Ash & mana suņu tērzētava

Blogs and Chats

Re: Ash & mana suņu tērzētava

Postby ash » 09 May 2017, 18:32

SantaP wrote: Mierinājumam jāpiebilst, ka tās tāpat mēdz postīt dārzus, kā citas viņu radinieces.

tas tiešām mierina :launigs: pagaidām gan mana saimniecība sastāv vien no 5 ābelēm un sniegpulksteņu klājiena. tad jau pirms plānot dārza iekārtošanu jāizcīna karš ar šīm radībām. :paukojas:
Image
Image
ash
Champion
Champion

Images: 3

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby ash » 15 May 2017, 09:02

Vakar mums ar Brīzi bija debija – abas pirmo reizi bijām ringā. :pastaiga:
Neskatoties uz mūsu abu pieredzes trūkumu sapelnījām Ex-1, PP, JCAC, un milzīgajā 2 suņu konkurencē izcīnijām godpilno BOO. :kanepe: Mans lielākais prieks, ka Brīze ringā neizpildīja savu pēdējā laikā ierasto programmu, ko mājās izpilda, kad uzlieku viņai izstāžu pavadiņu – lec man virsū, iekožas siksniņā un rauj to man ārā no rokām, kāpjas atpakaļ un guļas gar zemi. :pilnmeness:

Mani pārsteidza Brīzes nedrošība izstāžu hallē. Viņai pavisam noteikti nepatika burzma un troksnis un pirmajos mirkļos viņa kāpās atpakaļ, lai izvairītos no tuvošanās (iešanas garām) citiem suņiem. Toties sastopot otru īru terjeru viņa pilnīgi pārvērtās – atplauka laimē un metās ar viņu draudzēties un bužināties, lai gan ar šo suni tikās pirmo reizi. Tas vedina uz domām, ka viņa ir ļoti pieradusi pie drošības sajūtas, ko sniedz vēl viena īru terjera klātbūtne. Ikdienas dzīvē gan otrā suņa sindroms nav manāms. Arī Akim izstādēs krasi maina savu attieksmi – mājās, pastaigā, principā jebkur – viņš vienmēr ir ļoti neatkarīgs un pašpietiekams, ja saimnieki nav redzami – lieliski, varu darīt ko gribu, savukārt izstādēs nonācis hendlera rokās pašpārliecinātais, drošais suns pēkšņi satraukti sāk skatīties, kur esmu palikusi. Šķiet, ka manus suņus tāpat kā mani, biedē izstāžu gaisotne.

Un te mana skaistā juniore :samilejies:
Image

Divi savējie - Brīze un viņas vecvectēvs, kas nu jau startē veterānos :samilejies:
Image
Image
Image
ash
Champion
Champion

Postby fedelta » 01 Aug 2017, 10:51

Ziņkāre ir varen apnicīga lieta.

Bijām nedēļu atpakaļ uz Pasta salu aizgājuši, tur mazie brauca ar riteņiem sacensībās. Ieraudzīju teltī vienu makten smuku īru. Ar acīm meklēju tevi, bet sapratu, ka Akim tas nav, bet īru Jelgavā nemaz nav tik daudz, tā nu izklaides vietā domāju,kas tas ir pa īru :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
fedelta
Veteran
Veteran

Images: 25

Postby ash » 01 Aug 2017, 15:20

hhmmzzz, vai tad pasta salā drīkst ar suņiem?? :neparliecinats:

jā, jelgavā ir tikai 2 īri, manējie. bet šad tad sastopam vēl vienu īriņu, kas kopā ar saviem saimniekiem ierodas apciemot Jelgavas radus, varbūt tas pats. :pastaiga: bet, ja jau tur bija sacensības, tad tik pat labi tas varēja būt arī kāds cits viesis.
Image
Image
ash
Champion
Champion

Postby fedelta » 01 Aug 2017, 20:23

ash wrote:hhmmzzz, vai tad pasta salā drīkst ar suņiem?? :neparliecinats:

jā, jelgavā ir tikai 2 īri, manējie. bet šad tad sastopam vēl vienu īriņu, kas kopā ar saviem saimniekiem ierodas apciemot Jelgavas radus, varbūt tas pats. :pastaiga: bet, ja jau tur bija sacensības, tad tik pat labi tas varēja būt arī kāds cits viesis.

Jap, gulēja būrī vienai teltij blakus, saimniece blondīne, ilgi skatījos lai saprastu esi tu vai nē :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
fedelta
Veteran
Veteran

Images: 25

Previous

Return to Blogi un tērzētavas