Sāc ar sevi. Māras blogs.

Blogs and Chats

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 03 Sep 2017, 19:15

Skaista toņu gamma fotogrāfijām - Rūsam ideāla maskēšanās vieta. Skatos arī, ka jauneklis vairs nav tik kaulains un ir uzaudzējis miesu. Sācis nobriest? :)
Imagine
Intermediate
Intermediate

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Māra » 04 Sep 2017, 14:41

Imagine wrote:Skatos arī, ka jauneklis vairs nav tik kaulains un ir uzaudzējis miesu. Sācis nobriest? :)

Āāāāāāāāāāā!!! Patiešām patiešām patiešām!!!!!
Kopš izmēra sasniegšanas, bet ne svara, cīši vēroju Rūsu un kā sašķiet, ka kādu ribu mazāk redz, metos uz svariem ar šamo. Tāpat arī sācis briest jau kādu laiku (izteiktāk kopš 2 gadu vvecuma sasniegšanas) un tad krūtis bik paplešas, tad kāds muskulis vairāk pieaug. Un atkal uz svariem. Bet līdz šim - tas svars kā turējās pie +/- 21kg tā turējās. Un biju jau atmetusi jebkādas cerības uz masas pieaugumu, pat ja izskatās, ka tas notiek. Bet tevis iedvesmota vakar vakarā pirms (!) ēšanas nosvēru čali.
Es gandrīz pa gaisu priekā aizlecu.

24 kg !!!

:aptracis: :aptracis: :aptracis:

Tādēļ varu atbildēt - jā, Rūsa šoreiz tiešām kko uzaudzējis uz sevis. Ne 3 gadi nepagāja :kanepe:
:pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
Māra
Veteran
Veteran

Postby Imagine » 04 Sep 2017, 15:07

Manuprāt, tu esi viena no tūkstoša, kurai tāds prieks ir par to, ka svars pieaug. Visi citi vainīgi taisnojas, kad pamana klāt nākušos kilogramus - vai tie būtu dzīvnieki vai paši. :D

Vēl ilgāk laikam briest tikai cilvēki - kā padsmit gados sāk, tā līdz mūža galam.
Imagine
Intermediate
Intermediate

Postby Māra » 18 Sep 2017, 14:25

Saluki brīvdienas

Abi mani zvēri tika vaļā no manis uz nedēļas nogali un aizbrauca atpūsties svaigā gaisā.
Atgriezās tādi, it kā būtu vilkuši kravas ratus un daudz svīduši.

Pirmkārt jau - smirdēja :kanepe:
Saluki pēc būtības pēc suņa neož. Nav pavilna, esot arī specifiskāks tas viņu spalvojums (kkāds nealerģiskais, sīkāk pētījusi neesmu) un ja man pēc, piemēram, laikas vai vidusāzieša bužināšanas prasās nomazgāt rokas, tad ne pēc saluki. Cilvēki, kuriem suņu nav, gan saka, ka mani ož pēc suņiem. Es gan domāju, ka neož, viņi vienkārši... Nav pavisam bez sava aromāta. Bet gan jau atkarīgs arī, ar ko salīdzina.
Bet nu jā, vakar vakarā puikas atgriežas un bužinot jūtu, ka OŽ. Pēc suņa. Nu bāc! :D Kur tas redzēts (saosts)?! Tā nu sagaidīšu bik sausāku laiku ārā un bāzīšu savus dušā. Jo nu Fui :smarzas:

Otrkārt - beigti. :gul:
Ienāca, atkrita un nekustējās līdz pat rītam. Pat uz gultu vakarā man nesekoja. Un arī, pirmo reizi pa gadsimtu, atteicās iet ārā. Protams, ka ir bijis, ka vakarā jau atslābuši, vairāk jāmudina uz iziešanu ārā, tad šoreiz viņi atteicās pat izkāpt no dīvāna un saldi čučoši sagaidīja rīta pastaigu bez problēmām.
Par apetīti gan neviens no abiem nesūdzējās :kanepe:

:pukudupsis: :pukudupsis:
Māra
Veteran
Veteran

Postby Māra » 18 Sep 2017, 14:31

Piezīme par salauzto saluki

Vērojot un štukojot, runājot ar citiem suņikiem un darbojoties ar Rūsu, nonācu pie tāda kā kopsauceja, kādēļ ar viņu ir vieglāk strādāt, nekā ar citiem saluki un kādēļ ir manāms arī kāds rezultāts paklausībā (salīdzinoši savā sķirnē).

Jo viņš ir bailīgs. Cik sapratu, ka bailīgie suņi vairumā gadījumu tomēr cenšas turēties pie sava drošā cilvēka un ar to sadarboties, mazās pašapziņas dēļ. Tādi pīrādziņi.
Māra
Veteran
Veteran

Postby fedelta » 18 Sep 2017, 17:25

Man mans suns arī nesmird, citiem loti smird :D katram ir sava smaka, pat tie, kas nesmirdot. Man visu, iznemot sava suņa, smaka ir jūtama, lai cik ļoti nesmirdīgs būtu :kanepe:
Es domaju, ka vienkarši pie sava ir pierasts.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
fedelta
Veteran
Veteran

Images: 25

Postby Māra » 18 Sep 2017, 17:35

fedelta wrote:Man mans suns arī nesmird, citiem loti smird :D katram ir sava smaka, pat tie, kas nesmirdot. Man visu, iznemot sava suņa, smaka ir jūtama, lai cik ļoti nesmirdīgs būtu :kanepe:
Es domaju, ka vienkarši pie sava ir pierasts.

No šķirnes aprakstiem: "Salukis are a clean, low-shedding breed with no doggy odor" vai "Saluki is quiet and elegant indoors and does not smell", "Strange as it may seem, they have no doggy odour", "having only one coat to help cope with the desert heat, they lack the oily undercoat which creates the usual 'doggy odour'", "Odour free"...
Nez tikai, ko viņi ar to clean domāja... :kanepe:
Protams, ka pie sava suņa konkrētā aromāta pierod vairāk. Bet vēl neesmu satikusi arī citus saluki, kas ostu "pēc suņa" :D
Māra
Veteran
Veteran

Previous

Return to Blogi un tērzētavas