Taksis / Dachshund

Dog Breeds

Re: Taksis / Dachshund

Postby felichitavomraershof » 08 May 2017, 18:42

Paldies par atsauksmi, interise tiesi miniaturie vai trusa izmera taksi
felichitavomraershof
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 07 May 2017, 00:37

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Taksis / Dachshund

Postby Creme de la Creme » 09 May 2017, 07:49

felichitavomraershof wrote:Paldies par atsauksmi, interise tiesi miniaturie vai trusa izmera taksi

Jums p.m. ar telefoniņu.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Taksis / Dachshund

Postby Linda B. » 10 May 2017, 18:24

Vēl ir Inga Horna ar bariņu marmoriem, bet arī standarti
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Taksis / Dachshund

Postby irituska » 18 Jun 2017, 20:36

Labvakar, takšu saimnieki!

Nāku ar sāpi/ jautājumu.
Mans taksis jau no laika gala ir bijis ļoti emocionālas dabas, bet, kopš ir bērni, iet pavisam traki - par katru mazāko "ne tā uz mani paskatījās, bērns pārāk tuvu pienāca, utt", tiek piečurāta vesela jūra. Tā kā vecākais bērns ir divgadnieks, ar visām no tā izrietošajām sekām, diendienā vācu vidēji piecas garas, smirdīgas ( kā jau nekastrētam kobelim) čuru sliedes. Un nupat man ir apnicis. Visādas pieejas izmēģinātas, bet pašai nervi sāk beigties. Negribu kliegt uz bēnu, negribu kliegt uz suni. Bet ko darīt? Būris kā opcija?
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Taksis / Dachshund

Postby Creme de la Creme » 19 Jun 2017, 09:03

Tas notiek aiz bailēm?
Būris ir kā soda veids...diez vai tas sunim līdzēs...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Taksis / Dachshund

Postby Elbe » 19 Jun 2017, 10:22

Konkurents suņam! Greizsirdība. Vajadzētu pazemināt viņa līdera pozīcijas. Mūsu takšukam bija līdzīgas problēmas. Bija viena grāmata, tikai nu galīgi neatceros ne nosaukumu, ne autoru, atceros pamācības. Viens no pasākumiem ir suņa neievērošana, pārnākot mājās vismaz 5 min. Pēc tam var samīļot. Tad pie barošanas - pirms dod sunim bļodiņu, izliecies, ka ēd pati, kamēr viņš nomierinās, tikai tad dod sunim. Tas gan strādā tikai tad, ja suns ēdelīgs, bet nu takšuki jau pa lielam visi rīmas. Mums šitais nostrādāja. Tajā grāmatā bija daudz labu lietu, bet nu galīgi neatceros to nosaukumu. Ja ir laiks, tad tepat forumā var pačekot manus postus par kādu 2011.- 2014 gadu Mēs te laikam par derīgu literatūru kādreiz spriedām sakarā ar suņu uzvedības problēmām.. Tas varētu būt Pixy blogā.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Taksis / Dachshund

Postby Māra » 19 Jun 2017, 11:21

Elbe wrote:Mūsu takšukam bija līdzīgas problēmas. Bija viena grāmata, tikai nu galīgi neatceros ne nosaukumu, ne autoru, atceros pamācības. Viens no pasākumiem ir suņa neievērošana, pārnākot mājās vismaz 5 min. Pēc tam var samīļot.

Šāda veida padomi bija Jan Fennell "The dog listener", ja pareizi atminos. Latviski "Saruna suņu valodā".
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Taksis / Dachshund

Postby Linda B. » 19 Jun 2017, 21:21

Man neizklausās, ka tas suns vispār jūtas kaut kāds līderis. Drīzāk zemāks par zemi un apčurājas aiz padevības. Un ēst no suņa bļodas? Šādi ieteikumi ir iemesls kāpēc es to grāmatu neuztveru nopietni
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Taksis / Dachshund

Postby lauva » 19 Jun 2017, 23:12

Man ar liekas, ka tur drīzāk suņa pašapziņa jāceļ. 1:1laika pavadīšana, nodarbības, iedrošināšana, zinoša cilvēka pavadībā.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Taksis / Dachshund

Postby irituska » 20 Jun 2017, 11:10

Nu redz, apsēdos, kamēr sīkie guļ, varu garāk apstāstīt.

Takšeli paņēmu jau ar tādu problēmu, bet, piestrādājot un atrodot pareizo pieeju, bija ok. Vismaz 7 gadus dzīvojām mierā. Sačurājās pa retai reizei, kad kāds īpaši tuvs un jūsmīgs ciemiņš atnāca. Tepat forumā esmu arī rakstījusi kādā citā diskusijā par savu pieredzi. Kad piedzima bebis, suņi mazliet ņēma ļaunā, bet ne uz ilgu laiku, un bez dramatiskām izpausmēm. Taksim pat patīk zīdaiņi - žēlo, kad raud utt. Bet - katrs zīdainis reiz izaug par divgadīgu špicpuku, kam tā vien nagi niez pārbaudīt visu pacietību. Sunim attiecības ar mani ir ok. Varētu būt labākas ar manu dzīvesbiedru - kaut kādā brīdī kontakts nav izveidojies pārāk labi, un tur ir tā čurāšanas lieta diezgan bieži izpaužas tad, kad liek pie pavadas, bet - tas ir koriģējams, un to var izdarīt, jo viena no pusēm ir pieaudzis cilvēks. Bet ko ar spiedzošu, skrienošu divgadnieku? Suns arī nav tāds, kas ielien savā stūrītī un tur sēž, viņš visur pa vidu un pa kājām, bērns virsū un - aiziet! - čura pa visu dzīvokli. Jo čurā un vienlaikus skrien slēpties. Var teikt un runāt, un atkārtot, ka nedrīkst, šajā brīdī tas kā pīlei ūdens (t.i. - ar bērnu runāt). Ok, izaugs no šī perioda. Kaut kad. Bet man tūliņ nākamais bērns sāks celties kājās un iegūt arvien lielāku kustības perimetru. Negribas suni mocīt, neribas uz bērniem kliegt un pašai gribas kkādu morālo līdzsvaru saglabāt. Tā nu lauzu galvu, kā risināt.
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Taksis / Dachshund

Postby Linda B. » 05 Jul 2017, 21:21

Galīgi sen te neviens taksis nav atrādīts
Mūsu Otto (Hunter's Parade Da Vinci)
Image
Mana princese Reda (Hunter's Parade Desire)
Image
Image
Un Mimī (Athena Hunter's Parade)
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Taksis / Dachshund

Postby Elbe » 07 Jul 2017, 09:54

Kas rudulīšiem par skaistu krāsu! Un Mimī ģīmītis! :sirsninas:
Kopš mūsmājas ir bez TAKŠA, tā vien acis velk uz to pusi!
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Taksis / Dachshund

Postby Linda B. » 07 Jul 2017, 14:18

Viss ir iespējams. Mimī, stapr citu, būs mūsu nākošā metiena mamma. Septembrī dosimies uz Sanktpēterburgu pie "vīra".
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Previous

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron