eldberg blog

Blogs and Chats

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 21 Sep 2015, 11:22

Latvijas čempionāts suņu frisbijā:
Sacensības ir izklaide, bet arī rezultāts. Mēs mačiem gatavojāmies visu gadu, jo vēlamies progresēt un arī Eiropā reiz parādīties. Uzvarējām, bet varēja būt arī citādi... īsumā.
Speedrun:
Tikai ar pēdējo piegājienu izdevās izraut uzvaru. Godīgi - necerēju. Rezutāts kas būtu ap 18 sekundēm likās būtu ok. Sanāca nedaudz nedaudz pāri 18... un sanāca arī uzvara.
Sesks vairs nav tik ātrs, Hāgls nedaudz nolažoja, Wunjo... Wunjo nekomentēšu vairs. Mans fails suņa sagatavošanā. Ceram uz progresu 2016.
Progress:
Hāgls - reizi dzīvē izdarīja ko no viņa prasīja... jeb citādi - viņš izdarīja ko var. 1,5 gadus viņam radīju interesi par frisbiju.. vienreiz sanāca. Kamanu suņu čempions tagad arī medaļnieks frisbijā. Puika nopelnīja atbrīvojumu no frisbija uz atlikušo mūžu savā 7tajā dzimenē.
Ūrei nebija paredzēts startēt, bet uzradās interesents no malas. Tā kā Ure jau ir veterāns, tad viņai ir iespēja startēt Progresā... ko arī Kirils izmantoja. Jauni spēki varbūt nāktnē.
Met un nes:
Jādabūn tomēr cita mantiņa... Ieķērās Hāglam kājā... Ansuz pazaudēja vienreiz... 250 vietā savācām 240 punktus (mana kļūda). Līdz ar to nevis 1mā bet trešā vieta. Ar Jekaterinu izspēlējām play-off par šo vietu jo bija vienāds rezultāts. metienu skaits un viss vienādi. Zaudējām par 0.3sek.
Ure un Hāgls - ātrums nav viņu disciplīna...
Open:
Ure pēc pirmā rounda - līderis - 22p. Ansuz kaut kā palaida garām 2 diskus... bija vējans, bet nu... varēja paņemt. 18 ar nebija katastrofa... Otrajā... es nez kas Seskam uznāca... varbūt iespāpējās kāja (viņ ajau izlaida pusi sezonas)... palika tikai sestā... Ansuz savu iazadīja un uzvarēja, ne gluži ka es biju amierināts ar saviem metieniem... bet nu... ok. Uzvarējām.
Bullseye:
Netrenējamies mēs daudz... rezultātā... nekas jau ar nesanāca... Ansuz ir "jāpārtrenē" uz disku atdošanu rokā... un es to negribēju darīt pirms jaunās sezonas, lai nesabojātu Open rezultātu...
Trenējoties - pāri pa 36 punktiem mēs varam tikt un tad jau ir cerības....
Tālums:
Interesantākā dienas daļa... Visi citi favorīti izlēma ka rezultāts jāsasniedz priekšsacīkstēs, palaižot garām galveno - kvalificēties finālam. Tā nu es finālā nonācu pret Raimonds. Finālā 2 metieni... ieskaita pēdējo... Raimonds uzmet 42m, es blakus Aigaram saku... es otru nemestu.. A Raimis met.. un uzmet 49m... jāsaka ka to es nebiju gaidījis! Aizeju pats mest.. un 0... paliek 1x metiens... Otrā vieta... ar labi... bet es nezinu vai ar to pietiks kopvērtējumam lai uzvarētu Jekaterina kas startē pārsteidzoši labi visās pārējās disciplīnās (es tobrīd nezinu arī Open rezultātus un cik punkti Karlis Stana). Metu un Ansis disku paņem! YES!!!
Man nebija stresa... uztraukusm tikai par iespēju zaudēt. Izklausās ka tas ir tas pats, bet nav... Negribējās zaudēt. Bet ja zaudētu, visu cieņu, jo 49m no Raimonda negaidīju!
Vakari pavadot mētājot diskus - atmaksājušies. tagad tik sīkums vēl 2x gadus uzvarēt lai kausu var paturēt uz visiem laikiem!
Un apsveikumi tiem, kas saņēmās un pat pie medaļām tika:
Ieva Loža , Iveta Puķīte, Linda Dombrovska, Zane Staņa
Un tiem kam nedaudz nedaudz pietrūka: Anna Vinogradova, Linda Kleinberga

Pie reizes šis bija arī mans 4000 posts te :D
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: eldberg blog

Postby lauva » 27 Sep 2015, 22:17

Juus taadi malachi esat! man prieks,ka Latvieshi tik aktiivi gan organizeeshanaa,gan daliibaa!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 02 Oct 2015, 13:59

Kādu laiku nekas nav teikts par seriāliem:

2015:
ne-komēdijas
Blacklist
Homeland
Gotham
Blindspot

vēl skatīs vai skatīs tālāk:
Limitless
Bastard Executioner

Gaida atsākšanos:
Vikings
Suits
Game of thrones
Lucifer (new)
Hanibal (it kā beidzās)
Mr.Robot
Ray Donovan
Sense8
Masterchef (US)

Komēdijas:
Modern Family
Big bang theory
Southpark
Last week tonight with John Oliver
Simpsons (dēls skatās, es redzu)
Last man on Earth
Mom

Pamēģināju bet nepatika/nav laika
Minority report
Dark Matter
Killjoys
Ballers
Outlander
Vēl dažas kam netiku tālāk par 1x sēriju
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 07 Oct 2015, 11:58

Mans šā brīža uzņēmuma līgums strauji tuvojas beigām, līdz ar ko esmu jauna darba meklējumos. Varbūt kādam no Jums ir kas padomā - kāda lieta vai vieta, kurā es varētu realizēties?
Mana pieredze: projektu vadība, pēdējā laikā ES fondu projektu vadība, komercprojekti un daudzas citas lietas!
Uzmet aci manam CV: https://drive.google.com/file/d/0B-ErG2 ... sp=sharing
Ja Tev vai kādam Tev zināmam cilvēkam ir kas labs padomā, kas man, Tev vai viņam varētu derēt, lūdzu dod ziņu!
P.S. Neesmu atlaists. Gada beigās beidzas uzņēmuma līgums. Ir rekomendācija no esošā darba devēja.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 24 Dec 2015, 17:34

Priecīgus!
Image
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 31 Dec 2015, 23:46

Laimīgu jauno gadu!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 14 Jan 2016, 19:53

Man prieks ka delfi.lv ir nokūkojušies:
http://www.delfi.lv/skats/zinas/piecas- ... d=46946425
Image

Ir kāda uzraudzības padome sabiedriskajiem mēdijiem, kur var par to pasūdzēties?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby Māra » 14 Jan 2016, 21:02

Nemaz nebrīnītos, ja šo mēģinātu kāds. Man jau reiz nāca klāt brīdināt, lai vaktēju savus suņus, jo viņiem ir ļoti izteikts "gudrības kauls"(? - labojiet, ja kļūdos) - uz galvaskausa, pakausī kaula izaugums. Un redz, šādus izrādās esot iecienījuši kaut-kāda-austrumu-tauta, jo tikai suņi ar gudrības kaulu esot vērtība. Citi nav ēšanai vērtīgi.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: eldberg blog

Postby lauva » 14 Jan 2016, 22:54

es nezinu,kāpēc, bet šito rakstu nevaru pārdzīvot. Kā var kaut ko tik debilu publicēt. Redzēju,ka nomīza un uzlika pēdējo bildi, tjip mēs pajokojām, bet vai tad daudz vajag,lai visādi pret izlietni dauzītie sāktu suņus gaļai medīt?
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: eldberg blog

Postby lauva » 14 Jan 2016, 22:58

Māra wrote:Nemaz nebrīnītos, ja šo mēģinātu kāds. Man jau reiz nāca klāt brīdināt, lai vaktēju savus suņus, jo viņiem ir ļoti izteikts "gudrības kauls"(? - labojiet, ja kļūdos) - uz galvaskausa, pakausī kaula izaugums. Un redz, šādus izrādās esot iecienījuši kaut-kāda-austrumu-tauta, jo tikai suņi ar gudrības kaulu esot vērtība. Citi nav ēšanai vērtīgi.

nu "gudrības kauls" liecina par suņa inteliģenci, tas tāds - tautas mīts. Mums ar agrāk ieteica suņus sargāt, jo tos zogot vairāk (tas nav nekāds fakts, vienkārši kaimiņi savā starpā berbelēja), jo tie suņi esot inteliģentāki. Par ēšanu gan nekad nav bijusi ne runa, bet tagad jau viss ir par integrāciju,arī suns ikdienas ēdienkartē. Ar visu to,ka es respektēju,ka vienam govs ir kā man suns, tas tomēr nav man.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: eldberg blog

Postby Spigana » 14 Jan 2016, 23:46

Man nav problēmu ar to, ka ir kultūras, kurās pieņemts ēst suņus (pati gan laikam mēģināt negribētu, bet, piemēram, zirga gaļa man garšo), viss ok. Bet, kā, pie visiem velniem, tie delfi pajoļi ir iedomājušies, ka viņu letiņu lasītāji tiks pie tās suņa gaļas? Tak netirgo pie mums suņa gaļu, attiecīgi risinājums pie mums tikai viens. :aizsvilstas:

Besī portāli, kas ir gatavi drukāt jebkuru idiotismu, lai tik vairāk klikšķu savāktu. :lamajas:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: eldberg blog

Postby pixy » 15 Jan 2016, 06:53

Patiesībā, ja kādam būtu iedvesma, varētu rakstīt iesniegumu policijā (vai vismaz viņiem juridiski noformulētā veidā kārtīgi piedraudēt) - viņi musina uz mīļdzīvnieka nogalināšanu, kas ir aizliegta ar likumu. Labturības noteikumos ir strikti atrunāts, kādos gadījumos drīkst nogalināt mīļdzīvnieku un tur noteikti nav pieminēta zupas vārīšana. Bēdīgi, ka žurnālistika ir tik nenormāli degradējusies, ka viņiem liekas, ka tas varētu būt baigi smalkais joks. Nākamreiz lai ieliek, kā no bērna foršas kotletītes pagatavot... :ieraujpoda:
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: eldberg blog

Postby peecis » 20 Jan 2016, 12:22

man vienmēr dzīvnieku dalīšana ēdamajos un mīļojamajos ir šķitusi liekulīga :)

neredzu būtisku starpību starp teliņa nokaušanu vai kucēna noslaktēšanu.

Jā, ar lielu prieku ēdu liellopa gaļu, jā, labprāt pagaršotu arī suņa gaļu.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: eldberg blog

Postby ievish » 20 Jan 2016, 12:31

peecis wrote:man vienmēr dzīvnieku dalīšana ēdamajos un mīļojamajos ir šķitusi liekulīga :)

neredzu būtisku starpību starp teliņa nokaušanu vai kucēna noslaktēšanu.

Jā, ar lielu prieku ēdu liellopa gaļu, jā, labprāt pagaršotu arī suņa gaļu.


Liekulīga vai neliekulīga, bet LV slaktēt suņus patēriņam ir pretlikumīgi.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: eldberg blog

Postby peecis » 20 Jan 2016, 12:36

ievish wrote:
peecis wrote:man vienmēr dzīvnieku dalīšana ēdamajos un mīļojamajos ir šķitusi liekulīga :)

neredzu būtisku starpību starp teliņa nokaušanu vai kucēna noslaktēšanu.

Jā, ar lielu prieku ēdu liellopa gaļu, jā, labprāt pagaršotu arī suņa gaļu.


Liekulīga vai neliekulīga, bet LV slaktēt suņus patēriņam ir pretlikumīgi.

Ja suņu ēdāji būtu tik aktīvi kā halal gaļas cienītāji, gan jau likumi tiktu mainīti :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: eldberg blog

Postby ievish » 20 Jan 2016, 13:11

peecis wrote:Ja suņu ēdāji būtu tik aktīvi kā halal gaļas cienītāji, gan jau likumi tiktu mainīti :D


Tas ir no sērijas "ja tantei būtu riteņi...". Likumi ir tādi, kā tie ir. Portāli taču neraksta rakstus par tēmu "10 veidi, kā nozagt elektroenerģiju" vai "15 ieteikumi marihuānas augu kopšanā".
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: eldberg blog

Postby peecis » 20 Jan 2016, 13:46

ievish wrote:
peecis wrote:Ja suņu ēdāji būtu tik aktīvi kā halal gaļas cienītāji, gan jau likumi tiktu mainīti :D


Tas ir no sērijas "ja tantei būtu riteņi...". Likumi ir tādi, kā tie ir. Portāli taču neraksta rakstus par tēmu "10 veidi, kā nozagt elektroenerģiju" vai "15 ieteikumi marihuānas augu kopšanā".

pavirši meklējot atradās šādi raksti:
http://spoki.tvnet.lv/aktuali/MARIHUANA ... vejs/79228
http://spoki.tvnet.lv/aktuali/Ka-udens- ... -ar/325290

:D

PS
ja kādam nav skaidrs, skats.lv nav īpaši nopietns portāls, līdzīgi spoki :)
palasiet un papukojaties arī par citiem rakstiem:
http://www.delfi.lv/skats/zinas/septini ... d=46949589
http://www.delfi.lv/skats/izklaide/sept ... d=46944403
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: eldberg blog

Postby seila » 20 Jan 2016, 14:26

Kādus tik rakstiņus nevar atrast :D
labprāt pagaršotu arī suņa gaļu

Bvē, es to patiešām salīdzinu ar omītes vai brālīša pagaršošanu, jo tas suns/kaķis (jebkurš mīļojamais dzīvnieks, ar kuru dzīvo kopā) taču ir tik tuvs, pazīsti viņa emocijas, kuras ''pieliec'' visiem viņa sugas pārstāvjiem,
bet ar vistām, cūkām, govīm kopā nedzīvoju, pat skārusies klāt neesmu, kāda tur var būt mīlestība/pieķeršanās?! :ninja:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: eldberg blog

Postby Spigana » 20 Jan 2016, 15:39

seila wrote:
labprāt pagaršotu arī suņa gaļu

Bvē, es to patiešām salīdzinu ar omītes vai brālīša pagaršošanu, jo tas suns/kaķis (jebkurš mīļojamais dzīvnieks, ar kuru dzīvo kopā) taču ir tik tuvs, pazīsti viņa emocijas, kuras ''pieliec'' visiem viņa sugas pārstāvjiem,
bet ar vistām, cūkām, govīm kopā nedzīvoju, pat skārusies klāt neesmu, kāda tur var būt mīlestība/pieķeršanās?! :ninja:


Ja suņus šeit būtu atļauts ēst, tos audzētu tāpat kā cūkas, govis un citus lopiņus, kurus ēdam. Mazs jēriņš arī ir trakoti mīlīgs, bet tas man netraucē jēra gaļu uzskatīt par trakoti garšīgu.
Un ir tak arī otrādi - ir cilvēki, kam viņu gotiņa ir pats mīļākais radījums zemes virsū, emociju līmenī tāpat kā citiem suns, bet tas vienalga neliedz ēst gaļu.
Jautājums par to, ēst vai neēst kāda dzīvnieka gaļu ir tikai un vienīgi kultūrā ieaudzināts.

Bet šis nekā nemaina faktu, ka tas delfu raksts ir stulbuma kalngals un nekam tādam portālos jāparādās nebūtu (pat tad, ja šamie to mēģina pasniegt mazliet ironiski).
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: eldberg blog

Postby peecis » 20 Jan 2016, 18:32

seila wrote:Kādus tik rakstiņus nevar atrast :D
labprāt pagaršotu arī suņa gaļu

Bvē, es to patiešām salīdzinu ar omītes vai brālīša pagaršošanu, jo tas suns/kaķis (jebkurš mīļojamais dzīvnieks, ar kuru dzīvo kopā) taču ir tik tuvs, pazīsti viņa emocijas, kuras ''pieliec'' visiem viņa sugas pārstāvjiem,
bet ar vistām, cūkām, govīm kopā nedzīvoju, pat skārusies klāt neesmu, kāda tur var būt mīlestība/pieķeršanās?! :ninja:

Es negribu ēst savu suni, bet kādu nezināmu, kuru pirmo reizi ieraugu jau zupā. :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests

cron