Sāc ar sevi. Māras blogs.

Blogs and Chats

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby lauva » 22 Aug 2017, 10:55

man jau liekas,ka jums tā neko gājis! Rūsa tik dzīvespriecīgs, kādā brīdī izdara to,kas jāizdara, bet to foršo galopiņu ne brīdi nezaudē! Gan jau noslīpēsiet visu pārējo, galvenais ka jautri! Man patika cilvēku ovācijas,kad pirmajā video Rūsa tomēr izlēma,ka to tuneli tomēr varētu izskriet.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 22 Aug 2017, 21:54

Imagine wrote:Tā kā ārā bija +30°C un man īsti nepatika viņa gaita rīta pastaigas laikā (ir periodisks klibums - puisis, protams, vīrišķīgi turas, bet nevar pārslogot), viņš mūs atbalstīja no dīvāna. :D
Bet komanda viņa garam atbilstoša - kurš samežģījis potītes, kuram ceļi skriešanas karjeras laikā sabeigti, kurš tikko atbraucis no sporta nometnes - skrējējs nebija neviens, bet laiku pavadīja lieliski. Sevišķi, ja finišā visus sagaida ar ķirštomātiņu kasti un svaigi ceptiem pīrādziņiem. :)

Siekaliņa saskrēja, kad lasīju par ķirštomātiem un pīrādziņiem! Kas tas par pasākumu, ja nav noslēpums? Tur skrien ar suņiem vai tomēr bez? Jo tādā ne visai veiklā komandā es laprāt kāddien piebiedrotos :D Sevišķi par pīrādziņiem ^^

lauva wrote:man jau liekas,ka jums tā neko gājis! Rūsa tik dzīvespriecīgs, kādā brīdī izdara to,kas jāizdara, bet to foršo galopiņu ne brīdi nezaudē! Gan jau noslīpēsiet visu pārējo, galvenais ka jautri! Man patika cilvēku ovācijas,kad pirmajā video Rūsa tomēr izlēma,ka to tuneli tomēr varētu izskriet.

Haha, es nemaz nebiju fiksējusi ovācijas, skatījos video bez skaņas. Nudien :kanepe: Bet atbalsts tiešām bija liels un jauks, par ko brīnījos. Jauki, ka atbalsta un dod spēku turēties un darboties tālāk. Sevišķi, kad atbalstu izsaka lielie sportisti, kas kā etalons ^^

Vēl varu pačukstēt, ka visiem, ar kuriem Rūsa kopā nesporto, liedzu (lūdzot) iespēju nākt skatīties, jo pat treniņos, kur čalis uzvedīgs, ja parādās zināmas sejas, piem, mans vīrs, viņš deso pie viņa, tādēļ arī tas ir viens no klusajiem mērķiem - tikt tādā prātā, ka var startēt ar priecīgiem cilvēkiem blakus. Bet nu līdz tam vēl tāli ceļi :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 22 Aug 2017, 22:06

Suņu saimnieku bezatbildība

Gribu tomēr te, jo mans blogs un mana ikdiena.

Tiem, kas nav piefiksējuši, plānojam pārvākties uz Ropažiem.
Tagad regulāri tur dzīvojamies, darot remontu un uzkopšanas darbus.
Un tad nu vēroju apkārtni. Suņi ātri vien paziņo, ja teritorijai kāds tuvojas vai iet garām.
Nu jau regulāri tur esot, nevis pēc vienas reizes iespaidiem, esmu secinājusi, ka tur daudzus lielos suņus laiž paskrieties tāpat. :aizsvilstas: :aizsvilstas: :aizsvilstas: Te nepietiek liesmu, lai parādītu manu īsto izteiksmi šo secinot.
NeRīgā tas tā kā normāli? Esmu izlaista ar pilsētu? Jo tizlas lietas jau visur, bet nu tik ļoti koncentrēti nebiju redzējusi SEN. Tiešām sen.
Un bērni nāk pie sētas un bāž cauri pirkstus, mēģinot suņus paglaudīt. Nu veicas viņiem. Pirmkārt, ka tie ir saluki un ka viņi, iespējams, vēl pilnībā to neuztver kā savu teritoriju. Lai gan neticu, ka kostu. Bet nu suns ir suns un bezkaunība ir bezkaunība. :aizsvilstas:
Vai arī kāds, kurš protams jokainos nebarotos suņus nav redzējis, nāk pie sētas ar saviem suņiem un stāāāāāāāv...un kaitina....
Man tik daudz nervus, rādās vajadzēs.
Bet nu ar tiem palaistajiem suņiem kkas būs jādara. Jāiejūtas, jāaptver. Pastaigā ārpus sētas bez piparu baloniņa toč neiešu. Vai gara liela mieta.
:aizsvilstas: :aizsvilstas: :aizsvilstas:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Elbe » 23 Aug 2017, 17:13

Apsveicu ar ienākšanu miestā! :aptracis:
Kā gan neesmu jūs pamanījusi??!!
Par brīvajiem suņiem - patlaban viņus laiž stipri maz, agrāk gan bija traki. Bet pilnībā brīvi te tikai kāds pārītis klejo, pārējiem parasti kaut kur tuvumā ir arī saimnieks ar šņoriņu. Bet naidīgi viņi nav neviens, bezkaunīgi gan. Tiesa, nezinu, kā uz puikiem reaģēs. Uz manām bļaurenēm parasti paskatās un saka: labi jau labi, ka tu tā bļauj, es eju tālāk.
Kad būsi atkal miestā? Nāc uz kafiju!
Iesākumā bez suņiem, jo manas dāmas taisīs ļembastu un sīkajai vēl interesantās dienas nāk virsū.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 26 Aug 2017, 10:03

Kas tas par pasākumu, ja nav noslēpums? Tur skrien ar suņiem vai tomēr bez? Jo tādā ne visai veiklā komandā es laprāt kāddien piebiedrotos :D Sevišķi par pīrādziņiem ^^


Šajā pasākumā - https://www.facebook.com/events/100130727345120/ - bija gana jautri, interesanti un par brīvu. Tā kā visi kontrolpunkti atradās brīvā dabā, suņu dalībai ierobežojumu nebija. Ropaži nav īpaši tālu no Salaspils, tāpēc ir vērts viņu facebook lapā pasekot līdzi vēl kādiem pasākumiem.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 28 Aug 2017, 15:22

Elbe wrote:Apsveicu ar ienākšanu miestā! :aptracis:
Kā gan neesmu jūs pamanījusi??!!
Kad būsi atkal miestā? Nāc uz kafiju!

Paldies, bet vēl jau nav ko pamanīt. Mēs pa ciemu maz staigājām, ar suņiem nemaz. Pagaidām atbraucam, padarbojamies ap māju un prom. Bet kafiju labprāt! Sevišķi, ja nav iebildumi tavām dāmām un tev pret mazu divkājaino ar mani kopā.

Elbe wrote:Par brīvajiem suņiem - patlaban viņus laiž stipri maz, agrāk gan bija traki. Bet pilnībā brīvi te tikai kāds pārītis klejo, pārējiem parasti kaut kur tuvumā ir arī saimnieks ar šņoriņu. Bet naidīgi viņi nav neviens, bezkaunīgi gan. Tiesa, nezinu, kā uz puikiem reaģēs. Uz manām bļaurenēm parasti paskatās un saka: labi jau labi, ka tu tā bļauj, es eju tālāk.

Tā kā man Rūsam jūlijā bija 2 uzbrukumi (kur vienā biju starp uzbrucējsuni un savu un NEKO nespēju izdarīt tam ponijizmēra lopam, lai to apturētu), tad manī iekšā jau ir kareivis, kam trīc rokas, ja kāds nepiesiets suns uz ielas tuvojas. Un man nu jau vienalga ar kādiem nolūkiem. Jau iesmēju, ka ja vajadzēs - kaut cirvi ņemšu līdzi un lietošu, jo mazs bērns un divi memmīšsuņi - tas viss jāpasargā man, nevis jāpaļaujas uz suni, kurš grib "padraudzēties". Dzīvnieks ir dzīvnieks.

Imagine wrote:Šajā pasākumā - https://www.facebook.com/events/100130727345120/ - bija gana jautri, interesanti un par brīvu. Tā kā visi kontrolpunkti atradās brīvā dabā, suņu dalībai ierobežojumu nebija. Ropaži nav īpaši tālu no Salaspils, tāpēc ir vērts viņu facebook lapā pasekot līdzi vēl kādiem pasākumiem.

Oo, izskatās forši, paldies! Noteikti pasekošu. Ja neizsekojos pietiekami, drīkst uzziņot, ka kaut kas atkal tuvojas ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 28 Aug 2017, 15:50

Kursinga sacensības Rūjienā jeb Mārai atkal ir par ko bubināt

Tad nu 6dien bijām nobraukuši Rūjienā. Diena saulaina, vējaina, ne pārāk karsta. Suņu skriešanai ideāla.
Bija vēl 7 saluki, tādēļ šoreiz pasākums šķita jo īpaši aizraujošs, plus arī šoreiz jau cīņa par starptautisku titulu, nevis 'parasto'. :D
Kursingā, tiem kas varbūt īsti nav iedziļinājušies, ir 2 kārtas. Pirmais skrējiens ar lozētu partneri. Pēc pirmās kārtas rezultātiem (punktu skaita) otrais skrējiens jau notiek 1. ar 2. labāko, 3. ar 4. utt... Vien ne pēc kārtas, lai tiesneši nezin, kurš tad ir tas labākais pāris.
Pirmā daļa aizritēja jauki, pa lielam bez aizķeršanās. Rūsa finišēja kā 2. labākais starp saļukiem, cits saļuks tika diskvalificēts par uzbrukumu, kur gan gribētu dzirdēt tiesnešu skaidrojumu - kāpēc šoreiz tā, bet nu tas iebojāja tikai to, ka tā kā paliek 7 saluki uz otro skrējienu, tad cīņa ir vairs tikai par 1gb nevis 2gb CACIL tituliem. Nu nekas.
Taču otrā daļa šaušalīgi ievilkās. Gandrīz katrā skrējienā ļura iesprūda, suņiem tika sačakarēti skrējieni. Nu neko, tehnika nogļukoja, ceru ka nākamreiz tas jau būs labots vai arī būs izdomāts plāns B šādām situācijām, sevišķi jau staptautiskās sacensībās.

Rūsam otrajā skrējienā gan noveicās būt to ļoti dažo vidū, kuriem nekas no tehnikas neiesprūda. Bet kkas nosprūda Rūsam kājās un viņš izdomāja, ka ātrāk varētu būt trasi nokūleņot nekā skriet. Man sirds gandrīz apstājās, daži sirmi mati arī klāt, bet pēc tiem 4 vai 5 kūleņiem pa taisno atgriezās skrējienā un pabeidza trasi vēl labāk nekā skrēja pirmo. Bet kritiens iegrieza ĻOTI un man par milzu bēdu - Rūsa palika 4. Sporta neveiksme, neko nepadarīs. Galvenais, ka pašam viss labi. Vets viņu apskatīja 2x un secināja, ka viss vietās un kārtībā. Nu vismaz. ^^

Kā jau minēju, otrā daļa drausmīgi ievilkās un pamatīgi iznīkām. Protams, ka iznīka arī suņi. Tai skaitā Rūsa, mans viegli nogarlaikojamais jaunietis.
Kad noskrēja pēdējo skrējienu pēdējie suņi, visi tā kā atdzīvojās. Sāka pakot mašīnas, mantas. Izvilka laukā suņus un lēnām vācās uz trasi gaidīt apbalvošanu. Trases nožogojums tika noņemts, lielākā daļa suņu atradās trasē un čaloja, socializējās gan saimnieki, gan suņi. Gaidīja, kamēr saskaitīs punktus un sarakstīs sertifikātus. Arī tas prasīja laiku gana lielā dalībieku skaita dēļ un tas normāli. Bet tā nu nīkām nīkām un atminējos, ka man Rūsam līdzi viņa iemīļotā manta - bumbiņa. Paņēmu to, pārbaudīju, ka viņam ir nedalīta interese par šo objektu un nolēmu pametāt viņam bumbu stadionā. Izmetu pāris reizes, paskatījos, ka nevienu no apkārt esošajiem suņiem tas nesatrauc, pietam visi jau paskrējuši, nav pirmā svaiguma :kanepe: Bet te pēkšņi dabūju aizrādījumu no orgiem ar pamatojumu - "Māra, kas notiks, ja visi tagad palaidīs savus suņus?"
Un es reāli apstulbu. Diezgan skaidrs, ka viņa to domāja ar savu kurtu redzējumu, ka kurti skrien, neklausa, lido, kur nu acis rāda utt, bet viņa Rūsu un mani zin, arī ja nezinātu, redzams, ka Rūsa pie citiem neiet, ir atsaucams un spēlējas ar savu bumbu.
Ja tiem "visiem suņu palaidējiem" suņi ir atsaucami, pie citiem neiet, nav agresīvi - nu bet LŪDZU, lai laiž vaļā. Stadions liels, vietas daudz. Pasākums beidzies un notiek pamatīga nīkšana. Bet nē. :aizsvilstas: Sorī, bet tas, ka tavs suns nav savācams, nenozīmē, ka tāds ir mans. Es uzņemos atbildību par savām darbībām.
Jutos publiski pazemota. Savācu suni. Un turpinājām nīkt.
:neparliecinats:
Nīkām un man iedeva pieturēt 2 afgāņus, kamēr saimniece aiznīkst uz mirkli citā virzienā.
Un tad nu izcēlās organizatori, tie paši, kuriem traucē viens saluki, kurš lēkā pēc bumbas (ko es nemaz neprotu tālu aizmest) un nevienam netraucē.
Viņi nebrīdinot palaida pa lauku ļuru!!! Kad tur relaksēti stāvēja ap 40-60 suņu, kuru saimnieki sen jau atslābuši un labi ja tur rokās pavadas. Saimnieku reakcija bija unikāla un joprojām nesaprotu, kā dāmai ar 6 īriem izdevās neaizlidot.
Man tajā brīdī 3 suņi - Rūsa un divi afgāņu kobeļi, kuriem arī ar instinktiem viss vislabākajā kārtībā. Tā kā salīdzinoši laikus pamanīju suņu pēkšņo atsperšanos, noturēju.
Un kas notiktu, ja šis pussimts suņu, kaut puse, izrautos un aizskrietu? Kā viņi tiktu galā ar tām sekām? Tur tak būtu asiņu jūra! :apstulbis: Man pat domāt negribas par to, kas varēja notikt. Bet nē, sliktā esmu es un mans bumbiņu ķerošais kurts.

:aizsvilstas: :aizsvilstas: :aizsvilstas:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 28 Aug 2017, 16:24

Viņi nebrīdinot palaida pa lauku ļuru!!!


Kā tad viņiem tas gadījās?
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 28 Aug 2017, 16:28

Imagine wrote:
Viņi nebrīdinot palaida pa lauku ļuru!!!

Kā tad viņiem tas gadījās?

Tas neizskatījās pēc gadīties, jo pēc pēdējā skrējiena to palaida vairākas reizes ar "netrafarētiem" suņiem, un tad jau arī bez suņiem, gan jau nedomāja, ka tas ir kas traks, jo pēc tam nevienam arī neatvainojās par 'starpgadījumu', tā ka domāju, tas viss notika kontrolēti.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 28 Aug 2017, 16:54

Mja, burvīga organizācija starptautiskām sacensībām... Un neba nu pirmo reizi viņiem problēmas ar tehniku un dalībnieku iznīkšanu. Traki žēl, ka šis sports Latvijā vēl pavisam autiņos kūņojas. :(

Par suņa atlaišanu no pavadas arī nesaprotu. Ja šie organizatori atbrauktu uz agility sacensībām, kur suņi tiek iesildīti bez pavadas un starp savām trasēm regulāri tiek arī izklaidēti bez pavadas, laikam tak apkristu šausmās.
Man kā topošajam kurtistam drusku sāp tā attieksme, ka kurtu jau nu nekur un nekā nevar savākt. (Atliek cerēt, ka nedziedāšu citu dziesmu, kad man būs saluki. :kanepe: )
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 28 Aug 2017, 20:00

Netrafarētie suņi ir tie, kas piedalās ārpus kārtas? Vai vienkārši ne-kurti?
No vietējiem saļukiem tikai tavs puisis piedalījās vai arī vēl bija kāds?

Aizrādījums, protams, nepatīkams, taču laikam jau no sērijas "nekad jau nevar zināt, kas notiks", pat ja savu puisi pazīsti līdz kaulam. Varēja jau mazāk aizbildnieciski noformulēt gan. :)
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Elbe » 28 Aug 2017, 20:30

Pret divkājainajiem mums nav iebildumu jebkādā izteiksmē un skaitā, bet par 4kājainajiem man nupat radies iespaids, ka manas dāmas uzskata par savu teritoriju ne tikai mūsu placi, bet arī apgabalu no baznīcas līdz parkam ieskaitot un attiecīgi brēkā, kad kaut kādas kājas pa ceļu iet garām.
Jā, pirmajos gados, kad man Mise bija jauniņa, es arī ar beisbola nūju staigāju interesantajās dienās, bet izmantot nenācās. Pietika ar negantu uzbrēcienu "pazūdi". Agrāk gan daži apņēmīgāki kavalieri mēdza tupēt pie mājas, bet tad sāka policija intensīvāk strādāt ar suņiniekiem, dažus eksemplārus pat uz patversmi aizveda, tā ka tagad jau ir puslīdz ciešami. Gan jau pieradīsi arī tu pie puslauku miesta romantikas :pilnmeness: Tomēr par izskriešanos brīvā pa parku aizmirsti, tur mēdz tantuki tjipa es staigāt jebkurā dienas laikā ar saviem mazsuņiem, kuri tavējiem var likties medījums un tantukam sirdsklape klāt. Un palaisto suņu saimniekam, to biš, tev policija uz kakla :velnins: Savukārt lielos suņus saimnieki mēdz palaist brīvībā pavēlu vakaros un ar tādu blandoni nekad nevar zināt, kas viņam prātā.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 28 Aug 2017, 23:48

Spigana wrote:Par suņa atlaišanu no pavadas arī nesaprotu. Ja šie organizatori atbrauktu uz agility sacensībām, kur suņi tiek iesildīti bez pavadas un starp savām trasēm regulāri tiek arī izklaidēti bez pavadas, laikam tak apkristu šausmās.
Man kā topošajam kurtistam drusku sāp tā attieksme, ka kurtu jau nu nekur un nekā nevar savākt. (Atliek cerēt, ka nedziedāšu citu dziesmu, kad man būs saluki. :kanepe: )

Pietam ne jau sacensību laikā palaidu suni. Un daļēji jau saprotams, ka kurtus ņem sliņķi, bet tizli automātiski pieņemt, ka visi vienādi un salīdzināt ar masu palaišanu kopā, ko, starp citu, gandrīz izraisīja tā ļura.
Laikam jau tieši veids, kā to pateica, aizvainoja.

Imagine wrote:Netrafarētie suņi ir tie, kas piedalās ārpus kārtas? Vai vienkārši ne-kurti?
No vietējiem saļukiem tikai tavs puisis piedalījās vai arī vēl bija kāds?

"Netrafarētie" bija suņi, kad bija piedalījusies sacensībās, bet tagad bez krekliem (par uzpurņiem neredzēju no attāluma) skrēja laikam nepilnas trases vēl pēdējai izklaidei (tā teikt, kamēr savelk to striķi rullī), bet acīmredzot ne, ja pēkšņi ļura atkal jau bija izvilkta laukumā. Ai, neko nesapratu ar to ļuru, jo parasti gan pēc treniņiem, gan sacensībām ta no lauka pazuda dažu minūšu laikā, bet tagad vēl tika vairākkārt tirināta. Un lai tirina, bet lai brīdina pirms tam.
Ja par saluki skaitu - bija Rūsa un vēl 7 saluki, no kuriem vienu diskvalificēja par uzbrukumu. Līdz vietu dalīšanai, attiecīgi, tika 7gb. Viens bija no Lietuvas un 7 no Somijas atbraukuši. Un ja sasniedz 6 suņus šķirnē, kā tas gadījās ar saluki, cīnās par startautisko, ne tikai nacionālo titulu.

Imagine wrote:Aizrādījums, protams, nepatīkams, taču laikam jau no sērijas "nekad jau nevar zināt, kas notiks", pat ja savu puisi pazīsti līdz kaulam.

Pie tā, ka šīs sacensības tomēr nes līdzi lielu savainošanās risku (manā skatījumā - lieli ātrumi, instinkti, azarts, tehnika, dzīvnieki...), tad mētāt-bumbiņu-risks ir smieklīgs jau par ko uztraukties. Tur, piemēram, bija suns, kurš Rūsam (un vēl daudziem citiem) gribēja pārkost rīkli. Reiz jau izstāde uzmetās maniem abiem virsū bez jebkāda iemesla. Lielāks risks ir šāda suņa atļaušana pasākumā, ja jau savā blogā te bubinu.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 29 Aug 2017, 08:54

Elbe wrote:Gan jau pieradīsi arī tu pie puslauku miesta romantikas :pilnmeness: Tomēr par izskriešanos brīvā pa parku aizmirsti, tur mēdz tantuki tjipa es staigāt jebkurā dienas laikā ar saviem mazsuņiem, kuri tavējiem var likties medījums un tantukam sirdsklape klāt. Un palaisto suņu saimniekam, to biš, tev policija uz kakla :velnins: Savukārt lielos suņus saimnieki mēdz palaist brīvībā pavēlu vakaros un ar tādu blandoni nekad nevar zināt, kas viņam prātā.

Manējie nemedī mazsuņus un suņus nelaižu no pavadas pilsētā. Likums visiem viens.
Bet parki jebkurā gadījumā nav manu suņu pastaigu materiāls - meži, pludmale un pļavas gan :) Tos 70km/h parkā nevar atvilkt. :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 29 Aug 2017, 09:00

Terjeri un kurti

Vakar vīrs uzdūrās šim video. Bail jautāt, ko viņš meklēja :kanepe:
Brīdinājums: Ja kādam problēmas ar skatiem, kur suņi slaktē grauzējus, nevajag spiest play.
Bet tiem kas novērtē - cik mierīgi tie terjeri! Un kā viņi darbojās. Tādā angļu mierā. Video garš, bet mums skatīties neapnika.
Tie garkāji izskatījās nu ļoti lurčerīgi. Šķiet, ka vipeti tur vairāk par svecītes turēšanu iesaistījušies.
Un piefiksējiet komandas! Mums patika Prrrrrrrrrrrrr, kad kāda žurka bēga.
Vēl arī jaunā paaudze ar mazo dakšiņu. :D Mīlīgi.



:pukudupsis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 29 Aug 2017, 13:01

Man nebij pacietības visu skatīties, bet visvairak nudien sajūsmināja tas, cik nosvērti viss notiek. Teorētiski varētu iedomāties, ka suņiem uz medījumu saiet pa īso, ir kautiņi un nez kādi slaktiņi, bet realitātē viss tik organizēti. Iespaidīgi!
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby lauva » 30 Aug 2017, 11:39

Fonā varēja dzirdēt,ka suņi kaut kad sakāvās, bet tiešām iespaidīgi - savu darbu izdara godam.
Kaut kad sen, sen laukos bija takši un apkaut žurkas pagrabā bija viņu darbs, to es atceros labi, skats līdzīgs kā šis video.
Un tie angļu komentāri, hahaha, bastards! smokes, get it!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby eldberg » 30 Aug 2017, 11:48

Māra wrote:Vakar vīrs uzdūrās šim video. Bail jautāt, ko viņš meklēja :kanepe:

Mēs apmeklēsim ja kāds rīkos! https://barnhunt.com/

Bet video labs! (manējie Austrāļi protams nav ar tādu slepkavas instinktu, pet peles un putniņi ik pa laikam tiek nomedīti)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 03 Sep 2017, 15:46

Mio, Teo un Rūsa

Tā kā Rūsam vajag mazus suņus, ko medīt, regulāri meklējam jaunus upurus.
Šoreiz mums tika tas gods iepazīties ar burvīgo burvīgo Teodoru (un viņa tikpat jauko saimnieci Loti). Tagad arī es pievienojos Spīganas sajūsmai un gan jau drīz dibināsim Teo fanu klubu.
Teo ir jauns, Rūsa jauns, bet ne tik un sajuta sevī... kaut ko :D Nudien jokaini uzvedās Rūsa - ne ta dominē, ne ta uzmācīgi aicina uz spēli, bet Teo ilgu laiku nevajadzēja. Viņs mierīgi pavēroja psiho garkāji, ļoti ātri uzķēra viņa ķermeņa valodu (un tas tiešām ir kaut kas WOW, jo RETI RETI kuram sunim tas izdodas) un jau dažus mirkļus vēlāk abi spriņģoja kopā, spēlējās un ja es vēl bik baidījos par Rūsas uzmācīgo un ne tik maigo aicinājumu spēlēties, Teo vēsā angļu(!) mierā, stabils un nosvērts, pavēroja un rīkojās. Tas ir - paņēma no pasākuma to labāko, gan jau samācījās jaunas muļķības, arī ļaujot no savas klātbūtnes apkārtējiem tikai iegūt. Un nav ne jausmas par Teodoru, kurš kkur skrien prom, kā mēļo saimniece, jo viņš bija tas suns, kurš visvairāk atradās mūsu cilvēkbariņā un nāca kad sauca, kamēr Rūsa ar Mio izpildījās absolūti neatkarīgā darbībā lielākos attālumos. :pukudupsis:

Tādi pūkudupši satikās un priecēja mūsu vakaru.

Pārrunas.
Image

Mēdīšanās.
Image

Kopīga desošana un ļepatošana.
Image
Image

Un te nejaušais kadrs, bet visprecīzāk parāda vakara gaitu. :kanepe:
Image

:pedinja: :pedinja: :pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 03 Sep 2017, 17:10

Wooow, pēdējā bilde ir fantastisks kopsavilkums. :alinji:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests

cron