Mio, manu Mio!

Blogs and Chats

Re: Mio, manu Mio!

Postby Alpina » 31 Dec 2015, 00:20

Man ir tikai viena mēbele - dīvāns, kurā suns drīkst atrasties un tikai pēc uzaicinājuma. Ja ieritinos dīvānā atlaisties vai paskatīties Tv, uzreiz ir klāt ar jautājumu vai drīkst man pievienoties. Nekas cits un savādāk nav atļauts. Ir tikai viens izņēmums - prāmis, kur vienu no guļvietām atstājam tieši sunim, tur tad nu viņš var izpausties ar vai bez mana uzaicinājuma.
Kaut sākumā visur tika vazāts līdzi, ciemos pavadīja pie pavadas, šī laikam ir mana paranoja, jo liekas, ka ciemos suns iet kā tanks, nerēķinoties ne ar ko :sajucis: bet, ļoti iespējams, tas ir tikai manā galvā :kanepe:
Par ģērbšanu, man arī ir īsspalvains suns, istabā, siltumā dzīvojošs, bet baigi ar paunāšanu neaizraujos. Šosezon tikai vienu reizi esmu suni ģērbusi, šodien, kamēr paši darbojāmies pa sētu un suns savā nodabā dzīvojās pa lauku. Bet lielos vilcienos pie mājas pārvietojamies brīvi, bez pavadas un līdz ar to arī bez drēbēm, jo pats tad arī var koriģēt savas aktivitātes. Vēl aizvakar pusi dienas nodzīvojās pa grāvi līdz vēderam - ledu lauza un burbuļus pūta, baltās kājas ja bija koši rozā, aš caur kauliem gāja skatoties uz viņu. Tad gan uz brīdi tika iespundēts mājās, atsildīties, kaut spriežot pēc suņa uzvedības - arī tas bija tikai manā galvā. Vēlāk izlaists ārā turpināja iesākto. Īsumā - aktīvas vai brīvas pastaigas bez drēbēm, ierobežotas kustības vai gaidīšana/ilgstoša uzturēšanās ārā bez/ar ļoti minimālām kustībām - ar.
Par bērniem un suņiem - lai cik tas būtu liels vai mazs, aprakstā vēlams vai nevēlams atrakstīts - 1) suns ir un paliek dzīvnieks 2) bērni bez uzraudzības ne vienmēr uzvedas tā kā viņi to dara pieaugušo klātbūtnē, ne vienmēr tā kā rādīts, stāstīts, mācīts utt, bet tīri labprāt eksperimentē ar robežām utt. 3) kā viens tā otrs nestandarta situācijā nav prognozējama (labi, tas tā ļoti vispārinot, bet risinājumi, ko katrs rod, mēdz būt kā minimums interesanti). Tātad - "jāstrādā" kā ar vieniem, tā otriem un vienus atstāt nevajag.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 01 Jan 2016, 14:01

Šorīt pirmo reizi noskaidroju, kā ir ar paģirām pēc ballītes celties tai pašā agrajā rītā, jo sunim Tevi vajag. Izrādās, ka tas galīgi nav nekas traģisks. :)

Vakar mums mājās bija burvīga ballīte, ciemos bija arī burvīga westhailendas baltā terjera mazulīte Freija, tad nu izklaides bija ij divkājainiem, ij četrkājainiem radījumiem. Mans lielais prieks ir par to, ka ne Mio, ne Freija nebaidījās no salūta. Uz pusnakti uzkāpām uz jumta, abas mazules katrai saimniecei mēteļa azotē, un salūtu mums te šauj visapkārt. Traki skaists skats (un mani parasti tie krāsainie blīksķi nesajūsmina), bet vēl skaistāk skatīties ka Mio ar interesi vēro apkārt notiekošo. Pie viena iemanījās arī sniegu no manas glāzes kājas noēst. :dejosuns: Un šorīt pēc ballītes esam tā sagurušas, ka no dīvāna izkāpjam tikai tik daudz lai paēstu.

Šorīt brokastīs pirmo reizi devu arī kauliņus - vistai nogriezu spārnu, to tad veselu ari Mio izbaroju. Gāja pat labāk, nekā biju gaidījusi - Mio nemēģina neko lieliem gabaliem norīt, viņa ļoti sistemātiski un mērķtiecīgi nograuza kā gaļu, ta kaulus, smuki visu sakošļāja. Vienīgi viņu besī tas, ka tā gaļa nestāv uz vietas un velkās līdzi, ja grib noplēst. Īsti viņai pašai tā lieta negāja, tāpēc man to spārnu nācās turēt visu ēšanas laiku, bet tas šobrīd ir pat pozitīvi - es visu laiku kontrolēju, vai Mio nerij pārāk lielus gabalus un viņai nav iespēja gaļu iestiept savā migā. Ļoti smuki visu apēda, tikai lielākais spārna kauls mazliet palika pāri - to rūpīgi apgrauza no abiem galiem un gaļu noēda, bet kaula vidus palika pāri, to izmetu ārā.
Ir gan mazliet biedējoši tā suncītim dot vistas kaulus pēc tam,kad visu dzīvi dzirdēts, ka tos sunim nedrīkst, bet nu saradīšu es ar šo jauno domu un tas, cik laimīgs izskatījās mans suns vien ir ko vērts.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby Māra » 02 Jan 2016, 15:57

Spigana wrote:Un vēl ir tā, ka visur lasu - saluki nevar turēt mājās kopā ar maziem bērniem. (ne jau saluki bērniem ko nodarīs, otrādi :D)

Es par šo nevaru beigt domāt un tad nu šodien uzskrējusi kārtējai saluki+bērns bildei, nenoturos: :sarkstosa:
(Protams, ka katrs suns un katrs bērns ir individualitātes, bet kopumā jau ne bērni ir ļauni, ne tie saluki vārgi.) :D
Foto no FB draugu albumiem.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Un foto no personīgā arhīva.
Rūsa. (Nu labi labi, te Rūsa vēl māāziņš)
Image

Noblesse ar krietni mazāku pētnieku.
Image
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Mio, manu Mio!

Postby lauva » 02 Jan 2016, 16:04

vakardien, staigājot pa Briseli,kā reizes redzējām saluki pāri,kurus pie pavidiņām veda bērni nu tā ap 8 gadu vecumu, vecāku uzraudzībā. Tur vienam gan bija grūtības,jo viņa saluki ļoti aktīvi un bezkaunīgi no zemes uzlasīja pilnīgi visu,kas ēdams. Pēc mana izsauciena "aij,saluki!!" tos dabūju arī samīļot (suņus, ne bērnus). Saimnieki nu ļoooti pārsteigti,ka es esot saluki atpazinusi :D
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Mio, manu Mio!

Postby Māra » 02 Jan 2016, 16:15

lauva, es tiešām nebrīnos, ka cilvēki brīnās. Es jau pati šokā, ja cilvēks vispār zin, ka ir tādi kurti (parasti viņi tos dēvē par 'vēja suņi'), bet ja zin šķirni - uz pakaļas. Kā reiz vakar vai aizvakar vienā no pastaigām (pietam - tumsā!!), māmiņa ar diviem bērniem no ielas pretējās puses, kuri spiedza par sunīšiem, skaidroja sīčiem, ka "tie ir saluki!".
"Savuki?"
"Nē, sa-lu-ki."
^^ Man iekšā kkas no laimes pamira.

Un saļuki bij ar mieru mīļoties? Super! Tev nudien bij diena, kad jāpērk loterijas biļete. :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 02 Jan 2016, 18:29

Māra, es tā jūtu, ka Tu ļoti strauji gribi papildināt Latvijas saluki rindas :D

Man šodien neliels aizvainojums uz Mio - viņas dēļ tagad cilvēki domā, ka es esmu caca, kas izlutina suni... :lamajas: Īsumā - kad esam ciemos, viņa citiem atstāj iespaidu, ka labprāt ēstu sauso barību un ka es traki pārspīlēju to ēšanas problēmu. Un NEVIENS man netic, ka suns mājās atsakās ēst to pašu barību, ko ēda ciemos. Varu stāstīt, cik gribu, ka pie konkurences jau tā kā ēstu gan (bet vienalga nav pārliecības, cik daudz), bet mājās nē. Un pieiešana pie kaķa bļodiņas, manuprāt, vispār neskaitās, nav jau tā, ka viņa tur baigi ēdusi būtu. Bet nē - visi man stāsta, ka viņi jau nu gan šitā ar suni necimperlētos un ka noteikti pēc vienas neēšanas dienas laimīga mestos klāt savai sausajai barībai. Un es varu stāstīt, ko gribu, bet nē, es vienkārši izlutinot suni. :aizsvilstas:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby edelvise » 04 Jan 2016, 10:53

Spigana, cik labi tevi saprotu par to citu cilvēku viedokli. Brīžiem pat šķiet, ka tiešām ar mani kaut kas nav kārtībā, bet tad atnāku palasīt Jūsu stāstus un saprotu, ka man viss ir ok :medos: Sen jau kā laižu gar ausīm to, kā esmu savu suni izlutinājusi, ka tas taču ir tikai suns un ko es varu ņemties ar to barošanu un uztraukšanos par to, vai ir pakakājis vai nav :aptracis: Bet tagad jau kādu laiku pie tā esmu pieradusi un vairs necenšos nevienam neko pierādīt, vai izskaidrot. Lai domā, ka esmu traka suņu vecene, kura domā, ka suns ir mans dēls...un tā patiešām es arī domāju.
edelvise
Baby
Baby
 
Posts: 64
Images: 10
Joined: 28 Jan 2014, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 05 Jan 2016, 11:12

Starp citu, es te tā iedomājos, ka parastiem cilvēkiem nemaz nevaru teikt, ka suni ar Raw baroju, kaut ko ne to padomās. Un ja vēl uzzinātu, ar kādu sajūsmu mans suns ēd svaigus burkānus un paprikas, vispār nodomātu, ka es jūku prātā pa Šeilas modei un savu suni gribu ar vegānismu spīdzināt. :kanepe:

Un mums beidzot ir jaunas bildītes. :)

Mīļākā vieta - dīvāns.
Image

Mans alternatīvais grāmatu kaķis. :jautri:
Image

Divas sagurušas jaunkundzes.
Image

Uzmanību! Zemu lidojošas raķetes! Ļoti priecīgas.
Image
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby Danute » 05 Jan 2016, 11:17

Tā zemu lidojošā raķete nudien ir superīga! Pozitīvisms visai dienai. :pukudupsis:
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Mio, manu Mio!

Postby seila » 05 Jan 2016, 13:43

Raseli, manuprāt, ir ļoti fotogēniski suņi :jaa:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Mio, manu Mio!

Postby lauva » 05 Jan 2016, 13:53

Māra wrote:Un saļuki bij ar mieru mīļoties? Super! Tev nudien bij diena, kad jāpērk loterijas biļete. :kanepe:

nu tas saļuks-miskastnieks (lasi,tas kurš VISU no zemes lasīja un krāmēja iekšā) bija gan ar mieru mani samīļot, aristokrāts mazliet atturīgāks bija. Bet varēja redzēt,ka viņam mazliet saskauda,ka tam otram vairāk tiek :kanepe:

Spīgana bildes foršas! :sirsninas:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Mio, manu Mio!

Postby Māra » 05 Jan 2016, 18:05

Spigana wrote:Māra, es tā jūtu, ka Tu ļoti strauji gribi papildināt Latvijas saluki rindas :D

Hehe, nu tā var teikt. Kopumā gan es šķirni nereklamēju, lielākoties - tieši otrādi. Ja cilvēks ir ieinteresēts par saluki kā nākotnes versiju, bet kurtus īsti nezin, es stāstu visu vissliktāko vispirms, visas iespējamās problēmas un to, kas šo suni tik ļoti atšķir no pārējiem un kādēļ tie ir tik nepopulāri. Par bērniem es tik gribēju parādīt, ka nav tik traki, kā raksti :D Lai gan, ja vajadzētu, es arī izstāstītu salukīgo versiju, kas nav mazāk patiesa par to, ka viņi ir gana piemēroti ģimenēs ar bērniem. Jo ir jau dažādas tās saluki puses un ļoti daudz arī no temperamenta un audzināšanas un saimniekiem atkarīgs.
Man tikai paveicās, ka atrodot šo šķirni un ieviešot to mājās, tas ko biju sapratusi par šiem suņiem no plikas teorijas internetā ir bijis pareizais rakurss, jo es varēju arī gaidīt ko savā galvā idealizētāku.
Šos suņus parasti reklamēju vien tiem, kuri es zinu, ka suni tik un tā neieviesīs un vēl jo mazāk, nesarežģīs dzīvi ar tik neparastas šķirnes sagādi, tur varu slavēt visu, kas šiem ir labs, jo cilvēks-mirstīgais (lasi - nekurtists) tik un tā redz šos kā eksotiku nevis klasisku daili, attiecīgi - uz mirkli gatavi priecāties, bet ja pašiem būs jāizvēlas, kaut vai izskata un stereotipu dēļ, paņems labradoru, VASu vai .... es nemaz nezinu, kas ir populārs mūsdienās. Bīglu? Mopsi. ^^ Un es viņiem noteikti nepārmetīšu - jo katram ir savs piemērotais suns. Vienreiz arī es vājuma mirklī nokliedzu pakaļ Rūsam, kad tas puskurls aizlidoja tālēs, ka "būtu labāk mopsi pirkusi"... :kanepe:
Attiecīgi, ja tiešām vēlies uzzināt, kas nāk ar šiem kārņiem komplektā, ar prieku padalīšos par visiem aspektiem, tik padod ziņu. Liela pieredze man, protams, nav, bet visu ko esmu līdz šim uzzinājusi - labprāt likšu galdā.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Mio, manu Mio!

Postby Māra » 05 Jan 2016, 18:07

Spigana wrote:Image


Visas bildes, kā jau ierasts, burvīgas. Pie šīs tik gribēju pateikt, ka man ļoti ļoti patīk drāšu versija raseliem. Pinka un asums. ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 05 Jan 2016, 18:17

Māra wrote:Visas bildes, kā jau ierasts, burvīgas. Pie šīs tik gribēju pateikt, ka man ļoti ļoti patīk drāšu versija raseliem. Pinka un asums. ^^


Bildē, protams, grūti saprast, bet tas spalvainais nav rasels, tas ir Vesthailendas baltais terjers. Vieniem radu radiem gandrīz reizē ar mums ienāca kucēns mājās, tad nu dāmas laimīgas tusē kopā šad atd. Starp citu, uz vestiju dāmas fona es beidzot redzēju to, ka manējā tiešām ir rasels - krietni, krietni aktīvāka un dauzonīgāka. Pret Mio māsas fonu man visu laiku šķita, ka man ir ļoti mierīgs sunītis. :jautri:
Man ar šausmīgi patīk asspalvainie raseli, bet šamie esot visai reti un man jau vispār tā suņa izvēle sanāca tāda diezgan... neizvēle drīzāk. :D
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby Māra » 05 Jan 2016, 18:21

Ups, tagad kad tu tā pasaki, to var arī ieraudzīt... :pukudupsis: Cerams, ka saimnieki šo nelasa un neaizvainosies. :D
Vai vesthailendas dāma ar vēl tikpat maza kā Mio? Viņa jau tad vēl taps krietni pufīgāka? ->
Image
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 05 Jan 2016, 18:36

Māra wrote:Cerams, ka saimnieki šo nelasa un neaizvainosies. :D
Vai vesthailendas dāma ar vēl tikpat maza kā Mio? Viņa jau tad vēl taps krietni pufīgāka? ->


Domāju, ka nelasa, bet pat ja lasa - tikpat neapvainosies. ;)
Vestiju jaunkundze ir laikam 2 nedēļas vecāka kā Mio. Spalva šamiem principā aug arī krietni garāka, bet es noprotu, ka saimniekiem dikti patīkot šis mazliet paspūrušais izskats un ka apmēram šādā garumā spalvu arī plānojot turēt puslīdz.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 05 Jan 2016, 18:47

Mans mazais ļepatotājs aug un tiek strauji ieviestas korekcijas mūsu ikdienā:
1. Mio beidzot ir sapratusi, ka viņa prot ielēkt dīvānā. Ielekt viņai tā kā būtu izdevies arī agrāk, bet vēl nebija atkodusi šo fīču, a tagad vairs nekā. Biju jau pieradusi, ka dīvāns ir tāda drošā saliņa, kur var atstāt lietas un kucēns netiek klāt, bet šī idille nu ir beigusies, viss jāvāc prom tikpat cītīgi kā no grīdas. Un šodien Mio man sagādāja jautru brīdi - kādu laiku biju strādajusi pie datora, noeju lejā un skatos - nav sunītis ne savā guļvietā, ne uz grīdas. Nekur nav. Bet prom tak ar netiek! Griežos uz riņķi, kamēr atklāju, ka Mio iemācījusies ielīst dīvānā un izgūlusies tieši uz baltā spilvena, kas tur pamests, ātrumā ij neieraudzīsi. :D

2. Mio šodien atklāja kā apiet bērnu vārtiņus, kas priekšā kāpnēm. Vienā brīdī kāpju lejā un secinu, ka mazais resgalis mani gaida jau kāpņu laukumiņā, nevis aiz vārtiņiem, kā pienāktos. :aknee: Arī šo lielumu viņa patiesībā būtu varējusi apiet jau sen, bet visu laiku nebija iedomājusies - tie vārtiņi jau tikai no priekšas bloķē kāpnes, bet no sāniem ir vaļā. Nu neko, pārcēlu vārtiņus uz kāpņu vidu - tagad Mio var izlēkāt pa puskāpnēm, bet augtsāk gan vairs nekā netiek. Pārsteigums bija par to, ka arī Meja sākumā nevarēja izdomāt, kā "jaunajai" barjerai tikt pāri un, protams, bija traki neapmierināta.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 07 Jan 2016, 13:06

Mums mājās šodien svētki - mazā knīpa trīs mēnešus veca. Nosvinējām ar to, ka gan Mio, gan māsa Keiko dabūja vakcīnu. :dzimene:
Tagad tik gaidam laimīgo brīdi, kad varēs iet ārā izpētīt to lielo, balto.

Vetārste uzmeta acis Mio un uzreiz pateica, ka ir alerģija vieglā formā. Izrunājām visu par barošanu un uzvedību, secinājām, ka alerģija ir bijusi no sausās barības, un ļoti veiksmīgi, ka jau esam pārgājuši uz Raw barošanu.

Bet vispār man ir sajūsma par to, cik gudra un saprātīga ir Mio - man viņu ir ļoti viegli trenēt, zinām komandas Nāc, Sēdi, Būrī un Paliec, pirms dažām dienām sākām mācīties arī Blakus un pamazām pierodam pie pavadas. Nu, nav jau, protams, tā ka visas komandas būtu perfektas un bez gardumiņa strādā kā nu kuro reizi, bet kopumā mani traki sajūsmina progress. :pastaiga: Vienīgā komanda, kuru Mio nu nekā nesaprot, ko es no viņas gribu, ir Guli, bet nu jau drīz iesim skolā, tur par mani prātīgāki cilvēki zinās, ko iesākt.

Ir arī progress attiecībās ar kaķi - nu jau abas var mierīgi vienā dīvānā gulēt bez rūkšanas. Pavisam blakus vēl nē, bet tomēr kopā. :jiihaa:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Mio, manu Mio!

Postby seila » 07 Jan 2016, 14:24

Spigana wrote:progress attiecībās ar kaķi - nu jau abas var mierīgi vienā dīvānā gulēt bez rūkšana

:aptracis: prieks lasīt!!! :aptracis:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Mio, manu Mio!

Postby Spigana » 10 Jan 2016, 23:19

Mani joprojām mazliet pārsteidz tas, cik traki kāra Mio ir uz dārzeņiem un, kā šodien atklājās, augļiem. Jau esmu rakstījusi, ka burkāns un paprika ir mega lielie gardumi, šovakar atklāju, ka pomelo arī - gribējās tik ļoti, ka no klēpja uz galda līda, kas parasti nav aktuāli. Un viss beidzās ar to, ka šodien trenējot par gardumiņu izmantoju pomelo, mana jaunkundze šitā tika pie vienas pomelo šķēles un bija pārlaimīga bez gala. (Es savukārt biju pārlaimīga, ka šodien komandām klausīja arī laikā, kad mājās bija mini viesības. :aptracis: ) Ja man kāds būtu teicis, ka sunim pomelo var būt tāds mega gardums, ka tā dēļ var ekstra smuki pildīt komandas, es tak būtu līka nosmējusies, mana knīpa galīgi apgāž manus priekšstatus par suni. :D

No otras puses - mana mamma atgādināja, ka dziļi manā bērnībā laukos bija spaniels, kuram burkāni garšoja tik nenormāli, ka viņš tos raka ārā no dobēm.

Vispār kādu brīdi satraucos, vai maz sunim šitādas lietas drīkst dot, bet tepat forumā atradu sarunu un atklāju, ka daudzi suņi ir kāri uz dārzeņiem un augļiem, izrādās, ka arī vilki dabā uzkož pa kadai ogai. Un paskatīju aizliegto lietu sarakstu - citrusaugļi, burkāni un paprika tur nav, tā ka sirds man mierīga. :)
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests