vau::brīdis

Blogs and Chats

Re: vau::brīdis

Postby Cherry » 30 Jul 2010, 13:28

Paldies par atbildi. Dziļi jūtu līdzi, un - gaidu jaunus, dzīvespriecīgis stāstus!
User avatar
Cherry
Baby
Baby
 
Posts: 61
Joined: 04 Mar 2010, 12:49

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: vau::brīdis

Postby Anita :) » 26 Aug 2010, 10:31

koen! Kur Tu kavējies ar jauniem stāstiem? Rakstīšanas stils ir tik baudāms un notikumi tik spraigi.. nu gluži kā noskatoties kādu iemīļotu seriālu (?) un tā doma - kad beidzot redzēšu turpinājumu! Nepazūdi!!!
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: vau::brīdis

Postby koen » 26 Aug 2010, 10:58

Anita :) wrote:koen! Kur Tu kavējies ar jauniem stāstiem?
pārāk daudz visādas drazas jādara, neatliek enerģijas pagaidām :)
properly trained, a man can be dog's best friend.
User avatar
koen
Baby
Baby
 
Posts: 44
Joined: 11 May 2010, 16:17
Location: berlin

Re: vau::brīdis

Postby Anita :) » 26 Aug 2010, 11:21

:mierina: nekas, es apbruņošos ar pacietību :)
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: vau::brīdis

Postby koen » 26 Aug 2010, 23:10

piedodiet, es zinu, ka jūs visi - un es arī (most of the time) - mīlat suņus, bet man šobrīd ir slikti vārdi sakāmi par manējo. proti, tas debīlais radījums man iekoda. apakšdelmā un pēc tam pirkstā. debīlais tāpēc, ka viņam jumts krīt ciet un zemsegas kustībām. guļ mierīgi blakus, pēkšņi uzlec kājās, piedur degunu pie pārvalka un gailošām acīm aizlauztā balsī mauro kaut kādus visu pekles izdzimumu kopkora cienīgus dziedājumus. saķeru aiz čupras to psihaču ar brīvo roku, bet šis, maita, pamanās divreiz iecirst savus necilos, bet tomēr zobus cauri nu precīzi tai konverta daļai, kur sega pašļukusi uz leju, manā necilajā, bet tomēr rociņā. necilas, bet tomēr sāpītes pa virsu tam gastrītveidīgajam draņķim, kura dēļ es vispār biju ielīdusi tai gultā. tā lūk - my life sucks! (joks)
properly trained, a man can be dog's best friend.
User avatar
koen
Baby
Baby
 
Posts: 44
Joined: 11 May 2010, 16:17
Location: berlin

Re: vau::brīdis

Postby Anita :) » 27 Aug 2010, 08:15

oho, kas šamam lēcies? Sen jau? Vispār šitais nav tā īsti normāli... nekādi nevar šito lietiņu pieļaut (nu saprotams, ka Tu pati to ļoti labi zini)... Kā domā tālāk rīkoties?
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: vau::brīdis

Postby koen » 27 Aug 2010, 09:18

Anita :) wrote:oho, kas šamam lēcies? Sen jau? Vispār šitais nav tā īsti normāli... [..] Kā domā tālāk rīkoties?
daudz kas pie šī suņa nav īsti normāli, maigi izsakoties, bet es kaut kā vairs nedomāju, ka tādēļ saistībā ar šīm lietām būtu reāli iespējams kaut ko darīt, jo tajā psihotiskajā stāvoklī ar viņu komunicēt ir vienkārši neiespējami, nu, vismaz es netieku tur cauri. un mēģināts ir dažādi. cilvēkam ar līdzvērtīgām problēmām ārsts izrakstītu kaut kādus trankvilizatorus vai ko nu tur, lai viņam vispār kaut kādā bioķīmiskā līmenī nodrošinātu tikdaudz kā iepsēju rīkoties citādāk. sunim diemžēl nespīd. no otras puses, sunim varbūt vienkārši vajag pilnīgi citu un visdrīzāk ļoti kompleksu pieeju, uz kādu es nav spējīgs ne no zināšanu un prasmju, ne veltītiesgatavības viedokļa. attiecīgi - dzīvojam, kā ir. jo šitas nav no sērijas "iekost saimniekam", bet gan no "spoki! spoki! glābjas, kas var!" viņš vispār nerubī, ka tur apakšā zem tās segas ir saimnieks vai kāds cits humanoīds. esmu mēģinājusi to viņam praktiski izskaidrot - uz brīdi it kā kaut kā puslīdz, bet līdzko straujāka kustība, tā atkal - ardievu, veselais sparāts! pārsvarā jau vienkārši nelaižu gultā un miers. bet reizēm tak gribas filmu kopā paskatīties vai diendusu pagulēt.
properly trained, a man can be dog's best friend.
User avatar
koen
Baby
Baby
 
Posts: 44
Joined: 11 May 2010, 16:17
Location: berlin

Re: vau::brīdis

Postby madja » 27 Aug 2010, 09:27

koen wrote: "spoki! spoki! glābjas, kas var!" viņš vispār nerubī, ka tur apakšā zem tās segas ir saimnieks vai kāds cits humanoīds.


nenormāli smieklīgi visiem tiem,kam nav jāsēž ar viņu vienā dīvānā :D viņam nav kautkāda segas trauma bērnībā gadījusies? manu vecāku kaķis baidījās no segām kopš tās reizes, kad ar segu viņu piespieda pie zemes, lai monstrozākais radījums zemes virsū - vetārsts - iešpricētu poti...
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: vau::brīdis

Postby koen » 27 Aug 2010, 09:36

madja wrote:nenormāli smieklīgi visiem tiem,kam nav jāsēž ar viņu vienā dīvānā :D viņam nav kautkāda segas trauma bērnībā gadījusies?
smieklīgi jau arī pašiem, ja vien pamanās rokas izglābt ;) bet jā, tā ideja par traumu ir arī mana vienīgā doma saistībā ar iespējamajiem iemesliem - viņam bija pusgadu savvaļas posms (nav mana atbildība, lūdzu virsū nebraukt, viņš nebija tad vēl mans suns!), no kura, kā nesen izrādījās rentgenu taisot, viņš ir iemantojis arī divas skrotis savās miesās. attiecīgi pieļauju, ka kāds pīīī līdzpilsonis ir arī pacenties viņu mazliet pamocīt, izmantojot kaut ko segai vai maisam līdzīgu, jo uz plēvi šitas pats ārprāts, tikai baiļu izpausmes lielākā koncentrācijā.
properly trained, a man can be dog's best friend.
User avatar
koen
Baby
Baby
 
Posts: 44
Joined: 11 May 2010, 16:17
Location: berlin

Re: vau::brīdis

Postby adzenda » 27 Aug 2010, 09:37

man daži zināmi kaķi šitā gultā dara, bet ka suņam šitādi pigori nāk ārā :D (pašai tā būtu droši vien smieties negribētos, bet tas, cik te dzīvi tas viss aprakstīts man lika pasmaidīt)
Katrā ziņā Tev ir talants uz situācijas aprakstīšanu.
Bet suņam izskatās kaut kāda nelaba pieredze ir bijusi ar ko līdzīgu segai.
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: vau::brīdis

Postby madja » 27 Aug 2010, 09:42

drausmas. nabaga šunels.
bet ja tas ir tā, diezin vai ir kādas izredzes no šīs fobijas tikt vaļā, jo pie šrinka jau nesūtīsi... ja nu vienīgi bezgalīgs izskaidrošanas darbs katru reizi ...

un vispār,ja es dziļi nekļūdos, par šo suni nekas nav uzrakstīts vēlarvien - nu jau varētu būt sabeicēti dēļi terasei līdz LV robežai :D
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: vau::brīdis

Postby koen » 27 Aug 2010, 09:54

madja wrote:un vispār,ja es dziļi nekļūdos, par šo suni nekas nav uzrakstīts vēlarvien - nu jau varētu būt sabeicēti dēļi terasei līdz LV robežai :D
dēļi ta vēl ir sū** salīdzinājumā ar tiem varoņdarbiem, ko es ir padarījis pa šo laiku - ne vien izslimoties paspēju pašā vasaras pīkpunktā, bet arī veiksmīgi izmalos cauri visiem ģermāņu birokrātijas mudžekļiem, rakstot pa n e-pastiem dienā līdz pilnīgam spēku izsīkumam un psihosomatiskam nelabumam, tak što, manuprāt, tas tomēr ir uzskatāms par attaisnojošu iemeslu ;)
properly trained, a man can be dog's best friend.
User avatar
koen
Baby
Baby
 
Posts: 44
Joined: 11 May 2010, 16:17
Location: berlin

Re: vau::brīdis

Postby Anita » 27 Aug 2010, 11:58

koen, ļoti patīk Tavs rakstīšanas stils! :esmilu:
Tiešām lasu kā grāmatu. Turpini rakstīt. Gaudīšu jaunus stāstiņus. :pukudupsis:
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Re: vau::brīdis

Postby koen » 19 Sep 2010, 03:50

žēl, ka nesanāk pēc sākotnējā plāna tā rāmi un secīgi rakstīt ne par ko, bet nu gribas pastāstīt.
proti, labi jau, ka mans sunītis šonakt nav ticis pie aizlāpīta cauruma vaigā un ausī. un labi, ka es šonakt neesmu paguvusi jau iekšēji atvadīties no mazā izpilddirektora timiāna, būdama pārliecināta, ka tas pitbuls (domāju, ka stafa jauktenis kaut kāds, bet saimnieks izlaboja, ka tomēr esot tīra paroda), kuram aizcirties žoklis un kurš purina manu dzīvnieku kā tādu trauklupatu, ir ieķēries tam nabaga sīkdzīvnieciņam tieši rīklē. tā kā otrs saimnieks nekādi nevarēja piedabūt to savu suni atlaist manējo, tad es tā jauki noskatījos, kā manējais bezjēdzīgi pretojas, smilkst, kauc un raustās, kamēr kļūst aizvien skaidrāks, ka tas otrs zvērs to kampienu neatlaidīs. turēs, kamēr izplēsīs to gabalu, kas viņam tagad mutē. un tā tas ilgst kādu brīdi, līdz no mana mazā krancīša sāk plēsties nost tāda gara, gara ķeska. un ei nu tu saproti tādā tumsā, vai tā ir āda vai elpvads. un tā nu es jau domās redzu, kā mazais melnais vēl mazliet paraustīsies, pakampstīs gaisu, pagārguļos un nomirs. un es palikšu sēžam asinspeļķē. jauka tāda vakara pastaiga, ne?
citādi - paldies ezydog iemauktiņiem! ja nebūtu tās cietās krūšu daļas, man visdrīzāk vairs nebūtu suņa - liekot mazgāt tos asiņainos iemauktus, ievēroju, ka tur ir ne viens vien zobu nospiedums, bet starp tiem viens tāds, ka zoba diametru pie saknes, tā teikt, var precīzi nomērīt.
vēl citādāk - domāju par to saimnieku. interesanti tādi uzskati priekš visādi citādi tik sakarīga cilvēka. suns, kam vismaz 10 reizes jau (citēju saimnieku starp citu) bijuši šādi un līdzīgi gadījumi, tiek uzskatīts par absolūti miermīlīgu un nevienu neapdraudošu, jo saimnieks taču visu kontrolē un suns taču ir ļoti klausīgs. bet man sarunas gaitā kā pašsaprotama lieta tiek ieziņots, ka a) viņš neuzskatot, ka viņa suns jelkad būtu kādu sakodis, jo šo, piemēram, neuzskatot par sakošanu, un b) ka šis gadījums nekādi neesot ietekmējis viņa uzskatus un viņš rīt tāpat vadāšot savu suni bez pavadas tajos laikos, kad neviena taču šeit nav (jā, mēs ar mazo melno bijām vien reta nejaušība, kas neko neliecinot par viņa situācijas kontroles spējām). nē nu citādi jau puslīdz izpalīdzīgs bija, kaut ne sevišķi pieklājīgs, tomēr man kaut kā šķiet, ka ar šādiem uzskatiem turēt suni (nerunājot nemaz par to, kāda izmēra un ķermeņa uzbūves suni) ir mazliet tā kā...kā lai to pasaka...bīstami apkārtējiem?
bet nu labi, rīts gudrāks par vakaru. tomēr ja jums ir kāda pieredze ar šādām situācijām, esat laipni aicināti padalīties. piemēram, saistībā ar to, ko darīt ar to saimnieku. neko jau darīt es negribu, vienkārši tie uzskati tādi mazliet radikāli man šķita. iespējams, gana radikāli, lai vērstu uz to kādu varas institūciju uzmanību, ja mums šai zemē maz šāda iespēja tiek nodrošināta. galu galā arī kādu kvadrātcentimetru no manas roku ādas tas pitbuliņš pamanījās notiesāt.
tāpat būtu jauki (kas īstenībā man ir būtiskāk par iepriekš minēto), ja kāds varētu padalīties pieredzē vai zināšanās par to, ko un kā darīt, lai iespējami samazinātu šī starpgadījuma psihiskās sekas manam dzīvniekam, kurš jau tā cieš no nesamērīgas agresijas un bailēm saskarsmē ar citiem suņiem. šoreiz gan par laimi vai nelaimi viņš vainīgs nebija - nepaguva vienkārši. ne ierieties, ne ko citu.
properly trained, a man can be dog's best friend.
User avatar
koen
Baby
Baby
 
Posts: 44
Joined: 11 May 2010, 16:17
Location: berlin

Re: vau::brīdis

Postby koen » 22 Sep 2010, 15:36

nepamet sajūta, ka man ir pats labākais sunītis pasaulē. viss tāds sašūts un ar tauri uz galvas. baidās mazliet kāpt pa trepēm augšā, jo taure pret pakāpieniem sitās. tāpat arī zaros pinās un pret kokiem atdurās, kas rezultējas diezgan komiskā uzvedībā, protams.
vakardien pēdējo dienu bija pretsāpju zāles, bet neko - cīnās puika uz goda. brūces arī pagaidām nav sačakarējušās, un ceru, ka tā arī paliks. ēd mazais tā, ka prieks skatīties. pastaigājas tikpat labprāt kā agrāk (ārste teica, ka var būt turpmāk bail iet uz ielas), uz suņiem nerej, tikai kunkst un grib iet ošņāties. žēl šajā saistībā, ka nevienu suni apkārtnē nepazīstu (izņemot to pitbulu, protams, ha ha), jo man ir aizdomas, ka tagad nodrošinot viņam pietiekamu pozitīvu saskarsmi ar sugasbrāļiem, būtu iespējams izārstēt viņa līdzšinējo agresiju. tomēr suņu laikā iet uz parku nešķiet tā labākā doma, ņemot vērā to, ka visādi tak dunduki tur savus dzīvniekus vaļā laiž, bet vēl vienu kautiņu manējais šobrīd toč varētu arī nesagremot. ne fiziski, ne garīgi.
citādi - šodien izķemmēju ķepainīti, atbrīvojot no krietnas dredu un spalvu kaudzes. uztaisīju jaunu saitīti tai taurei, nu, lai pie kažoka piestāv. melnu. cerams arī, ka audums nesavels to spalvu tik ļoti kā marle, ar ko taure līdz šim bija piefiksēta. mazliet gan ķemmējot šuvi vienu aizķēru, bet nekas, par laimi, nenotika. tikai puika sakunkstējās ļoti. bet uzreiz piedeva - saprata laikam, ka tas nebija speciāli. vispār smieklīgi viņš piedod. gluži kā tāds bērns. aizvakar drausmīgi apvainojās par to mutes un šuvju skalošanu, aizgāja uz istabu un apgūlās mammai blakus dīvānā. es aizeju pie viņa, a viņš demonstratīvi griež galvu prom. nu neko, paglaudu, pačubinu, atvainojos, paskaidroju, ka neba aiz ļauna prāta es to daru, nu, saproti, maziņais - tā vajag. zēns noklausās, paskatās uz mani, nolaiza man seju un paluncina astīti. piedod značit. un man sirds uzreiz mierīga.
Last edited by koen on 22 Sep 2010, 16:11, edited 1 time in total.
properly trained, a man can be dog's best friend.
User avatar
koen
Baby
Baby
 
Posts: 44
Joined: 11 May 2010, 16:17
Location: berlin

Re: vau::brīdis

Postby madja » 22 Sep 2010, 15:50

drausmas.
ārprāc.
svētdien sēdēju mežā meklēšanas-glābšanas dienesta nodarbībā, kur mani neviens suns negribēja meklēt un garlaicības mākta ienācu suņos, tieši atvērtu Tavu blogu, bet tad Prada mani atrada, kā rezultātā, posts palika itkā izlasīts, bet nelasīts, un es savas šausmas un lidzjūtību nevarēju izkviekt ātrāk.
izkviekt ir piemērots apzīmējums , jo es, nudien, reāli sašokējos.
Man prieks,ka vismaz tik labi turies,ka vari ar humoru to izstāstīt.
es pat nespēju iztēloties,ko tieši es izdarītu ar tāda suņa saimnieku un man nav īsti cits,ko teikt,kā vien,lai nabaga spalvu kušķis veseļojas :pedinja:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: vau::brīdis

Postby koen » 22 Sep 2010, 15:52

paldies, madja :) mazais noteikti ņems vērā un veseļosies vēl sparīgāk!
properly trained, a man can be dog's best friend.
User avatar
koen
Baby
Baby
 
Posts: 44
Joined: 11 May 2010, 16:17
Location: berlin

Re: vau::brīdis

Postby brex » 22 Sep 2010, 16:56

jums nu gan jautri gajis!! :lamajas: labi, ka mazais dzivs!!

Vai zinoji policijai? vai sim gadijumam bija liecinieki? Vai ari pati biji pie arsta un sanemi izzinu un trakumsergaas potes (vai ari saimnieks uzradija trakumsergas potes gramatinu?)? Vismaz LR par so ierosina kriminallietu, un ja ir liecinieki, var ko ari panakt, ta vismaz piespiezot to siamnieku raustities, jo kriminallieta ir krininallieta (nu, ja vien saimnieks nav pilniga atsaldenis)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: vau::brīdis

Postby koen » 22 Sep 2010, 17:11

brex wrote:Vai zinoji policijai? vai sim gadijumam bija liecinieki? Vai ari pati biji pie arsta un sanemi izzinu un trakumsergaas potes (vai ari saimnieks uzradija trakumsergas potes gramatinu?)? Vismaz LR par so ierosina kriminallietu, un ja ir liecinieki, var ko ari panakt, ta vismaz piespiezot to siamnieku raustities, jo kriminallieta ir krininallieta (nu, ja vien saimnieks nav pilniga atsaldenis)

tā kā saimnieks atteicās nosaukt savu pilnu vārdu (tāpat nav 100% pārliecības, ka tas "gatis" nav izzīsts no pirksta), tad iesniegumu vēl neesmu uzrakstījusi, jo domāju, kā noskaidrot viņa datus (diezin vai policija baigi ņemsies ar gadījumu, kur vēl jānoskaidro kaut kāda informācija - slinki viņi ir pēc vella, par to man ilūziju nav). rīt domāju aiziet uz to māju (jā, zinu māju, kurā viņš dzīvo), sadabūt pārvaldnieka kontaktus un tādējādi noskaidrot trūkstošo informāciju. bet bija arī liecinieki, jā. tas viss tepat gandrīz pie pašām mājas durvīm notika. pāri ielai, precīzāk. pirmajā stāvā bija kaut kāda ballīte, cilvēki paguva izskriet ārā vesels bars. daļa metās mani mierināt, daļa tam džekam draudēt. tā kā tos cilvēkus arī gan jau rīt izdosies sadabūt kaut kā rokā. man vienkārši nebija pat telefons līdzi uz to brīdi, jo tikvien kā izvedu īsajā pastaigā savējo - man pašai arī draugi bija ciemos, jo rīt biju domājusi uz vāciju pārvākties, bet tas nu pagaidām atliekās.
par ārsta izziņu arī rīt grasos gādāt. aizvedu sunīti uz kavet tai naktī, gan jau izziņu par sakošanu var izsniegt arī pāris dienas vēlāk. tonakt es pat valodu raustīju, tak što ir lietas, ko piemirsu. vienīgais tā trakumsērga pagaidām turas vien uz saimnieka vārda. mums bija sarunāts vakar satikties, gribēju viņam paprasīt pošu pasi uzrādīt, bet es neko nespēju viņam pateikt. man jau arī bišku roka ir no tā suņa apskādēta, tāpēc trakumsērga ir diezgan aktuāls jautājums. bet nu vispār, pēc saimnieka skata un tās nakts sarunām spriežot (viņš atbrauca līdzi uz klīniku), esmu droša, ka tas suns ir potēts, skolots un vēl ar ciltsrakstiem. vienkārši tiks cilvēkam kaut kāds, nu, stulbs viņš ir vienā aspektā. tur arī visa nelaime. būtu normāls saimnieks, nekā tāda nebūtu bijis.
properly trained, a man can be dog's best friend.
User avatar
koen
Baby
Baby
 
Posts: 44
Joined: 11 May 2010, 16:17
Location: berlin

Re: vau::brīdis

Postby brex » 22 Sep 2010, 18:21

koen - ar to trakumsergas poti nejoko gan - tas ir nopietni!! Prasi garamtinu vai izej posu kursu - jo ta teica sliminica, tad varbutiba ir maza saslimt, bet ja salimstt - tad 100% beiKts

A, tas notika LR, domaju - ka tas jums bija igaunija. No musu pieredzes - atrodi kadu juristu starp pazinam vai caur pazinam, lai palidz visas sis lietas pareizi virzit!! Un pieprasi ari materialo kompensaciju par suna arstesanu. Labi, ka jusu gadijuma ir liecinieki, ir svetigi vinus dabut liecinat - jo bez tiem bus jusu vards pret suna saimnieka vardu, jo, ka jau nojaut, policijai ne seviski visas sis lietas interese! Musu gadijuma policija visu kriminallietu vienkarasi marineja un marineja un tagad laikam ir slegusi pieradijumu trukuma del, bet tapec ir labi, ka visai lietas virzibai palidz jurists, jo patiesiba ta visa ir viena milziga birokratija, kaut kadi nokaveti termini, par kuriem pat nenojaut, vai ne tadi vardi lieciba. Jo musu gadiijuma sakas- kapec uzreizi nesaucat policiju - tapec ka skreja ar suni uz kliniku uttttt un lidzigi

Es pilnigi nealkstu atriebibas vai kaut ko tadu, tacu mani lidz nelabumam tracina, ka kaut kadi i...... un pi.... vazajas pa ielu ar savu nevaldamo suni, kurs jau ir nodarijis launumu citiem, tacu saimnieks to neuzskata par kaut ko nopietnu! Un tapat tikai ar sausmam varu iedomaties, ja ar kadu no siem sakostajiem suniem izietu staigat berns, kurs trapitos taja visa pa vidu!!!
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests