bet, cik saprotu, gandrīz labāk aizsargā. maksis bija gudra šai jautājumā, varbūt uzjautā.

Komfortablāks pilnīgi noteikti. Vai labāk aizsargā - nezinu. Ja suns ir faķīrs, gan jau nelīdz īsti nekas. Bet tīri komforta dēļ, es noteikti izvēlētos to zilo riņķi. Gan jau Šveicē nav problēmu dabūt.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Linda B. » 10 Oct 2016, 17:19

Šausmas! Es laikam no pārdzīvojuma saietu ķīselī! Turās!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 10 Oct 2016, 19:32

Fēlim tagad ir pampers un krekls, kā arī tūta un uzpurnis un Sedalins. Es īstenībā negribēju viņu bez iemesla ar uzpurni mocīt, bet rādās, ka viņam jau jumts brauc. Nepietiek ar to, ka viņš 5dien uzbruka manai draudzenei, kas viņu vienmēr pieskata, ko viņš satiek 6 dienas nedēļā un, kas viņam ir otrs tuvākais cilvēks. Tagad tā pusaizmigusī radība uzņerkstēja man un es noraustījos. Viņš nav maziņš un viņš šobrīd nav adekvāts.
Ir jauni bonusi. No nepārtrauktā mitruma un laizīšanas viņa bumbuļu maiss ir kļuvis nekrotisks un šodien atdalījās vienā pusē. Es teju noģību no skata. Sapūtu dezinficējošu spreju, rīt pie veta.
Pozitīvais ir vismaz tas, ka Fēlikss ir atsācis ēst. Reti gan tā barošana mums šobrīd sanāk starp visām narkozēm, bail arī iedot par daudz, bet vismaz apetīte ir. Viņš šobrīd izskatas, kā nožēlojama, kārna čupiņa, kas gadu dzīvojusi uz ielas, spalva gāžas ārā teju kušķiem. Bet cīnamies un ceram tikt uz pekām. Došu ziņu, kā mums rīt ies.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests