Sapņu suns Fēlikss

Blogs and Chats

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 22 Aug 2014, 19:39

Tā kā Fēliksu cenšos ņemt teju visur, cik vien iespējams, tad arī vakar viņš pievienojās man, dodoties ciemos pie draudzenes, kas svinēja vārda dienu pirtiņā. Pirtī gan teju neviens neiegāja, bet Fēlim bija lieliska iespēja mācīties, kā uzvesties tādā cilvēku barā un paciest bērnus, kurus es pati nevarēju paciest. Pašā noslēgumā, kad mēs visi stāvējām ārā un pļāpājām mans sargsuns piesēda starp mums un ceļu un ļoti lepns sataisījās mūs sargāt. Nebija gan no kā, bet man vienmēr patīk, kad viņš tāds nopietns nolemj, ka ir laiks pastrādāt.
Šodien pirmo reizi satikām citu hovīti un iepazināmies ar čība un fateh. Gala rezultātā mans suns ir pārtapis tepiķī, jo vajadzēja tak kā pulvermucai skriet tai smukajai suņu meitenei pakaļ pa visu mežu. Noteikti ņemsim vērā padomus un ieteikumus, kā arī centīsimies izbrīvēt laiku mazuļa skolas gaitām. Vēl rīta pastaigas laikā nolēmu paslēpties aiz koka un redzēt ko tad mans zvērs teiks - meklēja kā traks! Bet tā vietā, lai liktu lietā deguna spējas viņš skrēja pa visām takām visos virzienos kā bulta un mani atrada tikai tad, kad sāku viņu saukt. Baigi sūdzējās, ka es tā no viņa aizmuku - nebija atļauts.
Tā kā šoreiz jaunu bilžu mums nav pievienošu vienu no Fēliksa bēbīšfoto. :samilejies:

Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 24 Aug 2014, 21:37

Tikai dažas dienas pagājušas, bet Fēliksam atkal kaudze piedzīvojumu. Vakar mēs pirmo reizi vizinājāmies trolejbusā, kas nozīmēja arī pirmo nopietno reizi ar uzpurni. Es gan viņam sadabūju pavisam vienkāršu cilpiņu, turklāt uzliku gana brīvi, bet apvainojies jau bija tik un tā un centās to riebekli nokašāt. Tālāk sekoja brauciens vilcienā, kur viņam aplipa bērneļu bariņš kā mušas un gribēja viņu paijāt. Priecājos, ka vecāki lika bērniem pašiem man jautāt vai var papaijāt. Viena meitenīte tikai saņēmās pajautāt un Fēlikss viņu par to sirsnīgi sabučoja. Vēlāk viņš tika nodots manas krustmammas drošajās rokās, kamēr es devos uz Dzintaru koncertzāli aplaimot savas ausis. Krustmammu viņš bija sirsnīgi "izstaidzinājis (izvazājis)" un pēcāk atplīsis koridorā - guļot laiks paiet ātrāk. Toties, man atgriežoties, viņš kā cunami mani nonesa no kājām un diiikti stāstīja un sūdzējās, kā es viņu tā atstāju. Bučmūlītis. Tā kā šodien man bija paredzēta ģimenes diena iekš ZOO, Fēlis tika nogādāts atpakaļ manās mājās, kur viņš pacietīgi un bez neviena postījuma sagaidīja, kamēr es atgriežos - vēl trakāk, viņš pat bija atstājis bļodu pusizēstu un pabeidza tikai tad, kad es biju atpakaļ. Zinot mana suņa anormālo rijību, es jau paspēju pārbīties, ka viņš ir slims un biju gatava pa galvu pa kaklu mesties pie tuvākā veta. Acīmredzot slims nav, tikai ļoti bēdīgs, kad es viņu atstāju vienu. Arī mašīnā braucot viņam vajadzēja izpildīties, jo tēta mašīnā viņš tika ievietots bagāžniekā aiz režģa. Tā nu viņš kā kalnu kaza aizrāpās pāri mantām un pa malu izstutēja cauri ķepas un snuķi, lai varētu mani tā mīļi apskaut un čučēt ar degunu uz pleca - tāds jaukums. Šovakars mums abiem bija ļoti priecīgs, mani uztraukumi par labu pastaigu vietu Pļavniekos ir aiz muguras - mums te ir tāādas foršas pļavas pavisam netālu, kaudze taciņu un vakaros tur savelkas visi suņinieki, tā kā Fēlikss pat var apsveicināties ar visdažādākajiem vaukšķiem. Šodien novēroju, ka viņš ļoti smuki māk lasīt ķermeņa valodu un dusmu podiem klāt nelien, tajā pašā laikā ar kaimiņa vilkveidīgo suneni viņš ir gatavs spēlēties līdz spēku izsīkumam, turklāt viņa ir ļoti labsirdīga būtne bez jebkādām dominances pazīmēm, tātad ļoti patīkams kompanjons un spēļu biedrs. Ļoti ceru, ka mums sanāks satikties pļavā, nevis pie mājas, kur pūkaiņus nācās turēt siksniņās, kas savukārt visu laiku kaitinoši pinās. Tādi nu mums piedzīvojumi divu dienu garumā, redzēsim ko mums piedāvās nākošā nedēļa. :)

Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 02 Sep 2014, 22:04

Tā nu kāds brīdis pagājis bez rakstīšanas. Mēs dodam priekšroku piedzīvojumiem un mazāk laika atliek kaut ko šeit ierakstīt. Esam pa šo nedēļu paspējuši braukāties ar trolejbusiem, kopīgi doties sēņot, pirmo reizi izmēģināt, kā varētu izskatīties kopīga izjāde, iepirkties DEPO un protams mācīties daudz un dikti - gan Fēlikss, gan lielākoties jau es. Man agrāk likās, ka es esmu izlasījusi ļoti daudz info par suņiem, bet reāli saprotu ka tas bija spļāviens okeānā, vēl ir tik daudz, ko sūknēt iekšā. Tas patiesībā priecē un aizrauj. Laikam ejot mācos atrast vislabāko veidu, kā iedvesmot Fēliksu ar mani sadarboties, sapratu, ka pastaigu laikā priekš tik maza ķipara biju novilkusi pārlieku striktas robežas brīžos, kad tas nav vajadzīgs. Tā nu šovakar pastaigas laikā izmēģinājām savādāk - skrēju, ļaujot un pat motivējot viņu ķerstīt pavadu, bumbiņu, visu, ko vien gribās - tā rezultātā viņam skriešana patika daudz labāk, nekā citas reizes un viņš sāka skriet arī neko neķerot, bet nu tiiik azartiski. Atļāvu arī staigāt riņķī un visu pētīt, kamēr viņš ir pie siksniņas. Viņš man bija tik apzinīgs bērns ejot blakus, ka es nekad neaizdomājos, cik bezgala garlaicīgi viņam tur patiesībā ir. Tajā pašā laikā viņš ar lielāko prieku nāca man blakus, kad to vajadzēja, lai šķērsotu ielu un tml. Pastaigas rezultāts - nu tik priecīgs kucēns, ka visas viņa mantiņas un segas mājās lidoja pa gaisu vēl pusstundu. :kanepe:

Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 06 Oct 2014, 14:03

Dienasgrāmatā iezadzies rudenīgs klusums, bet mums ar Fēliksu nemaz klusi neiet. Bijuši jau tik daudz piedzīvojumi, ka visu nemaz nevar pieminēt. Mums ir pastaigu draugi, braukājamies ar riteni, esam aizgājuši uz Vecrīgu, devušies kopīgās izjādēs, kā arī pavisam nesen aizbraukuši ciemos pie Bonti un mazuļiem. Visā visumā Fēlikss kļūst aktīvāks, jautrāks, reizēm arī sarežģītāks, bet tajā pašā laikā interesantāks. Viņš ir lieliska auklē gan cilvēku, gan suņu bērniem, turklāt ar savu žilbinošo smaidu apbur ne vienu vien garāmgājēju. Tā kā es šodien esmu slinks rakstītājs (jādara tā lieta biežāk), tad padalīšos ar svaigākiem fotomateriāliem.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 13 Oct 2014, 16:53

Kamēr lielais vairums steidz baudīt zelta rudeni Siguldā, mēs, spītējot trakam lietum un pelēkiem mākoņiem, svētdien devāmies uz Sabili. Jautrā pulkā devāmies pārgājienā gar Abavas krastiem, cauri pilsētiņai un pa Pedvāles dabas muzeju.
Pastaiga sākās ar Koka rotaļlietu muzeja apmeklējumu - droši varu ieteikt visiem suņu īpašniekiem, mūs tur ielaida bez vārda runas. Noklausoties stāstu par to, kāpēc muzejā ir tikai koka dzīvnieki, es gan sapratu, ka te nevar būt ne runa par sirdsdraugu diskrimināciju. Fēlikss samulsis no mūsu lielās, jautrās kompānijas sākumā uzvedās galīgi ne priekšzīmīgi, bet pārgājiena laikā viņš pārstāja maniakāli mēģināt saimnieci aizvilkt uz visām četrām debespusēm. Iepazinuši muzeju devāmies mazā pastaigā pa Sabili, kas ietvēra kāpienu kalnā, lai uz visu paraudzītos no augšas. Fēlikss beidzot tika vaļā no pavadas un pārlaimīgs ļepatoja apkārt un cauri mūsu kompānijai. Pēcāk devāmies burvīgā pastaigā gar Abavu, pa meža takām - sunim prieki milzonīgi, var skriet un skriet un vēlreiz skriet. Un reizēm vēl mamma kociņu aizmet - idille. Mūsu pastaiga atduras Abavas krastā, laiks doties uz otru pusi, bet tur var nokļūt tikai ar trosi un straume ir lielāka, nekā man patiktu. Tā nu Fēlikss kļuva par pirmo lielo suni un viennozīmīgi pirmo hofavartu, kas upei devās sēžot klēpī mammai un šļūcot ar trosi. Viņa galvā protams ielīst nevaru, bet no viņa nebija nevienas pretastības - kas jādara, jādara. Otrā krastā tiekot uz zemes es viņu slavēju atspērusies un neizskatījās, ka troses brauciens viņam būtu sagādājis jelkādas problēmas. Hofavarti patiesi ir gatavi saimniekiem sekot visur. Tā kā arī uz trosēm droši varat doties kopā ar 4kājainiem draugiem. Trošu pasākumu nodrošināja divi armijas drēbēs ģerbti puiši, ar aizklātām sejām un ieročiem. Kad bijām visi tikuši pāri, viens no viņiem devās uz priekšu un kad Fēlikss viņu ieraudzīja... Mans mīļais kucēns rūkdams un riedams kā nelabais metās viņam pakaļ gatavs aizstāvēt savu baru. Sapratis, ka briesmas nedraud viņš vienā mirklī pārvērtās par Fēliksu - parasto. Pavisam netālu atradās otra - garāka trose, kur varēja nobraukt prieka pēc un pēc tam apkārt nelielam dīķītim atčāpot atpakaļ. Brīdī, kad biju nobraukusi mamma atlaida Fēli un viņš kā bulta lidoja pie manis - lejā no kalna, pāri strautiņam, pāri pļaviņai un tik pat zibenīgi dīķī iekšā un pāri pie manis. Brīdī, kad es viņaprāt bīstamā veidā biju nokļuvusi tik tālu, viņam nebija divu domu - katra viņa ķermeņa šūna zināja, ka jānokļūst pie manis un ātri! Absolūti bezbailīgs dzīvnieks, kam saimnieks ir svarīgāks par visu. Tālāk devāmies uz vīna degustācijām, kur arī Fēlikss uzreiz tika aizcināts iekšā un varēja pavadīt laiku sausākā un siltākā vietā. Ļoti draudzīgi saimnieki! Kad arī vīni bija nobaudīti devāmies atpakaļ uz Sabili, kur nolēmām, ka piedzīvojums bijis par īsu. Ta nu notēmējām uz Pedvāles dabas muzeju, pārčāpojām pāri upītei un devāmies skaistā pastaigā pa kalniem un lejām baudīt mākslu - brīžiem skaistu, brīžiem galīgi nesaprotamu. Ja runājam par pārgājienu kopumā - bija brīži, kad gribējās, kaut viņš klausītu vairāk. Bet tad es padomāju, ka mēs visi tur bijām lai atpūstos, relaksētos, aizmirstos - arī Fēlikss ir pelnījis tādu pašu brīvdienu, kad var izvēdināt galvu. Tā nu visiem varu ieteikt droši doties uz Sabili ar četrkājainiem draugiem - viņi tur tiek laipni uzņemti. :)

Image

Image

Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Linda B. » 13 Oct 2014, 18:29

Daudz citu cilvēku satikāt?Skan pēc forša pasāciena,bet nez vai pretīmnākošie saprastu trako ar 4 takšiem :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 13 Oct 2014, 19:03

Linda B. wrote:Daudz citu cilvēku satikāt?Skan pēc forša pasāciena,bet nez vai pretīmnākošie saprastu trako ar 4 takšiem :D


Ar Sabiles dramatiski rūkošo iedzīvotāju skaitu, nav ko cerēt satikt pretīmnācējus. :D Domāju, ka mani par netraku arī neuzskatīja, vizinoties ar trosi ar ponijizmēra suni. :D
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Linda B. » 13 Oct 2014, 21:20

Tad mēs varam braukt :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Imagine » 16 Oct 2014, 19:29

Vai Sabilē ir iekārtoti tūristu maršruti (respektīvi marķētas takas) vai arī gājāt paši pēc savas iniciatīvas un plāniem? Ir nācies braukt cauri Sabilei un pārgājieni ir sirds lieta, bet nemaz nezināju, ka tajā pusē arī ir iespējams garos gabalus izstaigāt.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 20 Oct 2014, 16:12

Imagine wrote:Vai Sabilē ir iekārtoti tūristu maršruti (respektīvi marķētas takas) vai arī gājāt paši pēc savas iniciatīvas un plāniem? Ir nācies braukt cauri Sabilei un pārgājieni ir sirds lieta, bet nemaz nezināju, ka tajā pusē arī ir iespējams garos gabalus izstaigāt.


Marķētu taku nebija, bet pirmajā daļā mums līdzi devās gids. Uz Pedvāli gājām paši uz savu iniciatīvu un pa savām "oriģinālajām" takām. :kanepe:
Bet principā Sabile neliela, nav diži kur apmaldīties arī bez marķētām takām. :)
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 20 Nov 2014, 13:31

Laikam jau, jo retāk raksta, jo grūtāk ierakstīt, tāpēc centīšos turpmāk to darīt biežāk. Fēlikss pa šo laiku ir izaudzis milzīgs un jau pavisam drīz būs astoņus mēnešus vecs, kas nozīmē, ka kopā būsim pavadījuši jau pusgadu - neticami. Brīžiem šķiet, ka viņam sākas tas patīkamais pusaudža vecums, kurā ausīs svilpo vējš un nu ļoti grūti kaut ko dzirdēt. Ir arī netīšām radušies daži postījumi, kā piemēram Kindla ādas vāciņi izrādās esot varen labs zobu asināmais materiāls. Ar laiku viņš kļūst arvien mīļāks, katru rītu pamostoties viņam vajag nedalītu uzmanību un viņš mani pliķē ar ķepām, kož un dzied serenādes, ja es atļaujos rīta agrumā pievērt vairāk uzmanības telefonam vai datoram, nekā viņam. Tā nedrīkst, esmu to jau sapratusi. Turklāt tām skaistajām, brūnajām acīm (un ievērojamam kilogramu daudzumam) ir nu ļoooti grūti atteikt. 18. novembrī aizbraucām uz Vecrīgu palūkoties uz starojošo Rīgu un gana ātri devāmies mājup. Fēliksam par pūli bija nospļauties un viņš absolūti sajūsmināti bija nolēmis mani izvazāt pa Rīgu (par ko nu ir ticis par kārtīgākas audzināšanas), bet es stundiņu papaidījusies caur aptrakušajām masām raiti devos uz pieturu un braucu vien mājās. Secinājums - mans suns ir vairāk socializēts, nekā es pati. :kanepe: Brīvdienās dzīvosimies pa Ķīpsalu, šoreiz gan vēl tikai kā skatītāji, bet Fēliksam noteikti būs fantastiska pieredze iegāzties tādā suņu jūklī. Un es, slinkā miesa, esmu apņēmības pilna saņemties tuvākajā laikā sākt braukāt uz Ķengaragu un sākt trenēties. Tad nu tā - ja to tik publiski pasaka, tad man vairs nebūs nekādu iespēju izvairīties.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 21 Nov 2014, 09:18

Šorīt bija viens no tiem rītiem, kad es nevāļājos pa gultu atliekot brīdi, kad iet ārā. Acis vaļā, pieskrēju pie loga - ir!! Zibenīgi saģērbos, suns sajūsmināts lēkāja apkārt nesaprotot, kas ar mani atgadījies. Un tad viņš TO ieraudzīja. Ar milzu smaidu sejā vēroju viņa pirmo iepazīšanos ar balto brīnumu - sniegu. Kaut kur iekšēji mazliet jutos, it kā tas būtu arī mans pirmais. Skatījos, kā viņš uzmanīgi spēra pirmos soļus bezgalīgajā baltumā, tad, kā jau mazs bērns, saēdās to pilnām mutēm un visubeidzot, lēkādams kā jauns kazlēns, metās pakaļ sniega pikām un centās tās atrast. Un kas par to, ka ārā auksts un slapjš, ka pēdu treniņi jāatliek uz nezināmu laiku, kas par to, ka mašīnai vēl vasaras riepas un suņstaigājamie, sniegbrienamie zābaki palikuši Iecavā. Mums ir šodiena - pilna baltas burvības un visas rūpes un raizes kā ar slotu aiztrauktas.

Image

Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 22 Nov 2014, 19:05

Fuf, pirmā diena Ķīpsalā pavadīta godam. Dienas atziņa - ar steigu savs jestrais tīnis jāieliek vismaz mazliet stingrākos rāmjos. :D Dienas pirmā misija itin ātri izvērtās jaunas, sporta pavadas nopirkšana, jo ar veco kucēna pavadu manu entuziastisko jaunieti lāga noturēt nevarēju ne es, ne, vēl jo vairāk, kāds cits. Uz dienas otro pusi torpēda bija izšāvusi lielu daļu pulvera un sāka sadzirdēt komandas un mazliet mērenāk vilkt. :kanepe: Kādi prieki. Pašās beigās viss, ko viņam gribējās bija izklāties plakaniski par spilvenu izmantojot manu kāju. Atkal jau varu secināt, ka ar steigu jāsāk iet trenēties. Izrādās mans slinkais guļava ar pareizo motivāciju pārvēršas terminatorā. Un vispār to visu saskatoties, nevaru sagaidīt, kad mēs tiksim uz savām pirmajām izstādēm - un es esmu cilvēks, kas pērkot suni par izstādēm nedomāja nemaz. Par sportu arī nē, bet redz kā viss mainās. Varu vien priecāties, ka gluži netīšām esmu tikusi pie gana sakarīga suņa šo vēlmju īstenošanai.
Tagad abi mājās atpūšamies un krājam spēkus rītdienai un jauniem piedzīvojumiem.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby fedelta » 22 Nov 2014, 19:07

Tad jau es, iespējams Fēliksu tiku paglaudīt, jo tur bija bariņš ar hovīšiem.Ievu pazinu, pārējos saimniekus gan nezināju. Tāpēc suņus atšķirt nevarēju.
Last edited by fedelta on 22 Nov 2014, 19:12, edited 2 times in total.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 22 Nov 2014, 19:09

Bonti tur nebija - Ieva pieskatīja uz maiņām Fēliksu un Armi. :kanepe:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby fedelta » 22 Nov 2014, 19:11

Glaudīju šo. Kā jau minēju - tur viņu bija diezgan daudz, un teikšu kā cilvēks no malas - visi vienādi :D
Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 22 Nov 2014, 19:13

fedelta wrote:Glaudīju šo. Kā jau minēju - tur viņu bija diezgan daudz, un teikšu kā cilvēks no malas - visi vienādi :D
Image


Tas ir Armis. :) Un viņi ir ļoti dažādi. :D Ņemot vērā, ka bildē redzami 4 hovji, tad vienam ir jābūt manējam. Varētu būt dibens labajā stūrī. :D
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby fedelta » 22 Nov 2014, 19:16

Kad es piegāju, viens bija mierīgāks un blakus viens aktīvs bučmūlītis. Tos tad arī paglaudīju.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 22 Nov 2014, 19:20

Bučmūlis varētu būt manējais... :D Ja nu arī uz cilvēkiem skatījies, tad es biju baltā džemperītī. Fēlis visu laiku pavadīja vai nu ar mani, vai ar Ievu. Un tā kā bildē Ieva ir ar Armi, tad Fēliksa pavadas galā būtu jākarājas man. :D
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby fedelta » 22 Nov 2014, 19:22

Es biju brīdī, kad pie tās būdiņas viņi tika pie kārumiem, līdz ar to bija viņi visi, bet uzmanību pievērsa 2 no viņiem. Un arī es dabūju iedot kārumu (laikam tad tā biji Tu, kas man viņu iedeva (uz augšu neskatījos :D ) un tad nu tiku pie 2 uzmanības.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests