Sāc ar sevi. Māras blogs.

Blogs and Chats

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 29 Apr 2017, 22:07

Imagine wrote:
Bet izredzes IR lielākas, ja mazāka konkurence vai šķirnē suns ir vienīgais.


Droši vien var vairāk laika veltīt katra detalizētākai izpētei.


Jā, man šķita, ka specializētajā kurtu izstādē Kaju tā krietni vairāk nopētīja, lika atkārtot skriešanu un tā. Bet varbūt tā bieži gadās, es nezinu. :D
Bet kas tomēr ir mīnuss mazajai konkurencei - pasaulē Baltijas čempionu tituli kotējas ļoti zemu, jo visi šķirnē esošie cilveki zina, cik viegli šos titulus ir savākt.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 29 Apr 2017, 22:18

pasaulē Baltijas čempionu tituli kotējas ļoti zemu, jo visi šķirnē esošie cilveki zina, cik viegli šos titulus ir savākt


Vai tad nav no svara eksperts, kas ir vērtējis? Teorētiski, taču arī mazā konkurencē slikts suns labu vērtējumu saņemt nevar. Ja suni labi novērtējis cilvēks ar Vārdu, vai tad mazs suņu skaits būs kritērijs? Es kā ziņkārīgais malāstāvētājs jautāju.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 29 Apr 2017, 22:24

Imagine wrote:
pasaulē Baltijas čempionu tituli kotējas ļoti zemu, jo visi šķirnē esošie cilveki zina, cik viegli šos titulus ir savākt


Vai tad nav no svara eksperts, kas ir vērtējis? Teorētiski, taču arī mazā konkurencē slikts suns labu vērtējumu saņemt nevar. Ja suni labi novērtējis cilvēks ar Vārdu, vai tad mazs suņu skaits būs kritērijs? Es kā ziņkārīgais malāstāvētājs jautāju.


Čempiona titulam ir vienalga kāds eksperts novērtējis, tur ir savākti nepieciešamie punkti un viss, tituls ir. Nekur arī īpaši atsevišķi nenorāda, ka tas un tas smalkais, atzītais tiesnesis atzinīgi novērtēja suni.
Nu, gan jau kāds kaut kur soctīklos piemin, ka, lūk, šis atzītais tiesnesis labi novērtējis, bet kopumā - tas nekur daudz nefigurē. Diemžēl.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 29 Apr 2017, 23:05

Imagine wrote:Droši vien var vairāk laika veltīt katra detalizētākai izpētei.

Ui, šis galīgi no suņu skaita nav atkarīgs. Ir eksperti, kas var aizkavēt visu ringu pamatīgi katru suni pētot bezgalīgi ilgi, pamatīgi, pat ja 30 suņi, un ir, kas tam vienam uzmetīs aci, pat klāt līdz galam nepieejot. Ļoti no tiesneša atkarājas.


Imagine wrote:Kā tiek kursingā tituli dalīti? Sacenšas suņi tikai savas šķirnes ietvaros/pēc izmēru un svaru kategorijas vai arī ir atklātās grupas?

Sacenšas suņi šķirnes ietvaros un ja skaits atļauj - arī dalot pa dzimumiem. Saluki ar visiem Lietuvas ciemiņiem sadalīt pagaidām nesanāk.
Vipetiem un levretēm - pa izmēriem. Standarta un oversize. Tur par dzimumiem nezinu, bet gan jau tas pats - ja maz dalībnieku, laiž abus dzimumus kopā, ja pietiekami - dala.
Skrien divus skrējienus. Pāri lozē pirmajā skrējienā. Otrajā jau dala pa rezultātiem no pirmā skrējiena - mūsu gadījumā Rūsam 1. skrējienā bija labākais rezultāts, Kajam - otrs labākais, lai gan skrēja atsevišķi, otrajā skrējienā abi skrēja jau kopā. Ceru, ka sakarīgi izteicos.
Tad nu tiesneši uz lauka vērtē un piešķir punktus. Liek pēc tam kopā. Lai dabūtu CQL, kas ir sertifikāts, sunim jānopelna vismaz 2/3 no max iegūstamā punktu skaita skrējienā.
Ja pirmajā skrējienā nedabon šo punktu skaitu, pie otra skrējiena nemaz netiek.
Bet ja visu sapelna, tad jau cīnās par pirmajām vietām. Pirmajai vietai, līdzīgi kā izstādē - tituls - CACL (vai starptautiskās sacensībās CACIL, bet lai tādās sacensībās šādu titulu dabūtu, jāskrien vismaz 6 suņiem, tā ka saluki nespīd). Jādabon 2gb ar vismaz pusgadu starpā un ir LV Ch. Citās valstīs tas varētu būt sarežģītāk, jo pat licenzi pie mums var dabūt sunim krieeetni vieglāk nekā tajā pašā Zviedrijā, piemēram. Ta kā Rūsam tagad ir tituls (kas vēl gan ir arī jānoformē, lai būtu oficiāli), tad pat ja nākamajās sacensībās uzvarēs, tad titulu dabūs nākamais suns. Ja skrien jau 6< suņi, tad dod 2 CACLus un ja 10< tad 3 CACLus. Nu tā, ļoti īsumā.
Te var uzmest aci mūsu noteikumiem: http://kurti.lv/Kursings_nolikums.html
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 29 Apr 2017, 23:09

Imagine wrote:Vai tad nav no svara eksperts, kas ir vērtējis? Teorētiski, taču arī mazā konkurencē slikts suns labu vērtējumu saņemt nevar. Ja suni labi novērtējis cilvēks ar Vārdu, vai tad mazs suņu skaits būs kritērijs? Es kā ziņkārīgais malāstāvētājs jautāju.

No svara tas ir tikai tev (suņa īpašniekam), cik tev vērtīģs ir šī eksperta vērtējums.
Neizplūdīšu, bet īsumā - izstādes pa lielam ir politika. Jo lielāki vārdi, jo vairāk politikas.
Ir kas neies pie konkrētiem tiesnešiem, jo zin, ka pie tiem neko nedabūs. Un otrādi. Bet šis vispār ir temats vismaz 2 vīna pudeļu garumā :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Elbe » 30 Apr 2017, 11:59

Mazliet par tiesnešiem: ja tavs suns ir LABS, t.i. atbilst standartam, ir atbilstoši temperamentīgs un tiek pareizi vests, tad būtiski ir tikai tas, cik labi tiesnesis konkrēto šķirni pārzina. Un, ja viņš ir objektīvs( kā tam vajadzētu būt), tad uzvar tiešām labākais šķirnes pārstāvis. BET... Tālāk jau nāk politika, t. i. audzētavu stīviņi, draugi, radi vai, gluži pretēji, nepatīkami personāži. Un te nu tiesnesis, kas ja pats ir arī audzētājs , ir ļoti svārstīga lieta, jo visos tajos kašķos ir iekšā. Bet te arī var prognozēt. Piem. es, necils pāris suņu saimnieks, bez īpašām ambīcijām, vedu ringā savu visnotaļ foršo(objektīvi) suni un apskatot konkurentus, spriežu, ka varētu kādu CACi'ņu dabūt, BET... viens no necilākajiem konkurentu eksemplāriem ir stipri aizsēdējies, bet no zināmas audzētavas un ringā viņu ved pats audzētavas īpašnieks, kurš ar tiesnesi pirms tam ir sasveicinājies, sabučojies un mīļi pačalojis. Tad nu ir pilnīgi skaidrs, ka jebkādā konkurencē CACu dabūs tieši šis necilais eksemplārs, jo tur ir apakšā audzētavu stiķi. Tā mēdz notikt, bet man, paldies dievam, tikai dažas reizes ir gadījies piedzīvot tādas lietas. Taču es pilnīgi droši eju ringā pie daudziem šķirnes pazinējiem, kam pašiem ir audzētavas, un zinu, ka viņi tiešām būs objektīvi, ja mans suns būs labs un tiks izstādīts labi. Sory, ka ielīdu tēmā, bet te ar 2 pud. ir par maz :medos:
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 03 May 2017, 18:41

Elbe, forši ka ielīdi! Paldies par viedokli un pieredzi. TIkai, kas ir
2 pud.
? :sarkstosa:

Henriete wrote:Apsveikumi Rūsam ar čempionu un BOBu! :samilejies:
Abi skrienoši izskatās satriecoši, atverās čakras :viltigs:

Paldies, Henriete!
Jā, kursings ir viņu sūtība un dzīves pats labums, kad viņi var būt paši un ļauties aicinājumam, kas kliedz no iekšienes. ^^ Tapēc visiem kurtu saimniekiem, manuprāt, šo vajadzētu vismaz pamēģināt (ir jau suņi, kam tomēr neatveras šīs medību čakras, un tad vismaz labi zināt, ka tas nav aicinājums, bet ja nu ir... ^^ )
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 03 May 2017, 19:04

Šodienas prieks

Ir lietas, kas citiem suņu saimniekiem ir vairāk nekā pašsaprotamas. Piemēram, suņa reakcija uz "šurp". Saimnieks pasauc, suns nāk. Ne visiem ir tāda laime ikdienā sastopama...

Kad bijām pastaigā ar madju, kurai suņi normāli vedami pastaigā bez pavadas pat pilsētā, nesaprata un skatījās uz mani kā glupu, kad spiedzu "redzi, redzi, vai tu redzēji????". Satikām pļavā brīvi skrienošu un slikti atsaucamu bīgla kucīti, kas ap mums tirinājās, neklausot saimnieka saucieniem doties pie viņa. Un man izdevās at-šurpot Rūsu no viņas pie manis. Ak, kāds lepnums. Visas manas krūšu spalvas piepūtās lepnumā!! :kanepe:
Kopš Rūsam tas 2gadnieka lūzums, joprojām pētu viņa jaunos paradumus un neierasto dzirdīgumu. Vismaz mazliet vairāk dzirdīguma. Un tieku pārsteigta. Vēl jau ceru, ka varu arī sev mazliet paglaudīt pleciņu par to, ka esmu tomēr ar viņu daudz strādājusi. Daudz kurtam, protams :kanepe:
Šodien atturēju no mešanās pakaļ kaķim un putniem.
Pēcāk atsaucu no skriešanas pie sveša suņa. Pusceļā. Kad viņš jau bija uzņēmis tempu. Ja v šoke. Laimīgs laimīgs šoks man. Proooootams, tas tagad nenozīmē, ka viņš vienmēr klausīs, bet nu cerība šo vest progresa virzienā ir. Ak ak ak!!!
(Diemžēl līdz ar to Kajs netika īsti paskriet, jo kā pamanīja, ka ir cits suns teritorijā, bija skaidrs, ka nesīsies pie viņa, lai ko es fōnā kliegtu. Tā nu tikai gara pastaiga čalim ar mazu paskriešanu. Grūti būt grūtam.)


Otrs dienas prieks. Bērni.
Saluki aprakstos minēts, ka viņi ir derīgi ģimenēm ar bērniem, jo viņi vnk liek mieru bērniem. Neinteresē viņiem mazcilvēki. Nebāžas virsū ar spēlēm, mīlestību. Negāž no kājām un neizlaiza mandeles caur degunu laukā. Glīta mierīga līdzās pastāvēšana.
Un Rūsam bērni pat nepatīk. Kajs vnk piecieš, tāpat kā pieaugušos, ko nepazīst.
Šodien man skrien klāt meitenīte un prasa, vai drīkst paglaudīt sunīšus. Ja maniem negribēsies, viņi vnk neļaus atkāpjoties un zināšu, ka varam iet tālāk. Izbīdu Kaju priekšā, saku, ka šo var glaudīt. Un viņš skaisti stāv, ļaujas glaudīties un neko neiebilst. Vēl lielākas manas acis izplešas, kad meitenīte pienāk pie Rūsas un glauda viņu. Un Rūsa stāv. :apstulbis: Kā jau minēju - viņš turpina mani pārsteigt. Un tad meitenītes draugs pamanījis, ka viņai tikuši divi lieli suņi, ko glaudīt, spiegdams kliegdams ar kkādu milzīgu plastmasas pudeli rokās SKRIEN virsū sunīšiem. Gaidu, ka manējie šokā leks malā no šādiem drausmiem izgājieniem, kas būtu normāla un ierasta viņu reakcija (Rūsam nepatīk tukšas plastmasas pudeles pietam). Puika pieskrien un suņi stāv kā stāvējuši plus ļaujas arī puikam sevi paglaudīt.
:apstulbis: :apstulbis: :apstulbis:

Burvīgi un šokējoši lieliski man suņi.
Last edited by Māra on 03 May 2017, 19:56, edited 1 time in total.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby pixy » 03 May 2017, 19:37

Māra wrote: Bet šis vispār ir temats vismaz 2 vīna pudeļu garumā :D

Elbe wrote:Sory, ka ielīdu tēmā, bet te ar 2 pud. ir par maz :medos:
;)
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 03 May 2017, 19:38

Ak es, blondīne. Paldies, pixy! :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 03 May 2017, 21:11

Māra, man liekas, ka tu pavisam droši vari sev uzsist uz pleca un teikt - labi padarīts darbs - jo neba jau bez darba tavam puisim būtu radušās jaunas idejas, kuras pēc apsvēršanas un nobriešanas, tika atzītas par labu esam. Turpini būt celmlauzis un iedvesmo savējiem nonākt pie vēl pareiziem secinājumiem. :svecipusam:
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 07 May 2017, 23:24

Paldies, Imagine! Šodien nudien varu uzsist uz pleca par paveikto, jo nu jau diezgan acīmredzams efekts Rūsas prātiņam.

Bijām ciemos, kur īpašumā brīvi pārvietojas trusis, zosis, vistas un pīles. Blakus aplokā ganās kazas.
I nemaz nebiju plānojusi tādā vidē kādu no suņiem laist vaļā. Jo nu tur ir diezgan skaidrs scenārijs. Drošībai vēl abiem uzbāzu kursinga uzpurņus, ne tikai pie pavadām, jo ja nu izsprūk, lai vismaz nogalēt nedabon skraidošās maltītes.
Protams, ka ir ļooooti grūti ar diviem suņiem pavadā atpūsties svaigā gaisā. Un skatos, ka Rūsa nepievērš uzmanību putniem (pretēji Kajam), nolemju, ka riskēšu. Risks liels, jo agrā pusaudža vecumā pie citiem draugiem vistu patrieca zem šķūņa.
Paejos sākumā ar viņu pavadā pie putniem, gaidot mirkli, ka tad, kad viņš uz kādu skatīsies, norādīšu aizliegumu, lai saprot. Neko tādu no suņa dabūt nevaru, jo viņš uz klukstēm un gāginātājiem pat virsū neskatās. Nu oookeeej. Palaižu un saspringusi gaidu, ka vajadzēs uz šamo aurot, lai liek mieru putniem. Arī pie tā netieku. Pāris reizes, kad it kā sāk virzīties putnu virzienā, pasaku, ka nedrīkst, un pēcāk jau novērojams, ka šis i netaisās medīt. Svarīgāk tomēr ir iekāpt netīrā grāvī, pakacināties gar aploka malu ar kazām un apčurāt ogu krūmus :kanepe:

(Saluki dzīvot ar mājlopiem un putniem nav nekas jauns, jo arī beduīniem bija lopiņi, ko saluki pieņēma un nemedīja, bet tie tad arī bija uzauguši kopā, ne kā Rūsa.)

Dienas otrajā pusē, kad jau arī uzpurnis viņam bija noņemts, viņš spēlējās ar puiku (vēl viens dienas prieks par savu bērnus nemīlošo suni), ķēra bumbu. Skatos, pēkšņi bumba lido pāri vistai, to iztramdot un tā sāk skriet sāņus. Bet nē, Rūsa paskrien garām kustīgai vistai un ķer bumbu.

[atkārtā žokļa sejiņa]

Tā lai nešķistu, ka viss ir pārāk saulaini - divreiz mēģināja noķert mājas kaķi, bet varēja redzēt, ka spēlējās, nevis medīja, jo nu dikti lēnīgi viņš skrēja. Laikam jau arī kaķim prieciņš kkāds, jo skrēja garām daudzām vietām un kokiem, kur varētu patverties no suņa, bet nē. Un arī pēc atkārtota aizlieguma pārstāja trenkāšanu. Diezgan nikni noaurota, jāsaka gan, jo bija dikti sapriecājies (dooh).

Tāda man Rūsas priecīgā diena ar putnu netrenkāšanu. Nemaz nemaz. :sirsninas:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 16 May 2017, 10:41

BŪRIS


Mīļie klusie un skaļie lasītāji. Spriežot pēc bloga skatījumu skaita, vai nu pāris cilvēki pa 30 reizēm pārlasa, vai te tomēr iegriežas vairāk cilvēku, nekā atskaitās ienākam un tad nu gribēju lūgt, cerot, ka te gadīsies kāds, kurš var izlīdzēt - maniem zvēriem jūnija beigās jādodas uz Šveici automašīnā (busā). Pēc EU normatīviem, cik sapratu, visiem suņiem jābūt būros. Un man ir tikai viens, ko jau tā ikdienā īsti neizmantoju, tādēļ pirkt otru nešķiet loģisks lēmums, lai reizi gadā iespējams kkur brauktu un būtu jāizmanto.

Tad nu gribēju lūgt - varbūt kādam ir lielais (ērts sunim skaustā 72cm) būris (ne auduma gan), ko varētu aizņemties pret attiecīgi gardu atalgojumu pēc īpašnieka vēlmēm? :sarkstosa:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Felix_PS » 16 May 2017, 10:56

Tiešām jābūt būros? Man kaut kā vienmēr šķita, ka arī piesprādzēti drīkst braukt (vai jau auto ir atdalošais režğis). Auto bez piemērota bagāžnieka, tāda izmēra sunim, būri nemaz nevarētu ietilpināt. Katrā ziņā Fēlikss man brauca iemauktus ar speciālu savienojumu, kas iespraužas drošības jostas caurumā. Svarīgākais jau, lai sunim nebūtu brīvu iespēju pārvietoties pa auto un traucēt vadītājam.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 16 May 2017, 11:03

Felix_PS wrote:Tiešām jābūt būros? Man kaut kā vienmēr šķita, ka arī piesprādzēti drīkst braukt (vai jau auto ir atdalošais režğis). Auto bez piemērota bagāžnieka, tāda izmēra sunim, būri nemaz nevarētu ietilpināt. Katrā ziņā Fēlikss man brauca iemauktus ar speciālu savienojumu, kas iespraužas drošības jostas caurumā. Svarīgākais jau, lai sunim nebūtu brīvu iespēju pārvietoties pa auto un traucēt vadītājam.

Ja brauktu privāti, tad jau jā, bet brauksim daudzi un busā, un suņu drošībai un antikašķiem (vai anti-mīlestībai) vien būtu labi, ja tie atrastos katrs savā vietā un liktu citiem mieru. Un ja vēl levreti es varu iedomāties blakus kādā beņķī, diez vai pārējie pasažieri priecāsies par saluki uz blakus beņķa 24h no vietas :D
Pietam, Šveice jau nav Eiropas Savienībā un tur varētu gadīties, ka pakontrolē tomēr. Vai kur citur. Buss tomēr uzkrītošāks par vieglo auto. Un tik daudz suņi nesakārtoti nevienam nepatiks, man domāt.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Felix_PS » 16 May 2017, 11:09

Šveicē nav noteikumi, kas liek sunim atrasties būrī, tikai nedrīkst traucēt vadītāju, attiecīgi kaut kādā veidā jābūt atdalītam. Bet nu jā, ar baru saprotu, ka tas īsti nav iespējams. Paskatījos savam lidbūrim izmēru - tikai 70 cm, tā kā diemžēl nesanāks izlīdzēt. Lielais metāla būris man dzīvojas Šveicē.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 16 May 2017, 11:13

Felix_PS wrote:Šveicē nav noteikumi, kas liek sunim atrasties būrī, tikai nedrīkst traucēt vadītāju, attiecīgi kaut kādā veidā jābūt atdalītam.

Ahā, varbūt tad tieši Savienībā ir šis noteikums. Nez. Meklēju internetā, bet neko sakarīgu nevarēju atrast par tiem būriem un auto un ceļošanu. Bet divi saluki garā ceļā, svešā auto ar svešiem cilvēkiem un suņiem - kaut vai maniem nerviem mierīgak, ja smuki sapakoti kārbiņās :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby aaairam » 16 May 2017, 11:42

Māra wrote:BŪRIS

Tad nu gribēju lūgt - varbūt kādam ir lielais (ērts sunim skaustā 72cm) būris (ne auduma gan), ko varētu aizņemties pret attiecīgi gardu atalgojumu pēc īpašnieka vēlmēm? :sarkstosa:


Kādi būtu aptuveni nepieciešamā būra izmēri? Ja der plastmasas bokss, tad man ir viens paliels, kurā parasti ceļo divi raseli.
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 16 May 2017, 11:49

aaairam wrote:
Māra wrote:BŪRIS
Tad nu gribēju lūgt - varbūt kādam ir lielais (ērts sunim skaustā 72cm) būris (ne auduma gan), ko varētu aizņemties pret attiecīgi gardu atalgojumu pēc īpašnieka vēlmēm? :sarkstosa:

Kādi būtu aptuveni nepieciešamā būra izmēri? Ja der plastmasas bokss, tad man ir viens paliels, kurā parasti ceļo divi raseli.

Cerēju tikt pie izmēros pie kaut kā šāda:
107cm L x 76cm H x 70cm W ----- 120cm L x 80cm H x 74cm W
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Alpina » 16 May 2017, 12:05

Māra wrote:Cerēju tikt pie izmēros pie kaut kā šāda:
107cm L x 76cm H x 70cm W ----- 120cm L x 80cm H x 74cm W



Vai esi droša, ka viņam busā pietiks vietas? :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests