Ash & mana suņu tērzētava

Blogs and Chats

Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 04 Jul 2016, 17:03

Šobrīd man šķiet, ka vajadzētu man arī blogu, lai nav jāraksta par savām lietām svešos blogos.
Es nekad neesmu bijusi tāds īstais suņinieks, bet suņi man patīk un lielāko daļu savas dzīves esmu pavadījusi vismaz viena ķepaiņa kompānijā, un jāsaka, ka vienmēr ar suņiem esmu labi sapratusies un visi suņi, ar ko dzīvoju kopā tika arī audzināti, dresēti un samācīti uz dažādiem pigoriem – bērnībā bez zināšanām, vadoties no izjūtām, vēlāk jau cenošoties darīt to saprātīgi. Daži no maniem suņiem ir bijuši pavisam īpaši un laika gaitā visticamāk padalīšos arī savās atmiņās par tiem. :samilejies:
Šobrīd mūsu ģimenē mīt brīvdomīgs un sirdī bezgala uzticīgs īru terjers Akim – suns kuru gaidīju ilgus gadus. Akim ir super suns un mūsu zelta gabaliņam ir tikai viena tumša maliņa – izteikts nedraudzīgums pret citiem suņu puikām un neuzticība pret ik vienu suni kopumā – lielā mērā skumjas un sāpīgas dzīves pieredzes dēļ, kā arī nepietiekamas komunikācijas dēļ (dzīvojam privātmāju rajonā un visi pārējie suņi tiek turēti voljēros un pat pie ķēdēm, pastaigāties netiek vadāti un padraudzēties ne tik, bet tās retās reizes, kad esam kādos suņu pasākumos nav bijušas pietiekamas)
Taču neskatoties uz šo niansi, Akim ir caur un caur mūsu ģimenei piemērots suns – 4. vienība mūsu lieliskajā 4.niekā, viņam pat dzimšanas diena ir tādā pašā datumā, kā visiem pārējiem ģimenes locekļiem – 4. ;)
Pirms pāris gadiem ar vīru vienojāmies, ka kaut kad būs mums arī otrs īru terjers, lai Akim nejūtas tik vientuļš, lai viņam ir sava kompānija un draugs.
Un tad šopavasar uzzinājām, ka tiek plānoti kucēni šajā vasarā. Un tad ideja pamazām sāka iegūt konkrētākas aprises līdz nu jau vairs ir palikuši tikai praktiskas dabas jautājumi. Šķiet ka drīzumā mūsu harmoniskā 4-stūra figūra tiks papildināta ar vēl vienu elementu – mazu, rudu īru meitiņu. :pukudupsis:

Laipni lūgti manā tērzētavā! :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 04 Jul 2016, 17:23

To ka suņi man bijuši vienmēr jau minēju. Pastāstīšu vienu no trakākajiem bērnības piedzīvojumiem no tēmas – ar vienu suni ir par maz.
Tas bija senajos 90. mums tai laikā bija super suns Sāra, un Sārai bija daudz draugu. Tajos laikos apkārt klīda gana daudz bezsaimnieku suņi un arī slikti pieskatīti māju suņi. Mums ar māsu patika viņi visi. Vienā reizē, kad Sārai bija suņu laiks un to nevarēja vadāt staigāt mums dzima galvā spīdoša doma – jāpaņem sev visi pie mums ciemos nākošie suņi. Vecākiem neko pat neteicām, viņiem pilnīgi pietika ar vienu Sāru, kur diemžēl bija ieslodzīta šķunī.
Tā nu mēs ar māsu noskatījām netālajā jauno māju rajonā jaunceltni, kuru neviens aktīvi neapsaimniekoja un iekārtojām suņu patversmi – izmitinājām tur kādus 5-6 suņus, par savu kabatas naudu pirkām speciālos suņu barības miltus un pēc skolas, kāmēr vecāku nebija mājās vārījām suņiem putras, 2 x dienā vedām savus suņus staigāties – viņi visi labprātīgi dzīvoja mūsu “patversmē”, mācījām viņiem trikus – lekt pār šķeršliem, dot ķepu utml. Diemžēl mūsu patversmes projekts pēc pāris nedēļām izbeidzām – jaunceltnes īpašnieki no turienes izlika visus iemītniekus un noslēdza mums pieeju lieliski piemērotajām telpām. Visi suņi paklīda kur nu kurais, izņemot vienu 3 krāsu jauktenīti, kuram acīm redzot nebija kur doties. Mājās viņu ņemt nevarējām, tomēr vēl krietnu laiku turpinājām viņu barot, iekārtojām viņam slepenu migu šķūnītī un viņš mums regulāri pievienojās pastaigās un piedzīvojumos, savu reizi aizstāvot no aizdomīgiem svešiniekiem. Bija skumji, kad kādu dienu viņš vienkārši pazuda un nekad vairs netika redzēts. :(
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby karalislauva » 04 Jul 2016, 17:49

Apsveicu ar blogu un gaidāmo ģimenes pieaugumu! :parojas: :starkism: Tā kā man pašai arī ir aktuāla kucēnu tēma, sekošu līdzi jūsu piedzīvojumiem. :pukudupsis:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 04 Jul 2016, 20:52

mans mazais Akim
Image

4 mēneši
Image

1.5 gadi
Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 04 Jul 2016, 21:02

zemu lidojošs suns
Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 04 Jul 2016, 21:08

kopīgie piedzīvojumi

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 05 Jul 2016, 15:48

5 gadi
Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby Imagine » 05 Jul 2016, 21:58

Īru terjerus bieži nav Latvijā nācies redzēt, un, tā kā te daudzi stāsta, kā meklējuši un sagaidījuši savu īsto šķirni, kā atradāt un kā uzzinājāt par šo?
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby Māra » 05 Jul 2016, 22:08

Man to piecgadīgo bildi nerāda :(
Un jā, arī labprāt dzirdētu (lasītu), kā savilkās, ka tieši šī šķirne?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby karalislauva » 06 Jul 2016, 00:19

Pievienojos iepriekš rakstītajam, arī interesanti kā izvēlējies šķirni. :)
Man arī, starpcitu, 5 gadīgo bildi nerāda (bet es no telefona, man te daudz ko nerāda :D).
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 06 Jul 2016, 13:17

man ar nerāda, es no telefona mēģināju pievienot :kanepe:
īsais variants par šķirnes izvēli - intuīcija + apstākļu sakritība :pastaiga:
garais variants:
… vispār jau tas viss notika pasen, tāpēc viss tiek skatīts caur laika prizmu :D
visumā ceļš pie īru terjera man sākās jau sen. Bērnībā man viena no mīļākajām grāmatām bija “Paša audzināts draugs”, kur bija gan nodaļas par vispārējiem suņu turēšanas jautājumiem un mana mīļākā sadaļa – apraksti un šķirnes suņu fotogrāfijas. Mums pašiem mājās vienmēr bija pa kādam sunim, bet neviens nebija šķirnes. Un, lai arī visus mūsu krancīšus es no sirds mīlēju, es skaidri zināju, ka kaut kad man būs šķirnes suns. Man patika dažādi – VAS, bladhounds, melnais terjers, erdelterjers, vācu asspalvainais putnus suns, bokseris, seteri, kolliji. Un tad 17 gadu vecumā tētis man uzdāvināja taksi (bez CR, bet īstu mednieku takšu pēcnācējs) Tas nebija gluži tas, par ko biju sapņojusi, bet savu taksi es ļoti mīlēju un izaudzināju par kolosālu suni – pa pilsētu varējām staigāt bez pavadiņas, viņš klausīja man uz vārda. Vienīgi bērni viņam nepatika. Hipis pazuda 2003. gada rudenī, 3 gadu vecumā. Bez pēdām. Aizdomās turu čigānus, kas bija izteikuši vairākus piedāvājumus Hipi nopirkt, regulāri prasīja vai negribam pārot ar viņu takseni. Sirds sāpēja ilgi. Kad sapratu, ka Hipis neatgriezīsies, mierināju sevi ar domu, ka būs man reiz cits – asspalvainais, patīk man tās bārdas. Gāja laiks, iepazinos ar savu vīru, apprecējāmies, bet suņa kā nebija tā nebija. Ik pa laikam es runāju, ka kaut kad būs mums suns, pētīju šķirnes, rādīju vīram – gribēju, lai mūsu nākotnes suns patiktu mums abiem. Vīram patīk lielie – viņš uzauga kopā ar rīzenšnauceru. Taksis jau uzreiz tikai izbrāķēts kā suņa necienīga radība – pārāk mazs un histērisks. Nu salīdzinot ar rīzenšnauceru – protams. Objektīvi vērtējos – taksis mums nederētu, nedz izmēra un fizisko spēju ziņā, nedz arī raksturā. Un arī man labāk patīk lieli suņi.
Par īru terjeriem zināju jau sen – Džeka Londona stāstus un romānus par suņiem biju lasījusi daudz reizes, taču nekad nebiju redzējusi. Pat ne foto. Iegooglēju – daži ir ļoti skaisti suņi, citi vairāk līdzinās paplukušiem krančiem :kanepe: . Sāku lasīt aprakstus par šķirni un visi galvenie aspekti likās ļoti pieņemami un piemēroti tieši mums – vidēja izmēra, ērti paņemt laivā, mašīnā, vilcienā, uz kafejnīcu, brīvdabas festivālu, bet pietiekami liels un sportisks, lai varētu skriet pie velo, visu dienu kopā ar saimnieku kāpt kalnos. Viegli kopjams – nekādas biežas mazgāšanas, ķemmēšanas, pietiekami siltu kažoku ziemas aktivitātēm (attiecīgi ja pareizi kopj suni, tad ir smuks nevis noplucis krancis). Aktīvs, rotaļīgs, dzīvespriecīgs, lojāls pret savu ģimeni, nav agresīvs pret cilvēkiem, labi satiek ar bērniem. Der. Stūrgalvīgs? Grūti audzināms? Ļoti neatkarīgs, patstāvīgs? Eemm – nu gan jau tiksim galā. Agresīvs pret citiem suņiem? Nejauki, bet visu nevar gribēt. Un smukiņš (ja tiek trimmēts). Un izvēle bija izdarīta.
Jāpiebilst, ka tas notika tādā tīri idejiskā līmenī, suņa jautājums bija tikai teorija, bez jebkādām ievirzēm uz realizāciju. Pagāja vēl pāris gadi, piedzima dēliņš, pārvācāmies no dzīvokļa uz privātmāju. Bija 2011. gada marta beigas – manas kolēģes mājā bija ielauzies zaglis, notikušā iespaidā, es vīram teicu – mums vajag suni. Viņš saka – jā. Tajā pat vakarā metos pie googles un – tavu brīnumu – pārdošanā īru terjera kucēni! Tad es vēl nezināju, cik grūti ir iegūt īru terjera kucēnu, lai gan apzinājos, ka tā nav šķirne, kuru var dabūt uz katra stūra – Latvijā ir 1-2 metieni gadā. Igaunijā apmēram tā pat. Lietuvā tajā laikā bija tikai 2!! īri. Nu jā, ir Skandināvijā, Vācijā, Krievijā, bet tā ir reta šķirne, pat Īrijā. Tajā laikā brīnišķīgā suņu pasaule man bija sveša un kucēna atvešana no ārzemēm mani biedēja, mulsināja un likās pārāk neiespējama. Un te kucēni – Latvijā. 4. aprīlī, savā dzimšanas dienā sazvanījos ar audzētāju, pēc ilgas, nopietnas, eksāmenam līdzīgas sarunas viņa man pateica savu verdiktu – jā, viņa mums uzticēs savu kucēnu. Ak jā, jā, jāāāāā!!!!
Skatoties pirmās atsūtītās bildītes, es uzreiz izvēlējos savējo, to ar zilo lentīti. Vēlāk audzētāja man teica, ka izvērtējot kucēnu temperamentu un to ka mums ģimenē ir bērniņš, mēs drīkstēsim izvēlēties starp 2 mierīgākajiem kucēniem. Mana sirds drebēja bailēs, līdz uzzināju, ka mans kucēns ir viens no tiem diviem, ko drīkstu izvēlēties. Kad aizbraucām kucēnam pakaļ – visi mazuļi bariņā spēlējās, bet mūsējais sēdēja atsevišķi un skatījās tieši uz durvīm. 4. maijā atvedām Akim uz mājām. Tāds bija mūsu ceļš.
Godīgi sakot – man šķiet, ka mūsus stāstā šķirnes izvēle bija otršķirīgs jautājums. Jo svarīgākais bija vnk satikt to īsto suni. Visā procesā es ļoti paļāvos uz savu intuīciju – gan izvēloties šķirni, gan konkrēto kucēnu. Var jau teikt, ka tās ir sakritības, bet man liekas – ka tam tā vnk bija jānotiek. Īru terjeru pirmo reizi dzīvē es tā īsti redzēju tikai tad, kad kucēns jau bija sarunāts – tad braucām iepazīties ar tēti.
Ar laiku sapratām, ka tieši īru terjers ir mūsu suns, ideāli piemērots mūsu dzīvesveidam, atbilstošs mums emocionāli un praktiski. Šobrīd pat iedomāties nespējam dzīvi ar citas šķirnes suni. Patīk daudzi – gan kurti, gan pūkulāči, gan elegantie putnu suņi, un vilkveidīgie, taču katram ir kāds bet, kāpēc tas nav tieši mūsu suns.
Un tā nu mēs esam lieliskais 4.nieks. Pagaidām ;)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 06 Jul 2016, 16:56

mēģinu vēlreiz - 5 gadi:

Image

Image

Image

Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 06 Jul 2016, 17:13

un te man zvērs ziemas kažokā - šitik spalvainam noaugt ļaujam tikai ziemā - šis bildēts ziemas beigās, neilgi pirms pavasara trimmēšanas, pārējā laikā kažku turam īsāku:

Image

labākie draugi :sirsninas:

Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 06 Jul 2016, 18:40

Akim dvēseles kodols, viņa būtība atklājas šajā foto - tas ir viņš, mans suns :samilejies:
Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby Spigana » 06 Jul 2016, 19:13

Kas par skaistu, rudu zvēru. Jūtu radniecīgu saikni. :D
Un man arī tas ziemas kažoks dikti tīk, ļoti piestāvīgs.

Es no rakstītā nojaušu, ka bieži dodaties arī pārgājienos, jā? Varbūt ir kādi ieteikumi vienas dienas maršrutiem, kur suni var atlaist no pavadas?
Man ar Mio būtu vēlme doties kādās ~20km pastaigās, bet nevienai no mums par šo pasakumu nebūs liela prieka, ja Mio būs visu laiku jāiet pavadā.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby karalislauva » 06 Jul 2016, 21:22

“Paša audzināts draugs” - O, jā! Tā arī bija mana bērnības dienu bez maz Bībeles vietā grāmata - pirmā, ar ko sāku iepazīt suņu pasauli! :samilejies:

Kāds skaists rižiks! Atzīšos, man terjeri un bārdainie ne visai, bet Akim tiešām ir skaists. Un tā stāja ar augsti paceltu galvu! Man visvairāk patīk tās saulrieta sniega un kalnu bildes - izskatās savā elementā, kā arī rudā krāsa dikti feina uz fona.
Es pirms ierakstiem šeit tādu šķirni nezināju un dzīvē tā arī nekad nav nācies redzēt (jā, terjeri tiešām nav mana stiprā puse :)). No tevis rakstītā tiešām staro - Tā ir mana šķirne uz visiem 100! Turklāt, izklausās nācis no brīnišķīgas audzētājas (kādu arī es cerēju atrast).
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 07 Jul 2016, 10:27

Spigana wrote:Es no rakstītā nojaušu, ka bieži dodaties arī pārgājienos, jā? Varbūt ir kādi ieteikumi vienas dienas maršrutiem, kur suni var atlaist no pavadas?
Man ar Mio būtu vēlme doties kādās ~20km pastaigās..


Ar tiem pārgājieniem ir tā kā ir. Tādi garāki gabali noejami ir gar jūras krastu. Mēs mīlam posmu starp Liepāju un Pāvilostu. Bet tādus garus gabalus ejam tomēr samērā reti. Tagad jau dēlam ir 6 gadi un lielāka varēšana, bet ticiet man – dienas pārgājiens ar 3-4-5 gadus vecu bērnu ir liels izaicinājums, visvairāk emocionāli. Pirmo reizi viņu paņēmām uz kalniem, kad dēlam bija 4 gadi, gājām arī divas dienas ar nakšņošanu teltī, bija skaisti un ļoti atmiņā paliekoši, un visu cieņu manam vīram, kurš emocionāli vadīja dēlu arī 4 stundas ejot cauri vētrai. Tā kā pieaugušajiem ir lielās mugursomas, taka pāri kalnam un vējš pūš dvēseli no miesas ārā, opcija nest kādu uz rokām nepastāv.
Tuvākie kalni ideālām pastaigām ir Slovākijā. Ja kāds dodas turp, varu pakonsultēt ar maršrutiem un kur labāk doties ar suni.
Īsākas pastaigas – dabas takas, ja tās ir pietiekami tālu no Rīgas, tad visas ir ejamas bez pavadas. Ja vēl darbadienā – tad vispār bez problēmām. Protams, ka vēlams lai suns ir piesaucams, ja tomēr kādu sastopam. Bet dabas takas mums reti ir garākas par 5-6 km. Brīvā brīdī pacilāšu, paskatīšu kartes, padalīšos ar to, kas ir. Bet zinu ka forši pārgājienu maršruti ir Gaujas Nac.parkā, pati tur neesmu bijusi gadiem ilgi, bet domāju, ka internetā info var atrast. Esmu gājusi Brasla – Sigulda gar upi – fantastisks piedzīvojums bija.
Vēl viens variants – mežs Ķemeru nacionālajā parkā, Spīgana, es tev jau rakstīju kur. Esam tur mežā sastapuši arī cilvēkus, kas iet 2-dienu pārgājienu, takas tur ir, staigāt var (viņi stāstīja, ka atbrauc ar vilcienu līdz Ķemeru stacijai un tad uz 2 dienām cauri mežam). Paši tur esam bijuši tikai pastaigāt uz pāris stundām, bet mežs tur liels, plašs, skaists. Savas iecienītās koordinātes gan došu tikai PM – esmu skopa :velnins:
Un tad mums vistuvākais pastaigu maršruts ir palieņu pļavas netālu no mājām – ap 8 km garš maršruts, var staigāt bez pavadas. Tiesa gan, tagad vasarā ir saaugusi gara zāle, iešana grūta (bet ne neiespējama), toties ziemā, pavasarī…mmhmmm – brauciet ciemos – aizvedīšu ekskursijā! :pastaiga:
vēl mēs samērā daudz laivojam (kanoe). 2 dienu lavu brauciens ir mūsu suņam paradīze. Neapdzīvotos posmos laižam Akim krastā, izlocīt kājas, pāris kilometri šķēršļu josla, mēle pār plecu un viņš pat ir gatavs līdz laivai atpeldēt. :kanepe:

karalislauva wrote:“Paša audzināts draugs” - O, jā! Tā arī bija mana bērnības dienu bez maz Bībeles vietā grāmata - pirmā, ar ko sāku iepazīt suņu pasauli! :samilejies:


oo, jaa, savējais :kanepe:


karalislauva wrote: Es pirms ierakstiem šeit tādu šķirni nezināju un dzīvē tā arī nekad nav nācies redzēt (jā, terjeri tiešām nav mana stiprā puse :)). No tevis rakstītā tiešām staro - Tā ir mana šķirne uz visiem 100! Turklāt, izklausās nācis no brīnišķīgas audzētājas (kādu arī es cerēju atrast).



Jā, īru terjers ir reta šķirne, lai gan tiek uzskatīta par visvecāko terjeru šķirni. 19-gs.beigās – 20.gs.sākumā šķirne bija samērā populāra, bet tad “izgāja no modes”. Ņemot vērā, ka šī nav vienkārša šķirne un nebūt ne suns katram, tā nekad nav ieguvusi milzīgu popularitāti. Manuprāt – ļoti labi, ka tā. Ar īru terjeriem nodarbojas šķirnes entuziasti, kas iziet uz kvalitāti, nevis kvantitāti, šī ir ļoti veselīga suņu šķirne, cik esmu pētījusi dažādu audzētavu informāciju – pa lielam visās tiek izcelti stūrakmeņi – tips, veselība, temperaments. Un audzētāja mums tiešām brīnišķīga. Esmu saņēmusi daudz komplimentu par Akim raksturu un manierēm, cik viņš labi audzināts. Un uz to atbildu, ka tas pateicoties audzētājai – mēs saņēmām gatavu izcilu suni un mums tikai vajadzēja viņu nesabojāt.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby Spigana » 07 Jul 2016, 11:11

Paldies par ieteikumiem!
Dabas takas es parasti nolūkoju dodies.lv, bet tiešām ir tā, ka garo taku mums lāga nav un tās, kuras ir, tikai ar mašīnu piebraucamas, kas man nozīmē tikai sestdienas svētdienas.

Ironiskā kārtā es tieši nākamnedēļ ar Mio dodos uz Slovākiju, bet ir aizdomas, ka pārgājieni nespīd, jo braucam kopā ar draugiem, kam ir pusotru gadu vecs bērns un 7 mēn vecs labradora kucēns, bet, ja nu Tev ir iedvesma, varbūt vari atsūtīt kādu info?
Laivit arī ar Mio taisamies, laikam gan pa Gauju, nav pārliecības, ka būs kur palaist, bet tad jau manīs.

Vislabāk jau man patīk pārgājieni gar jūru, bet tad tiešām jāsperas uz Kurzemes krastu, Vidzemes pludmale nespīd, savukārt Jūrmalā un visos ciemos ir bezdievīgi daudz cilvēku.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 07 Jul 2016, 11:43

Spigana wrote:Paldies par ieteikumiem!
Dabas takas es parasti nolūkoju dodies.lv, bet tiešām ir tā, ka garo taku mums lāga nav un tās, kuras ir, tikai ar mašīnu piebraucamas, kas man nozīmē tikai sestdienas svētdienas.

Ironiskā kārtā es tieši nākamnedēļ ar Mio dodos uz Slovākiju, bet ir aizdomas, ka pārgājieni nespīd, jo braucam kopā ar draugiem, kam ir pusotru gadu vecs bērns un 7 mēn vecs labradora kucēns, bet, ja nu Tev ir iedvesma, varbūt vari atsūtīt kādu info?
Laivit arī ar Mio taisamies, laikam gan pa Gauju, nav pārliecības, ka būs kur palaist, bet tad jau manīs.

Vislabāk jau man patīk pārgājieni gar jūru, bet tad tiešām jāsperas uz Kurzemes krastu, Vidzemes pludmale nespīd, savukārt Jūrmalā un visos ciemos ir bezdievīgi daudz cilvēku.


paskaties šo: http://ejamdaba.lv/hello-world/

Gaujā tiešām suni no laivas nepalaidīsi, bet bez Gaujas par laimi ir daudz citas fantastiskas upes. Mums protams tuvāka ir Kurzemes puses, man ir daudz ieteikumi :kanepe: nu ja kādu interesē.
tiesa gan - lai varētu suni palaist krastā izskrieties, vajag kādu laiku drusku viņam pamācīt - ka tagad būs tā, ka tu skrien, mēs braucam. tur bišķi vajadzēs laiku, lai suns saprot, ka nav jāmetas upē pakaļ saimniekiem, kuri viņu "pamet"

Brauc uz Slovākiju??? super, super! ak laimīgā. painformē, kurā pusē būsiet un es paskatīšos, ko varu ieteikt. ak laimīgie.... gribu uz kalniiieeemmmm.
(mūsu ģimenei gada centrālais notikums ir vasaras atvaļinājuma brauciens uz kalniem, kas šogad izpaliek, jo vīrs nupat nomainīja darbu un atvaļinājums viņam izpaliek. :histerija: )
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby Korland Rein » 07 Jul 2016, 11:49

ash wrote: Šķiet ka drīzumā mūsu harmoniskā 4-stūra figūra tiks papildināta ar vēl vienu elementu – mazu, rudu īru meitiņu. :pukudupsis:

:dejosuns: :aptracis:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Next

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests