Mio, manu Mio!

Blogs and Chats

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 08 Aug 2017, 15:46

Bonny Rain wrote:
Spigana wrote:Pret ko tādā kotletē francītis varētu būt alerģisks? Gaļas alerģija tomēr suņiem ir vismazāk izplatīta, vairāk parādās alerģijas no graudiem un tamlīdzīgi.


Nu tā kotlete bija no veikala - cilvēkiem domātā, t.i., ar sāli un garšvielām un moš vēl sazin ko. Mani kā topošo francūža saimnieci brīdināja: neko no cilvēku galda :jaa:


Ā, sapratu domu. Es ar kotletēm domāju tās, ko speciāli cepu savam sunim, tur nav nekāda sāls, garšvielu vai pārējo lietu, ko suns nevar. Recepte vienkārša, ja cep krāsnī un mājās ir blenderis, tad ķēpa ir precīzi necik, un galā sanāk krietni lētāk, nekā pirktie kārumi. Es parasti sacepu lielu pannu ar kotletēm un lielāko daļu sasaldēju. Tagad neesmu pievērsusi uzmanību, cik bieži to daru, bet apmēram 2-3 nedēļas ar to vienu pannu mierīgi pietiek, kucēnam varbū biežāk vajadzēs cept, jo vairāk iziet kārumi.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mio, manu Mio!

Postby Bonny Rain » 08 Aug 2017, 15:49

mmmm, interesanta recepte. Nu tā saldēšana. Pēc atsaldēšanas tās kotletes tādas saturīgas?
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Mio, manu Mio!

Postby SantaP » 08 Aug 2017, 15:51

Spīgana, bija jauki jūs ar Mio un Dobiju svētdien satikt klātienē. Un apsveicu jūs ar Mio ar tik veiksmīgu startu! Katrā ziņā video redzams, ka jums abām ir ļoti labs kontakts. Bet Dobijai jau viss vēl tikai priekšā, arī sunim pie sacensībām tomēr mazliet jāpierod. Cik redzēju, tad iesildoties jūs strādājāt tīri glīti. :)

Bonny Rain, gribēju vienīgi piebilst, ka, uzsākot kucēna apmācības, vislabāk ir sākumā paņemt dažas individuālās nodarbības pie kāda laba instruktora un uz grupu iet tad, kad jūs un suns esat tam gatavi. Nu vismaz, kad jau esat iemācījušies dabūt viņa uzmanību uz sevi. Pēc personīgās pieredzes tas parasti ir bijis daudz efektīvāk. :)
SantaP
Baby
Baby
 
Posts: 16
Joined: 30 Jan 2017, 12:46

Re: Mio, manu Mio!

Postby Bonny Rain » 08 Aug 2017, 15:54

SantaP wrote: Bonny Rain, gribēju vienīgi piebilst, ka, uzsākot kucēna apmācības, vislabāk ir sākumā paņemt dažas individuālās nodarbības pie kāda laba instruktora un uz grupu iet tad, kad jūs un suns esat tam gatavi. Nu vismaz, kad jau esat iemācījušies dabūt viņa uzmanību uz sevi. Pēc personīgās pieredzes tas parasti ir bijis daudz efektīvāk. :)


Ir ok. Bijām papriekšu uz 3 individuālajām. Tur viss ok, trenere teica, ka varam sākt grupu nodarbības. Un godīgi sakot, nemaz jau tik slikti nav priekš 4 mēnešiem. Bet vienmēr jau gribas labāk :flirts:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 08 Aug 2017, 15:57

SantaP, paldies! Rezultātos skatos, ka jūsu jaunkundzei ar ir ļoti labi gājis. :)
Dobija vispār lieliski strādā un komandas zina ļoti labi, bet viņai dažkārt ir problēmas ar pieslēgšanos cilvēkam un viņai kārumi nav mega motivācija. Turpināšu viņu radināt pie sacensību atmosfēras, gan jau nāks arī rezultāti. :)
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby SantaP » 08 Aug 2017, 16:13

Spīgana, jā, mūsu mazā špidrila ar krustmeitu arī nostrādāja patiešām labi (īpaši, ņemot vērā, ka sunce vēl meklējās un pēdējās nedēļās uzvedās sev absolūti netipiski, visu laiku gulēja un laukā no gultas bija bezmaz jāvelk aiz kājas). Vispār bērnu grupā patiesībā startēt ir diezgan grūti, jo konkurenti tur bija ļoti nopietni un cienījami suņi ar pamatīgu sacensību pieredzi, kas iepriekšējā dienā bija ieguvuši balvas Obidience 3. Mūsu mazā, melnā špidrila jau ir tikai iesācēja, un viņai vēl daudz jāmācās. :)
Bet bērnu grupas startu šoreiz bija patiesa bauda skatīties, kā viņi strādāja ar suņiem. Pat labāk nekā daudzi pieaugušie.


Bonny Rain, tad jau atliek tikai strādāt un ar laiku viss būs. :)
SantaP
Baby
Baby
 
Posts: 16
Joined: 30 Jan 2017, 12:46

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 08 Aug 2017, 16:38

SantaP wrote:Bet bērnu grupas startu šoreiz bija patiesa bauda skatīties, kā viņi strādāja ar suņiem. Pat labāk nekā daudzi pieaugušie.


Jā, man žēl, ka šoreiz nevarēju palikt noskatīties, man vispār vienmēr šķiet ļoti forši tas, kā bērni ar suņiem strādā.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby dresetajs » 10 Aug 2017, 14:06

Bonny Rain wrote:
dresetajs wrote:Un protams tas ir tikai viens no variantiem kā iemācīt mazo suni iet blakus bez klanīšanas. Ir iespējams to darīt arī bez papildierīcēm, ar taisnu muguru :jaa:


No šīs vietas, lūdzu, sīkāk :huh: Ir kaut kur kādi saiti, kur palasīties, vai youtubē kaut kas, ko paskatīties?


:) Noteikti youtube kaut kas ir. Man gan patīk visu mācīties dzīvatā, apmeklējot praktiskos seminārus... Vienmēr ir nenormāla kaudze knifiņu un sīkumiņu, konkrēta suņa īpatnību, kuru skatoties video par profesionāla darbu ar citu suni neuzzināsiet.

Spigana, vajag vnk palūgt atzīmju lapas skanu 8-)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Mio, manu Mio!

Postby Bonny Rain » 10 Aug 2017, 15:39

Nu tieši tāpēc es arī tagad savu kucēnu vedu uz treniņiem. :jaa:
Kad vēl nebija suņa, biju pārliecināta, ka varēšu pati tikt galā ar sava suņa audzināšanu (ak, es naivā :sarkstosa: ) Kad sunce bija jau klāt, ātri vien sapratu, ka man vajadzīgs speciālista padoms un vadība tieši manam sunim. It īpaši ņemot vērā to, ka viņa nepadodas uz kārumiem :apcelta:
Bet jāatzīmē, ka vakar intereses pēc izmēģināju savai sīkucei, vai viņa pildīs komandas tikai ar rokas žestu palīdzību, t.i., bez kāruma. Un tiešām, mājas apstākļos izpildīja gan gulēt, gan sēdēt, gan stāvēt, gan blakus, gan apkārt, gan priekšā (man par lielu izbrīnu un prieku :jiihaa: ) Par to viņa tika ļoti ļoti saslavēta.

Off-topic, bet tomēr... drīz Rīgas svētki. Man kā jaunizceptai suņa saimniecei interesē, vai ir kādi ierobežojumi attiecībā uz pastaigām ar suni Rīgā. Negribas uzrauties uz nepatikšanām. Vienreiz jau pludmalē man aizrādīja (zilā karoga pludmale - nebiju zīmi ievērojusi, pat prātā neienāca vērot zīmes). Nu skaidrs, ka Lucavsalā, kur agility sacensības būs, tur varēs ar suņiem, bet teiksim Uzvaras parkā, kur būs viss par un ap zirgiem, vai teiksim pie Vanšu tilta, kur varēs vērot jahtas utt.??? :neparliecinats:
Man laikam vēl jauniesācēja sajūsma - visur gribas ar savu sunci iet, pat uz veikalu :jautri:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 10 Aug 2017, 16:36

Rīgā gandrīz visur drīkst ar suni pie pavadas (kas nepārsniedz 1.50 metru garumu laikam). Bez pavadas drīkst tikai speciālajos suņu laukumos un pāris mežos, kas uz svētkiem neattiecas. Bērnu spēļlaukumos ar suni labāk nelīst. Precīzus noteikumus nezinu, bet zinu kādu, kam par to policija izrakstīja brīdinājumu, potenciāli varētu būt sods. Iekštelpās suni laidīs reti kur.
Bet godīgi sakot - mani nervi neizturētu došanos ar suni kopā uz svētkiem, apbrīnoju šo drosmi. :) Bet kucēnam, protams, fantastisks treniņš, tik jāskatās, lai visa nav par daudz.

P.S - ja būsiet Lucavsalā svētdien uz komandu vai A1 startiem, pienāciet apsveicināties. :)
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby Bonny Rain » 10 Aug 2017, 16:55

Nu mēs esam paspējuši pabūt gan Salacgrīvā uz jūras svētkiem, gan Ventspilī (gan ne uz pilsētas svētkiem, bet tāpat), gan ar jahtu vizinājušies 3,5 stundas, gan 6 dienas pēc kārtas uz Saulkrasti Jazz festivālu. Tā teikt - aktīvi socializējamies. Tāpēc esmu gandrīz pārliecināta, ka suncei būs labi, kur mēs. Viņai tak šķirne tāda - cilvēku mīļi absolūtākie. Beidzot arī no svešiem suņiem (gan lieliem, gan maziem) nav bail - ir kuri patīk, ir kuri vienaldzīgi, ir kuri ne pārāk patīk. Salacgrīvā tādā burzmā patrāpījāmies, ka bija bail, lai kāds neuzkāpj. Bet nekas, Reina mierīgi, bez stresa gāja man cieši blakus un viss bija OK.
Ja tiešām nospriedīsim, ka varam ar Reinu doties uz Rīgu un patrāpīsimies arī Lucavsalā, tad noteikti skatīsimies, vai kādu nevaram atpazīt. Ja nu kas - Reina ir francenīte palsā krāsā ar izteiktu melnu masku un tumšām krūtiņām, sarkanu kaklasiksnu (protams arī sarkanu sirsniņkulonu ar vārdu) un zilu neilona pavadu. :aptracis:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 10 Aug 2017, 16:59

Oho, jums tur tāda nopietna programma ir bijusi, superīgi! :par: Tad jau Rīgas svētkos ar nebūs problēmu.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby Bonny Rain » 10 Aug 2017, 17:09

Izmantoju reto izdevību - vasaru. Pa ziemu jau tā nesanāk. Speciāli plānoju, lai kucēns ienāk ģimenē tieši tad, kad sīkajai skola beidzas un ir kāds vienmēr mājās. Tagad gan neliela šaize sanākusi. Cerēju, ka tā nebūs, bet ko nu? Normālā situācijā sune būs mājās viena skolas sezonā 4 stundas + 4 stundas. Es pusdienlaikā mājās tieku un tad viņu izstaiginātu utt. Bet tagad izrādās, ka līdz pat oktobra otrajai nedēļai es pusdienlaikā netieku mājās. Tas nozīmē, ka mana mazā sune vismaz 3 dienas nedēļā viena būs 8 stundas. Pārējās 2 dienas kādas 6 stundas. Vai viņa tik ilgi spēs izturēt (bez peļķītes un čupiņas)??? Viņai uz septembri tikai 5 mēneši būs. Tagad viņa var izturēt 4-5 stundas pa dienu. Nu, nakti noguļ pat 10 stundas, bet tas laikam ir savādāk. Baigā škrobe pašai, ka tā sanāk, bet es tur neko nevaru padarīt. ;(
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Mio, manu Mio!

Postby dresetajs » 11 Aug 2017, 15:18

Uzvaras parkā, kur būs viss ap zirgiem, rādisim priekšnesumu ar suņiem - zirdzinieki uzaicināja. Parkos pie pavadas drīkst - ja nav aizliedzoša zīme.
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 14 Aug 2017, 10:08

Mums bija smags vīkends Viļņas agility sacensībās ar vājprātīgu karstumu, mini vētru, vāju pasākuma organizāciju un amerikāņu kalniņiem pa emocijām, bet pats galvenais: Mēs pārgājām uz A2!!! :jiihaa: :jiihaa: :jiihaa: :jiihaa:

Kopumā šīs bija sacensības, kas bija ļoti labvēlīgas gan pāriešanai uz A2, gan debijai jaunajā klasē, jo tiesnesis lika tehniski ļoti vienkāršas trases, bez mega problēmām izcīnījām to vienu nepieciešamo tīro trasi A1 un svētdien pat ļoti veiksmīgi debitējām A2, par abām trasēm kopvērtējumā dabūjot 2. vietu. :dejosuns: Par to, cik vienkāršas bija trases, es reāli biju pārsteigta. A1 trases bija vieglākas, nekā jebkas, ko esam skrējušas A0, otrā trase vispār bija bez roku maiņām, nekādu pagriezienu, nekā. Arī Open trases bija neierasti vieglas, apmēram tādā līmenī kā parasti iedomājos A1 trases. Man labāk patīk tehniskākas trases, nevis ātri skrienamās, bet nu tas ir gaumes jautājums un dažādību vajag.

Tiesa gan, ar visu to, ka trases bija ļoti vieglas, mums ar Mio nemaz tik viegli nevedās. Abas dienas mums pirmā skrienamā trase bija Open, sestdienā netikām tālāk par 7 šķēršļiem, jo vājprātīgā karstuma dēļ Mio vispār nebija ieinteresēta skriet - uztaisīja vairākas kļūdas slalomā un pēc tam ieklemmējās un atteicās skriet tālāk. Labi vēl, ka no trases ātri dabūju nost un man pēc tam nebija viņu pusstundu jāmedī pa laukumu. Savukārt mūsu A1 starts bija 12 stundas pēc tam, kad bijām ieradušās sacensībās (braucam komopānijā un pasākums nenormāli ievilkās), Mio jau sen viss bija noriebies, viņa nevarēja saprast, kāpēc vēl nav dabūjusi vakariņas un kāda velna pēc viņai ir jāsēž būrī, ja mēs acīmredzami skriet netaisamies. Savukārt tad, kad sākām skriet, viņa pirmajā trasē pusē pateica, ka nu jau pietiks un vienkārši izskrēja pa durvīm. :aknee: Jau gandrīz, gandrīz atmetu cerības, ka sestdien pāriesim uz A2, bet uz vakara pēdējo trasi Mio tomēr nolēma saņemties un mani ārprātīgi iepriecināja ar skaistu tīru trasi.

Sestdien principā sacensībās šķita, ka pret mums ir sazvērējies viss. Gaisa temperatūra tāda, ka Mio skriet negrib, bet es vienkārši gribu nomirt. Tiesnesis trases liek vājprātīgi lēni, organizatoriem palīgu maz, viss nenormāli kavējas un diena velkas arvien garāka un garāka. Un tad vēl pilnai laimei tiesnesis saputrojās un uzlika nevis Open, bet A2 trasi. Organizatori piedāvāja visiem, ka tagad noskries A2 un Open taisām pēc tam, bet nē, dažiem tomēr vajag, lai visu trasi atkal pārbūvē, jo nevarot taču gaidīt. Rezultātā trasi pārbūvēja precīzi tikpat ilgi, cik A2 būu to uzlikto trasi skrējuši. Protams, tie, kas pēc Open brauc prom laika ziņā neko nezuadēja un neieguva, bet pārējie, kam vēl tur jāpaliek zaudēja drausmīgu laika apjomu. Pilnai laimei vakarā sākās vētra. A2 knapi, knapi pabeidza savus skrējienus, vējš bija tāds, ka gāza apkārt šķēršļus, vairāki sportisti skrēja tā, ka pie šķēršļiem stav cilvēki un tos pietur. Plus vēl protams baiss lietus gāziens un pēc A2 visi salien pa teltīm, organizatori nezina, ko darīt, plāta rokas. Sēžam un gaidam, kas vispār tālāk notiks, vai vispār dabūsim savus startus, strauji tuvojas nakts. Beidzot organizatori nolēma, ka visus šķēršļus pārceļ iekšā uz angāru un A1 noskrēja tur. Paldies visiem agility dieviem, ka svētdien solītā vētra vairs nepienāca un svētdien beidzot bija lieliski apstākļi skriešanai - nomācies un ap 20 grādiem, lietus faktiski nebija. Un paldies dievam, ka pārgājām uz A2, jau tāpat mājās bijam vienpadsmitos vakarā, jo atkal jau viss kavējās. Ja man būtu bijis vēl A1 jāskrien, mēs atgrieztos tikai pavisam naktī, un man vēl pie stūres bija jāsēž.

Pirms braukšanas uz Viļņu biju diezgan satrauksies par to, kā atvēsināšu Mio būrī. Pieļāvu iespēju, ka vienkārši viņu turēšu pie pavadas ārā, bet tas nav foršs variants, jo Mio nepatīk sēdēt uz vietas, savukārt man tādā karstumā nav spēka iet ar viņu staigāt. Bet viss atrisinājās veiksmīgi un talkā nāca Mio milzīgā patika pret peldēšanu. Vairakas reizes palaidu viņu izpeldēties vietējā dīķī un pēc tam tādu pašu slapju ieliku būrī, bija diezgan okei. Protams, zināma problēma ir tā, ka Mio no tā dīķa ārā nevar dabūt un pēc mūsu neveiksmīgā Open starta Mio dīķī pavadīja pusstundu peldot uz riņķi, bet es vienkārši ļoti sekoju līdzi laikam un nelaidu Mio peldēt pirms mūsu startiem vai tad, kad man jāfilmē pārējā kompānija un bija labi. Plus vēl citiem sportistiem izrāde par brīvu. :kanepe: Ļoti daudzi nāca skatīties uz manu trako suni, kas tur dīķī peras uz riņķi vien.

Savukārt svētdien man absolūti nebija ko zaudēt un es nolēmu, ka ir labs laiks eksperimentiem un A2 trases nolēmu skriet, Mio atstājot startā sēdēt izturību. Un viņa pirmajā trase nosēdēja perfekti!!! :jiihaa: Otrajā trasē norāvās, bet tas mani nesatrauc, pirmā trase ir pierādījums, ka varam, tikai metode tāda dīvaina un ne vienmēr būs izmantojama, bet vismaz tagad zinu, kā turpināt strādat treniņos. Kopš pēdējām OB rallija sacensībām man bija pārliecība, ka Mio beidzot ir nobriedusi izturības sēdēšanai - ja viņa var nosēdēt rallija sacensībās, viņa to var arī agility. Jā, ir grūtāk un joprojām tur problēmas risināmas, bet virziens man šobrīd ir skaidrs. Mio ir tāds mazs spoks, kas bez kāruma agility savu pēcpusi pie zemes nodabūt nevar, jo vajag taču uzvilkties par skriešanu, bet ringā ar kārumu iziet nedrīkst. Tad nu es Mio sēdināju ārpus ringa un viss aizgāja. Šis nav mega labs variants, jo ne vienmēr trašu starti ir tādi, lai suni varētu apsēdināt ārpus ringa, bet nu šoreiz paveicās.

Izturības sēdēšanas metode mums vispār šobrīd ir interesanta. Man blakus Mio apsēsties var tikai un vienīgi ar kārumu, bet man vairs nedrīkst būt kārums rokā, kad eju no viņas prom, un arī atiet vajag pareizi. Tad nu uz kārumu nosēdinu blakus, atdodu Mio pēdējo kārumu, ar tukšām rokām strauji nostājos Mio frontāli priekšā un pēc tam drusku zigzagā atumuguriski kāpjos atpakaļ cik nu tālu man vajag. Redzēsim, kā šis attīstīsies tālāk, bet nu cerības man ir.

Pirmā A1 trase. It kā forši skrienam, it kā Mio pieslēgusies, bet nē, piepeši pustrasē aizvelk prom.


Otrā A1 trase. Mans prieks un lepnums, mūsu tīrā trase. Varētu piekasīties tam, ka uz buma neapstājās, bet es tomēr papriecāšos par pāreju uz A2, jo tā sajūta, kad saproti, ka tikko esi sasniedzis vienu izlolotu mērķi ir ak dies cik fantastiska. Priekš mums pāreja uz nākamo klasi ir mega, mega sasniegums un mana sajūsma nav aprakstāma.


Svētdienas open. Par spīti tam, ka trase viegla, uztaisījām atteikumu kolekciju un nodiskojāmies. Vaina galvenokārt mana - es biju krietni par lēnu un man būu vajadzējis nopietnāk saņemties. Bet vietam arī Mio nobrauca no faila, piemēram, pirmajā reizē, kad viņa neiegāja tunelī viņa aizskrēja aplūkot trases numuriņu, kas šoreiz bija neierastā formā un izskatā.


Pirmā A2 trase. Pati, pati pirmā. Ar izturību uz starta. :samilejies: Žēl par kļūdu slalomā, pēc šīm sacensībām ir skaidrs, ka atkal intensīvāk jāstrādā tiesi ar slalomu.


Otrā A2 trase. No visām vīkenda trasēm šī man patika vislabāk un bija kā radīta mums ar Mio. Un Mio arī visu izdarīja perfekti, bet es trasē drusku apjuku, nepaspēju samainīties ar muguru un laicīgi neparādīju barjeru. Muļķīgi un žēl, jo te bija visas iespējas uz tīru trasi, bet vienalga es esmu ļoti apmierināta ar mūsu startu.


Tādi lūk pīrādziņi. Tagad ir mega iedvesma strādāt tālāk, intensīvi trenēsim izturību un slalomu, redzēsim, kā iet.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby Māra » 14 Aug 2017, 10:26

Skatoties video, škiet, ka jums šīs kopumā bijušas vienas varen labas sacensības, jo nu TIK MAZ feilu kā nekad. Nevienas nolektas šūpoles un tamlīdzīgas izklaides skatītājiem. Nu, ja neskaita to salukīgo izgājienu, kura video te diemžēl nav :kanepe: Plus vadās Mio ļoti jauki un skrien nu jau manāmi tālāk no tevis. Burvīgi, īsāk sakot.
Un MILZU apsveikumi ar A2! :latvija: :alinji:
Tīri tā, blondam gurķim - kas pa lielam mainīsies? Tikai sarežģītākas kobinācijas trasēs vai tomēr ir kas izteikti specifisks, kas nāk komplektā ar A2? Garākas trases? :sarkstosa:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 14 Aug 2017, 10:28

Māra, paldies! :)
Jā, kad Mio vispār skrēja, tad skrēja labi, vietām arī ātrums ir uzlabojies un ir tieši kā domāju - tas notiek tad, ja Mio ir pārliecība par to, ko es no viņas gribu.
A2 mainās tikai sarežģītības līmenis, A3 arī tāpat būs, viss pārējais pa klasem ir kopīgs.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby Bonny Rain » 17 Aug 2017, 19:08

Skaisti video. Var redzēt, ka jums abiem patīk. :)
Bet nu tas nav man - man labāk uz dīvāna kopā ar savu sunci pasēdēt :medos:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Mio, manu Mio!

Postby Imagine » 17 Aug 2017, 21:07

Apsveicu ar A2 līmeņa sasniegšanu! Cik jums tagad sanāk agility sportā - 1.5 gads pavadīts (vairāk/mazāk)?

Ir interesanti lasīt tavus sacensību aprakstus, redzēt video, pat ja nesaproti nianses un kļūdas, bet tāpat priecāties par to, kā skrienat un gūstat panākumus. Veiksmi nākamās klases sasniegšanā! :rej:
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 17 Aug 2017, 23:05

Bonny Rain, ha ha, man ar šķita, ka man patīk mētāties dīvānā līdz brīdim, kad sanāca pagādāt sev traku suni. :kanepe:

Imagine, man pašai jau šķiet, ka vienmēr esam agility skrējušas, nav ne jausmas, kas bija mana dzīve pirms tam. :kanepe: Bet tagad parēķināju un atklāju, ka patiesībā pat pusotrs gads vēl nav apskrējis! :apstulbis: Trenēties sākām pirms 16 mēnešiem, pirmajās sacensībās debitējām pirms 10 mēnešiem un A1 klasē skrējām 4 mēnešus. Priekš tā, ka es visu sāku no pilnīgas nulles, ar 0 pieredzi suņu audzināšanā un 0 zināšanām par agility, un pilnai laimei vēl ar psihu terjeru, es esmu ļoti apmierināta ar mūsu progresu. Un ir ļoti patīkama sajūta, ka beidzot sāku saprast virzienu, kurā mums jāiet. Arī ekspektācijas drusku ir piezemējušās un lielie mērķi sadalījušies mazākos, reālāk sasniedzamos mērķīšos, tā ka mums viss forši. :jaa:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests