Laimes lācis - samojeds

Blogs and Chats

Re: Laimes lācis - samojeds

Postby karalislauva » 09 Jan 2018, 19:58

Spigana wrote:Kā Yuki ikdiena, kā sadzīvojat? Vai ir tas ko gaidīji, kad izvēlējies suni?

Sākumā bija pagrūti ar mūsu atšķirīgo raksturu. Tā teikt, virsraksts varētu būt "kad ekstroverts satika introvertu..", un ekstroverts šeit ir viņa. Un tā bezgalīgā cilvēkmīlestība, un raušanās pie visiem. Nu jau esmu saradusi ar to un pat jāsaka paldies viņas raksturam - ar viņu ir tik viegli, nav jāuztraucas, ka kādam iekodīs vai izrūks, var ņemt visur līdzi un parasti ir "pasākuma zvaigzne" ne vien izskata, bet arī rakstura dēļ. Palaižot bez pavadas, man visdrīzāk ir jāuztraucas par citiem suņiem. Bet "selektīvo kurlumu" un atsaukšanos, kad pie apvāršņa parādās kaut kas interesantāks (sveši cilvēki, suņi, kaķi - viss, ar ko gribētos padraudzēties), mums tomēr jāuzlabo, savādāk es palikšu ar pilnīgi visiem sirmiem matiem vēl pirms 30. :D Instruktors un tikai instruktors, es pati to nespēju.
Viņai ļoti patīk garas pastaigas pie dabas, kas mums abām ir kopīgs, skries un aulēkšos līdz pagurumam, bet man, protams, to neizrādīs, jo tas nozīmē - pastaigas beigas.
(kā es bērnībā - nerādīju, ka ir jau zilas lūpas, jo tad būs jānāk ārā no ūdens.)
Atrodoties mājās, var arī klusi zvilnēt uz grīdas vai dīvāna, retu reizi padzenājot bumbiņu vai pažļembājot savu pandu.

Tā kā kaut kad uzsākot darba gaitas, man diemžēl nebūs laika, lai gandrīz katru dienu būtu kopā un staigātu tik garas distances, apsveru beidzot ievirzīt viņas enerģiju pareizās sliedēs - adžiliti un pamēģināt Ob ralliju, man tiešām radusies interese, it sevišķi, pateicoties jūsu blogiem un personīgajām pieredzēm.

Par to, vai tas ir tas, ko gaidīju, izvēloties suni. Es emocionāli jau biju gatava visam, ar ko saistās suņa ienākšana manā dzīvē. Realitātē - nebiju sagatavojusies tam, cik liela traģēdija sunim būs, atstājot mājās vienu garas stundas, kā arī nemaz nebija plānots strādāt garas stundas, bet to, kādi līkloči un pavērsieni būs dzīvē mēs diemžēl nevaram paredzēt.
Zināju par suņa bezierunu mīlestību, bet tikai piedzīvojot to (un ar katru suni tā ir savādāka), tu nespēj aptvert, cik tā patiesībā ir neizmērojama, cik ļoti tavs suns tevi mīl - lai vai kas. Un pats galvenais - es negaidīju, ka suni iemīlēšu TIK ļoti, ka viņa dēļ darītu visu iespējamo (pieņemot, ka viņi, ļoti iespējams, tāpat rīkotos), lai to paturētu; tik ļoti, ka gandrīz jau sāc saprast citu šķiršanās sāpes, kad suns aiziet citā saulē; tik ļoti, ka tā vietā, lai atteiktos no sava tik ļoti gaidītā un gribētā suņa, sapņu suņa, tu atsakies no visa cita, sakravā somu un atbrauc uz Latviju. Un tu saproti - tā vajadzēja. Viss notiek tā, kā tam jānotiek? :pedinja:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Laimes lācis - samojeds

Postby Imagine » 10 Jan 2018, 20:14

Prieks dzirdēt par to, kā jums klājas, un, cerams, tagad, kad esat nobāzējušies Latvijā, varbūt dabūsim dzirdēt biežāk. Juki ir ļoti skaista izaugusi. :)

Un tā bezgalīgā cilvēkmīlestība, un raušanās pie visiem.


Es un Smaidiņš viņvakar arī ar vienu no laimes lāčiem satikām. Ejam pa tumsu gar dīķi pastaigāties, vispirms redzu, ka pa tumsu aiznesas kaut kas liels un balts, pēc tam izmisusi pusaudža balss sauc: "Riki, Riki, nāc šurp!" Vēl pēc brīža tas pats nabags, cilvēks, skrien aizelsies un suni sauc. Savukārt notikuma vaininieks izmet slaidu loku un skrien raudzīt, kas mēs te tādi tumsā pastaigājamies. Smaidiņam tāds lācis diez ko negāja pie sirds, bet es ciemiņu dabūju paglaudīt un nedaudz pieturēt, kamēr saimnieks atskrēja pakaļ. Šarmanti tie samojedi bez gala.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests