Mazais delveris - Ringo

Blogs and Chats

Re: Mazais delveris - Ringo

Postby magnola » 29 Aug 2014, 06:57

Ārprāc, lasu un šausminos, cik traks bērns jums gadījies, jums tiešām iet līdzīgi kā ar Mārliju tajā filmā :D
Ārā pielieciet Ringo pie garas auklas, gardumu kaudze kabatā, sunis nepabarots un mēģiniet tad pamācīt "šurp", pasauciet, ja nereaģē, pievelk klāt ar auklu, iedod našķi un šausmonīgi paslavē un priecājas, tad var paspēlēties, palaist atkal, lai aizskrien gabaliņu prom no jums un atkal to pašu atkārtot, ja nenāk, tad pievelk aiz auklas. Pa starpai var vēl patēlot, ka lielkat viņu pie pavadas, bet tulīt pat arī kabiniet nost, tā suņam nebūs nepatīkamu asociāciju ar piesaukšanu un pavadu, jo zinās, ka tiks atkal paskraidīt. Vispār jau es ieteiktu Jums tomēr uz skoliņu aiziet, vismaz pāris reizes, lai saprastu kā pareizi mācīt Ringo.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mazais delveris - Ringo

Postby Agita » 29 Aug 2014, 16:25

magnola wrote:Ārprāc, lasu un šausminos, cik traks bērns jums gadījies, jums tiešām iet līdzīgi kā ar Mārliju tajā filmā :D
Ārā pielieciet Ringo pie garas auklas, gardumu kaudze kabatā, sunis nepabarots un mēģiniet tad pamācīt "šurp", pasauciet, ja nereaģē, pievelk klāt ar auklu, iedod našķi un šausmonīgi paslavē un priecājas, tad var paspēlēties, palaist atkal, lai aizskrien gabaliņu prom no jums un atkal to pašu atkārtot, ja nenāk, tad pievelk aiz auklas. Pa starpai var vēl patēlot, ka lielkat viņu pie pavadas, bet tulīt pat arī kabiniet nost, tā suņam nebūs nepatīkamu asociāciju ar piesaukšanu un pavadu, jo zinās, ka tiks atkal paskraidīt. Vispār jau es ieteiktu Jums tomēr uz skoliņu aiziet, vismaz pāris reizes, lai saprastu kā pareizi mācīt Ringo.


Mārlijs visīstākais :D Tā mēs arī daram. Šodien jau četras reizes viņu sasaucu, iztikām bez nedarbiem un, kamēr biju darbā viņš visu laiku pabvadīja būrī un nepīkstēja. Tiešām mazais, muļķa delverēns sāk pieaugt?

Rīt plānojas brauciens uz laukiem. Tur ir 3 karaliski kaķi, 4 Rekši un ļoti daudz pūkainu trušu, tā kā mazajam speciālistam nedarbu jomā būs kur izvērsties. Bail, ka nesastrādā kaut ko sliktu. :neparliecinats:
Image
Agita
Baby
Baby
 
Posts: 21
Joined: 26 Feb 2014, 07:32

Re: Mazais delveris - Ringo

Postby Agita » 07 Sep 2014, 14:49

Bija problēmas ar WiFi, nesanāca uzrakstīt par bruacienu uz laukiem.

Tas izvērtās lielā neveiksmē, jo Ringo savas uzvedības dēļ dabūja visas 3 dienas nosēdēt piesiets. Lēmums bija drauga mātes. Viņa ir cilvēks ar stingriem uzskatiem. Es atļaujos suni ņemt blakus gultā,eju ar viņu pastaigā lietus laikā, pat tad, kad esam laukos un pastaigas viņas prāt galīgi nav vajadzīgas, baroju ar kaut kādu suņu barību, tā vietā, visi pārējie suņi ēd putras un pārpalikumus, tāpēc mans suns esot šaumsīgi izlutināts un šāda attieksme pret suni ne pie kā laba nenovedīšot. Lai cik dīvani liktos, šai kundzei suņi patīk. Šādu attieksmi Ringo izpelnijās sagraužot viņas izejamās kurpes, sašķirojot atkritumus un piečurājot viņas gultu. Manus uzskatus par to, ka kucēnu atstāt ārā nevar, neviens vērā neņēma.

Otra ziņa, kas mums ir ļoti nepatīkama, bet izejas no tās nav. Sakarā ar darbu, man jādodas uz ārzemēm, apmeram uz 2-3 mēnešiem. Darba vieta visu apmaksā, vienīgi ar suņiem nav atļauts. Nāksies vien Ringo dzīvoties pie manas labākās draudzenes. Šī lieta mums ļoti nepatīk, nēmot vērā vēl Ringo dabu, bet iespēju viņu paņemt līdzi nav nekādu :(
Image
Agita
Baby
Baby
 
Posts: 21
Joined: 26 Feb 2014, 07:32

Re: Mazais delveris - Ringo

Postby DanaMary » 08 Sep 2014, 09:58

Agita wrote:Otra ziņa, kas mums ir ļoti nepatīkama, bet izejas no tās nav. Sakarā ar darbu, man jādodas uz ārzemēm, apmeram uz 2-3 mēnešiem. Darba vieta visu apmaksā, vienīgi ar suņiem nav atļauts. Nāksies vien Ringo dzīvoties pie manas labākās draudzenes. Šī lieta mums ļoti nepatīk, nēmot vērā vēl Ringo dabu, bet iespēju viņu paņemt līdzi nav nekādu :(


Nav par ko satraukties, Jūs esat ļoti labi siamnieki, ja esat izlēmuši atrast viņam mājas,kamēr paši nevarat parūpēties. Cik daudz ir tādu saimnieku,kas suni piesien mežā, pamet, ved uz patversmi, jo jādodas uz ārzemēm...
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests