Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Blogs and Chats

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Amanda_J » 01 May 2018, 17:34

Pirmā debija un 3. vieta!! :pedinja: :aptracis: :aptracis:
Domāju, ka nekad līdz šim punktam nenonāksim, ir sasniegts liels progress, bez šaubām! Protams, ir vietas kur mums vēl daaaudz jāstrādā.. Bet mums gāja ļoti labi, ja padomā ka viņa bija pilnīgi jaunā vietā kur ir daudz svešu cilvēku, suņi, un smaržas. No sākuma diezgan daudz smilkstēja un nervozēja, 1. trasē gāja tā kaut kā nekā.. bija mazliet apjukums brīžos. 2. trasē mums gāja daudz labāk, kas arī uzlaboja rezultātus.. Noteikti būs jābrauc vēl, ļoti labi pavadīta diena, iegūstu daudz pieredzes ar katru reizi, vairāk iepazīstu Estrellu, un protams, viņa visu laiku mani pārliecina, ka nav jau tik slikti!
Liels paldies pasākuma organizētājiem. :D
Tagad mājās atpūšamies, Estrella noteikti gulēs visu dienu! :kanepe:

Image
Last edited by Amanda_J on 01 May 2018, 22:28, edited 1 time in total.
User avatar
Amanda_J
Baby
Baby
 
Posts: 20
Images: 5
Joined: 25 Jan 2018, 01:30
Location: Rīga, Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Bonny Rain » 01 May 2018, 21:01

Vēlreiz sirsnīgi apsveikumi :aptracis: Baigie malači esat.
Mēs šovakar savukārt aizbraucām uz Ādažu treniņu. Turpmāk brauksim otrdienās uz Ādažiem. Mums krietni tuvāk. Tā kā droši vien treniņos vairs netiksimies. Bet jūsu progresam varēšu sekot arī šeit. Tā tik turpināt! Mums vēl tālu līdz tādam kontaktam, kāds ir jums ar Estrellu.
Šodien treniņā starp kucēniem jutāmies dikti gudras un varošas. Nezinu, kā no malas izskatījās, bet es biju dikti apmierināta ar treniņu. Un ja Reina beigās totāli neaizpeldētu, būtu vienkārši ideāli. Izturība sēžot, guļot - super. Pat blakus iešana bija pat ļoti ok. Tikai beigās viņas meklēšanās lika par sevi manīt un bija jāosta tuvākā apkārtne. :medos:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby karolīna » 09 Jun 2018, 10:58

Amanda_J wrote:Pirmā debija un 3. vieta!! :pedinja: :aptracis: :aptracis:
Domāju, ka nekad līdz šim punktam nenonāksim, ir sasniegts liels progress, bez šaubām! Protams, ir vietas kur mums vēl daaaudz jāstrādā.. Bet mums gāja ļoti labi, ja padomā ka viņa bija pilnīgi jaunā vietā kur ir daudz svešu cilvēku, suņi, un smaržas. No sākuma diezgan daudz smilkstēja un nervozēja, 1. trasē gāja tā kaut kā nekā.. bija mazliet apjukums brīžos. 2. trasē mums gāja daudz labāk, kas arī uzlaboja rezultātus.. Noteikti būs jābrauc vēl, ļoti labi pavadīta diena, iegūstu daudz pieredzes ar katru reizi, vairāk iepazīstu Estrellu, un protams, viņa visu laiku mani pārliecina, ka nav jau tik slikti!
Liels paldies pasākuma organizētājiem. :D
Tagad mājās atpūšamies, Estrella noteikti gulēs visu dienu! :kanepe:

Image

Sirsnīgi sveicieni :sirsninas2: :jaa: :dejosuns: :rej:
Tu esi forša meitene un tavs suns arī ir forš
karolīna
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 0
Joined: 01 Feb 2018, 15:14

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Bonny Rain » 20 Jun 2018, 13:12

Kā jums iet? Te tāds baigais klusums.
Mēs vakar ar Reinu bijām pirmajā treniņā sprotistu grupā. Esmu tik :jiihaa: Nu tik :dejo: Paldies Zaigai, ka noticēja mums!
Es arī pati redzu progresu. Pēdējos treniņos mums stipri uzlabojies kontakts. Beidzot ir tās acis uz mani. Gribās gan krietni labāk, bet jau tagad redzu, ka sune ir uzmanīgāka. Ļoti gribas panākt to, ka tās acis skatās uz mani arī blakus ejot. Bet tagad tās ir vismaz tad, kad apstājamies. Beidzot. Nesen cīnījāmies ar neēšanas problēmu, kas nesa sev līdzi absolūtu nemotivētību treniņos. Esam pārgājuši uz Rafus menu - kaut kas līdzīgs RAW barošanai. Ceru, ka no šī viņa neatteiksies. Citādāk sanāk apburtais loks - es gribu lai mana tievule vismaz kaut ko apēd un nespēju vien atkal izdomāt, ko tad nu viņai tādu lai piedāvā. Un rezultātā nulle motivācijas strādāt par ēdienu. Un treniņos suns ir peldošs: te pieslēdzas, te totāli atslēdzas. Pēdējās nodarbības ir bijušas ļoti motivējošas. Ir, ir tas kontakts uzlabojies.
Cerams, ka jūs būsiet Elibird rallija treniņsacensībās 13.jūlijā?
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests