Sāc ar sevi. Māras blogs.

Blogs and Chats

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby ash » 07 Aug 2017, 15:26

Manam sunim ēšana ir tālā vietā. Tieši tāpēc sāku izmantot klikeri.
Sākumā visa darīšana ar klikeri ir mājās, klusā, mierīgā vidē, suņus pa vienam – rokā ēdiens un sākam veidot refleksu – klikšķis-ņamma, klikšķis-ņamma – vislabāk izsalkušu suni un kaut ko tiešām garšīgu. nevajag neko prasīt darīt, lai paiet laiks un rodas tas reflekss – tad var sākt ar klikeri marķēt nepieciešamo uzvedību. Esmu lasījusi, ka ar laiku jau pats klikšķis sunim ir kā balva – un tā tiešām ir, mani suņi priecājas arī pa klikšķi – gardumiņam nav obligāti jāseko. :)
Maniem suņiem pieleca 2 dienās, ka klikšķis nozīmē ka būs kaut kas labs. Un vēl pēc pāris dienām izstrādājās reflekss, ka klikšķis ir baiiiiigi foršs. Akim neko neesmu ar klikeri mācījusi jau gadus 2, bet ja viņš to ierauga man rokā – uzreiz ir klāt un grib strādāt.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 07 Aug 2017, 15:32

ash wrote:Manam sunim ēšana ir tālā vietā. Tieši tāpēc sāku izmantot klikeri.
Sākumā visa darīšana ar klikeri ir mājās, klusā, mierīgā vidē, suņus pa vienam – rokā ēdiens un sākam veidot refleksu – klikšķis-ņamma, klikšķis-ņamma – vislabāk izsalkušu suni un kaut ko tiešām garšīgu. nevajag neko prasīt darīt, lai paiet laiks un rodas tas reflekss – tad var sākt ar klikeri marķēt nepieciešamo uzvedību. Esmu lasījusi, ka ar laiku jau pats klikšķis sunim ir kā balva – un tā tiešām ir, mani suņi priecājas arī pa klikšķi – gardumiņam nav obligāti jāseko. :)
Maniem suņiem pieleca 2 dienās, ka klikšķis nozīmē ka būs kaut kas labs. Un vēl pēc pāris dienām izstrādājās reflekss, ka klikšķis ir baiiiiigi foršs. Akim neko neesmu ar klikeri mācījusi jau gadus 2, bet ja viņš to ierauga man rokā – uzreiz ir klāt un grib strādāt.


AK, būs grūti paskaidrot. Es visu šo zinu. Bet saluki ir tik citādāk. Es laikam nespēšu atrast vārdus, lai saprotami paskaidrotu, ka saluki vnk uzgriež dir*u, apguļas un es ar saviem kārumiem, dajebkādiem, varu iet viņus un bāzt.... :kanepe:
Nav problēmu ar to, kas notiek, kad klikeris jau iemācīts. Mans jautajums ir kā iemācīt. Kā pievērst!! Un vai var arī bez ēdiena kaut kā :D Un 2 dienas tas neprasīja. Ir nedēļa un vēl nekā nav. Saluki, šoreiz diemžēl, nav terjeri.
Manējie var neēst arī 3 dienas. Un kārumus neņems :D
Es tiešām NENORMĀLi gribētu iedot kādam pamēģināt. Jo paskaidrot šo tiešām nevar. :kanepe: Tas JĀREDZ :ieraujpoda:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby ash » 07 Aug 2017, 15:43

Nu bet vispār viņi taču ēd? Jeb pārtiek no maģiskās prānas?? Ja viņi neuzņem pārtiku vispār, tad nezinu kā. :velnins: Bet ja tomēr ēd – sagriez paiku mazos gabaliņos, ieliec bļodā pasauc suni un izbaro visu ēdienu ar roku pirms katra kumosiņa noklikšķinot. Un tā tik ilgi, kamēr viņam pielec ka pēc klik ir ņam.
mani suņi arī nav motivējami ar ēdienu - ir pat situācijas, ka es ielieku gardumiņu mutē - bet viņi izspļauj. :kanepe:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 07 Aug 2017, 15:53

ash wrote:mani suņi arī nav motivējami ar ēdienu - ir pat situācijas, ka es ielieku gardumiņu mutē - bet viņi izspļauj. :kanepe:

Nu jau tu esi uz pareizā ceļa :kanepe:
Rūsa ēd, ja tiek atstāts viens un arī tad nav garantijas. No rokas neēd, tas visu tieši atsit. Pilnīgs kukū :kanepe: Un ja būs situācija, ka es kaut par 1% centīšos kko viņa iedabūt - viņs atteiksies ēst tajā un vēl nākamajās dienās.
Ja es zinātu, ka viņi ar svešiem darbotos, es tiešam labprāt piedāvātu izmēgināuma darba stundas ar saluki. Lai pēc tam katrs skrietu mājās un laimē apskautu savus klausīgos un sadarboties gribošos suņus :kanepe: Un klusi cerētu, ka tad arī saprastu to apjomu, ko esmu spējusi dabūt no viņiem. Un neteiktu, ka man ar Rūsu "ir nepietiekams kontakts" :ieraujpoda: :kanepe:

par šo
ash wrote:Nu bet vispār viņi taču ēd? Jeb pārtiek no maģiskās prānas?? Ja viņi neuzņem pārtiku vispār, tad nezinu kā. :velnins:

Pa lielam no prānas, jā :meitenedejo: Nu labi, Kajs ir vairāk uz ēdienu, arī no rokas ēd un uz kārumiem nasks, bet man tieši Rūsam vajag klikeri. Un nekā. Nu labi, nav jau tā ka vajag, bet ļoti gribētos, jo pēc tam, kad nav vairs ēdiens, tas noteikti atvieglotu kādu uzdevumu. Bet tikko viņš jūt, ka es DODu ēst nevis vnk ēst, bet tur kkas slēpjas, viņš drošības labad neēd. Ja ir tāda labā uz drošā garastāvoklī, pat mēdz paņemt to kārumu, lai izspļautu un diez kā lai es ar to nostiprinu labu asociāciju? Klikšķis drīz būs vienāds ar negaršīgiem, pieklājības pēc paņemtiem našķiem :D

Bet nu man vnk jādara, kamēr izdodas. Kā līdz šim ar visu. Izdevies nav tikai ar šūpolēm, pagaidām. Bik bail, ka klikeris varētu būt neiekarojamā zōna, kā tās šūpoles :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 07 Aug 2017, 16:22

Manā galvā zīmējas divi risinājumi, nav ne jausmas, vai tas strādātu.
1. Noliec Rūsam ēdienu, pati noslēpies, bet lai viņu redzi. Kad ēd, klikšķini uz nebēdu.
2. No cita cilvēka kārums parasti ir garšīgāks, varbūt kārumu var dot kads cits, bet Tu klikšķini? Varam ceturtdien pamēģināt.

Bet man nav ne jausmas, vai tas darbotos un vai izveidotu pareizās asociācijas ar klikeri. Iespējams muļķības runāju. :sarkstosa:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby ash » 07 Aug 2017, 16:27

Māra wrote:Rūsa ēd, ja tiek atstāts viens un arī tad nav garantijas. No rokas neēd, tas visu tieši atsit.


Nu šis ir pavisam smalki. aristokrātiski :smarzas: :smarzas: :smarzas:

Gaisā pamestu priekšmetu ķer? Varbūt ir kaut kas ļooooti gards? Cepta akniņa? Vārtīta mēle? Nu kaut kas ļoti smaržīgs? Nu, ja viņš ir mantiņ-mīlis – var jau arī ar mantiņu mēģināt to refleksu radīt. Vienīgi lai izstrādātos reflekss, ir vajadzīgi daudzi atkārtojumi, maniem suņiem mantas ir vienaldzīgas – nekad pat neesmu mēģinājusi kaut ko darīt ar mantu.

Māra – maza atkāpe – Brīze vēl joprojām nespēlējas ne ar vienu suņu mantiņu. Toties jebkas, kas ir nozagts, sīkajai rada milzīgu sajūsmu un tad notiek ārkārtīgi aizrautīga spēlēšanās. Zog visu – apavus, ēdienu, traukus, celtniecības darbarīkus un materiālus, izžauto veļu, mājas atslēgas. Der jebkas, ar nosacījumu, ka tas ir nozagts. Dārza čības iegādājos 2 pārus, jo tās kuras tiek atstātas ārpusē pie durvīm, vienmēr tiek nozagtas. Jāpiebilst, ka tad kad vienas no čībām bija smagāk cietušas un nolēmu tās atstāt Brīzei un nēsāt tikai tās otras – vecās un saplēstās vairs ne reizi nav aiztiktas. Mīnuss ir tāds ka nozagtu mantu nekādi nav iespējams izmantot suņa motivēšanai. :kanepe:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Vēja sune » 07 Aug 2017, 20:31

Pameklē info interneta plašumos. Varot klikerot arī ar mantiņu. Klikt un pamet bumbiņu. Un tā n-tās reizes. Iet varbūt lēnāk, jo kamēr to bumbu noķer, atnes, atkal aizmet, paiet laiks, bet asociācijai vajadzētu izveidoties.
Owned by a Saluki.
Vēja sune
Baby
Baby
 
Posts: 57
Joined: 12 Aug 2016, 23:16

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 08 Aug 2017, 11:41

Spigana wrote:2. No cita cilvēka kārums parasti ir garšīgāks, varbūt kārumu var dot kads cits, bet Tu klikšķini? Varam ceturtdien pamēģināt.

Ar lielāko prieku! ^^

ash wrote:Nu šis ir pavisam smalki. aristokrātiski :smarzas: :smarzas: :smarzas:

Es viņu par Princesi bieži saucu. Jo viņš ir. :sajucis:


ash wrote:Brīze vēl joprojām nespēlējas ne ar vienu suņu mantiņu. Toties jebkas, kas ir nozagts, sīkajai rada milzīgu sajūsmu un tad notiek ārkārtīgi aizrautīga spēlēšanās.

Wow, šis nudien interesanti. Un arī pa zemi bēgoša manta ne? Nu - kā ļura? Vai falšo zaķi vēl esat mēģinājuši? Bet tev arī dikti gribas, lai spēlējas? Nodzīvoju 3 nedēļas ar suņiem, kuri nezin, kas ir rotaļlietas. Ļoti viegli ar tādiem, tikai garlaicīgi :D

Vēja sune wrote:Pameklē info interneta plašumos. Varot klikerot arī ar mantiņu. Klikt un pamet bumbiņu. Un tā n-tās reizes. Iet varbūt lēnāk, jo kamēr to bumbu noķer, atnes, atkal aizmet, paiet laiks, bet asociācijai vajadzētu izveidoties.

Šī man bija pirmā doma - par sasaisti ar bumbu, bet es pajautāšu trenerim. Treneri gudri, viņi zin lietas :D Cerams, ka zinās arī šādā gadījumā kā rīkoties. Es tik biju cerējusi būt apzinīga un iemācīt ar našķiem un nākt jau ar klikerīgu suni, bet re kā.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 08 Aug 2017, 13:43

Suņulietas

Kaut kad jau rādīju jums džemperus un sūdzejos, ka nav ar saluki. Saluki joprojam nav, bet ir tetovējumi. Ļoti jauki, manuprāt.
(Pietam, tepat no Lietuvas.)
https://www.etsy.com/shop/almostme

Džempersērija bija šāda

Image

Tetovējumi

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

un vēl dažas šķirnes
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby ash » 08 Aug 2017, 16:18

Māra wrote:
ash wrote:Brīze vēl joprojām nespēlējas ne ar vienu suņu mantiņu. Toties jebkas, kas ir nozagts, sīkajai rada milzīgu sajūsmu un tad notiek ārkārtīgi aizrautīga spēlēšanās.

Wow, šis nudien interesanti. Un arī pa zemi bēgoša manta ne? Nu - kā ļura? Vai falšo zaķi vēl esat mēģinājuši? Bet tev arī dikti gribas, lai spēlējas? Nodzīvoju 3 nedēļas ar suņiem, kuri nezin, kas ir rotaļlietas. Ļoti viegli ar tādiem, tikai garlaicīgi :D


Garlaicīgi? ar Brīzi nav garlaicīgi. ļoti daudz laika paiet meklējot un atņemot nozagtās mantas. un pēc tam rājoties. un mēģinot glābt to kas sabojāts. nu kā var būt garlaicīgi - pārnāc mājās un nesaproti - kāpēc pie vārtiem mētājas tavas apenes vai krūšturis. izrādās - vīrs pārbraucis, palaidis suņus pa āru skriet un nav aizvēris durvis, kāmēr pats kaut ko dara, Brīze uzzagusies otrajā stāvā, norāvusi no žāvētāja manu apakšveļu - izvazājusi pa visu otro stāvu, šo to aiznesusi līdz vārtiem. vai piemēram ar dubļainām kājām izlēkājusies pa gultu. vēl viņa mēdz piezagties no aizmugures un kost papēžos. par garlaicību nesūdzos. :velnins: :velnins:
vienīgā manta kas patīk maniem abiem suņiem ir striķis - to spēlē gan divatā, gan ar cilvēkiem.
zaķi neesam mēģinājusi - pagaidām. bija tā kājas trauma, tad meklēšanās, tad atkal sakosta, tad atkal meklēšanās. bet šoruden pilnīgi noteikti aizbrauksim. pie reizes labprāt uzjautātu - kad jums nākamais kurtu skriešanas pasākums? :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 08 Aug 2017, 16:23

ash wrote:Garlaicīgi? ar Brīzi nav garlaicīgi. ļoti daudz laika paiet meklējot un atņemot nozagtās mantas.

:kanepe: nudien, par garlaicību nevar sūdzēties

ash wrote:pie reizes labprāt uzjautātu - kad jums nākamais kurtu skriešanas pasākums? :)

labi, ka uzjautāji, biju aizmirsusi te nopubliskot:

"Dārgie draugi,
13.08.2017 Notiks kursinga treniņš Inčukalnā.
Pierakstīšanās pa e-pastu līdz 10.augusta (ieskaitot) : kurti@kurti.lv (norādiet savu tālruņa nr. un suņu šķirni) + pielikumā obligāti LKF maksājuma kartiņu par 2017.gadu.
Skirņu saraksts un aptuvenais laiks katrai šķirnei būs pieejams 11.augusta Latvijas Kurtu Kursinga treniņi Facebook lapā!
Un lūgums pirms izbraukšanas pārliecināties vai Facebook lapā nav izliktas kādas izmaiņas sakarā ar sliktiem laikapstākļiem vai tehnikas lūzuma!
Ja nav iespējams apskatīties Facebookā , tad ir iespēja piezvanīt organizatoriem:
Oksana 29344779
Elena 22114237
Paldies par sapratni un tiekamies treniņā"
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 21 Aug 2017, 09:18

Pirmais CACIL Latvijā

Klusajiem saluki (vai kurtu kā tādu) faniem un arī neklusajiem.
Latvijā pirmo reizi notiks Starptautiskās kursinga sacensības. Skatītājiem gan tas neko nemaina, vien to, ka uz šāda līmeņa sacensībām jau atbrauc arī saļuki no Somijas un Lietuvas. Ticu, ka pirmo reizi to Latvijas kursinga sacensībās būs tik daudz - (ja mēs ar Rūsu aizbrauksim) tad būs 9gb. :aizlaimes:
9 saluki skrieeeeeeees!!! Latvijā. Rūjienā. Woooooooo!

Kad? 26. augustā.
Kur? Rūjienā.
Links uz pasākumu FBā:
https://www.facebook.com/events/2013584085542939/
Laipni gaidīti!
(Var ņemt līdzi visu un visus, tikai zvēriem visiem pie pavadas jābūt visu laiku.)
:chura:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 21 Aug 2017, 10:27

Cilvēki ir aizrāvušies

Visam ir robežas. Šī noteikti ir viena no tām robežām.
Sārlosu vilkus krusto ar podenko.

http://avls.nl/category/podenco-ibecenco/
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 21 Aug 2017, 11:30

Māra ir aizrāvusies :kanepe:

Nu jau laiciņu ar Rūsu darbojamies agility. Beidzot šķita, ka varētu iemēģināt roku arī sacensībās, izmēģināt citus apstākļus - ārpus treniņu laukuma. Treniņos man ir gandrīz paraugsuns, kurš dzīvojas bez pavadas, pie citiem neiet, nāk kad saucu un pilda komandas, ja vien viņam nav uznākusi melnā diena, kad viņš nedara neko. Jo nu tādas gadās.

Bet kopumā viņš lieliski iemācījies darboties (ko nevar teikt par mani un manām ekstremitātēm), sevišķi, ja pašķir atmiņas un paskatās, kā mums ir gājis agrāk.
Tā nu cerēju, ka viņš smuki uzdarbosies arī Lucavsalas "Riga Cup 2017" agility sacensībās un parādīs, ka arī saluki var. Viņs var labāk un mēs tiksim arī līdz tam, ka varēsim to parādīt citiem. Šoreiz nesanāca.


Manas cerības par tur izdarāmo bija augstākas par realitāti, kamēr trenere teica, ka izdarījām labāk, nekā viņa gaidīja. Tas jau tomēr ļoti labi.
Man arī mazliet pievēra muti uz USA saļukiem, ko cītīgi nozākāju par saluki izgājieniem turienes agility sacesnībās. Bet mērķis paliek - darīt labāk par viņiem. :D

Visupirms rādu jums skaistās Jura Maurāna bildes:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Meitenes, kas fonā seja, pasaka daudz par to, kā mums gāja :dejo:
Image

Un tad - reality check no 6dienas divu A0 trašu video. Izklaidējieties! :kanepe:
Abi divi diskābeļi, protams.

1. trase ar garāku zoomiju ar diskābeli par tuneli barjeras vietā, kur redzu savu vainu ar nesmuku rokas vēzienu barjeras virzienā.


2. trase ar īsāku zoomiju, ātraku savākšanos (par ko milzu prieks) un prieka deja ap pēdējo barjeru :kanepe:
Te laikus nepārtvēru viņa atkal-pieslēgšanos man un viņs pārleca barjeru no nepareizās puses. Prieks par gūto pieredzi, paties.


Pieteikušies bijām uz abām sacensību dienām - gan sestdienu, gan svētdienu. Bet sestdienas vakarpusē Rūsa izdomāja savu plecu uzdurt uz metāla stieples un ja sākumā šķita, ka tikai drāma un asinis, tad vakarā no gultas nevarēja izkāpt nekliegdams. Es nosirmoju dažas reizes. Atteicu dalību svētdienā, ko NENORMĀLI gaidīju, cerot uzlabot mūsu sniegumu, balstoties uz sestdienas gūto pieredzi, un tad, cēlāmies jau laikā, kad sacensības nokavētas, lai redzētu, ka Rūsa spriņģo kā traka stirna un it kā nekas nebūtu bijis. Perdelis! Tādēļ šodien jau atpakaļ uz treniņu ar simulantu (nu labi labi, gan jau viņam sāpēja, ja tik nenormāli bij jāklaigā, bet dusma par atcelto pasākumus gan liela).

Tādi pīrādziņi. :pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 21 Aug 2017, 11:57

Lai arī ko Rūsa dara laukumā - tev par godu jāsaka - izskatās, ka viņš ļoti labi pavada laiku.
Tāds priecīgs tirliņš: "Urā, paskatieties, cik forši es māku skriet! Redzējāt, redzējāt - nu, labi un tagad tunelis!" :)

Bet, salīdzinot ar citiem saļuku video adžiliti, jūs tomēr trasi pabeidzāt.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 21 Aug 2017, 11:59

Māra, jūs ar Rūsu vismaz tikāt līz trases finišam atškirībā no daža laba terjera. :kanepe:
Es joprojām par jums dikti priecājos, nākamajās sacensībās gribu redzēt dzīvajā. :jaa:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby eldberg » 21 Aug 2017, 13:38

Māra wrote:Tādi pīrādziņi. :pedinja:

Pirmais video man liek aizmirst cik man "labi" iet ar Berkānu frisbijā :)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 21 Aug 2017, 15:01

Imagine wrote:Lai arī ko Rūsa dara laukumā - tev par godu jāsaka - izskatās, ka viņš ļoti labi pavada laiku.
Tāds priecīgs tirliņš: "Urā, paskatieties, cik forši es māku skriet! Redzējāt, redzējāt - nu, labi un tagad tunelis!" :)
Bet, salīdzinot ar citiem saļuku video adžiliti, jūs tomēr trasi pabeidzāt.

Haha, jā, jautrītis. Es nudien ceru, ka tas vairāk bija no jautrības, nekā uztraukumiem, jo visādi citādi viņš uzvedās kā parasti. Bet ieguvu padomu mēģināt uz startu jau doties ar suni bez pavadas, ka tas varētu būt iemesls. Jo treniņos viņš dzīvojas nepiesiets, bet te, vislaik pavadā, nonāk pie starta -> pēkšņa brīvība. Bet kkā iekšēji neesmu par šo teoriju tik droša. Taču jāpārbauda noteikti, jo nereti aplaužos savā drošībā :D
Bet jā, Rūsa savācās ātrāk nekā USA saļuki, taču gribētos iztikt bez riņķošanas tomēr un man šķiet, ka tas varētu būt pieradums. Kkad senos laikos arī treniņos viņs uzzūmoja, nu jau ilgi to nav darījis. Varbūt vnk bieži jāstartē sacensībās un arī tas pāries, jo pieradīs.... Minu, tikai minu...

Kā Smaidiņam padevās nedēļas nogale un atbalsta sniegšana? :estevisamilosu: Talismans deva cerētos rezultātus? ^^


Spigana wrote:Māra, jūs ar Rūsu vismaz tikāt līz trases finišam atškirībā no daža laba terjera. :kanepe:
Es joprojām par jums dikti priecājos, nākamajās sacensībās gribu redzēt dzīvajā. :jaa:

Laikam jau tiešām jāsāk priecāties par vismaz noskrietu trasi. :kanepe:
Ļoti gaidu nākamās sacensības. Jo arī šķita, ka ar stresu tiku galā neierasti ātri (sacensību dienā). TIkai pirmās trases pēczūmā apjuku, kur jāskrien, jo nudien to netiku gaidījusi no viņa. Un mazliet kritu panikā - kur, KUR man jāskrien?!?! :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 21 Aug 2017, 15:01

eldberg wrote:
Māra wrote:Tādi pīrādziņi. :pedinja:

Pirmais video man liek aizmirst cik man "labi" iet ar Berkānu frisbijā :)

Ta jau vismaz vienu labu darbu paveicām :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 21 Aug 2017, 15:49

Māra wrote:Kā Smaidiņam padevās nedēļas nogale un atbalsta sniegšana? :estevisamilosu: Talismans deva cerētos rezultātus? ^^


Tā kā ārā bija +30°C un man īsti nepatika viņa gaita rīta pastaigas laikā (ir periodisks klibums - puisis, protams, vīrišķīgi turas, bet nevar pārslogot), viņš mūs atbalstīja no dīvāna. :D
Bet komanda viņa garam atbilstoša - kurš samežģījis potītes, kuram ceļi skriešanas karjeras laikā sabeigti, kurš tikko atbraucis no sporta nometnes - skrējējs nebija neviens, bet laiku pavadīja lieliski. Sevišķi, ja finišā visus sagaida ar ķirštomātiņu kasti un svaigi ceptiem pīrādziņiem. :)
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests