Sāc ar sevi. Māras blogs.

Blogs and Chats

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 24 Oct 2017, 14:52

Spigana wrote:Nē, nu nevar taču tas stulbais Mērfijs iet iesālīties. :D dikti cerēju uz video, un vēl šoreiz tik foršas trases nenofilmētas. :(

Diezgan sezona sālīšanai vēl, es teiktu, tā ka visas viņām iespējas :D

Spigana wrote:Toties man mega prieks par Rūsu un ceru, ka šādā garā turpināsiet. :)

Man ar' un es ar'. Telefonu jau nākamajām sacensībām iztukšoju, lai var filmēt un grūdīšu rokās kaut nepazīstamiem. :foto:


Toties šodien Rūsa veica aktu, ko bija 1x izdarījis, kad bija mazs. Reiz kucēnskolā, uzcienāts no cita ūdensbļodas, to dzerot sāka sargāt. Un šodien to pašu darīja, dzerot no spaiņa. Galvu iebāzis līdz ausīm spainī, dzer un rūc. Jo pietuvojies Kajs. It kā jau labojama darbība, bet nāāāāāāāāāāā.... :dejo: Viņam BEIDZOT ir pašapziņa (tas vispār iemesls kādēļ ar viņu sāku darboties sportos - lai tādu iegūtu), no cilvēkiem neko nesargā. Lai jau izklaidējas puģels ar savu ūdens sargāšanu. Ja kādam ir cita pieredze un viedoklis, droši var dalīties.

Ā, un vakar ostot kko supersvarīgu pa zemi, uzkāpa uz savām ausīm. Viņš smilkst, es smejos vēderu turēdama. Nu ļoti neiejūtīga saimniece :kanepe:

:pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 24 Oct 2017, 14:58

Kompliments

Vakar treniņā saņēmu komplimentu. Ne tiešā veidā, bet "Rūsa jau gudrs, viņam viss sanāk" no bordera saimnieces. Nav pat svarīgi, kāds ir borders un cik daudz īsti sanāk Rūsam, bet tieši fakts, ka kāds novērtējis saļuku. Kāds, kuram ir normāls suns. JEIJ! Mazie suņu dzīves prieciņi.

:pukudupsis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby madja » 24 Oct 2017, 15:17

Māra wrote:Ā, un vakar ostot kko supersvarīgu pa zemi, uzkāpa uz savām ausīm

piespļāvu monitoru. es domāju,ka ar to arī bija jāsāk jūsu sestdienas panākumu apraksts , lai vel vairāk novērtētu.

vēl nospurdzu par Jūsu izpratni par labi pavadītu laiku ar trīkcekli ķermenī, bet par gaumi jau nestrīdas :D
Māra wrote: Finišēju ar prieka asarām acīs un mežonīgu trīcekli ķermenī no satraukuma un prieka.
Māra wrote: mēs abi LIELISKI pavadījām laiku trasē


man ļot žēl,ka neredzēju, pat vairāk to nekā mūsu izpalikušo startu, bet mēģināsim novembrī atgūt nokavēto! (ja mana šmorlība būs attrūcinājusies, vispār jau īpatnēja sporta veida izvēle cilvēkam ar bojātu muguru...)

mans kurtsesks vakar pastaigā pēkšņi attīstīja jaunus tempus, tādā slaidā riksītī, jo auksc :D jāmeklē,kur nolikts džemperīc. Tavējie vispār iet no mājas ārā?
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 24 Oct 2017, 15:38

madja wrote:vēl nospurdzu par Jūsu izpratni par labi pavadītu laiku ar trīkcekli ķermenī, bet par gaumi jau nestrīdas :D

Bet tas bij tik lāāābs triceklis. Supermegasajūsmasprieka. ^^


madja wrote: Tavējie vispār iet no mājas ārā?

domā viņiem izvēle neiet? :kanepe:

Image

:pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 24 Oct 2017, 17:03

Iiiiiiiir!

Sagaidītas Zaķumuižas agility bildes.
Visi foto - Juris Maurāns. Vismilzīgākie paldies viņam par iemūžināšanu. :foto: :sirsninas:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

^^ :pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 24 Oct 2017, 19:24

Kad skatos A0 bildes, mani vienmēr drusku uzjautrina barjeru augstums. Liela daļa suņu jau treniņos pieraduši lekt pilno augstumu un tad nu sacensībās lido krietnu gabalu virs latiņas. :)

Bet bildes dievīgas, nu dikti Rūsam piestāv agility!
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 24 Oct 2017, 19:27

Bet bildes dievīgas, nu dikti Rūsam piestāv agility!


:par:
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Bonny Rain » 25 Oct 2017, 11:50

Imagine wrote:
Bet bildes dievīgas, nu dikti Rūsam piestāv agility!


:par:

:par: :par: :par:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 25 Oct 2017, 12:02

Paldies, paldies! Tad jau jādara tā, lai top vēl bildes (un video). :foto: (Gaidām novembri!)
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 25 Oct 2017, 12:05

Visi agility stūrīši jau bija pilni ar superīgo ziņu par mūsējo uzvaru agility čempionātā. Nu arī mana kārta kko ielikt un palepoties, jo Svetlana Krēsliņa ir mūsu superīgā trenere agility. Joprojām prieks par viņu un Salsu, un tagad arī mazs sižets pieejams internetos. Brīnišķīga piebilde, ka var darīt jebkurš suns, vajag tikai pareizo pieeju atrast ;)

https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/latvija-tagad-ir-par-vienu-zelta-medalu-vairak-to-ir-izcinijis-suns/

:latvija:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Varbūt » 25 Oct 2017, 19:22

Pēdējā bildē Rūsa levitē.
Varbūt
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 07 Jul 2017, 08:09

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby nezinīte » 26 Oct 2017, 09:14

Es arī redzēju to ziņu sižetu. Ļoti skaista uzvara!
nezinīte
Puppy
Puppy
 
Posts: 144
Images: 12
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 27 Oct 2017, 17:44

Piektdiena

Ne gluži pa suņu tēmu, bet tas notika tieši pēc agility treniņa, tādēļ ieskaitīsim.
:D
Gribas padalīties, jo šķita ļoti jauks stāsts.
Pēc treniņa vīrs mani pieved pie veikala, izmet un paliek mašīnā gaidīt.
Iepērkos, iekāpju auto un aizbraucam, bet vīrs pa ceļam sāk stāstīt, ko redzējis gaidot. No veikala iznācis kungs labākajos gados, bet Maskavas ielas stereotipiem atbilstoši apģērbies. Bet negrīļojas un neko. Lielais plastmasas maisiņš, kā iznāk no veikala, tiek nolikts un tajā kaut kas cītīgi meklēts. Tagad mēs uzburam ainiņu ar mazliet bomzīga paskata onkuli un protams skaidrs, ko mēs visi redzam, ka viņš izvilks no maisiņa, tikko iznācis no veikala...
Un viņs izņem.... Saldējumu!
:samilejies:
Es izkusu šo klausoties.
Un stāvējis onkulis pie veikala un ēdis saldējumu.
:pedinja:
Novēlot neļauties stereotipiem un aizspriedumiem, kas reizēm atnāk nemanot, novēlu jauku visiem nedēļas nogali.
:alinji:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Elizabete » 27 Oct 2017, 17:50

:sirsninas2: Māra - jauki! :)
Elizabete
Baby
Baby
 
Posts: 77
Joined: 08 Sep 2012, 18:54
Location: Adazi, Latvia

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 07 Nov 2017, 21:46

Rūsa jau atkal 2ais :latvija:

Vairs jau nav vietu, kur lielīties un gan jau visi tāpat zin, bet nu dikti gribas vēl, tādēļ ielikšu arī te. Jo nu sprāgstu no lepnuma par savu saluki.

Tātad - nedēļas nogalē 4. un 5. novembrī notika Rudens kauss 2017 Inčukalnā. Jāpiebilst, ka zirgu manēžā, klātā ar smiltīm. Jau zināju, ka šis ir tikai eksperiments, jo normāli Rūsam uzkāpjot uz smiltīm ieslēdzas ālētājs. Atslēdzas prāts, ieslēdzas tuksnesis un senči. Pat ejot pa ielu pilsētā, ja kaut kur remonta nolūkos izbērta smilšu kaudze, ja Rūsa uz tās trāpās, aiziet ballītē!!

Tad nu gatava visam, braucu uz Inčukalnu startēt.

Sestdiena, 04.11.

Lai gan biju nolēmusi turēties pie jaunās taktikas izmests no laivas, tad pēc trases iziešanas sapratu un pēc sava suņa uzvedības jutu, ka būtu labi aiziet uz treniņbarjerām un viņam atgādināt riņķī un tik-takus.
Joprojām rokas trīcēja par smiltīm un suņa drīzo Ku-Kū un manis pazemošanu publiski, plus tas viss vācu tiesneses priekšā.

LIELS bija mans pārsteigums, kad 1. trasi Rūsa... noskrēja! Startēja, nezūmoja un finišēja, kā rādu. Un pat bez neviena soda punkta. Mūsu pati pirmā tīrā sacensību trase agility! Pietam SMILTĪS!! Tas nekas, ka lēni un bik jau jutu, ka suns knapi valdās, lai neaizskrietu patrakot. Visu izdarīja godam, ņemot vērā cik tomēr stresaina ir apkārtējā vide ar kaudzi rejošu suņu, zirgu smaržām un viss nezināms.
Labi arī, ka rezultātus uzzin, kad visi noskrējuši visu. Citādi nākamajam skrējienam uzliktu milzu spiedienu un stresu (vēl lielāku par jau esošo) - izrādījās, ka pēc pirmās trases rezultātiem esam otrajā vietā uz doto brīdi. Bet tā kā A0 rezultātu skaita kopā par abām trasēm, tad beigās palikām bez vietas vispār, jo Rūsa 2. trasē tomēr iezūmoja, kas arī nebūtu trakākais, bet izdomāja, ka pa ceļam kāda nepareiza barjera jāpārlec. Biju kopumā ļoti priecīga, jo no zūmija suni ātri dabūju atpakaļ un trasi paveicām ar lielāku azartu Rūsam, nekā pirmajā trasē. Un nu tā, ka ļoti skaisti. Ja neskaita sākumu. Tam visam trakumam, ko biju gaidījusi, sanāca pat ļoti ļoti labi.

Lūk, pāris bildes no sestdienas.

Image

Image


Priecājos, ka esmu pieteikusies uz abām dienām, jo gaidīju, ka 7diena parādīs vai suns pierod pie nepazīstamās vietas, vai tomēr ļoti nogurst un nespēj koncentrēties divas dienas pēc kārtas.

Svētdiena, 05.11.

Starts par stundu agrāk, nekā sestdienā. Visi vairāk noguruši, arī suņi, vēl arī aizdomājos par to, ko iesaka treneri, ka suns jātrenē tajā laikā, kad notiek sacensību starti, bet mums treniņi vakaros... Bet šis tikai tā, piefiksēju, ka par šo aizdomājos. Nekāda doma no tā neiznāca.

Svētdien stress mazāks, bet suns dīdīgāks, izskatās arī pagurušāks. Nu neko. Izklaidēsimies kopīgi, cik nu varam, lai gan man vairākkārt pārmeta "neizklaidētu" seju :kanepe:
Pirmā trase it kā viegla, kas manī iedzen paniku, ka tad jau galīgi noblamēsimies :D Jo nu Mērfijs taču. Bet ja neskaita, ka pie katra tuneļa Rūsam 2x bija jālūdz ieiet, tad citādi - pat ļoti skaists starts 7dienai. Un 0 punktu. ^^
Atminos vakardienas pirmo labo startu un otro - ne tik, priecājos par to kas ir un pavisam sašļūku, kad ieraugu otro trasi. Galīgi neviegli. Saļukam tik ļoti pieslēgties... nereāli. Bet nu ļoti interesanta un mums izaicinoša un ar lielu interesi dodos piedzīvojumā ar suni to pieveikt.
Te vēl mazliet jāpiemin, ka ņemu suni pirms otrā starta no auto, vīrs, kurs ar suni bija mašīnā, vēl piebilst, ka nu es galīgi slikta saimniece, suns pārīdējies, mani gaidot, ka man šo laiku vajadzēja pavadīt ar Rūsu, nevis kādu filmēt vai klenderēt apkārt, pārstresojies un bez variantiem - trasi noskriet nespēs.
Tādi taureņi un līksme vēderā sen nebija justa, kad Rūsa šķērsoja pēdējo barjeru. Gandrīz precīzi, ar vienu tizlu mainīšanos, bet bez soda punktiem. (In jour feis, vīrs!)
Divas. Tīras. Trases. Pēc. Kārtas.
Smiltīs.

Whaat? :apstulbis:

Nejēdzīgi laimīga es un laikam jau arī pietiekami lepns suns, jo lūk, rezultāts mums izdodas ar pirmo medāli kaklā.
:aptracis:

Image

Un es nebeigšu uzsvērt to, ka starp borderkollijiem. Es zinu, ka ne jau visi ir izcili sportisti, bet darba suņi tie ir un tādēļ jo īpašs prieks pjedestālu dalīt tieši ar šiem populārajiem agility suņiem.
Image

Un te bildes no otrās trases.

Piekārtoju ausis. Lai viņam nav iemesls sākt kaut ko uz starta pašam kārtoties, kā viņam nereti tas patīk (viņam ir "starta blusas"). :D
Image

Sēēēēēēēēēdi.....!!
Image

Aiziet!
Image

Image

Image

Abi lidojam!
Image

Image

Tauriņu bilde. Te manī uzsprāgst laimes salūts, jo tā ir pēdējā barjera. Izdevāāāāāās!!! :aptracis:
Image

(Visi foto, izņemot Rūsas pōzbildi - Juris Maurāns. :foto: )

Un lai gan A0 nav pat oficiāla klase, tad milzīgais prieks jau tieši par tām mazajām pašu uzvarām, par ko uzsver pixy. Tieši tā.
Mums šajā nedēļas nogalē TIK daudz mazo savu uzvaru, ka tā 2. vieta nullītēs kā zelts trijniekos! :samilejies:

Tādi pīrādziņi.
:alinji:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 07 Nov 2017, 22:01

BEIDZOT kāds mums ir uzstādījis latiņu.
Kad pirmo reizi skatījos šo video, domāju, ka paātrinājumā.
Uau!
Maliluki.
Fantastika! :samilejies:



:pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 07 Nov 2017, 22:04

Ai, nu beidz, šitā nekādā veidā nav mazā uzvara, bet gan superīgs sasniegums! Tu ar savu borderluki esi lielisks piemērs tam, ka arī saluki visu var, ja vien ir paveicies sev dabūt tik lielisku cilvēku, kas ar viņu darbosies. :dejosuns:
Un šis mani arvien vairāk iedvesmo un liek domāt, ka saluki nudien ir laba izvēle priekš manis.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 07 Nov 2017, 22:19

Tencinu! Šis viss arī dod mega iedvesmu turpināt un darboties.
Arī ar visām ne-šūpolēm.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby pixy » 08 Nov 2017, 19:18

Māra, es jūs abus apsveicu! Tevi vairāk, jo Tev noteikti tas vairāk nozīmē. Un visdrīzāk ne jau tas, ka vienu trasi tīri noskrējāt, bet tā "mazā uzvara" pār sevi :alinji: . Jo tajā īstajā skriešanā ir viss - Tavs darbs, nervi, smadzenes, Jūsu kontakts un sadarbība. Un es labi zinu, cik nenormāls prieks ir tad, kad izlien laukā tas, kas ilgi jo ilgi tikai likts un likts iekšā :sajucis: . Būs jau vēl droši vien visādi, bet tas, kas tur ir, nekur nepazudīs un tagad Tu zini, ka tas tur IR :aizlaimes: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 09 Nov 2017, 16:26

Paldies, pixy! Ir tieši kā saki. Ka tur iekšā IR. ^^
Man māsa prasīja - nu, vai tagad pēc medaļas nav tukšums iekšā? Un nē, ir tieši otrādi. Ir daudz iedvesmas, idejas, vēlme darboties tālāk, taustīt nākamās robežas un darīt, darīt, darīt. Jo lai gan darbs ir bijis mežonīgi ilgs, tad tas parāda, ka padoties nevajag un ka tie grūtie brīži vienkārši ir. TU strādā mēnešiem pie kādas lietas un kā pret sienu, taču nekā, tas slāņojas slāņojas un vienā brīdī IR. :ludzu:

Pietam, ko aizmirsu piebilst iepriekš, bet kas nav mazāk svarīgi - man ir MILZĪGS atbalsts no apkārtējiem kā izrādās. No sportistiem, suņcilvēkiem un citiem, kas seko līdzi. Man vislaik likās, ka esam kkādi nesaprastie, atstumtie "lai jau tā ar saluki tur ņemās", bet tas, cik daudzi nāca klāt, apsveica, uzmundrināja, deva padomus, iedrošināja - lika ieraudzīt, ka esmu kārtējo reizi kaut ko neesošu izdomājusi.

Paldies visiem! :samilejies:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron