ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Blogs and Chats

ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 28 Jun 2010, 21:47

Nolēmu arī es pirmo reiiz pablogoties-ar kaut ko jāsak:) Cerams, ka kādam būs arī interesanti. :hih:
Nu tad WELCOME!
Last edited by kleopatra on 12 Jul 2010, 13:21, edited 1 time in total.
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 28 Jun 2010, 22:48

Iesākšu varbūt ar to, kā pie tāda maza brīnuma-jorkšīras terjera čalīša tiku. :nadzinji:
Patiesībā vienmēr esmu dievinājusi kaķus, jo suns man bija bijis tikai ļooooti agrā bērnībā, tā sauktais āmurgalva-šnaucers:),neko daudz no viņa neatceros.., visu laiku man ir bijuši kaķi. Dievinu kaķu neatkarību, burvīgo, dažakārt nešpetno, dažreiz super mīļo raksturu :sirsninas2: Ar māsu gan bērnībā dīcām pēc suņa, bet pamazām vēlme pārgāja... Likās, ka man suņi nebūs-piederēju pie tiem, kam likās, ka suņi nav piemēroti dzīvei pilsētā, Rīgā, dzīvoklī... Un regulāri vest viņus ārā arī nebiju gatava. Taču....
Bija tāds LNT šovs Zvaigžņu Lietus, kur netieši mainīja manas domas. ..Yanai Key kādā no šoviem bija dzimšanas diena un Intars Rešetins viņai uz skatuves kā dāvanu uznesa mazu, mazītiņu, ļoti trīcošu, bet ļooooooooooooooooooooti mīlīgu kucēntiņu.... :sirsninas2: :samilejies: Notika klikšķis... Image
Es toreiz nepiefiksēju, ka tas ir jorkšīras terjera kucēns.. Nepārzināju tik labi šķirnes (tagad gan pateicoties šai mājas lapai atpazīstu un pat esmu sākusi ievērot cik daudz ļoti dažādu šķirnes suņu dzivo manā apkaimē.. :hih: Un tā doma maz mazo suņuku nepazuda... Līdz vienreiz pēc ilga laika rakņājoties interneta uzgāju jorkšīras terjera kucēna bildes un mana apmātība kļuva nopietnāka :velnins:
[url=http://www.radikal.ru]Image[url]

Sapratu, ka nebūs miera...

Sekoja rūpīga un ilga info vākšana, domstarpības ar tuviniekiem, it īpaši, kad ieraudzīja, kāda pieaugušiem jorkiem ir gara spalva un kādu rūpīgu kopšanu tā prasa, pazīstama vetārste baidīja ar bieži slimīgiem jorkiem, taču tomēr...sazinājos ar audzētavu un viens mazs enģelītis atlidoja pie manis. :samilejies:
ImageImage
Last edited by kleopatra on 12 Jul 2010, 13:21, edited 4 times in total.
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 28 Jun 2010, 22:52

Un te viņs pieaudzis...
Image
Turpinājums sekos...
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 04 Jul 2010, 21:48

Te vēl daži senāki foto:
Image
Image
Image
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 04 Jul 2010, 22:09

Arvien vairāk man sāk likties, ka Andžam tāl tālos rados ir kāds cūcis :hih:
Ne kā savādāk kā par rukšķēšanu es dažas viņa izdotās skaņas nosaukt nevaru..Un nesen ejot pastaigāties šis ieraudzīja vienā vietā tādas smalkas pludmales smiltis un kārtīgi izvārtījās pa tām! Šķiet, ja būtu dubļi, ļoti labrāt izvārtītos arī tajos, kā jau rukša radiniekam pienākas :) Esmu redzējusi, ka tā dara cūkas, bet suns.. :jaut: Tad nu man nācās ar tādu šmuli staigāt apkārt, jo izvārtījās viņš prakstiski pastaigas sākumā :hih: Nekas neatlika kā mājās iet dušā, jo smilšu gultā pēc tam gulēt netaisījos :)
Starp citu, liekas, ka ne tikai manam dīvainītim, bet vispār dažiem suņiem rados ir sivēni. :jaa: Mans kaimiņsuns (stafordšīras terjers)vienreiz komunicēja ar Andžu un ieraugot vienu citu suni ilgi un dikti kvieca kā cūka-Andža neizpratnē pat noslēpās aiz manis :nagi: :jautri:

P.s.Šodien atklājām peldēšanās sezonu-izbradājās riktīgi pa ūdeņiem, izspēlējās ar viļņiem-būs no peldētājiem :esmilu:
Image
Last edited by kleopatra on 12 Jul 2010, 13:23, edited 1 time in total.
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 11 Jul 2010, 12:29

Vakar bija tik fantastiska diena, ka tikai tagad ir laiciņš ielikt bildes no šīs nedēļas svarīgākā notikuma-Andžas pirmā gada jubilejas. :esmilu:
Būtībā visa nedēļa aizgāja tai gatavojoties. Mazais juubilārs tika pie lietus mētelīša (es gan ļoooooooooooooti ceru, ka lietus vēl kādu laiku nebūs.. Tā teikt, centos atbaidīt lietu izmantojot Mērfija likumu saistībā ar lietussargu -respektīvi, ja ir lietussargs (lasīt, lietus mētelis), tad lietus nelīst ^^ :viltigs: :hih: Kā arī vēl pie pīkstošas pīles (izdevās atrast precīzi tādu pašu kādu viņš vislaik centās atņemt manai mazai radu meitenītei :paukojas: Image

Un, protams, (kā nu bez tās) tika pie kūkas!!!! Image
Viņš gan ilgi neticēja, ka kūka tiešam ir viņam... "Saimniec, ko tu stāsti..."
ImageImage
Bet tad notiesaja gardu muti:
ImageImage

Vakarā devāmies nopeldēties un uzdejojām/padziedājām klausoties Dziesmu svētku koncertu.. Šorīt ilgi atlūzis gulēja :)
Last edited by kleopatra on 12 Jul 2010, 13:26, edited 1 time in total.
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby Sinty » 12 Jul 2010, 10:43

Apsveikumi mazajam pirmajā lielajā jubilejā!!! :apdzerusies: Garda torte viņam izskatās!!! :riima:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 12 Jul 2010, 13:08

Paldies, Sinty ;)

Nu torte, šķiet, tik tiešām bija ļoti garda! :jaa:
Andža parasti ēd diezgan maz-pagrauž kādu graudiņu un viss. Bet tortei "dejoja" vislaik apkārt. Cīnījās vislaik ar sevi, čipa: "Nu gan pietiks...Nē...vēl bišķi..." Un tā vēl un vēl bišķi.. :hih:

Pat nevarēju pēc tam vēl ilgi iekārdināt paspēlēties ar ļoooooooooooooooooti mīļo pīlēnu, bija taču zāle jāpaēd, kur bija kūka:)
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 19 Jul 2010, 11:12

Vakar pa dienas visu staigājoties ar sunci, neredzējām NEVIENU citu suni:soks: Šķiet, tiešām pa dienu vai nu visi ir pie ūdeņiem vai mājās.. :jaa:
Last edited by kleopatra on 04 Jan 2011, 11:47, edited 1 time in total.
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 01 Aug 2010, 16:57

Kurzemīte

Tā kā man ir sācies atvaļinājums, nolēmu to sākt izbaudīt nedaudz apceļojot Latviju. Uz kurieni doties nebija divu domu. Uz Kurzemīti-Kuldīgu un Jūrkalni.
Pa ceļam piestājām parādīt Andžam pirmo reizi mūžā govis. Pabrīnījās, parēja, bet neko. Taču KUldīgā pirmo reizi mūžā ieraudzīja zirgu.. Nenosmieties :hih: Vispirms apstulba, sastinga. Tā kā gribēja sākt riet, bet apbrīnas noelsiens, krekšķis vien sanāca. Tad ar acīm viņš pavadīja zirgu, līdz tas pagāja garām. Tad varēja saņemties drosmi arī uzriet šim milzīgajam "sunim". :)
Image
Pavazājāmies arī pa Ventas rumbu, Alekšupīti apskatījām utt., bet ar ūdeņiem vēl nebija gana. Devāmies uz Jūrkalni, pie atklātās jūras. MILZĪGI VIĻŅ!, bet tāds skaistums!!! :esmilu: Driz vien jau bijām slapji no galvas līdz kājam. Andžam drīz vien palika auksti, tāpēc nācās pasildīties un doties mājup:)
Image

P.s. Mani izbrīnīja, ka Kuldīga ir tik maz suņu. Pa pusdienu satikam tikai divus mazus sunīšus, bet lielos nevienu. Pat aiz sētas ne. .. :jaut:
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby Shanele » 01 Aug 2010, 19:15

kleopatra wrote:Un te viņs pieaudzis...
Image
Turpinājums sekos...


burvigs skaistulis :esmilu: :sirsninas2:
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby Noise » 01 Aug 2010, 22:55

Shanele wrote:burvigs skaistulis :esmilu: :sirsninas2:


shii ir ljoti smuka bilde :) dikti smuks puisiitis :samilejies:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 02 Aug 2010, 11:15

Paldies :estevisamilosu:
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby Anita :) » 26 Aug 2010, 08:47

Sveika!
Sāku lasīt Tavu blogu ar interesi, bet pēc šī teikuma "Patiesībā vienmēr esmu dievinājusi kaķus, jo suns man bija bijis tikai ļooooti agrā bērnībā, tā sauktais āmurgalva-šnaucers:)" nespēju vairs tā īsti iedziļināties pārējā tekstā... jo vislaik domāju - kāpēc āmurgalva? Kas vispār var likt suni, pietam savējo suni tā nosaukt. Padalīsies?
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 26 Aug 2010, 09:25

Anit-par āmurgalvu viņš tika dažreiz pajokam nodēvēts dēļ viņa izskata. Tikai un vienīgi :)
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 25 Nov 2010, 16:53

Image

Mums abiem milzīgs prieks par šodienas burvīgo (es gan neteiktu, ka šogruden/šoziem pirmo) sniedziņu!!
Andžiņš kā izskrēja ārā, tā no lieliem priekiem rēja kādas 10 min., lai gan uz ielas viņš nekad nav rējis! Vai nu no lieliem priekiem par ziemu vai dusmām, kurš te sabārstījis te kaut ko baltu tik daudz bez viņa ziņas, bet nebija apklusināms :hih: Un monetāli visa mute balta! Tad nu nolēmu iemūžināt:
Image
Image
:logs:
Image
Image
Image
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 09 Dec 2010, 20:12

Tāaaaks... Man mājās ir maziņš sniega buldozeriņš vārdā Andža. Ja kādam vajag izšķūrēt sniegu... :hih:
Un viņam ir pat papildaprīkojums-(kā viena garāmejoša sieviete teica) "снега намордникъ" jeb sniega uzpurnis. :kanepe:
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 27 Dec 2010, 20:09

Rakņājoties pa internetu uzgāju dažas bildes no viena jorku tusiņa oktobrī, kur mēs bijām, un nolēmu ielikt:
Tik daudz bijām savākušies: Image

No sākuma bijām nedaudz uztraukušies :hih: : Image

Pēc tam jau pamazām iejutās: Image
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 04 Jan 2011, 14:22

Tāaaks. Andžam tagad ir sava mājas lapa: http://andzeloabd.jimdo.com/
Lapa gan vēl tikai pamazām top.. :)
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: ANGELO Armando Blue Diamond & KLEOPATRA

Postby kleopatra » 10 Jul 2011, 21:25

Laiks tik ātri skrien!-Andžam jau otra jubileja! :samilejies: Sen te neesam bijuši, tad nu pāris bildes:
Image
Image

Vairāk te: http://andzeloabd.jimdo.com/
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA


Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests

cron