Ash & mana suņu tērzētava

Blogs and Chats

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 09 May 2017, 18:32

SantaP wrote: Mierinājumam jāpiebilst, ka tās tāpat mēdz postīt dārzus, kā citas viņu radinieces.


tas tiešām mierina :launigs: pagaidām gan mana saimniecība sastāv vien no 5 ābelēm un sniegpulksteņu klājiena. tad jau pirms plānot dārza iekārtošanu jāizcīna karš ar šīm radībām. :paukojas:
Image
Image
User avatar
ash
Champion
Champion
 
Posts: 858
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 15 May 2017, 09:02

Vakar mums ar Brīzi bija debija – abas pirmo reizi bijām ringā. :pastaiga:
Neskatoties uz mūsu abu pieredzes trūkumu sapelnījām Ex-1, PP, JCAC, un milzīgajā 2 suņu konkurencē izcīnijām godpilno BOO. :kanepe: Mans lielākais prieks, ka Brīze ringā neizpildīja savu pēdējā laikā ierasto programmu, ko mājās izpilda, kad uzlieku viņai izstāžu pavadiņu – lec man virsū, iekožas siksniņā un rauj to man ārā no rokām, kāpjas atpakaļ un guļas gar zemi. :pilnmeness:

Mani pārsteidza Brīzes nedrošība izstāžu hallē. Viņai pavisam noteikti nepatika burzma un troksnis un pirmajos mirkļos viņa kāpās atpakaļ, lai izvairītos no tuvošanās (iešanas garām) citiem suņiem. Toties sastopot otru īru terjeru viņa pilnīgi pārvērtās – atplauka laimē un metās ar viņu draudzēties un bužināties, lai gan ar šo suni tikās pirmo reizi. Tas vedina uz domām, ka viņa ir ļoti pieradusi pie drošības sajūtas, ko sniedz vēl viena īru terjera klātbūtne. Ikdienas dzīvē gan otrā suņa sindroms nav manāms. Arī Akim izstādēs krasi maina savu attieksmi – mājās, pastaigā, principā jebkur – viņš vienmēr ir ļoti neatkarīgs un pašpietiekams, ja saimnieki nav redzami – lieliski, varu darīt ko gribu, savukārt izstādēs nonācis hendlera rokās pašpārliecinātais, drošais suns pēkšņi satraukti sāk skatīties, kur esmu palikusi. Šķiet, ka manus suņus tāpat kā mani, biedē izstāžu gaisotne.

Un te mana skaistā juniore :samilejies:
Image

Divi savējie - Brīze un viņas vecvectēvs, kas nu jau startē veterānos :samilejies:
Image
Image
Image
User avatar
ash
Champion
Champion
 
Posts: 858
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron