Čības blogs

Blogs and Chats

Re: Čības blogs

Postby La-lā » 11 Jun 2010, 10:37

Nu man viss vēl skaidrāks tapis.
Jāp, tā nu ir, ja vēl nav mājās, tad īsti neko nevar zināt. Kad būs mājās, tad būs sirdsmiers, ka ir un viss.
Turēšu par Tevi īkšķi, lai izdodas tikt pie hovīša. :labipadarits:
User avatar
La-lā
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1046
Images: 4
Joined: 28 Jan 2010, 12:48
Location: Rīga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Čības blogs

Postby vuks » 11 Jun 2010, 10:57

Nu domāju, ka ar hovīšiem ir tieši tas pats, kas ar VASiem. Neviens negrib pārdot labu suni iesācējam uz tālu valsti. Tāpēc man ar parasti izsauc smaidu, kad cilvēki saka - nepirksim VASu šeit, pirksim Vācijā no super-puper audzētavas. Parasti gan šis kucēns iznāk krietni vienkāršāks, vai vēl tpu-tpu tpu ar veselības problēmām kā varētu šeit nopirkt. Jo arī prestižajās audzētavas visi kucēni nav super puper un to neizdevušākos labāk pārdot tālāk no acīm, perspektīvos sev tuvumā pieturot. Lai tiešām nopirktu audzētaja acīs perspektīvu ( nē, nu gadās jau aklai vistai ar miežu grauds) nākas gadiem ilgi sevi pierādīt konkrētā šķirnē
Info par VASiem(izstādēm, sacensībām, metieniem)
www.schaeferhund.lv
vuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 163
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Čības blogs

Postby čība » 11 Jun 2010, 13:42

vuks, diez vai tur šķirnē vaina... Bet drīzāk vāciešos kā šķirnē :tikainesaki:
Eh, man jau dažbrīd rokas nolaidās... un acis sāka šķielēt uz Tavu kucēnu pusi, galu galā VAS - stabla vērtība. Turklāt ja jau Tu lieli raksturus... bet nē, vēl kādu gadu esmu gatava pacīnīties par hovīti :hih:

Mans noskatītais metiens tiešām bija labs, kaut kā baigi veiksmīgi tiku pie kontaktiem Vācijā. Bet nu jā, labos metienos arī gadās kāda melnā avs. Un patiesībā to arī bildēs varēja redzēt - vienmēr kucīte nost no pārējiem.

Vismaz skatoties uz c/r 3 paaudzēs - visiem HD-A1 un VPG3, laikam kaut kur pa viam nav VPG3 bet pa lielam, izskatās kā visai laba darba līnija. Līdz ar to varbūt tas izskats nav tas "krutākais", krāsa mātei pabāla.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Čības blogs

Postby vuks » 14 Jun 2010, 10:15

Man vēl divas pašas labākās meitenes pieejamas, ja kas :) ..
Es jau smejos...

Problēma jau nav tik vāciešos. Domā, ka es savu meiteni pārdotu, ja man atrakstītu kāds, piemēram no Nigērijas. Laikam jau ne, ja to cilvēku pirms tam neiepazītu.
Info par VASiem(izstādēm, sacensībām, metieniem)
www.schaeferhund.lv
vuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 163
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Čības blogs

Postby čība » 20 Jun 2010, 17:01

Nu tā, šovakar kravājam mantas un jācer, ka nu vairs nav kam noiet greizi :nagi:
Būs mums jāņubērns Ella vom Bairischen Blues www.baiblues.de
Par laimi audzētāja, kas runā angliski - nevajadzēs nodarboties ar zīmju valodu :jautri:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Čības blogs

Postby čība » 24 Jun 2010, 16:50

:dejo:

Image

Ella vom Bairischen Blues
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Čības blogs

Postby pepper » 24 Jun 2010, 16:56

Sveiki!
Esmu jūsu bloga klusā lasītāja, tāpēc sirsnīgi sveicu ar ilgi gaidīto ģimenes pieaugumu! Šis garais gaidīšanas laiks tomēr bija tā vērts, vai ne? :davinuziedus:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Čības blogs

Postby čība » 24 Jun 2010, 17:05

pepper, paldies :) un noteikti bija tā vērts! Esmu pārliecināta, ka visas neveiksmes bija likteņa pirksts.
Bonti jau atsaucas uz vārdu, vaktē mani un draugu. Un pats dīvainākais - ceļā neraudāja, tagad arī neskumst. Un pat mūsu visai nedraudzīghā VAS meitene kucēnu uzņēma apbrīnojami labi (tikai atņēma visas mantas).

Audzētāja - fantastiska! Cik nu mēs tos vāciešus satikām - tiešām iespaids par snobiskajiem vāciešiem ir sabrucis :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Čības blogs

Postby moshkis » 24 Jun 2010, 18:13

liels prieks par jums :)
cerams mēs arī kādreiz varēsim iepazīties ar mazo :)
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Re: Čības blogs

Postby čība » 24 Jun 2010, 18:29

moshkis wrote:liels prieks par jums :)
cerams mēs arī kādreiz varēsim iepazīties ar mazo :)


Protams :dejosuns:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Čības blogs

Postby čība » 25 Jun 2010, 11:40

Tad nu tā, esam izgulējušies un var uzrakstīt arī ko vairāk.

Uz kucēnu no šīs audzētavas nemaz necerēju, bet izlēmu sakontaktēties, kas zina... varbūt veiksme paspīd. Telefonsarunā audzētāja tā arī teica, ka diez vai pārdos kucēnu, bet nu lai uzrakstam e-pastu. Nezinu, ko tur tik foršu uzrakstīju, bet viņi nolēma vienu no divām palikušajām meitenēm pārdot mums.
Un šeit sākas pats interesantākais - mums netika piedāvāts neperspektīvākais kucēns. Gluži pretēji audzētāja izvēlējās meiteni ar visdrošāko raksturu. Tiesa varbūt Vācijā nebūtu tik viegli iet pa čempioniem, jo liekas krāsa būs pablāva, bet man tas nekad nav bijis noteicošais. Kucēna tests parāda ka Bonti ir drošs raksturs, viņa viegli iepazīstas un ir ļoti ieinteresēta spēlēs.

Garā un nogurdinošā ceļa laikā uzvedība bija fantastiska. Visu ceļu mašīnā gulēja. Par ko esmu pārsteigta - nebija ne peļķītes, ne klucīša. Visu darīja tikai pieturvietās. Biju jau sagatavojusies - viss paladziņiem noklāts... un še tev.

Vakar bijām izgājuši mazu lociņu ap māju, protams, tiek uzmanīts lai nekas netiktu mutē un nodarbojamies ar iešanu nevis spēlēšanos. Audzētāja ir visai kategoriski pret sēdēšanu mājās līdz pēdējai potei, tāpēc ieteica vienkārši būt ļoti piesardzīgiem. Bija uzreiz divi kairinātāji - skeitbordists, kas suni interesēja un mazliet vēlāk kādam auto iedarbojās signalizācija, lieki teikt ka no mums 3 (es, Dīva & Bonti) vienīgā nobijos es :tikainesaki:

Vakarā ieradās ciemos arī vecāki, māsa un māsīca. Tā kā Bonti bija nogurusi, tad tur nekāda lielā spēlēšanās nebija, bet pret svešiem cilvēkiem viņa ir draudzīgi noskaņota un vēlas iepazīties. Katrā gadījumā nelien nekur slēpties.

Bonti dzimtais vārds ir Ella vom Bairischen Blues. Bairischen Blues ir RZV sertificēta audzētava, kas atrodas netālu no Minhenes, jaukā ciematiņā Vagen.
Audzētāja un viņas vīrs ir superīgi, pats galvenais - varam saprasties, jo viņi runā angliski. Iepazināmies arī ar dažiem viņu draugiem, kas palīdz ar dažādām kucēnu lietām un arī mūsu metiena cietiem kucēnu īpašniekiem - nu fantastiski! Tikām sagaidīti mīļi, visi runājās, interesējās, ne miņas no snobiskas attieksmes :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Čības blogs

Postby La-lā » 25 Jun 2010, 12:10

Čība, apsveicu ar Ģimenes pieaugumu!
Prieks par jums! :pastaiga:
User avatar
La-lā
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1046
Images: 4
Joined: 28 Jan 2010, 12:48
Location: Rīga

Re: Čības blogs

Postby vetiņa » 25 Jun 2010, 13:59

Apsveicu ar jauno mīluli!Lai aug skaista,gudra un vesela par prieku saimniekiem! Bildītē ļoti fifīga meitene! :samilejies:
Jauki,ka vismaz jums ar vāciešiem šoreiz paveicas! :viltigs:
User avatar
vetiņa
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 22 Feb 2010, 20:01

Re: Čības blogs

Postby dobermanis » 25 Jun 2010, 21:26

Super ! :aptracis: Apsveicu ! :davinuziedus: :rej:
User avatar
dobermanis
Baby
Baby
 
Posts: 88
Joined: 15 Apr 2010, 16:08
Location: Latvia/Estonia

Re: Čības blogs

Postby Sinty » 25 Jun 2010, 21:51

Apsveicu Tevi no visas sirds, un vietā teiciens "labs nāk ar gaidīšanu". ;)
Lai mazā aug vesela, gudra un apburoša!!! :esmilu:
Gaidīšu vēl bilžukus... :sarkstosa:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Čības blogs

Postby čība » 26 Jun 2010, 22:57

Piedzīvojumu pilnas Bonti pirmās dienas Latvijā, bet liekas viņai pret to nav iebildumu.
Piektdienas pēcpusdienā devāmies uz Alūksni.
Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Čības blogs

Postby madja » 27 Jun 2010, 17:24

superforši visi suņi, bet tā pirmā bilde vienkārši ideāla, nu tāāāda dāma :D
es kā slepenā lasītāja un mūžīgā pesimiste apsveicu ar to,ka noticēji pati sev,ka izdosies, un ,ka tiešām izdevās arī.
galvenais, bildē to bumbuli no rīta un vakarā, jo es nepagalam nesaprotu,kā tas iespējams,ka tas kunkulis,kas pie manis pirms diviem mēnešiem ieradās, jau izskatās pēc stirnas un dambo krustojuma , a iemūžināta tāda maza mīļa vien pāris reizes :(
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Čības blogs

Postby čība » 27 Jun 2010, 21:39

madja, patiesībā man jau arī tas optimisms sāka noplakt, bet apkārt cilvēki tik daudz saka - tas nozīmē, ka īstais suns vēl gaida :jaa:
Bildējam daudz, man jau tagad liekas, ka krietni lielāka kā piektdienas vakarā...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Čības blogs

Postby pepper » 24 Aug 2010, 00:23

Čība, ielieciet kādu jaunu bildīti. Sen neesat atrādījušās. :nadzinji:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests