eldberg blog

Blogs and Chats

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 19 May 2010, 11:38

Inita wrote:Eldberg, man patīk tavs blogs un patiktu vēl vairāk, ja ieliktu kādu Hāgla bildi. :viltigs:

Protams! Lasītāju vēlmes ir izpildāmas:

Uz galdu jālec, ok!
Image
Stājā lai es statos... tikai ja Inita te būtu...
Image
Peldēt vispār es ne īsti gribēju...
Image
Ko, Ūre peld? Es ar eju no jauna!
Image
he... Ūre jau ir laukā...
Image
Žāvēšana
Image
Gludināšana
Image
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: eldberg blog

Postby murkata » 20 May 2010, 08:12

baigi foršie suņi. manējais viesos arī uz āra galda uzlēca. saimniece teica - kaut ko tādu es vēl nebiju redzējusi! labi, ka viņa ir suņiniece un tā frāze bija izbrīna, nevis nosodījuma izsauciens :) arčis gan jutās labi - the king of the hill :D
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 22 May 2010, 20:09

Stārķi ir atgriezušies!
Image
Bija tiem jau sen ligzda uz 3-kāju elektriskā staba.
Bet par nelaimi, 2x diena pirms to atlidošanas ligzda (3/4) nogāzās... atlidoja tikai 1x stārķis... paskatījās... pielaboja 3 zarus un meta mieru...
Ar kaimiņu puikām nogāzām atlikumu, domājām uzliksim ratu, lai vieglāk atjaunot (aprīļa vidus).
Staba gals bija tiktāl izpujis, ka nokrita viens elektrības vads :D
Kaut kā atlikām atpakaļ un izsaucām Latvenergo... tie vispār tik puvušos stabs nekāpjot... (pavasarī taisījās mainīt, tā ar nav nomainījuši)
Toreiz teica ka vajadzēs mums parakstīties, ka uzņemamies risku, atstāt uz savas zemes vecus stabus.. ok, lai tik stārķi paliek.
Karoče, samierinājāmeis ka stārķu nebūs... šorīt jau 2x stārķi ņem un atjauno ligzdu!
Aiznesu žagarus... nez vai tos izmantos... vai nav par vēlu tagad būvēt ligzdu un audzināt jauno paaudzi? Nez, bet lai veicas!
Barība jau arī dīķī aug!
Bildē ir kādi nez... 20-30m2... no kopējā 1300m2.... daudz kurkulēnu!
http://s43.radikal.ru/i102/1005/e5/27ebb25e08bd.jpg
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby Shanele » 23 May 2010, 07:56

eldberg -loti patik tavs blogs :)
Lai starkiem veicas ;)
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 23 May 2010, 10:11

Kā izklaidēties kad nav aitas!?

Nepieciešamās sastāvdaļas:
17-niece atslēga (atkarīgs no modeļa)
jauns filtrs pret dzelzi (jonīta - labs!)
ūdens sūknis
vēlams lai sūknis atrodas mājā
un dēls (gan jau arī meita der) kas nav ļāvis pa nakti gulēt...

Nopirkām jaunu ūdens filtru, ielikām. Ūdens sāka tecēt lēnāk... nu filtrs biezāks... mok pazūd spiediens... līdz pret pēcpusdienu samazinājās līdz līmenim ka nāk kā pa diedziņu, kā saka.
Ciemojās sievasmāte, abi neprofesionāļi nospriedām ka droši vien ir uzkrājies gaiss sūknī un to vajadzētu izlaist, kas starp citu jau pāris reizes ir darīts. Palaižam abus krānus, lai iztek ūdens. Bet spiediena mērītājs visu laiku rāda 1.8 atmosfēras... jocīg, jo ja ir spiediens, kas gan var nospiest trubās ūdeni, jo filtrs ir uz ienākošo ūdeni, nevis uz padevi uz krāniem. Pagaidījām... izlēdzu sūkni no elektrības, paņemu atslēgu, laižu vaļā gaisa skrūvi... un .... un pilna seja ar ūdeni, nenoreaģēju un vēl 1sekundi ūdens pilnā hodā nāk laukā... līdz griestiem... (kas ir gandrīz 3m, rēķinot ka sūknis ir zem grīdas līmeņa)... pats slapjš, apkātējie, griestie, elektrības skapis kas tur pat blakus... VISS!

Turu ar pirkstu ciet.... pa krāniem ūdens neiet... nolaist spiedienu nevar... nu neko, noņēmu pirkstu, skrūvi virsū un ciet... (protams ūdens izlidoja vēlreiz).
Jebkuru citu reizi kad es atgaisoju, nekas tāds nebija... bet jā, gaiss izgāja un sūknis strādā!
Kā arī ar jauno ne ne-mehānisko filtru, bet kaut kādu jonīta filtru ūdens ir daudz reižu mazāk dzelžains!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby D'Karlo » 23 May 2010, 10:25

Ja sanāk, atnāc uz Alfu ciemos. Tur, kur ir bankomātu rinda, pretī Gandrs veikalam, ir veikaliņš http://www.tirsudens.lv. Varu piedāvāt atdzelžotājus. ;) Par cenām arī var vienoties. Dzelzi līdz 0 noņems nost! :)


^^
Augstāk, pirmajā Hāgla bildē, rodas sajūta, kad šis pa kluso kādu zaļumu uzpīpē! :D skatiens tāds, dikti interesants! :)
User avatar
D'Karlo
Puppy
Puppy
 
Posts: 375
Images: 1
Joined: 03 Apr 2010, 18:54

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 23 May 2010, 20:56

Šogad mājas uzlabojumos prioritāte ir apkures ievilkšana 2.-stāvā, ūdens attīrīšana pēc tam. Ar jauno filtru jau ir daudz labāk, kā bija ar mehānisko.

Piezīme sev: atcerētes ka Gustavam ir kājiņas un pēdiņas, nevis ķepiņas... kad velku rāpulīti, tad vienmēr ir: dod šurp ķepiņu ^^

p.s. atklāju peldsezonu, tikai nepilnus 2x mēnešus pēc suņu peldsezonas atklāšanas. Dīķī ūdens silts +24c, bet tikai augšējos 50cm... jājas salst...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 23 May 2010, 22:14

Viņa vēroja, kā
Image
šitas bars par 1x kornfleiku cīnījās... es gan iemetu sauju... un par katru bija šāda cīņa... vienlaikus!
Image

Uzdāviniet (kaut vai pērku) dzīvu līdaku, labāk 2x!!!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby Inita » 24 May 2010, 09:46

Tu ko ģirt, tādas foršas zivtiņas, nebūs man ko makšķerēt, kad aizbraukšu ciemos. :sajucis:
Inita
 

Re: eldberg blog

Postby Bafija » 24 May 2010, 21:23

Inita wrote:Tu ko ģirt, tādas foršas zivtiņas, nebūs man ko makšķerēt, kad aizbraukšu ciemos. :sajucis:


Heh, hmm, vai Tu zināji, ka Esterei pieder REKORDS par mazāko nomakšķerēto zivtiņu Ģirta dīķī??? Tā bija gandrīz 4 cm gara :jautri:

eldberg - mums tās līdakas tādas izbadējušās gadās, ierij vizuli tā, ka dzīvu līdz tavam dīķim nedavest...bet nu labi, pacentīsimies vēl :jaa:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 24 May 2010, 21:46

Bafija wrote:Heh, hmm, vai Tu zināji, ka Esterei pieder REKORDS par mazāko nomakšķerēto zivtiņu Ģirta dīķī??? Tā bija gandrīz 4 cm gara :jautri:

Jābrauc un jāķer atkal, kaimiņu puikas ar noķēra ko līdzīgu.
A tās mazās ir nešpetnas... vācu laukā siltumnīcu uzgāju gandrīz kulaka lieluma krupi... iemetu dīķī... mazās barā metās virsū...

Bafija wrote: eldberg - mums tās līdakas tādas izbadējušās gadās, ierij vizuli tā, ka dzīvu līdz tavam dīķim nedavest...bet nu labi, pacentīsimies vēl :jaa:

Gaidu jau gaidu :nadzinji:
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 24 May 2010, 22:12

Image
iekšā labāk... kaut vai silts, bet knauši* nekož...

* = odi... odi... knauši ir Kurzemnieciski - no sērijas "pakac man to ķocīt ar krizdolēm" ;)

p.s. Es arī saku: ēst ar plato ē, kā arī dzert... sēdēt... gulēt.. u.c.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby Inita » 25 May 2010, 11:10

Bafija wrote:
Inita wrote:Tu ko ģirt, tādas foršas zivtiņas, nebūs man ko makšķerēt, kad aizbraukšu ciemos. :sajucis:


Heh, hmm, vai Tu zināji, ka Esterei pieder REKORDS par mazāko nomakšķerēto zivtiņu Ģirta dīķī??? Tā bija gandrīz 4 cm gara :jautri:

Tāpēc arī jābrauc ciemos, rekord jāparsit. ^^ A pameiģiniet ''pārsist'' šito, pierunāt Hāglu vienu apēst? :parvertibas:
Inita
 

Re: eldberg blog

Postby sansanich » 25 May 2010, 12:56

eldberg wrote:Image
iekšā labāk... kaut vai silts, bet knauši* nekož...

* = odi... odi... knauši ir Kurzemnieciski - no sērijas "pakac man to ķocīt ar krizdolēm" ;)

p.s. Es arī saku: ēst ar plato ē, kā arī dzert... sēdēt... gulēt.. u.c.


Šie knauši, ēšana, dzeršana utt. mūsu pusē ir dikti saprotama :) Liepājā tā runā :nadzinji:
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 26 May 2010, 09:45

sansanich wrote: Liepājā tā runā :nadzinji:

Nu bet man tak pat ir Liepājnieka pase! Dēlam ar :D
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby Eklēriņš » 26 May 2010, 09:52

Man pat ir skaidrojums par ēšanu, dzeršanu un vemšanu ar šauro un plato e, bet to nevar uzrakstīt, tas ir jāatstāsta :jautri:
Man jau šī kurzmenieku runāšana dikti iet pie sirds, jo visi radiņi no tās puses :samilejies:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: eldberg blog

Postby Zuks » 26 May 2010, 10:15

Ak dies, cik tas viss ir ļoti aizmirsies!!!! Manā pusē(Skrundā) tik ļoti plati vairs nerunā, bet tas ķocs, benķis, strebla un, protams, salvenie knauši!!!! :hih:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: eldberg blog

Postby Eklēriņš » 26 May 2010, 11:38

Mana tante, labi audzināta, kura parasti aplami nerunā, beņķi par padirseni sauc :hih:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: eldberg blog

Postby Zuks » 26 May 2010, 11:46

Mana ome arī!!! Un maizes zupu par streblu :hih:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: eldberg blog

Postby Eklēriņš » 26 May 2010, 11:50

eldberg, pats vainīgs, ka pecēli tik interesantu tēmu :medos: , tā kā sorry, ka to te tā turpinam iztirzāt :jautri:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests