Sidžeja un Groms!

Blogs and Chats

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Ivettta » 01 Nov 2010, 23:28

Oooo..apsveicam Gromu ar masinu Truseni :kanepe: :tikainesaki:

P.s. Gratinai ari bus masina, ari uz 4 pekam, he he. Bet vel ir nelielas pardomas.
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 09 Nov 2010, 20:46

Fallow From Elly's Pack ir jau pirmie pēcnācēji :aizsapnojusies:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 19 Jan 2011, 20:38

Tā sen neko nēesam rakstijuši :sarkstosa:
Gromam iet labi :jaa: Jauno gadu sākām ar kārtīgu bīglu ballīti :rej: :pastaiga: :jaa: Bij tiešām jauki satik gan sen neredzētus, gan arī jaunus bīglu mīļotājus.Laiks gan varēja būt labaks, jo nu manam bumbulītim jau pēc divu stundu skraidīšanas sākās tas, ka gribas opā un kājas salst :hih: :tikainesaki: Aizejot uz jūru vsp trīcēja viņš tā ka pat citi cilvēki teica, ka viņam auksti :hih: Un tad jau mans draugs sāka bļaut, ka nevar tak nabadziņu turēt tik ilgi laukā šādā laikā :pilnmeness: Smiekligākais, kad pat kucēni labāk turējās par Gromu nu viņš man tāds čīkstulis ,pīkstulis palicis, ka pati dažreiz nesaprotu pa kuru laiku esmu viņu šitā izlaidusi :pilnmeness: :hih:
Te pāris bildes no ballītes
Image
Image
Image
Image
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 30 Jan 2011, 18:39

Tā Groms šajās brīvdienās sevi parādīja no labākās puses :jaa: Mums pa ziemu papildus zaķiem un lapsām ir arī parādijušās stirnas, jo kā daugava aizsalusi tā viņas nāk pāri. Parasti viņas varēja manīt agri no rīta vai ,kad krēslot sāka, bet nekad nebiju viņas manījusi pa dienu...Mēs ar Gromu gājām staigāt šis kā parasti bez pavadas es tā kā ziema ir un mēs esam vienīgie trakie ,kas ziemā vel iet uz daugavu staigāt biju ielikusi austiņas ausīs.Rezultāts tāds, ka nepamaniju, ka no mums nu kādu 20m attālumā stāv sastingušas 3 stirniņas un skatās uz mums.Es protams atapos tik tad, kad jau Groms sāka dzīt :dejosuns: Bet man par pārsteigumu, kā es nobļāvos viņš apstajās un nāca atpakaļ. :jaa: Pirmoreizi es viņu varēju atsaukt no tik liela kārdinājuma, jo man jau likās ,ka viņš ar visām stirnām būs pāri daugavai :pilnmeness: Nonācu pie secinājuma, ka mani viņam vairāk vaig nekā dzīšanu :hih:
Un vel Groms izmanto šīs ziemas privilēģiju -sniega daudzumu :pilnmeness: Sācis lēkāt pāri sētai, bet nu tas mani nedaudz audzina, jo to viņš dara tik tad, kad izlaižu viņu vienu pagalmā, ja es esmu tad viņš nekur nelec...Labākais ir tad, kad iznāku ārā un konstateju, ka viņš ir kaimiņu pagalmā Groms man tēlo, ka neprot lekt un nez kādā veidā ir pārkritis pāri tai sētai :pilnmeness: :hih: Atnāk pie sētas un uztaisa tādu ģīmīti, ka viņu tiešām kāds būtu pārmetis pāri nevis viņš pats :velnins: Tad man nekas neatliek kā pašai rāpties pakaļ savam tīģerim, lai pārceltu viņu atpakaļ :jaa:
Tā nu mums abiem iet :sarkstosa:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 30 Jan 2011, 20:56

Sidzeja, vai tad Tu vēl nezināji, ka tagad šajā sniegotajā ziemā ir parādījusies ne tikai cilvēku gripa, bet arī mazo mājas gariņu gripa un kad šie saslimst, viņi sāk mētāt suņus pāri sētām, manējos arī pāris reizes gan Saulkalnē, gan Lilastē ir pārmetuši :hih: Un nabaga suņi, kuri ir tik labi audzināti, ka pat iedomāties nevar :noliedz: , ka tā pār sētu drīkstētu lekt un iet pasirot pa kaimiņu pagalmiem vai iečekot tuvākās mājas, ir tādā šokā un neizpratnē :soks: par šādu bezkaunīgu rīcību, ka pat valodu zaudē un žēlām acīm lūdz lai memmes glābj no neplānotā brīvsoļa :jautri:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 30 Jan 2011, 21:23

Pfff nu skaidrs :hih: Es jau sāku domāt, ka man viens nepakalusīgs, palaidnis mājās uzradies, bet nē pie visa mājas gariņi vainīgi :hih: :viltigs:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 31 Jan 2011, 13:32

Beiiiiidz! Saulkalnē pat bija mājas gariņu gripas epidēmija :shokets: Tur dažāda kalibra suņi vienā laidā lidinājās pāri žogam. :aknee: Es pat vienu tādu gadījumu pati savām acīm redzēju - stāvu, skatos kā manējie pa dārzu skraida, blakus dārzā stāv VASiņš, mierīgi stāv un skatās uz manējiem un te pēkšņi hlibic uz jau pārmests pāri žogam, pats sākumā samulsa, bet viņš vēl jaunulis, ātri attapās un dieba izmantot iespēju ar manējiem kājas pavingrināt :jautri: Tā kā šī sērga šogad visur aktuāla :jaa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 17 Sep 2011, 21:52

Tagad sanāk pavisam reti šeit ieskriet, bet tomēr jāpastāsta kā tad mums iet. :sarkstosa: Es esmu traki aizņemta mācībās un darbā(kā jau mēs visi) :jautri: Tomēr šad tad ieskrienu arī suņos viss biežāk tik paskatos ,kas bīglu sadaļā notiek un Eklēriņa blogā...Vairāk laika gan neatliek, bet šausmīgi gribas kādu bīglu ballīti vai vienalga ko, lai varētu visus satikt, bet tas ar ir laika jautājums. Bet par Gromu no viņš šovasar nosvinēja savu sešu gadu jubileju un ir labā formā un nemaz neliekas, ka viņš noveco par to tik nedaudz liecina iesirmās uzacis un galviņa, bet tā viņš ir tīri sprigans. :pastaiga: Tomēr mums ir jaunumi ,manai mammai tika uzdāvināts Britu zilais kaķēns un tagad Gromam ir kompānija.Neteikšu, ka Groms ir sajūsmā par viņu :velnins: Eklēriņ es vārda likšanas procesā nepiedalījos, bet tagad arī mūsu mājā ir Filips :sarkstosa: :jautri: Tā kā man kaķis nav bijis kopš bērnības tad ir interesanti pavērot viņu un vsp viņš ir traki mīlīgs :samilejies: Atsaucas uz savu vārdu un visu laiku grib būt kopā ar cilvēkiem :jaa: Groms, kā jau labi audzināts viņu neaiztiek, bet arī draudzēties negrib.Es jau tomēr ceru, ka viņi sadraudzēsies, jo šobrīd viņi ignorē viens otru. Groms vsp neizrāda nekādu sajūsmu par viņu un negrib, lai kāds no mājiniekiem pieskaras Filipam :pilnmeness: Tā iet kad tik ilgu laiku dzīvo kā vienīgais :medas: Bet Filips ir suns kaķa ādā, jo viņš atsaucas uz vārdu viņam jābūt kopā ar cilvēku visu laiku, savādāk bļauj kā nelabais, bet labrāt paliek arī ar Gromu divatā par ko gan Groms nav sajūsmā :medas: :jautri:
Centīšos ielikt kādas jaunas bildes savādāk galīgi esam pazuduši un atrādīt Groma jauno "draugu" Filipu :)
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 18 Sep 2011, 19:31

Oho! Apsveicu ar jauno iemītnieku! :aptracis: Nu re, gribēji otru bīglu, tiki pie kaķa ar pazīstama bīgla vārdu :jautri: Man jau zilie britiņi ļoooti patīk, sen atpakaļ bija pazīstams viens fantastisks eksemplārs :samilejies:
Sidzeja, nokaunos un centīšos laboties un drīzumā kādu pasākumu tomēr saorganizēt :sarkstosa: . Bet tiešām ir tā, ka visādas apmācības, medības, ģimenes lietas, tad pilnīgi un galīgi nepiemēroti laika apstākļi, bet nāksies iespringt un vienu rudens ļepatošanu jāsarunā :meitenedejo:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron