Bladhaunds / Bloodhound

Dog Breeds

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby tutta » 25 Nov 2012, 14:17

..... :launigs: acīmredzot šo bladhaundu audzētāji ir dīvaini... manu paziņu lokā bija divi cilvēki, kas gribēja ņemt kucēnus... abi mednieki...šīs šķirnes piekritēji... taču sazinoties ar saimnieci noskaidrojās, ka pat par 100 Ls, ko bija gatavi maksāt viņa kucēnus nepārdos... nu tad lai brauc uz patversmi...
User avatar
tutta
Baby
Baby
 
Posts: 60
Joined: 21 Jan 2010, 19:02

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Elbe » 25 Nov 2012, 14:27

Es gan no šis šķirnes pilnīgi neko nesaprotu, tomēr frāze "pat par 100Ls, ko bija gatavi maksāt" mani mazliet šokēja - šķirnes suni, ne tās izplatītākās, tomēr ne galīgi nezināmas, ar dokumentiem utt.!!!! Vai tad tā ir adekvāta cena? Dabīgi, ka neviens audzētājs savus kucēnus neatdos par smiekla maksu! Vai tai tekstā viena nulle nav noklīdusi?
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby tutta » 25 Nov 2012, 14:38

Elbe wrote:Es gan no šis šķirnes pilnīgi neko nesaprotu, tomēr frāze "pat par 100Ls, ko bija gatavi maksāt" mani mazliet šokēja - šķirnes suni, ne tās izplatītākās, tomēr ne galīgi nezināmas, ar dokumentiem utt.!!!! Vai tad tā ir adekvāta cena? Dabīgi, ka neviens audzētājs savus kucēnus neatdos par smiekla maksu! Vai tai tekstā viena nulle nav noklīdusi?

..nu šie cilvēki zināja cik maksā šīs šķirnes suņi, nevarēja to atļauties... labi eksemplāri ap 1000 Ls.... sapņoja par tiem... tā kā ielikts sludinājums, ka kucēnus gaida patversme bija gatavi samaksāt šos vismaz 100 Ls.. nav jau runa par to... atbildīgam audzētājam ir jāsaņem samaksa par savu darbu, par to nav pat ko runāt... bet tad nevajag sludināt, ka ja neatradīs saimniekus, tad nodos patversmē.. :aizsvilstas:
User avatar
tutta
Baby
Baby
 
Posts: 60
Joined: 21 Jan 2010, 19:02

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Citroniņš » 25 Nov 2012, 14:51

dr.lv diskusijā, kāds komentē, ka šis sludinājums nav patiess. Ka suņus PĀRDOD. Tikai kāpēc tāda panika sacelta?

Jūs, Bladhaundu audzētāji, LKF tak neesat daudz. Nevar noskaidrot, kurš klubs tādu metienu ir atļāvis, un tādas ziņas pa pasauli tiek laistas?
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby tutta » 25 Nov 2012, 14:58

Citroniņš wrote:dr.lv diskusijā, kāds komentē, ka šis sludinājums nav patiess. Ka suņus PĀRDOD. Tikai kāpēc tāda panika sacelta?

Jūs, Bladhaundu audzētāji, LKF tak neesat daudz. Nevar noskaidrot, kurš klubs tādu metienu ir atļāvis, un tādas ziņas pa pasauli tiek laistas?

Nav jau panika... ļoooti patīk šie suņi un biju ļoti lielā neizpratnē, ka kucēni var nonākt patversmē... arī caur paziņām man tika sniegta šāda informācija no audzētājiem pietuvinātām personām... lai kucēnus nepiemeklētu liktenis- nonākšana patversmē, apzināju cilvēkus kuriem tiešām bija vislabākie nodomi un vēlme pēc šīs šķirnes suņiem... taču rezultāts ir man neizprotams... Ļoooti cienu labus audzētājus , viņu darbu un arī zinu kucēna izaudzēšanas izmaksas... man arī ir LKF suņi jau trešā paaudze... bet neciešu cilvēkus kas maldina citus :aizsvilstas:
User avatar
tutta
Baby
Baby
 
Posts: 60
Joined: 21 Jan 2010, 19:02

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby NARDICUM » 25 Nov 2012, 18:13

Es arī ieliku sludinājumu mednieku forumā, un jau vakar tur bija vismaz 2 cilvēki, kas varētu kucēnu paņemt, bet, cik saprotu, cena tur nebūt nav uz atdošanu.
Es biju pat apsvērusi iespēju paņemt pie sevis pāris kucēnus, kamēr tiem neatrod saimniekus.
Elbe
Universāli medību suņi- Laika maksā 120 latus, jagdterjers 150 tikai man :sarkstosa: , ar LMKA c/r 70-100, kāpēc lai mednieks izvēlas bladhaundu? Reālajā dzīvē nav nepieciešams strādāt pa 5 dienas vecu asinspēdu, max , ja pēdējā mastā sašauj, tad no rīta brauc meklēt, un to var izdarīt ar daudz lētākiem suņiem, kuri daudz ko citu vēl dara. Es jau neko sliktu, man bladi patīk :sirsninas2: , bet reāli nav vajadzīga F1, lai brauktu uz bodi pēc maizes!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Eskimo » 25 Nov 2012, 21:11

Vendeta wrote:
jāatrod saimnieki, ja tas neizdosies līdz decembrim, tad kucēniem draud patversme
- :soks: :lamajas: :aizsvilstas: - neko sev, labi gan tie "audzētāji" :aizsvilstas:
A pirms pārot suņus - nepadomāja, kā izaudzinās metienu?
Un vai vispār normāli atstāt tik daudz kucēnu?
Interesanti, kurā klubā viņi sastāv un ko par šo visu saka kluba ciltsdarba vadītājs :lamajas: :jaut:

tas ir viņu pirmais metiens LV
- cerams, ka arī pēdējais :ninja:



Ko nozime atstat tik daudz kucenu???
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Citroniņš » 25 Nov 2012, 21:21

Eskimo:
Ko nozime atstat tik daudz kucenu???


Šajā daļā, kur runā tieši par to pašu, ir paskaidrots, ko nozīmē neatstāt 15 kucēnus.
viewtopic.php?f=22&t=4181&start=0
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Vendeta » 26 Nov 2012, 00:57

Ko nozime atstat tik daudz kucenu???
- to arī nozīmē - ka atstāja visus 15, nerēķinoties ar (ne)esošo pieprasījumu pēc šīs šķirnes kucēniem un, galvenais, savām materiālajām iespējām pilnvērtīgi izaudzināt tik lielu metienu. Saprātīgs audzētājs, izvērtējot šos faktorus (uzsvars uz vārdu saprātīgs) var regulēt jaundzimušo kucēnu skaitu. Man personīgi daudz pieņemamāk šķiet tikko dzimuša kucēna eitanāzija, nekā paaugušos kucēnu izdāļāšana kuram katram aiz izmisuma un bezizejas, ka tik kāds vispār paņem. Vai vēl trakāk, šajā sludinājmā piesauktā patversme, kurā kucēniem it kā ir paredzēts nonākt, ja līdz decembrim viņus neviens negribēs.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby pukinjsh » 26 Nov 2012, 20:17

Šī tēma par kucēnu atdošanu uz patversmi mani neliek mierā. Tas manuprāt nav normāli, ja tagad viņus veselu baru uz patversmi grib sūtīt. Vai šis cilvēks vēl paliks LKF sastāvā? Manuprāt tas nebūtu jauki, ja šādi audzētāji turpinātu savu darbu. Un man šķiet diezgan jocīgi, ka, ja audzētājs grib vest uz patversmi, tad kādēļ sludinājumā liek tekstu, ka cena var būt augstākā nekā 299Ls? Patversmei jau viņš suņus atdos par brīvu. Šeit kaut kā galīgi neiet nekas kopā. Un vai kāds pazīst šo audzētāju?
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby tutta » 26 Nov 2012, 20:33

pukinjsh wrote:Šī tēma par kucēnu atdošanu uz patversmi mani neliek mierā. Tas manuprāt nav normāli, ja tagad viņus veselu baru uz patversmi grib sūtīt. Vai šis cilvēks vēl paliks LKF sastāvā? Manuprāt tas nebūtu jauki, ja šādi audzētāji turpinātu savu darbu. Un man šķiet diezgan jocīgi, ka, ja audzētājs grib vest uz patversmi, tad kādēļ sludinājumā liek tekstu, ka cena var būt augstākā nekā 299Ls? Patversmei jau viņš suņus atdos par brīvu. Šeit kaut kā galīgi neiet nekas kopā. Un vai kāds pazīst šo audzētāju?

Tie cilvēki, kas sazvanīja audzētāju man teica, ka cena ir ap 250 Ls, kucītei un puikam cena atšķiroties. Uz šo brīdi kucēni tiekot tikai tirgoti. Arī mani paziņas caur kuriem man atnāca informācija, ka kucēni tiek atdoti, lai nav jāved uz patversmi ir šokēti... jo tāda patiešām ir dota ziņa.. Domāju, ka pēc šīm ziņām, lai kucēni nenonāktu patversmē zvanīja un interesējās daudz cilvēku, tāpēc izlēma tomēr tirgot...
Parunājoties ar medniekiem viņi man saka, ka šobrīd tie 3 mēneši ir pēdējais vecums, kad mednieki var šo suni ievirzīt sev vēlamajā gultnē. Nu vai tā ir vai nav nezinu, tikai ceru, ka beigās tiešām nenonāk patversmē, jo mednieki vairs neņems. Nu katrā ziņā es laikam šādos gadījumos vairs neiesaistīšos jo vīlos pati un negribot pievīlu arī citus.. Lai suņukiem veicās ar atbildīgiem saimniekiem. :pastaiga:
User avatar
tutta
Baby
Baby
 
Posts: 60
Joined: 21 Jan 2010, 19:02

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby NARDICUM » 26 Nov 2012, 21:14

Mednieki jau dieraduši ņemt kucēnu 30 dienu vecumā :pagalvu: un viņiem liekas, ka vec;aks nu noteikti nebūs labs suns.
Mednieku forumā ir informācija, ka lētākais esot Ls 200 :soks:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Creme de la Creme » 27 Nov 2012, 10:53

Visu info nelikšu, tikai pašu svarīgāko:
1.Metiens ir reģistrēts kādā no LKF klubiem.
2.Audzētāji ir atceļojuši no ASV, kur ir ''nedaudz'' savādāka domāšana....tas daudz ko izsaka...

Sazinoties ar audzētāju noskaidroju: kucēni tiek tirgoti, atdot tos nedomā, pārdot par ''mazām naudiņā'' arī. Pieprasījums esot...

Situācija ir tāda kā ir.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Safohouse » 27 Nov 2012, 11:33

Creme de la Creme wrote:Visu info nelikšu, tikai pašu svarīgāko:
1.Metiens ir reģistrēts kādā no LKF klubiem.
2.Audzētāji ir atceļojuši no ASV, kur ir ''nedaudz'' savādāka domāšana....tas daudz ko izsaka...

Sazinoties ar audzētāju noskaidroju: kucēni tiek tirgoti, atdot tos nedomā, pārdot par ''mazām naudiņā'' arī. Pieprasījums esot...

Situācija ir tāda kā ir.


Laikam jau tam ir jāiziet cauri, lai aptvertu, ka te nedarbojas biznesa likumi. Kucēnu ilgāk noturot pie audzētāja un tajā ieguldot lielākus līdzekļus, cena, diemžēl, nevis pieaug, bet samazinās.
Mums klubā bija viens am.buldogu metiens. Saimnieki apvainojās, kad ieteicu 4 mēnešus veciem kucēniem samazināt cenu, lai vispār pārdotu. Rezultāts ir tāds, kāds ir- nu jau vairākus gadus viņiem ir 3 suņi- māte un divas meitas. Un ne mazākās vēlēšanās kādu no kucēm sapārot.
P.S. Metiens nebija liels, taču konkrētajā gadījumā viss ir daudz nopietnāk.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Creme de la Creme » 27 Nov 2012, 12:00

Nu ja audzētājs patur kucēnu sev (pēc pieredzes - cenu nenolaiž jo kucēnu nekādi NEGRIBĀS pārdot), rūpējās par to u.tml., tad jau labi. Nepāro kuces? Varbūt tāpēc, ka grūti pārdot kucēnus (ne jau sliktā noieta pēc, bet grūti pieņemt domu ka kucēns jāatdot...tādi cilvēki arī gadās...).
Šeit tomēr jūtama vēlme nopelnīt...suņi taču no PAŠAS Amerikas vesti...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Safohouse » 27 Nov 2012, 12:40

Creme de la Creme wrote:(pēc pieredzes - cenu nenolaiž jo kucēnu nekādi NEGRIBĀS pārdot),

Pazīstama situācija- es arī tāpat darīju (un ne tikai nenolaidu cenu, bet uzliku gandrīz dubultā tam kucēnam, ko biju it kā noskatījusi sev :kanepe: ).
Te, protams, ir cits gadījums. Būtu labi, ja kāds pazīstamāks mēģinātu audzētājiem izskaidrot viņu situāciju. Ja pieprasījuma nav, labāk lai tagad atdod medniekiem (pretī vienojoties par gaļu/desām/konserviem vai vēl ko citu), nevis vēl pēc vairākiem mēnešiem, kad kucēnos būs kārtējie simti latu ieguldīti, saprastu, ka naudas nav un nav arī kandidātu, kas šos suņukus ņemtu pat par velti vai pavisam mazām naudiņām...
Runājot par sapņoto peļņu ar lielu šķirņu suņiem Latvijā, var tikai pasmaidīt...
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Creme de la Creme » 27 Nov 2012, 12:58

Nu klubs jau cenšās, bet...saprotu ka cilvēks neiet uz normālu kontaktu.
Tā man arī ir pazīstama situācija. Tiklīdz kā runa aiziet par finansēm, tā daudzi paliek nesaprātīgi.
Var jau cilvēkus saprast, bet jārēķinās ar LV tirgu.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby NARDICUM » 27 Nov 2012, 13:35

Paklau, par ko vispār ir runa?
Tirgus ir tāds, kāds ir, bet konkrēti Lv tā praktiski vispār nav. Un neviens jau neuzstāj, ka, ja 3 mēn.vecumā kucēni nav pārdoti, OBLIGĀTI jānolaiž cena, tikai nevajag draudēt, ka kucēni tiks atdoti patversmē! Par to jau ir tā runa, jo ja nebūtu šo draudu, tad mums te visiem būtu paralēli vai audzētājs tos tirgo par 10 vai 1000 latiem, vai patur sev padsmit bladhaundus, tā ir viņa darīšana!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby obrija » 27 Nov 2012, 14:08

NARDICUM wrote:Paklau, par ko vispār ir runa?
Tirgus ir tāds, kāds ir, bet konkrēti Lv tā praktiski vispār nav. Un neviens jau neuzstāj, ka, ja 3 mēn.vecumā kucēni nav pārdoti, OBLIGĀTI jānolaiž cena, tikai nevajag draudēt, ka kucēni tiks atdoti patversmē! Par to jau ir tā runa, jo ja nebūtu šo draudu, tad mums te visiem būtu paralēli vai audzētājs tos tirgo par 10 vai 1000 latiem, vai patur sev padsmit bladhaundus, tā ir viņa darīšana!

Šis labi pateikts :kanepe:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Bladhaunds / Bloodhound

Postby Creme de la Creme » 27 Nov 2012, 14:21

NARDICUM wrote:Paklau, par ko vispār ir runa?
Tirgus ir tāds, kāds ir, bet konkrēti Lv tā praktiski vispār nav. Un neviens jau neuzstāj, ka, ja 3 mēn.vecumā kucēni nav pārdoti, OBLIGĀTI jānolaiž cena, tikai nevajag draudēt, ka kucēni tiks atdoti patversmē! Par to jau ir tā runa, jo ja nebūtu šo draudu, tad mums te visiem būtu paralēli vai audzētājs tos tirgo par 10 vai 1000 latiem, vai patur sev padsmit bladhaundus, tā ir viņa darīšana!

:par:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests

cron