Ash & mana suņu tērzētava

Blogs and Chats

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 07 Jul 2016, 12:29

Korland Rein wrote:
ash wrote: Šķiet ka drīzumā mūsu harmoniskā 4-stūra figūra tiks papildināta ar vēl vienu elementu – mazu, rudu īru meitiņu. :pukudupsis:

:dejosuns: :aptracis:


vispār tas ir baigais noslēpums :kanepe: Vēl jau viss ir tikai procesā, līdz oficiālajam paziņojumam vēl jānogaida, kāmēr pašiem viss būs skaidrs :sarkstosa:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby karalislauva » 07 Jul 2016, 15:34

ash wrote: Esmu saņēmusi daudz komplimentu par Akim raksturu un manierēm, cik viņš labi audzināts. Un uz to atbildu, ka tas pateicoties audzētājai – mēs saņēmām gatavu izcilu suni un mums tikai vajadzēja viņu nesabojāt.


Gandrīz, gandrīz jāuzprasās ciemos apskatīt - būtu otrais īrs, ko būtu redzējusi dzīvajā (otrais aiz īru vilku suņa). ^^ Bet, cik saprotu, jūs no Kurzemes gala. Nesanāks man galīgi uz to pusi tagad, būstāds sanāks ašais ieskrējiens man Latvijā, jūlija beigās. Bet nākotnē plānoju garāku palikšanu Latvijā, nu jau ar mūsu samijmeiteni, tad droši vien viskaut ko varētu sarunāt - kādu eksursiju pa mežiem vai pastaigu gar jūru.

ak laimīgie.... gribu uz kalniiieeemmmm.

Skatos, vēl kāds tik pat ļoti mīl kalnus kā es - es varētu dzīvot kalnos, katru dienu blenzt uz kalniem (nē, tiešām neapnīk :D), dievinu pastaigas kalnos, tikai slēpot vēl neesmu apguvusi kalnos. :D Pagaidām vēl esmu amatieris kalnos kāpšanā un pārgājienos. Bet practice makes perfect.
Esmu pieskaitāma pie tiem ārzemniekiem-dīvaiņiem, kam tā Vidusjūra bijusi, nebijusi (nē, nu skaista jau ir ļoti, nenoliedzu), bet - dodiet man kalnus! Un, ja vēl bōnusā ir ezers... :sirsninas: Arī Sicīlijā mīļākais apgabals man ir pie Palermo un Trapāniem, kā arī Etna Katānijas zonā...dēļ kalniem. :D

ash wrote:
Korland Rein wrote:
ash wrote: Šķiet ka drīzumā mūsu harmoniskā 4-stūra figūra tiks papildināta ar vēl vienu elementu – mazu, rudu īru meitiņu. :pukudupsis:

:dejosuns: :aptracis:


vispār tas ir baigais noslēpums :kanepe: Vēl jau viss ir tikai procesā, līdz oficiālajam paziņojumam vēl jānogaida, kāmēr pašiem viss būs skaidrs :sarkstosa:

Apsolām klusēt kā partizāni. :kanepe:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 07 Jul 2016, 15:43

karalislauva wrote: Bet, cik saprotu, jūs no Kurzemes gala. Nesanāks man galīgi uz to pusi tagad, būstāds sanāks ašais ieskrējiens man Latvijā, jūlija beigās. Bet nākotnē plānoju garāku palikšanu Latvijā, nu jau ar mūsu samijmeiteni, tad droši vien viskaut ko varētu sarunāt - kādu eksursiju pa mežiem vai pastaigu gar jūru.

vispār no jelgavas ;) bet kaut kad nākotnē pilnīgi noteikti varētu runāt tikšanos - Akim ļoti patīk sammijmeitenes :)

Skatos, vēl kāds tik pat ļoti mīl kalnus kā es - es varētu dzīvot kalnos, katru dienu blenzt uz kalniem (nē, tiešām neapnīk :D), dievinu pastaigas kalnos, tikai slēpot vēl neesmu apguvusi kalnos. :D Pagaidām vēl esmu amatieris kalnos kāpšanā un pārgājienos. Bet practice makes perfect.
Esmu pieskaitāma pie tiem ārzemniekiem-dīvaiņiem, kam tā Vidusjūra bijusi, nebijusi (nē, nu skaista jau ir ļoti, nenoliedzu), bet - dodiet man kalnus! Un, ja vēl bōnusā ir ezers... :sirsninas: Arī Sicīlijā mīļākais apgabals man ir pie Palermo un Trapāniem, kā arī Etna Katānijas zonā...dēļ kalniem. :D


oh, jaa! pagājušā gadā aizbraucām līdz Bosnia&Hercogovina, gandrīz līdz jūrai tikām, 50 km palika, pagriezām sānis un devāmies vēl pabaudīt Balkānus :sirsninas2: to jūru tā arī līdz šai dienai neesam redzējuši, kas zin...varbūt nākamgad :kanepe: tev jau veicas, tuvu Alpiem. zini cik grūti mīlēt kalnus dzīvojot latvijā? :aizlaimes:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby karalislauva » 07 Jul 2016, 17:40

ash wrote:tev jau veicas, tuvu Alpiem. zini cik grūti mīlēt kalnus dzīvojot latvijā? :aizlaimes:

Protams, neiedomājami! :) Negribu, lai uz kopējā fona izklausās pēc žēlošanās (bet drusku jau arī ir :D), taču iespēja pašai tā vienkārši - "Ai, es tagad izdomāju - gribu aizlaist uz kalniem" un to arī īstenot, nu kā, piemēram, dzīvojot Latvijā uz jūru, teiksim..nav mans variants. :kanepe: Jo man tas ir prasmīgi jānoorganizē ar vīrieti-šoferi, bet brīvdienās parasti ir kā pēc Mērfija likuma: vai nu ir brīvs laiks, bet līst, vai vai jauks laiks, bet 101 darīšana (it sevišķi kopš pavasara, kad viņš darba dienās ir Šveicē un vienīgā diena, kad varam izdarīt iekrājušos darbus dzīvokļa sakarā, ir sestdiena, bet svētdien pēcpusdienā jau jābrauc atpakaļ). Nē, nu ļoti iespējams, ir kaut kādas iespējas ar autobusiem, vilcieniem, taču vēl neesmu meklējusi.
Bet viss mainīsies, kad es iegūšu autovadītājas apliecību.. :velnins:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby Māra » 07 Jul 2016, 17:58

Tā jau klasika. Tepat ar jūru sanāk dzirdēt to, ka tie, kas dzīvo blakus jūrai, to apmeklē visretāk... :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby karalislauva » 07 Jul 2016, 18:23

Māra wrote:Tā jau klasika. Tepat ar jūru sanāk dzirdēt to, ka tie, kas dzīvo blakus jūrai, to apmeklē visretāk... :kanepe:


Tieši mums ir viens labs draugs, kurš dzīvo 5 min braucienā no jūras, un ko domā - viņš uz turieni aizbrauc labi ja 2x gadā. Turklāt... pie turienes +35 grādiem. Image
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby Alpina » 07 Jul 2016, 21:41

Māra wrote:Tā jau klasika. Tepat ar jūru sanāk dzirdēt to, ka tie, kas dzīvo blakus jūrai, to apmeklē visretāk... :kanepe:


Tas par mani :kanepe: Jūra deguna galā, bet tiiiiik tālu :D Kamēr nebija suņu - Jūra? Kas tā tāda? :D Pirms suņiem pie jūras aizbraucām pa retam ar kādiem ciemiņiem :D Vai vēl rtāk vnk tā pat, lai pabūtu pie jūras :D Tagad vismaz suņu dēļ - šad tad saorganizējos pati ar sevi un dodamies :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 26 Jul 2016, 07:55

Tad nu izlienu no pagrīdes :pilnmeness:
Pirms 2 no nedēļām bijām raudzībās pie mazajiem. Aawwww, cik viņi visi forši :samilejies: un pats trakākais ka neiespējami izvēlēties vienu vissmukāko :kanepe:
Izauklējos vairāk kā vajag. Metienā ir 3 meitenes, sākotnēji biju pēc foto sev jau vienu noskatījusi, bet tad sākās šaubas. Šīs divas nedēļas esmu pavadījusi mokošā izpētē - galvas forma, ausis, astes, spalva. Vēl 100 reizes apskatījusi radu kucēnlaiku fotogrāfijas, cerībā saprast, kuram sencim kura būs līdzīga. Laikam galu galā ir skaidrs un nu vairs atliek sagaidīt, kad varēs vest mājās :aptracis:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 26 Jul 2016, 08:03

Te viena no māsām

Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby Dylan » 26 Jul 2016, 08:19

Izskatās, ka ja reiz esi nokļuvis bārdaiņu un asspalvaino kompānijā atpakaļ ceļa vairs nav. Visi viņi ir tik superīgi! Apsveicu ar sunīti!
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 01 Aug 2016, 14:52

Dylan wrote:Izskatās, ka ja reiz esi nokļuvis bārdaiņu un asspalvaino kompānijā atpakaļ ceļa vairs nav. Visi viņi ir tik superīgi! Apsveicu ar sunīti!


jā, ir asspalvainajiem bārdaiņiem savs šarms. bet tieši vakar ar vīru pārrunājām - mums patīk arī citas šķirnes suņi, pie tam visdažādākie un tīri teorētiski mēs varētu gribēt kādu citu šķirni. bet savu ikdienu, kopdzīvi spējam iztēloties tikai kopā ar rudo terjeru. jo saliekot kopā visus aspektus - izmērs, uzturēšana, raksturs un temperaments, tad īru terjeram visi šie aspekti atbilst mūsu prasībām un vēlmēm. Katrā citā šķirnē atrodas kāds mīnuss, kas ir pietiekami būtisks (piemēram suns ir pārāk liels lai ērti ievietotos kanoe laivā kopā ar 3 cilvēkiem un visām mantām, vai arī kažoks tam ir biezs un pūkains un mēs noteikti neizjūtam ne mazāko vēlmi nodoties regulārai ķemmēšanai, tāpēc mūsu izpildījumā kažoks būtu savēlies un neglīts). Tāpēc jaunu velo neizgudrosim, brauksi ar esošo, kas darbojas labi. Par laimi – pasaulē ir tik daudz suņu šķirnes, ka katrs var piemeklēt sev un savam dzīvesveidam ideāli piemērotu sunci.
Lai gan vīrs mani pamanījās pārsteigt atzīstot, ka kādreiz gribētu īru vilku. Man pašai šie suņi liekas ļoti interesanti, tomēr apzinos, ka tas ir MILZĪGS suns, un man grūti iedomāties ka mēs varētu tādam nodrošināt atbilstošus apstākļus, lai viņa dzīve būtu ērta un interesanta. Tāpēc es pati tik uzdrošinos cerēt, ka varētu kādreiz ar tādu skaistu milzi iepazīties, pabužināt, sajust, kāds viņš ir savā būtībā. Bet arī īru vilki ir reta šķirne, vienīgā vieta, kur redzēti dzīvajā ir izstādes, kas man savukārt neliekas piemērotākā vieta šādai iepazīšanai.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 12 Aug 2016, 17:27

Lai arī īru terjers ir mana šķirne, es neapgalvošu, ka man patīk visi īru terjeri. Pašķirstot google, pašķirstot fotogrāfijas no izstādēm es esmu sapratusi, ka vizuāli man nepatīk samērā liela daļa īru terjeru. Ir daļa, ko atzīstu par skaistiem. un ir dažas līnijas, kuru suņi man liek ģībt. :samilejies:
Toreiz, pirms 5 gadiem man likās ka visi īru terjeri izskatās pilnīgi vienādi - atšķiras tikai spalvas tonis un vai ir baltais laukumiņš uz krūtīm. Kad vajadzēja izvēlēties kucēnu, man bija pilnīgi vienalga, kāda ir viņa izcelsme. Saku godīgi - man pat ciltsraksti nelikās gana būtiski. Par laimi vienīgais metiens kas bija pieejams bija ar ciltsrakstiem un ar ļoti labu izcelsmi.
Akima vectēvs ir lieliskais Anluan Prince of Thieves, kas uz LV atceļojis no Austrālijas:
Image

Un šis ir Akima tēvs - Champion's Family Ramsey
Image

Image

Man pašai liekas, ka Akim ir ļoti līdzīgs savam vectēvam un ir skaists šāda tipa īru terjeru pārstāvis.

p.s. bildes čieptas no google :sarkstosa:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 12 Aug 2016, 17:43

Krietni atšķirīgs, bet ļoti skaists ir šis fantastiskais suns - Mac Rua's Famous Footsteps no Kells audzētavas
Image

Dzīvē šo suni nekad neesmu redzējusi, bet ieraugot viņu uz fotogrāfijas :samilejies:

šis ir vēl viens no skaistajiem Kells suņiem - Kells Fire Storm
Image

Ieraugot šos skaistuļus man bija skaidrs, ka pilnīgi noteikti nākamo īru terjeru es gribētu līdzīgu šiem.
Un tad 2012. gadā Latvijas audzētavā bija metiens, kura tēvs ir Mac Rua's Famous Footsteps, māte Hangerbell Baroness, kas savukārt ir no zviedru Merrymac skaistajiem suņiem. Toreiz otru suni ņemt nevarējām, nebija īstais laiks. bet ļoti nopriecājos, kad uzzināju, ka Akim audzētāja paņēmusi sev kucīti no šī metiena. tad arī ar vīru vienojāmies - ka gaidīsim kucēnu no šīs kucītes. Un tā pēc 3 gadiem uzzinājām priecīgo ziņu - Hangerbell Enchantress gaidāmi kucēni, to tēvs ir Akim brālis. Laiks otrajam sunim bija pienācis. :)

Saliekot visu kopā - mūsu meitiņai peciņai ir lieliska izcelsme - viņa ir Anluan Prince Of Thieves mazmazmeita, Champion's Family Ramsey mazmeita un mūsu pašu Akim brāļameita no vienas puses un skaistuļa Mac Rua's Famous Footsteps mazmeita no otras puses. ļoti ceru, ka šis lieliskais gēnu kokteilis būs sasummējies tā kā es ceru un viņa iegūs labāko mantojumu no saviem senčiem. :samilejies:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby karalislauva » 12 Aug 2016, 20:31

ash wrote:Te viena no māsām

Image


Awww, nu TIK, tik smukiņa! :samilejies: Ai, man jau liekas, nav neviena nemīlīga kucēna nevienai šķirnei, pat ja terjeri, asspalvainie un bādainie nav manējie, bet tik foršiņa! :)

Apsveikums no mums abām arī tavā blogā! :starkism: :pukudupsis:

Ash
Lai arī īru terjers ir mana šķirne, es neapgalvošu, ka man patīk visi īru terjeri. Pašķirstot google, pašķirstot fotogrāfijas no izstādēm es esmu sapratusi, ka vizuāli man nepatīk samērā liela daļa īru terjeru. Ir daļa, ko atzīstu par skaistiem. un ir dažas līnijas, kuru suņi man liek ģībt. :samilejies:
Toreiz, pirms 5 gadiem man likās ka visi īru terjeri izskatās pilnīgi vienādi - atšķiras tikai spalvas tonis

O, jā, cik pazīstamas sajūtas! :kanepe:
Tikai iepazīstot un pētot burtiski katru dienu, sapratu, ka ir līnijas, kuras man patīk mazāk, kuras nepatīk vispār un tad ir ģībšānas līnijas. :jautri:
Kas no Yuki izaugs un vai es būšu izštukojusi pareizi savas vēlmes - dzīvosim redzēsim! :D

ash
Image

Šis varen skaists kobelis. Tādu angļu lordu vai kaut ko citu cēlu un svarīgu atgādina. Apmēram šādi iztēlojos

Image
vai
Image
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 16 Aug 2016, 15:12

Kā cēls angļu lords manuprāt izskatās arī angļu springerspaniels, ļoti skaisti un tiešām angliski majestātiski, krāšņi suņi.

Image

:samilejies:
Bet lai nemaldina izskats – raksturā viņi nebūt nav tik cēli, majestātiski, pilnīgi noteikti ne vēsi un savaldīgi. Manas māsas springeris ir vissušķīgākais suns, kādu manas acis jebkad ir redzējušas – dubļi, peļķes un pēc tam vēl izvārtīties smilšu čupā, un pēc šī komplekta atskriet samīļoties (respektīvi – uzmīt kādam uz kājas, pagrūst bērnu vai ievilkt ar asti). Ne miņas no karaliskām manierēm un savaldības. :velnins:
Līdzīgi ir ar īru terjeru – suns var izskatīties ļoti elegants, savaldīgs, taču ja pazīst īru terjera patieso dabu, nepaliek apslēpta tā uguns, jautrība un nerātnība, kas redzama viņa acīs. Īsts īru karstgalvis – šarmants, dzirkstošs un palaidnīgs. Es teiktu kā Kolins Farells, bet viņa foto suņu blogā postot laikam būtu necienīgi :smarzas:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 29 Aug 2016, 09:10

Beidzot ilgais gaidīšanas laiks ir beidzies un mūsu mājās ir ieradusies meitiņa – peciņa. Pirmās dienas, pamazām aprodam un iepazīstamies. :pastaiga:
Welcome home – Amber Blues Breezy Bianca
Image

Lielais brālis Amber Blues Akim rezignēti noskatās uz visu to haosu un nemieru, ko apkārt rada tā knīpa :velnins:
Image

Lai arī pirmajā vakarā Akim nebūt neizskatījas sajūsmināts par to, ka saimnieki atstiepuši mājās kucēnu, tomēr saimnieku vēlme ir likums, ja jau viņai te jāpaliek, tad viņam nekas cits neatliek kā samierināties ar nepārtraukto lekšanu virsū, skriešanu pakaļ, košanu kājās, mīļotā striķa aizvilkšanu un pats ļaunākais – gulēšanu blakus :kanepe:
Image
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby karalislauva » 29 Aug 2016, 16:04

Awwwww, tā pēdējā bilde! :sirsninas:
Lielumlielais apsveiciens ar mazās knīpas ierašanos! Lai aug stipra un vesela!
Kā sauksiet mājas vārdiņā? :)
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 29 Aug 2016, 16:25

paldies par sveicieniem.
karalislauva wrote:Kā sauksiet mājas vārdiņā? :)

vēl procesā. bija doma saukt par Bianku, bet nu šī dāma nav nekāda Bianka. Drīzāk jau Breezy. tā nu tagad domājam alternatīvu kādu un lai visiem vārdiņš šķistu ērts. :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby lauva » 29 Aug 2016, 16:51

OOOOOO! super! Nu lai tikai tagad tik aug griezdamās!!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby lailamasa » 29 Aug 2016, 17:14

Nu tai pēdējā bildē, jau nemaz neizskatās, ka nepatīk, ka mazā guļ blakus, ļoti mīlīgi izskatās, kā gādīgs tētis.

Breezy - Brīze ienāca prātā, tik nezinu vai vispār sunim piestāv.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests

cron