Sāc ar sevi. Māras blogs.

Blogs and Chats

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 09 Nov 2017, 20:59

No sportistiem, suņcilvēkiem un citiem, kas seko līdzi. Man vislaik likās, ka esam kkādi nesaprastie, atstumtie "lai jau tā ar saluki tur ņemās", bet tas, cik daudzi nāca klāt, apsveica, uzmundrināja, deva padomus, iedrošināja - lika ieraudzīt, ka esmu kārtējo reizi kaut ko neesošu izdomājusi.

Man liekas, ka tur jau ir tas šarms un skaistums, ka jūs abi mācāties sadarboties, ka nemaz nav viegli, ka tas prasa daudz laika un pacietības, un ka beigās IR! :)
Arī es pievienojos sveicēju pulkam un lai medaļu krājums turpina augt!
Vispār ir prieks, ka suņu "tautas sportam" aug popularitāte un iespēju ir daudz vairāk nekā iepriekš.
Imagine
Champion
Champion

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Varbūt » 09 Nov 2017, 21:17

Nu es klusiņām, bet neatlaidīgi sekoju šim blogam. Lūdzu uztvert to kā atbalstu.
Tas ir tik labi, ka cilvēki atļaujas darīt to, kas viņiem patīk un sagādā prieku.
Varbūt
Baby
Baby

Postby lauva » 09 Nov 2017, 21:42

Jūs abi esat malači! Prieks par jums abiem! Un Rūsa tajā bildē izskatās nu TIK lepns, ka pilnīgi gribas teikt,ka pārsprāgs no lepnuma! Un ir jau par ko ar! Mentāli ar jums paceļam glāzīti un saskandinam, par jaunām uzvarām un kopā būšanu!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
lauva
Veteran
Veteran

Images: 5

Postby madja » 16 Nov 2017, 22:51

1) Berta vairāk nedraudzēsies ar saluki, tas ir kaitīgi, iemācās lamāties un skatīties multenes nē, bet ---->

svētdien pa dienu, izgājām staigāt (pēc tam,kad nolikām mājās Frīdu pēc mazā loka) uz savu "laukumu"- topošajām Mežaparka rezidencēm. Satikām VAS jaunekli, ar kuru skrienoties Berta manam sirdsmieram nodemonstrēja, to,ko es jau tiku teikusi, ko viņa dara,kad viņai tiešām nepatīk,kā ar viņu spēlējas - leca man virsū, lai ņemu rokās. pametām jaunekli un gājām mētāt savā nodabā kociņu. visu laiku līņāja pretīgs lietelis un es teicu B,ka jāiet mājās,viņa sāka bremzēt. tad pēkšņi aizostījās,domāju,ka meklē kociņu. ostīšanās ieilga un suns sāka attālināties,mani vispār neievērojot.

man palika interesanti, jo tāda uzvedība ir bijusi tikai meklēšanas un glābšanas treniņos,kad B uzodusi cilvēku. laukumā cilvēku nebija, nekā nebija.tā nu es sekoju un brīnījos,kas manam sunim lēcies,ka iet tāds ar degunu pa zemi un lēkšo prom. un TAD bija babammmm pa manām smadzenēm,jo es ieraudzīju kā no zāles izceļas divas pelēlbrūnas ausis un aizļepato prom, un mans paklausīgais suns pakaļ. Pirmo reizi ar Bertu izjutu tādas šausmas, jo viņa nekad nav pazudusi no redzesloka, kur nu vēl - aizskrējusi pakaļ zvēram. Pixy saka,ka tas bija ļoti ātri,ko viņa atskrēja atpakaļ. Bet es to zvērēnu nevarēju atdabūt mentāli, viņa aiznesās vēlreiz prom, atsaucu, pieliku pie pavadas, bet visu laiku mani vilka atpakaļ, ostījās, beigu galā es viņu mājās nesu ( hail manai mugurai)

Ierakstīju kardiganu forumā, nepaliku priecīga- izrādās, daudziem suņiem ir tāds medību instinkts, ka viņus vispār neatlaiž no pavadas ārpus pagalma! ok,tā jau atkal ir Amerika, tur,iespējams, ir kas savādāk ar audzināšanu, bet tāpat es biju šokā,jo galīgi nebiju ierēķinājus mednieka instinktus savam sunim....

2) šovakar pēc OBD nodarbības Dino Zoo arēnā satiku divus 7mēn afgāņus. totāls monamūrs tužūrs, tādus es būtu gatava nest mājās tūliņ un daudz.
Image
Image
madja
Veteran
Veteran

Postby Māra » 17 Nov 2017, 14:14

madja wrote:1) Berta vairāk nedraudzēsies ar saluki, tas ir kaitīgi, iemācās lamāties un skatīties multenes nē, bet ---->
Ierakstīju kardiganu forumā, nepaliku priecīga- izrādās, daudziem suņiem ir tāds medību instinkts, ka viņus vispār neatlaiž no pavadas ārpus pagalma! ok,tā jau atkal ir Amerika, tur,iespējams, ir kas savādāk ar audzināšanu, bet tāpat es biju šokā,jo galīgi nebiju ierēķinājus mednieka instinktus savam sunim....

Iegūglēju kardiganus. Nekur (pirmajos divos linkos :D ) nebija minēts par medību instinktu, tikai sarga un herding funkciju.
Atticīgi skaidrs uzreiz ir tikai viens - ļaunie saluki.
Varbūt varu piedāvāt (maksas) pakalpjumu - cilvēkiem, kuri grib savos suņos medību instinktus, pat ja nav paredzēti. Savest ar saluki un Voilā! :kanepe: :velnins:

madja wrote:2) šovakar pēc OBD nodarbības Dino Zoo arēnā satiku divus 7mēn afgāņus. totāls monamūrs tužūrs, tādus es būtu gatava nest mājās tūliņ un daudz.

Ā, tie fifīgi Ventspils kuciki. :samilejies: Viņi tur nāk mācīties būt klausīgi?
Bet es vispār šobrīd esmu staigājoša afgāņu reklāma, jo manuprāt nelietīgi piemirsti. Cilvēkiem, kuri ķip grib kurtu, bet nezin, ka nemaz negrib, jāņem afgāņi, jo tur ir krietni spēcīgāks un drošāks raksturs, lielāks sadarbības potenciāls, draudzīgs, aktīvs...karoč normāls suns, ar nelielu spītības devu, kurta ādā un kad skrien, žoklis jāpietur pie tās dailes.

Image
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
Māra
Veteran
Veteran

Postby madja » 17 Nov 2017, 14:24

Māra wrote: lielāks sadarbības potenciāls, draudzīgs, aktīvs...karoč normāls suns, ar nelielu spītības devu, kurta ādā un kad skrien, žoklis jāpietur pie tās dailes.

es gribētu,lai viņi paliek ar tādu 7 mēnešu garuma spalvu, tad,kad noauguši,tad vairs man tādu mājās negribsas

bet,ja nopietni, baidos,ka pēc 1.grupas tomēr man nepietiktu pacietības cīnīties. tas,ko Tu dari ar Rūsu...es nemūžam nesaņemtos.
Image
Image
madja
Veteran
Veteran

Postby Māra » 17 Nov 2017, 14:26

madja wrote:es gribētu,lai viņi paliek ar tādu 7 mēnešu garuma spalvu, tad,kad noauguši,tad vairs man tādu mājās negribsas

Oi jā, man arī tā kucēnpūka vislabāk patīk. Un tie pūkainie bārdainie vaigi :D

madja wrote:bet,ja nopietni, baidos,ka pēc 1.grupas tomēr man nepietiktu pacietības cīnīties. tas,ko Tu dari ar Rūsu...es nemūžam nesaņemtos.

Ai, tas jau sīkums... tikai 3 gadi darba un suns var reizēm startēt A0 :kanepe:
Māra
Veteran
Veteran

Postby Māra » 19 Nov 2017, 00:42

Ja jau Spīgana ieliek kompleksu ar Mio, ar ko es sliktāka? Ņemu Kaju un sēdinu sev priekšā... :kanepe:

Tādi pīrādziņi.
:pedinja:
Māra
Veteran
Veteran

Postby Spigana » 19 Nov 2017, 00:50

Prieks redzēt arī otru jaunēkli darbībā! Ceru, ka būs vēl video. :dejosuns:
Un goda vārds, ar katru Tavu video arvien vairāk priecājos par savu saluki izvēli un kļūst arvien grūtāk gaidīt. :D
Spigana
Veteran
Veteran

Images: 279

Previous

Return to Blogi un tērzētavas