Vube&Co

Blogs and Chats

Re: Vube&Co

Postby Janinja » 18 Nov 2010, 21:10

Sveiciens māsiņai Velziņai 3 gadu jubīlī! :samilejies:
Bučas no bračkas!

Image
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vube&Co

Postby Vube » 19 Nov 2010, 12:41

Janinja wrote:Sveiciens māsiņai Velziņai 3 gadu jubīlī! :samilejies:
Bučas no bračkas!

Liels paldies par sveicieniem! :smarzas: Un, lai gan nu jau ar kavēšanos, bet slapja buča arī Villijam no māšuka jubilejā! :davinuziedus:

Nekāda lielā svinēšana jau nesanāca, jo pa dienu bija jāgatavojas koncertam un laiciņš arī nebija no tiem labākajiem, tā kā kārtīgi izskraidīties arī nevarēja... No vienas puses jau forši, ka jubileja tādā svarīgā dienā gadījusies, bet Velziņai jau tās ir vairāk mocības nekā prieks. Viņai trokšņi ne visai pie sirds iet. Jau tā visu nakti radio bija ieslēgts, bet viņa jau tik un tā jūt, ka nav kaut kas kārtībā...

Pat īsti neticās, ka viņai jau 3 gadi! Laiks tik ātri skrien, bet man vēljoprojām liekas, ka viņa tāda maza un piemīlīga ir un paliks! :esmilu: Kā vakardienu atceros, kad viņai pakaļ braucām, tāds mazs kunkulītis man klēpī gulēja, nu jau sen kā uz rokām panēsāt nevaru, bet tik un tā viņa man maza un pūkaina! :medos:

Un kā tad bračka savu jubīli atzīmēja?
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Re: Vube&Co

Postby Janinja » 19 Nov 2010, 22:20

Bračkiņš Villijs dabūja garšīgu suņu torti, jaunu guļvietu un mantu. :rej: manta jau sadalīta gabaliņos :paukojas:

Jā, vēl pavisam nesen tādi maziņi, maziņi viņi bija :) :esmilu:
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Vube&Co

Postby Vube » 20 Nov 2010, 12:06

Janinja
Tad jau kārtīgi nosvinēts! :dzimene:

Paskatījos Villija bildi tuvplānā. Tāds liels un smuks puika izaudzis! Manā skatījumā viens no skaistākajiem metiena kucēniem, cik nu vēl pārējos atceros! :samilejies: Īstenībā pārējos nekur neesmu manījusi... Jūs jau vairāk pa izstādēm staigājat, nav neviens nekur rādījies? Gribētos Vikingu redzēt! :)

Un zinājāt, ka audzētājai mājaslapa ir?
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Re: Vube&Co

Postby Vube » 20 Nov 2010, 14:10

Sen jau bija doma uzrakstīt par Velzas draugiem, taču parasti kaut kā nesanāca laiks vai gribēšana, tad nu tagad esmu saņēmusies! :)

Diggers

Image

Diggers ir foršs Zeltainā retrīvera puika! Velzas pirmā un arī laikam vienīgā mīlestība! :sirsninas: Viņi iepazinās, kad Velza vēl bija pavisam maziņa. Diggera saimniece Santa tajā laikā bija mans lielākais atbalsts, jo no izstādēm un suņa audzināšanas neko nesapratu. Viņa mani ieveda suņinieku pasaulē. Atceros, ar kādu skaudību noskatījos, kad Velza vēl 6 mēnešu vecumā, ieraugot viņus, no laimes mēdza apčurāties! :tikainesaki: Arī tagad, pieminot Diggera vārdu vien, Velza aiz laimes nezina, kur likties! :pukudupsis:

03.04.2009.
Image

Image
Vienā solī!
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Re: Vube&Co

Postby Vube » 20 Nov 2010, 15:07

Jau paspēju uzrakstīt arī par pārējiem, taču viss izdzēsās! Tā kā pacietība rakstīt visu to pašu man ir beigusies, tad pastāstīšu citreiz!
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Re: Vube&Co

Postby Janinja » 21 Nov 2010, 20:11

Diggers foršulis :esmilu: Kā viņam iet?

Sen neesam izstādēs bijuši. No mūsu metiena nevienu tā īsti neesam satikuši. Interesanti, kādi pārējie izauguši :samilejies:
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Vube&Co

Postby Vube » 22 Nov 2010, 17:16

Janinja wrote:Diggers foršulis :esmilu: Kā viņam iet?

Nemāku īsti teikt, jo pēdējā laikā tik bieži pastaigās kopā neejam, bet, kad satiekam, traks pēc Velzas! :hih: Viņu mājās jau ''Velza'' ir aizliegtais vārds :tikainesaki: , citādāk Diggers krīt histērijā! :kanepe:

Kopš klubs pārgāja uz LKF, Diggers ar Santu ir aktīvi iesaistījušies, no jauna ir sākuši staigāt pa izstādēm un apgūst visādas citādas gudrības! Ja nemaldos viņi jau BH ir nokārtojuši!

Eh, ja Velžukam vairāk pārliecības būtu, ne to vien darītu... :aizsapnojusies:

Un kā jums ar apmācību? Atceros, ka visu laiku gribējāt, bet laika nesanāca... Tā jau bija, ne?
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Re: Vube&Co

Postby Vube » 26 Jan 2011, 21:00

Lai gan novēloti, bet sveiciens visiem Jaunajā gadā! :pukudupsis:

Pēdējā laikā esmu pārmetusies pie klusajiem lasītājiem [un pēdējās dienās diskusijas tiešām ir bijušas interesantas :hih: ], tāpēc ilgi neko neesmu rakstījusi...

Jaunumi ir tādi, ka tagad esmu pieskaitāma pilngadīgo kārtā! :dejo: Jāsaka, ka īpašas izmaiņas nejūtu, ja neskaita to, ka tagad, ejot uz poliklīniku, obligāti maciņš jāpaķer līdzi, pie kā vēl neesmu pieradusi! :tikainesaki: Bet gan jau ar laiku aizies!

Vēl nesenāki jaunumi ir jaunas mājaslapas izveidošana! :meitenedejo: Tiesa, iepriekšējā arī nebija diez cik veca, taču tas man vairāk bija tāds kā mēģinājums, jo kaut ko tādu taisīju pirmoreiz! Mājaslapa gan vairāk saistīta ar vecākiem un viņu nodarbošanos ne mani, taču, godīgi sakot, idejai par trušiem biju viena no galvenajām autorēm, pārējos atlika tikai pielauzt! :hih: Te arī ir links: http://www.zefirs.weebly.com

Un vēl... nesen youtube uzgāju sirsnīgu video par attiecībām starp ambuldogu un mazu meitenīti. Video tā paņēma, ka pat apraudājos... :jaa:

Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Re: Vube&Co

Postby Ievucisss » 18 Feb 2011, 15:21

Un vēl... nesen youtube uzgāju sirsnīgu video par attiecībām starp ambuldogu un mazu meitenīti. Video tā paņēma, ka pat apraudājos... :jaa:

[/quote]

Mees ar tikko apraudaajaamies :aizlaimes: Bezgala skaists video :samilejies:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Vube&Co

Postby Vube » 24 Mar 2011, 12:27

Sveiciens visiem pavasarī!

Lai arī esmu slima, nespēju atturēties aizbraukt uz laukiem! Tur ir tik daudz kā jauna un tik daudz kā maza un pūkaina, ka būtu grēks vispār neaizbraukt! :samilejies:


Peļķes, peļķes, peļķes! Visur viss tik slapjš, ūdens iet ārā no krastiem... Bet vai tas būtu pavasaris, ja tā nebūtu?

Image


Siltumnīcās viss zaļo! Dilles, pirmie salātiņi, redīsi! Arī tomātu un gurķu dēsti skaisti tup savos podiņos! Un galvenais, ka no Holandes atvestie zemeņu stādi jau sāk ziedēt!

Image


Trušu mammām migas ir pilnas ar mazuļiem! Tur rosība noris nepārtraukti!

Image


Taču vislielākās pārmaiņas ieviesušās kūtī... Februāra sākumā pie mums uz dzīvi pārcēlās kaziņa Seda - jauka, draudzīga un ziņkārīga! Tā kā mamma arvien vairāk laiku pavada laukos, tad tāds nu ir rezultāts! Nu patīk jau viņai tie dzīvnieciņi, ne velti arī es uz viņiem kritusi! Lai jau ņemas! Vēl tikai jāpiebilst, ka kaziņa ieradās grūsna un nu jau mums mājās ir sagaidīti arī pirmie kazlēni!Tādi pūkdupši! Nezināju, ka kazlēniem ir ļutenes! Izauklēti viņi tur tiek kā mazi kucēni!

Image


Izskatās, ka ar kazu vien bija par maz! Dažas dienas vēlāk pāri gandrīz visai Latvijai pie mums ieradās arī 5 Romanovas šķirnes jaunaitiņas! Un izskatās, ka vienai no viņām būs jēriņi... :tikainesaki:

Image


Un arī tas vēl nav viss! :kanepe: Vecāki izdomājuši, ka laukos nu galīgi nevar iztikt arī bez savas gotiņas! Tā kā vecvecākiem viena gotiņa nesen atnesās, taču viņi vairāk par vienu tāpat nedomā turēt, tad mamma it kā ņem mazo savā uzraudzībā un audzinās savu gotiņu! Varbūt dīvaini izklausās, bet man par to tikai prieks! Es ar viņām esmu uzaugusi un man viņas šķiet ļoti saprātīgi dzīvnieki! Tātad, lūk, arī mūsu mazā Brūklenīte!

Image


Arī suņi izbauda pavasara pirmos saules starus!

Image

Image
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron