Sidžeja un Groms!

Blogs and Chats

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 09 Jun 2010, 11:25

Šis suns vel man patīk :samilejies:
Image
Fallow From Elly's Pack
Un vsp man ta audzētava patīk :samilejies: un pēdējais metiens, kas viņiem bijis man ar liekas izdevies :tikainesaki:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 09 Jun 2010, 13:00

Nu ļoti patīk šis mazulis 4mēn. vecs viņš :samilejies: :samilejies: Galvu gribetos savadaku, bet tā man viņš ļoti patīk :jaa:
Image
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 09 Jun 2010, 13:00

Nu jā, šis suns daudziem patīk un man arī! :samilejies:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Kriste » 09 Jun 2010, 13:05

Man ar šis suns (šis korpusa tips) ļoti patīk. Ir arī viņam lietiņas, pie kā piesieties, bet šitāda tipa suns daudz daudz labāk iederētos mūsu kompānijā.

redz, man arī kopumā patīk šīs audzētavas suņi, tikai mazliet nepatīk viņu mērķu sasniegšanas stratēģija - iegūt ļoti kompaktus suņus un izteiktus leņķus par traku saīsinot kādu noteiktu muguras līnijas daļu. Bet kā vaislas suns šāds tips mūsu reģionā derētu ideāli...
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 09 Jun 2010, 13:10

Šīs audzētavas suņiem visiem būs garenās galvas!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 12 Jun 2010, 19:08

Mazais skaistulis :esmilu: :esmilu: :esmilu:
Image
Fallow From Elly's Pack
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Kriste » 12 Jun 2010, 19:09

Uh, kas par ausīm....
Jā, šis kucēns ir smuks.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 12 Jun 2010, 19:11

Kriste wrote:Uh, kas par ausīm....
Jā, šis kucēns ir smuks.

Man viņš patīk gan maziņš, gan tagad ,kad ir junioru vecumā :samilejies:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby link » 12 Jun 2010, 19:23

Kriste wrote:Uh, kas par ausīm...

Jāā :esmilu:
link
 

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 25 Jun 2010, 19:11

Ļoti liels prieks par Fallow From Elly's Pack viņš pasauls izstādē dabūja sava klasē 1.vietu :1: un vērtejumu teicami :esmilu: :esmilu: :aptracis: :aptracis: :davinuziedus:
Lūk bīglu rezultāti
https://www.hundeweb.dk/dkk/public/open ... E_HUNDER=J

Tik viņa vardā kļūda pielaista :ninja: :neparliecinats:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 29 Jun 2010, 22:35

Fallow From Elly's Pack pasaules izstādē :samilejies: :samilejies: :esmilu:
Image
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 13 Jul 2010, 22:06

Mums šodien neveiksmīga diena :asaras: Tā kā pa dienu lielais karstums Groms ārā iet tik pačurāt un lielā skriešana sākas tik vakarā ,kad saule jau pazudusi.Laistiju kociņus dārzā Groms tikmēr bizoja riņķi un dauzoties ar VAsu neaprēķināja savu ātrumu, neizņēma līkumu un ieskrēja betona stabā :( Nezinu ar kuru vietu tieši atsitās, bet tagad staigajam uz trim kājām. :histerija: Izčamdiju nu nekas traks nav tik sasista jacer ,ka drīz vien būs uz visām četrām :rej: :dejosuns:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 14 Jul 2010, 08:41

Neķer kreņķi, tā šitiem bizotājiem gadās! Brīžiem vispār brīnos kā viņi vēl nav nositušies, tad ar pieri durvīs ieliekas, tad ar asti kā pa bungām pa kādu cietu virsmu blīkšķina, tad lecot uztaisa salto :shokets: bet gala beigās noskurinās, paklibo, palaiza brūces un bizo atkal :jautri:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 18 Jul 2010, 22:39

Nu Groms jau labu laiku uz visām četrām ir :aptracis: Un par veselību nav ko satraukies :aptracis: Bet mums šodien tāds savāds atgadījums bij. :neparliecinats: Rajons mums diezgan drošs un es pat vēlu eju skriet ,jo nu pa dienu neko nepakustēsies pa to karstumu.Šovakar pec lietus gais tik foršs bij, ka gajām ar Gromu staigāt pa rajonu :hih: Bijām jau patālu no mājas, ka pamanīju, ka pretī nak 3 puiši nolēmu, ka griezīsimies atpakaļ, lai nav ar viņiem tur jāizmainās, jo ir jau nelaga pieredze visi puiši un vīrieši, kas kkādā veidā grib pievērst manu uzmanību cenšas uzsakt sarunas ar Gromu vai paglaudīt viņu, kas man nu ne visai patīk. :tikainesaki: Tā nu gajām atpakaļ, bet Groms ik pa laikam griežas riņķī ,kur šie un rūc klusām...Es paskatos puiši manāmi paātrinājuši gaitu, bet mēs neko ejam ātrāk, lai varam nogriezties tālāk uz cita ceļa, kas ved uz daugavu.Atzīšos jau tad sajūta bij neomuliga. :tikainesaki: Neko ejam, Groms jau ar tā kā aizmirsies, ka pēkšņi viņš momentāli metās uz otru pusi, es tik paspēju flexsim nospiet pogu un Groms palika stāvot uz divām kājām un izdvesa tādas skaņas, ka viņš būtu man riktigs asinssuns :paukojas: Viens no puišiem es pat nez ko gribēja darīt, bet visticamāk man pienākt no mugurpuses klāt, jo viņš palika stāvot pretim Gromam pārējie divi čaļi aiz viņa un visi stulbi samulsuši, laikam neko tādu negaidija. :velnins: Un es ar bik sabijos tik pateicu, labs Groms un gājām ātri talāk.

Tā kā secinājums nu bīgls, ja vaig arī spēj parādīt raksturiņu :paukojas:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby energy » 19 Jul 2010, 06:09

Mazs suns arī var iekost, bet, ja nelietim ir konkrēts mērķis, tad diez vai tas viņu atturēs.
Mēs arī ar savu FB pa rajonu pastaigājamies un bieži iznāk satikt visādus aizdomīgus tipus un piedzērušas kompānijas...nav tā omulīgi un tajos brīžos gribētos,ka blakus būtu kaut kas lielāks par mūsu rūcošo buldodziņu :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 19 Jul 2010, 08:37

Jā tā gan ir ,bet nu tā kā manā rajona pfu pfu laikam pietiek ar vidēja izmēra suni, lai nobiedētu dažus muļķus.. :pilnmeness:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 15 Aug 2010, 09:33

Ta nu beidzot esam atvilkuši elpu no Vaimelas.Esmu traki priecīga par Gromu un pati nemaz negaidīju šādus rezultātus :soks: Un teikšu to, ko Groms izdarija grupā nu tiešām brīnos, jo viņš man tāds princis ir un viņš piecēlās 5cos no rīta izturēja visu dienu karstumā tad dabūjām tādu pērkon negaisu ar zibenis :shokets: Es pat biju šausmās par notiekošo, kur nu vel Groms , bet grupā tikām 4niekā par ko man liels prieks :aptracis:
Par ringu dalībnieku nebij daudz bijām 5 bīgli kopā vel viens bīgliņš bij no LV no Danvilmār audzētavas- puika juniors un tad vel ļoti smuks puika no bigbendas audzētavas arī juniors, kuram arī es biju gatava atdot labākā kobeļa titulu, jo viņš man ļoti patika :samilejies: Un tad vel 2 meičas bij viena atvērtajā klasē, kurs saņēma atzīmi ļoti labi un junioru klasē no somijas kucīte bet viņa neieradās.Par tiesnesi ļoti skatās kustības un tempermentu nu palika patīkams iespaids, bet vsp bij sajūta, ka viņi ar Gromu jau iepriekš bij pazīstami :tikainesaki: , jo Gromam vīrieši ne īpaši patīk, bet ieejot ringā tiesnesis uzreiz metās viņu bužināt un Groms tik priecājās un man pat uzmanību nepievērsa :hih: Un Groms vienīgais no bīgliem tika pie apčubināšanas un veču sarunas, jo viņš bij notupies pie Groma un es īsti nesapratu, ko viņš viņam tur stāsta, bet kko jau viņi sarunāja :hih:
Un te mans princis jau mājās :jaa: :esmilu: :sirsninas2:
Image
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 15 Aug 2010, 10:57

Aiiii, malači, malači! :aptracis: :aptracis: :aptracis: Apsveicu Gromuci :davinuziedus: , riktīgs vecis, pats visu ar ekspertu sarunāja :jautri: Kas jums bija par ekspertu?
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 15 Aug 2010, 11:05

Mēs tikām zem vesalas ģimenes iziet :hih: , jo ringu tiesāja Nikolai Sedoh un grupu Natalja Sedoh :jaa:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 15 Aug 2010, 14:34

Dažas bildites no Vaimelas :jaa:
:esmilu:
Image

Image
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests