Sāc ar sevi. Māras blogs.

Blogs and Chats

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby čība » 06 Oct 2014, 17:15

Ļoti sirsnīgs blogs :) Interesanti palasīt kā cilvēki nonāk pie saviem suņiem reālajā laikā (ne tikai atstāsta kā viss bijis). Ceru, ka viss izdosies kā gribēts ^^

Vizuāli saluki noteikti ir mani mīļākie kurti. Tās pašas Osas dēļ :) Mums pastaigu maršruti krustojas, nu tik cēlas viņas dāmas. Labi, tagad, kad ir jaunākā, kas sprinģo un arī pabļaustās - vairs tik cēli neizskatās :kanepe: Bet agrāk gan. Un pat Bonti vienmēr ir bijusi bijība, it īpaši pret vecāko (melnbalto).
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby maksis » 06 Oct 2014, 17:18

Par spīti tam, ka nu jau sen šai forumā pārsvarā vairs tikai lasu, bet rakstu kaut ko ārkārtīgi reti, gribu atzīmēties šajā blogā kā lasītājs un līdzjutējs. Kā nekā - в нашем полку прибыло! :labipadarits:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Felix_PS » 06 Oct 2014, 18:18

Mums arī, staigājoties kopā ar čību, izdevās satikt burvīgo trio. Lai arī neesmu kurtu fans, bet šīs lēdijas mani absolūti apbūra. :samilejies:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 06 Oct 2014, 18:47

čība, jā - melnā (Enya) ir boss un saliks visu pa vietām. Taču visas trīs burvīgas.
Liels paldies par laba vēlējumiem, arī es ceru uz vislabāko iznākumu šim piedzīvojumam :)

maksi, paldies! Līdzjutēji noderēs :dejo: Padomi - tāpat.

Felix_PS, varu tikai piekrist. Ticu jau, ka viens saluki spēj apburt, bet 3 kopā... ak :samilejies:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Vendeta » 06 Oct 2014, 21:27

Par spīti tam, ka nu jau sen šai forumā pārsvarā vairs tikai lasu, bet rakstu kaut ko ārkārtīgi reti
- es arī labprāt sekošu līdzi jūsu stāstam! Jauki, ka kurtu pasaulē ienāk jauni cilvēki :samilejies: Tik tiešām Skandināvijā kurti ir daudz populārāki, nekā pie mums, viņi ir ideāli ģimenes suņi - maigas dabas, mierīgi mājās, aktīvi ārā, nekonfliktē ar citiem suņiem, ļoti stipri pieķeras savai ģimenei, taja pašā laikā nav agresīvi pret citiem, ja tam nav nopietna iemesla - manā skatījumā vienkārši ideāli suņi!
Ticu jau, ka viens saluki spēj apburt, bet 3 kopā... ak :samilejies:
- jums arī noteikti ar vienu drīz būs par maz :jaa: , tā ir viena no kurtu labākajām īpašībām :)
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby maksis » 06 Oct 2014, 22:06

Vendeta wrote:manā skatījumā vienkārši ideāli suņi!

:labipadarits:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 07 Oct 2014, 05:29

Vendeta wrote:jums arī noteikti ar vienu drīz būs par maz :jaa: , tā ir viena no kurtu labākajām īpašībām :)


Jā, es jau sapņoju - diez kā būtu, ja būtu divi, lai gan pirmais vēl nav ieradies, bet noteicu sev limitu - cik dīvānu tik kurtu, attiecīgi - dzīvoklis nav tik liels, lai turētu vairāk par vienu, tā ka - ja gribēs vēl vienu, tad tikai kad paplašināsies dzīvojamā platība, lai beigās mums ar vīru nav uz zemes jāsēž, jo visur citur iekārtojušies suņi :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby maksis » 07 Oct 2014, 06:42

Māra
Pietiek ar klubkrēslu :kanepe: Kurti var būt ārkārtīgi kompakti suņi, ja ir runa par šo.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby ievish » 07 Oct 2014, 07:21

maksis wrote:Māra
Pietiek ar klubkrēslu :kanepe: Kurti var būt ārkārtīgi kompakti suņi, ja ir runa par šo.


Pilnībā pievienojos maksim, kurti ir smuki saliekami un viņi mēdz gulēt kaudzēs, tā kā vienā dīvānā 2 mierīgi satilpst :kanepe:
Turklāt, kurti ir bara dzīvnieki, viņiem patīk būt vairākiem kopā, arī skriet tā ir jautrāk, jo nekurti viņiem līdzi netiek.
Es pati vēl pašlaik grēkoju tikai ar vienu kurtu mājās.
Bet, protams, jāsāk ar vienu, to jāizaudzina par cilvēku, tad var domāt par nākamo :jaa:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby pixy » 07 Oct 2014, 08:01

Es galīgi neesmu no kurtu palātas, man vajag tos ar "galvām kā poda vāki" (starp citu, kurtista terminoloģija) :kanepe: , bet man patīk, ka cilvēks atrod savu suni. Bildēs ar salukiem Tev ir TĀ seja, ko es saucu par Paradīzes apmeklētāja izteiksmi :D . Īstā suņa atradēja seja... Lai veicas, sekosim līdzi, kurtu mīļotāji ir forša tauta, tā, ka Tev būs lieliski domubiedri ;) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 07 Oct 2014, 08:41

Ak, šis jau izklausās pēc pierunāšanas :kanepe: Skatoties, cik kompakti man trīs zināmās dāmas satilpst dīvānā/auto/jebkur, skaidrs, ka problēmu nav, bet ja nespēšu atrast sev kādu attaisnojumu (bremzi) - apaugšu ar suņiem ātrāk nekā tas būtu vajadzīgs un kā to pieļauj mans maks :meitenedejo: Bet skaidrs, ka ceru kādreiz būt suņu tante (atvasinājums no kaķu tante). :D

Image
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby maksis » 07 Oct 2014, 09:28

pixy wrote:kurtu mīļotāji ir forša tauta

:labipadarits: :kanepe:
P.S. Jāsāk skaitīt, cik bieži pēdējās dienās es lietoju šos abus smailiņus.
pixy wrote:Bildēs ar salukiem Tev ir TĀ seja, ko es saucu par Paradīzes apmeklētāja izteiksmi

:jaa: Tas, starp citu, mani vēl joprojām fascinē - suņi kā tādi jau patīk mums visiem, bet TĀ sajūta... tā rodas tikai, atrodoties starp konkrētas šķirnes/-ņu suņiem. Nu vismaz man tā ir. Un man liekas, ka arī dažiem maniem draugiem, kas te apgrozās. :) Un man liekas, ka tieši šī sajūta arī ir tas, pēc kā mēs varam definēt savu šķirni. No sērijas "kas vienreiz izjutis, tas nesajauks" :)
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby pixy » 07 Oct 2014, 18:28

maksi, mēs te tūlīt kārtīgi saspamosim (šokolādes nav jādod, drīkst :D ), man jau brīdī, kad pieteicies un lepni paziņoji, ka te neko neraksti, gribējās iemest repliku, ka raksti maz, toties bieži liec skaistas zaļas sejas pie citātiem :kanepe: .
maksis wrote:bet TĀ sajūta... tā rodas tikai, atrodoties starp konkrētas šķirnes/-ņu suņiem.
Tev bija tas gods redzēt klātienē manu paradīzes apmeklējuma izteiksmi. Jā, nav teikts, ka man tāda vēl kādreiz būs, jo otrā reize tomēr ir otrā reize un cita šķirne, šķiet, to vairs neuzburs... Žēl, ka neesmu redzējusi TavējoImageUn kurtisti ir forša tauta - tiem, kam pareizē humora izjūta :velnins: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby agnete » 08 Oct 2014, 19:36

Hey, Māra! Prieks Tevi te satikt! Kā arī liels prieks lasīt par plāniem, kas saistīti ar suņa ienākšanu Tavā mājā :)
Arī mani ir skāris šis "neprāts" mūsu bandā jau ir veseli trīs četrkājainie :rej:
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 08 Oct 2014, 21:18

agnete wrote:Hey, Māra! Prieks Tevi te satikt! Kā arī liels prieks lasīt par plāniem, kas saistīti ar suņa ienākšanu Tavā mājā :)
Arī mani ir skāris šis "neprāts" mūsu bandā jau ir veseli trīs četrkājainie :rej:


Prieks šeit tikties ir abpusējs un veseli trīs labradori - visu cieņu! :)
Tavi suņi ir nu ļoti skaisti un pie reizes jāapsveic ar Kino panākumiem. :latvija:
Brīnišķīgs tāds suņu "neprāts"!
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 10 Oct 2014, 11:27

Saņēmu epastu no Dabkas audzētavas, ka Izzie ... joprojām nemeklējas. Tas ir trakums, kā es gaidu katru jaunumu. Mokoši un reizē aizraujoši. :sajucis:
Vai ir diagnoze "suņu trūkums organismā"? :pastaiga:

Toties vakar saņēmu epastu no citas audzētavas, pie kuriem biju interesējusies par saluki kucēniem - http://zandirah.se/plans.html
Image

Šim pārītim kucēni būšot jau pēc 4 nedēļām. Bija grūti uzrakstīt atbildi, ka viņu kucēni nebūs manējie. Uh.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 13 Oct 2014, 22:43

Šovakar manā epasta kastītē iekritis apjukums un mulsums. Vīrs to nosauca par kacināšanu. :lasu:
Negaidīts meils no Dabkas audzētavas. Man galvā bija tikai 2 versijas par to, kas tur varētu būt rakstīts:
Viena - protams, ka Izzie beidzot meklējas.
Otra - ka viņi izdomājuši (kaut kāda mistiska iemesla dēļ) atteikt kucēnu.
Jā fantāzija man strāda labi, bet ne pietiekami, jo trešā versija man nebūtu ienākusi prātā.

No iepriekšējā metiena "P" ir palicis kucēns, 12 nedēļas jaunā Pandora.
No viņas atteikušies aizrunātie saimnieki un tad nu nākamā metiena gribētājiem ir priekšroka.
Lūk daiļava:

Image

Kur šeit mana dilemma? Gribēju gaišāku, jau noskaņojos, ka kucēns būs februārī/martā, bet te - uz sitienu var dabūt - cik gan fantastiski, aicinoši. Apskatījos - arī vecāki izskatās lieliski. Un tās tumšākās ausis, ak :samilejies:
Bet nu nav balts, pat cream ne. Šis būs fawn krāsas saluki.

Milzīga nesaprašana - ko un vai. Turēties pie plāna, gaidīt savu gaišo suņuku vai tomēr... Pandora?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby magnola » 14 Oct 2014, 07:12

Tas jau skan līdzīgi kā mums izgāja, bijām nolēmuši, ka suni ņemsim uz vasaru (bija novembris), bet sākām jau laicīgi meklēt un kā nu gadījās, kā ne, sirdī iekrita mūsu Zipa :sirsninas: Beigās mēs tikām pie suņa tajā pat novembrī :medas: Ne velti saka, cilvēks plāno, Dievs dara. Jāieklausās sirsniņā, ja nu tas ir liktenis, kas piespēlē jums īsto jūsu suni?! :jaa:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby LindaS » 14 Oct 2014, 07:40

Klusiņām sekoju līdz šim forumam, Māra- tu esi malacis, ka ej uz savu sapni, prieks lasīt.
Vārds šai sunei uzreiz iekrita ausīs- liekas nu Māra un Pandora... ļoti saskan, bet par to, vai izvēle kritīs uz viņu, protams tev jālemj un jāpaskatās... ja iekrīt sirdī un prātā, tad jau būs īstā :pastaiga:
Runājot par kurtiem, man īpaši ir krievu kurti- sens bērnības/jaunības sapnis, kuru vēl neesmu realizējusi. Kad pirmo reizi satikos ar šo šķirni- zeltainu, milzu krievu kurtu.. diemžēl patversmē... raudāju nedēļām, ka nevaru viņu dabūt,tāda inteliģence, miers, un aristokrātija,kas staro no šiem suņiem... tas tiešām ir mans sapnis. Vīrs ir kategorisks(pagaidām), jo " kaimiņi teiks,ka mēs suni nebarojam".
Nesen redzēju sižetu par siem suņiem un vēl vairāk iekrita prātā- mums ir vidusāzietis, augumā ražens,mīļš kā lācis. Sižets bija no taigas, kur vidusāzieši dzīvo kopā ar saluki/kurtu tipa suņiem, jo tikai šads salikums esot iespējams...kāpēc? Jo vidusāzieti spēkā nevar pieveikt neviens, ja suņi sakonfliktē(tur bija runa,ja barā ir kuce,kas meklējas), bet kurts ir vienīgais,kas skrien tik ātri,ka vienmēr spēj aizbēgt :)
:sirsninas2:
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 14 Oct 2014, 12:23

magnola, un kā bija, ka suns ienāca agrāk, nekā planojāt? Nebija pārak liels apjukums, viss jau bija sagatavots? Jo mēs kā noskaņojušies tikai uz nākamo gadu, neko vēl neesam sagādajuši, vīrs arī pareizi teica - morāli neesam nobrieduši, tas ir, gatavojāmies gaidīt, tādēļ prāts un sirds vēl ir gaidīšanas režīmā, bet ja nu tiešām - īstais? Tik daudz domu pa galvu, sirds jau gan, neliegšos, klusi čukst "jā! vajag! ņem! ir!".
Arī par tādu būtisku lietu kā atvaļinājums - diez vai būs iespēja tagad tādu dabūt lai sunim veltītos?... Tad uzreiz arī uz darbu runas vest jāiet, uh.
Bet kad padomā ar vēsāku prātu - kad tiekam nostādīti negaidītā situācijā - nu tak vienmēr atrodas tas īstais risinājums un ceļš tam cauri...
Kā Jums ar kucēnu cauri ziemai gāja? Mazs vēl un te pēkšņi - kaudze ar mīnusiem un sniegu... Nesanāca vislaik pa iekšu dzīvoties? To ļoti negribētos. :logs:


LindaS, jā, kurti ir ļoti īpaši suņi. Kad vēl dzīvoju Teikā, pastaigās ar laiku iepazināmies ar gados vecāku kungu un kundzi, kuri bieži staidzināja savu krievu vēja suni. Bija atraduši kucēnu miskastē!! :soks: Šausmas, bet... tā viņi tika pie mīļākā suņa pasaulē, kurš, pateicīgs bez gala, saimniekus nekad neizlaida no acīm un bija brīnišķīgs rotaļu biedrs manam sunim (un vispār ļoti draudzīgs suns ar visiem). Laika gan netika līdzi, bet nu bija samīlējies milzu skaistulē līdz ausīm :sirsninas: (un beeeeidzot kāds bija ar viņu gatavs izskriet vai visu mežu kopā). Varbūt mans suns jau tad mēģināja pateikt, kurā virzienā jāskatās tālāk, he :)
Un sapņi jāpiepilda. Pat nespēju iedomāties, cik tas iespaidīgi - kaukāzietis un kurts kopā. :ludzu: Ja sirds tā saka, vīri galvā nav jāņem :medos:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests