Agrita, Shera and Dharma

Blogs and Chats

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 16 Apr 2010, 17:31

maksis wrote:agrita
Tiešām jauki un interesanti uzrakstīts. Un, kas nav mazsvarīgi - ar sirsnību. :)


:sarkstosa:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Demix » 16 Apr 2010, 17:57

Agrita
Tīešām līdz sirds dziļumiem mīļš stāsts ,man pat brīžiem asaras acīs sariesās,jo tas man atgādināja manu bērnības sapni par suņuku :pukudupsis: Kuru protams es arī dabūju! :chura: Tu esi īsts suņinieks,jo no Tevis tas "sprāgst" ārā jau pa gabalu :dejosuns:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 16 Apr 2010, 18:22

paldies, tieši jūs esat tie cilvēki, no kuriem esmu iedvesmojusies. No jums milestību pret suņiem es varu tikai mācīties :esmilu:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Demix » 16 Apr 2010, 20:04

agrita wrote:paldies, tieši jūs esat tie cilvēki, no kuriem esmu iedvesmojusies. No jums milestību pret suņiem es varu tikai mācīties :esmilu:

Paldies,nu tagad man :sarkstosa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Shanele » 20 Apr 2010, 10:18

"Kur aste? Māsa saka izaugs(aug vēl šo baltu dien, aste viņai kupēta)" :D

Agrita, loti jauks, nedaudz aizkustinos stasts. Super tev tiesam talans uz rakstisanu :)
es tevi loti labi saprotu, ka jau visi mes seit esam nelabojami sunu mili :esmilu:
un katram mums te ir savs stasts, varesu tev savu un Shaneles stastu izststiit :pedinja:
tikai mums kaut kad noteikti beidzot jaiepazistas :) nevar dzivot imanta iet uz vienu mezu un nesatikties...
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 20 Apr 2010, 14:35

Shanele

Tam es peikrīti, tas nav normāli, ka neesam iepazinušās!

ps. tiklīdz izveseļošos būs jauni stāsti
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Shanele » 21 Apr 2010, 21:06

Liels prieks bija beidzot iepaziites ar JUMS abam :dejo:
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 22 Apr 2010, 06:19

Shanele

Tas abpusēji. Prieks, ka mums līdzīgi uzskati ir. Domāju, ka tā noteikti nebija mūsu pēdējā kopīgā pastaiga :)

ps. kad taisam nākamo?
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Sinty » 22 Apr 2010, 09:44

Agrita, kolosāli aprakstīts... Es pat lasot, reāli izdzīvoju līdz :)
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 22 Apr 2010, 12:43

ne viss bijis poziivs ir bijušas vairākas reizes, kad man mati stāvus bijuši. Viss, ko es rakstu, ceru, ka kādam noderēs. Te noteikti ir vēl, kāds nepieredzējis suņa saimnieks, kuram ir daudz jautājumu. Stāstot savu pieredze, varbūt uz kādu no tiem atbildēšu, un palīdzēšu izvairīties no kļudām.

Tātad, kā Šēra ir slimojusi un un citādi traumējusies.

1. Jau pie pirmās potes vetārsts brīdināja, lai sekojam līdzi zobiņie, jo mazajiem ne vienmēr tie paši nomainoties. Es to, protams, palaidu gar ausīm un aizmirsu. Kad Šērai bija pus gads spēlējoties ar viņu, pamanīju ZOBI VIŅAI DIVĀS RINDĀS, man histērija, kā es to varēju nepamanīt, kā es to palaidu garām. Skreinu pēc telefona, zvanu vetam. Un viņš man saka, ka jābrauc uz klīniku. Ārsts apskatīja, un saka, ka jārauj ārā, paši nemaz nekustās. Kas jādara, jādara. Bet seko teikums- tas jādara piekopējās narkozes. Man atkal šoks- manu mazo sunīti, narkozē. Bailes man bija tādas, itkā narkozi taisītu man. Paldies Dievam, Šēra pēc narkozes atgāja ļoti ātri un bez nekādām komplikācijām. Zobiņi mums smuki.

2. Tagad visi brīnās cik Šēra paklausīga un ārā visādus mēslus neēd. Vienmēr tā nav bijis. Līdz1.5gadam viņa bija neapturama. Es skēru un ķēru viņu, vilku višu sūdus pēc kārtas viņai no mutes ārā. Komanda fū viņai likā kā ķīniešu valoda. Bet stāsts ir par atgadījumu, kad viņai bija 9mēneši. Redzu suns ārā atkal kaut ko ēd. Es kā vienmēr skrienu pakaļ un lamāju(man šķiet kopš man ir suns, daudzi kaimiņi mani uzskata pa jukušu), viņa izspļāva un pastaiga turpinājās. Vakarā sākās caureja, domāju laikam kā vienmēr vecmamma ko iebarojusi. Bet tā turpinās visu nakti, no rīta pieceļos un mazgāju grīdu. Pietaisīts bija viss, iedodu viņai ogli, nomierinās. Vakarā atkal sākas, caureja+vemšana. Man jau paliek bail, klīnika jau ciet. Nolemju pagaidīt līdz rītam. Šī vemšana turpinājās visu nakti, No rīta pieceļos, Šēra stāv un līgojas. Viņai burtiski tecejā pa abiem galiem. Ne ēd, ne dzer. Braucam pie ārsta. No gulēja viņa visu dienu pie sistēmas, vakarā jau bija kā gurķītis. Pēc tam nedēļu zāļu un speciālā ēdiena kūre. BET GALVENAIS SUNS ATLABA.

3. Pagājis jau kāds aiciņš un viss kārtībā. Nodomāju nu mans suns izaudzis un vairs nepatikšanās neiekuļas. Vajedzēja tik man tā nodomāt. Šērai 1.5 gads. Vakarā ar mammu noēmām kopā iet ārā ar suni. Es vēl taisījos, bet Šēra jau pie durvīm dīca. Nu mamma izgāja ārā ātrāk. Es jau kordorī velku kurpes, kad dzīvoklī dirdu suņa kaucienu. Iespējams mātes instinkts(tagad jau pati par sevi odomāju, ar mani nav labi- kāds mātes instinkts, viņa tak ir suns) man teica, kaut kas ar Šēru noticis. Paiet minūte un pa durvīm ienāk mamma visa asarās, ar Šēru uz rokām un asinīs. Es vēl nerodzot, kas noticis, izplūdu asarās, paņēmu Šēru un ieraudzīju, ka asinis viņai tek no acs. Mamma knapi saņēmās un izstāstīja, ka Šērai kaķis ar ķepu iecirtis purnā. Skrēju skalot Šērai aci. Māsa aizskrēja saģērbās un skrējā uz blakus esošo Toto klīniku. Man rokas asinīs, cilvēk atsktās, kā mēs ar māsu raudot skrienam. Un klīnika bija ciet. Māsa aizskrēja pēc mašīnas un devāmies pie mūsu suņu ģimenes ārsta. Es sēžu priekšējā sēdēklī ar Šēru uz rokām un raudu. Šēra smilkst un ceņšas ar ķepu pilnīgi izplēst aci. Man galvā bija miljons domu- mana sune tikko nu kucēna vecuma izaugusi, paliks bez acs. Es raudu. Nonākam klīnikā un ārsts, kādu pus stundu pēta aci. Un pasaka maģiskos vārdu- pārplēsts ir tikai plakstiņš. Jūs nevarat iedmāties manu atvieglojumu. Es atkal raudāju, bet nu jau no prieka. Mamma piezvanīja un nedroši pajautāja, kā ir? Es dzirdēju viņas balsī vaias sajūtu. Kad es viņai pateicu, es caur telefonu sajutu viņas prieku. Tad atkal sekoja ilgā atveseļošanās- pilināšana acīs, apkakle(kuru viņa ienīda), antibiotikas. BET GALVENAIS, MĒS IZGLĀBĀM ŠĒRAS ACI.

4. Kā jau katru rītu, miegaina izeju ar Šēru ārā. Šērai 2.5 gadi, ir vasara, silts. Atnācām mājās un mamma pamanīja Šērai uz deguna pumpiņu. Nu nekas, pāries taču. Aizejam visi atkal gulēt. Pamostos skatos uz Šēru un domāju, ka sapņoju- Šērai purns kā bulterjeram. Māsa smejoties vēl teica, ka Šēra tik daudz saklausījusies no manis par viņiem, ka uztaisījusi plastisko operāciju. Bet nopietni- viņai bija purna izliekums, kā bullītim. Atkal metamies pie veta. Vets apskata un saka- tas ir kukaiņa kodums. Izrādās Šērai ir elerģija uz lapsenēm, bitēm. Zālē ostoties, kādu iztraucējusi viņa. Daūja divas šprices ciskā un pēc stundas atkal parādījās manas Šēras purniņš :)

5.Trahejas kolaps. Šēra jau no bērnības šēc. Mazo suņu saimnieki noteikti zin šo problēmu. Sunim itkā trūkst elpas. Šī problēma iedzimta, ar to ir jāmācā sadzīvot. Esot iespēja operēt, bet nezinu, vai tas ir labākais risinājums.
Izskatās tas šādi- http://www.youtube.com/watch?v=1UyBrb0Hhpk


ps. visu laiku kāmēr rakstīju, Šēra man gulēja klēpī un es jau kuro reizi saprotu, cik laimīga es esmu, ka man ir šis brīnišķigais suns.
šai bildei ir ,apmēram, 2 gadi
Image
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Unkas » 22 Apr 2010, 14:42

:estevisamilosu: Cik skaisti uzrakstīts, tev tiešam ir rakstnieces talants. Un var redzēt cik ļooti tu mīli savu Šēru. :davinuziedus:
Unkas
 

Re: Agrita and Šēra and...

Postby ewita » 22 Apr 2010, 15:24

Šērai paveicies ar mammu, vispār jau visa ģimene izklausās ļoti jauka. Izlasīju visu, asara nobira...
Sacerējumi ir tava stihija :1:
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 22 Apr 2010, 17:30

Ewita

Paldies, domrakstus man patīk rakstīt.
Bet drīzāk es domāju, ka Šērai ir nevis paveicies ar mammu, bet man ir paveicies ar Šēru.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Maija_Dakota » 22 Apr 2010, 22:41

:foto: kāds tev jauns avatars ar Dakotiņa pēcpusi :pukudupsis:
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 23 Apr 2010, 06:53

Dakotai tak smuka pēcpuse :)
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 24 Apr 2010, 13:49

Es tik rakstu, rakstu, bet bilžu maz.

Nu tad nedaudz no Šēras fotoalbuma!


Tieši pus gads- pirmo reizi ar kaklasiksnu(līdz šim staigāja iemauktiņos)
Image
Šērai ļoti patīk skatīties pa logu!
Image
Varu arī uz divām kājām staigāt- nekādu problēmu. :dejo:
Image
Pašapziņa man ir, izmēram nav nozīmes 8-)
Image
Kādi 4-5 mēneši- iepazīstam pasauli
Image
Guļam mēs šādi!
Image
Un vasarā karsti ir
Image
Trīs mēneši- a kas tas baltai ir?
Image
Es kārtīga, maza meitene
Image
A zobeļi man asi
Image


upss- nedaudz aizrāvos :nadzinji:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Unkas » 24 Apr 2010, 17:51

Kolosālas bildes,Agrita! Man visvairāk patīk tā kur Šēra kā cilvēks uz divām kājām stāv.Šērā ir kas īpašs, suns ar dvēseli. :esmilu: :sirsninas:
Unkas
 

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 24 Apr 2010, 20:59

Unkas wrote:Kolosālas bildes,Agrita! Man visvairāk patīk tā kur Šēra kā cilvēks uz divām kājām stāv.Šērā ir kas īpašs, suns ar dvēseli. :esmilu: :sirsninas:


Tam es piekrītu, viņa ir man pats lielākais dārgums.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Unkas » 24 Apr 2010, 21:04

:sirsninas: Tu esi tik mīļa un laba saimniece! :roze:
Unkas
 

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Ambera » 25 Apr 2010, 21:05

Agrit, tavus stāstu par Šēru izlasīju ar aizrautīgu patiku!
Es tikk tiešām priecājos, ka radās iespēja ar Jums abām iepazīties!
Un viss milzīgākais prieks man ir par to, ka nu Amberai ir labs draugs un skolotājs! :kucens:
Image
User avatar
Ambera
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 25 Apr 2010, 20:01

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests