Barbariisha & Monsherry

Blogs and Chats

Barbariisha & Monsherry

Postby Barbariisha » 30 Apr 2010, 21:20

Palasīju blogus. Iepatikās visi izliela savus mazos draugus un savus panākumus kopā ar tiem. :) Tas ir ļoti jauki.
Tagad arī pati izveidoju blogu, kur varēšu izlielīt savu mazo. :*
Kā jau visiem arī mums dažādas dzīves likstas un viss pārējais, bet mēs trīs esam viens otram un tas ir pats svarīgākais.

Sākumā man puisis negribēja suni. pareizāk sakot negribēja suni dzīvoklī, visu laiku man teica, kadbūs sava māja, tad var pirkt suni. Bet es biju neatlaidīga. beigās viņš teica, ka ja es tiešām tik ļoti gribu, varu pirkt.
Un tad ieraudzīju Šerī bildi slavenajā ss.lv, man viņa tā iepatikās, ka nolēmu: ,,Tas ir mans suns.'' sazvanīju saimniece un viņa man pastāsta, ka mazā ir aizrunāta. Man vilsanas zilona izmērā. paiet dažas dienas saimniece man zvana un saka, ka tie cilvēki tā kā nevar izlemt vai grib vai negrib, tāpēc viņa zvana man noskaidrot vai es vēl gribu. es viņai klausulē: ,,Jā, protams". atsūtīja bildes un manam puisim viņa arī iepatikās, tas bija mans personigais triumfs, jo viņam patīk lielie - tādi kā roti, dobīši, amstafi.
Saņēmu savu meitenīti un vakarā vedu mājās iepazīstināt ar ''tēti''. Viņi viens otram uzreiz iepatikās. taču Sērī sākumā īsti nezināja, kā ar viņu uzvesties. Sākumā nesapratu, kas notiek, bet tad man gudri cilvēki izstāstīja, ka tā uzvedās suņi, kuriem ir bijusi saskare vairāk ar viena dzimuma cilvēku. mūsu saimniece pārsvarā arī ņēmās viņu un tāpēc neuzreiz uzticējās, bet viņš likās viņai interesants un ievērības cienīgs, tagad labākie draugi.

Bildes būs drīzumā.
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Barbariisha & Monsherry

Postby Anita :) » 26 Aug 2010, 08:50

kur bildītes tik ilgi kavējas?
:nadzinji:
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Barbariisha & Monsherry

Postby Ivettta » 26 Aug 2010, 20:26

A kas par skirni Sherii? :ninja:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra


Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron