Pagājušās brīvdienās (18.-19.05.)Tallinnā norisinājās gadskārtējā kavalieru specializētā izstāde. Līdztekus arī 9.grupas izstāde. Tā kā Igaunijas kavalieru klubam palika 10 gadi, tad dalībniekiem vēlams bija apģērbties līdz 50 gadu stilā.
Eksperti - Norma Inglis no UK (Craigowl cavaliers), kavalieru audzētāja ar ļoooti lielu pieredzi, ļoti spilgta personība kavalieristu vidū.
Otra eksperte no Vācijas Simone Frankenberg ( Vom Welfenhof). Skatoties uz Simones audzētiem suņiem, arī tek siekaliņa.
Bērnu eksperte bija Claudia Hollweg. Arī viņa labi atpazīstamās Rosebury audzētavas īpašniece no Vāczemes.
Un te beidzot sagaidīti abu dienu pilnie rezultāti:
18.05.13 Estonian Cavalier King Charles Spaniel Speciality ShowJudge: Claudia Hollweg (Germany)
R U B Y
BICHES BABY CLASS
57. SONZA’S JANIS JOPLIN – I, SH, BOB BABY, BABY BIS 4, BEST PUPPY IN THE COLOUR
T R I C O L O U R
DOGS BABY CLASS
58. SONZA`S IMPRESSIVE COPY LOVE – I, SH, BOB BABY, BABY BIS 1, BEST PUPPY IN THE COLOUR; IX GROUP BABY BIS 2
B L E N H E I M
DOGS BABY CLASS
59. ROYAL FANTASY FASCINO FORTUNATO – I, SH, BOB BABY, BABY BIS 2
60. ROYAL FANTASY FRIZZANTE AMORE – II, SH
BITCHES BABY CLASS
61. FRIDA SHOLOM ALEIHEM – I, SH, BOO BABY, BABY BIS 3
62. LEELIME LILIBETH TO HELANDROS – III, SH
63. LEELIME LOVING YOU DEEPLY – II, SH
64. ROYAL FANTASY GLORIA DAY – missed
311. CARAMELLE TIK HERKUS – IV, SH
R U B Y
BITCHES PUPPIES
65. LAWLIERS PADME AMIDALA – I, SH, BOB PUPPY, PUPPY BIS 3
B L A C K & T A N
BITCHES PUPPIES
66. LAWLIERS MINI PIG – I, SH, BOB PUPPY, PUPPY BIS 4, BEST PUPPY IN THE COLOUR
T R I C O L O U R
BITCHES PUPPIES
67. SONZA`S HEARTBREAKER – I, SH, BOB PUPPY, PUPPY BIS 2
B L E N H E I M
DOGS PUPPIES
68. LITTLE PRINCE SYLENA - I, SH, BOB PUPPY, PUPPY BIS 1, BEST PUPPY IN THE COLOUR
BRACE COMPETITION
69. ANERIDEE BOHEMIAN KNIGHT & ROSSBELL’S MAGIC EMERALD - VG
70. FRENCH TOUN OF SEVIJEAN´S & FRENCH KISS OF SEVIJEAN´S – EXC/1, BRACE BIS 1; IX GROUP BRACE BIS 3
71. ROSSBELL’S MOONRAKER & ROSSBELL’S SWEET BOHEMIAN LADY- VG
72. ROYAL FANTASY ORIENTAL PRINCE & ROYAL FANTASY MEXICAN GIRL – EXC/4, BRACE BIS 4
400. ROYAL FANTASY NORTHERN LIGHT & ROYAL FANTASY FIREFLY – EXC/2, BRACE BIS 2
501. BRAITLAIT OF MOSKOU SUPREME & BRAITLIGHT OF MOSKOU NEVER ENDING LOVE – EXC/3, BRACE BIS 3
BREEDER CLASS
73. BRAITLAIT OF MOSKOU - EXC
74. BRUNO BOY`S – EXC/3, BREEDER BIS 3
75. GALDERDEN – VG
76. HELANDROS – EXC/4, BREEDER BIS 4
77. ROSSBELL’S – VG
78. ROYAL FANTASY – EXC/1, BREEDER BIS 1; IX GROUP BREEDER BIS 1
79. SHOLOM ALEIHEM – EXC/2, BREEDER BIS 2
PROGENY CLASS
80. ROYAL FANTASY LITTLE MISSY – missed
401. EINSTEIN VOM PAULINENHOF - missed
502. BRAITLAIT OF MOSKOU SIMPLY ANGEL BEAUTY – EXC/1, PROGENY BIS 1; IX GROUP PROGENY BIS 2
Judge: Norma Inglis (UK)
R U B Y
DOGS JUNIOR CLASS
1. HELANDROS JUST DO IT – EXC/1, CQ JCAC, BOB JUN, BD-1, BOB, JUN BIS 1, BIS 1
DOGS INTERMEDIATE CLASS
2. HEZELNAT BEAR – VG
3. MAGNUMIN SEASTAR – EXC/1, CQ CAC, BD-2
4. SONZA’S FIREBALL – VG
DOGS OPEN CLASS
5. RAMSAN EVAN ERDEN RIVER - VG
B L A C K & T A N
DOGS JUNIOR CLASS
6. BRUNO BOY`S TITANIUS – VG
DOGS INTERMEDIATE CLASS
7. AMANTRA WIZARD – EXC/1, CQ, BD-1, BOO
DOGS OPEN CLASS
8. FRENCH TOUN OF SEVIJEAN´S – VG
9. GILROY VON DER HOHENZOLLERNFESTE - EXC/1, CQ, BD-3
10. HENKI-PENKI TINO - missed
DOGS CHAMPION CLASS
11. MY BLACK PEARL JACK SPARROW - EXC/1, CQ, BD-2
T R I C O L O U R
DOGS JUNIOR CLASS
12. DUMBLEDOR VOM KANINCHENGARTEN – EXC/1, CQ JCAC, BOB JUN, BD-2, JUN BIS 4
13. GAYHALO BLACKJACK – EXC/3, CQ
14. MILBU ALL IN FUN – VG15. ROYAL FANTASY BELLO FRESCO - EXC/2, CQ
DOGS OPEN CLASS
16. ANNCOURT POIROT - VG
17. ROYAL FANTASY NORTHERN LIGHTS – EXC/1, CQ, BD-4
18. ROYAL FANTASY VICTORIAN KNIGHT – EXC/2
DOGS CHAMPION CLASS
19. BONITOS COMPANEROS CAMELOT – EXC/4
20. EMTRSON DES SONGEUR DE KADES – EXC/2, CQ CAC, BD-3
21. HELANDROS WIZARD OF LOVE - EXC/1, CQ, BD-1, BOB, BIS 3
22. ROSSETE BRIIS ARANTES – EXC/3
23. ROYAL FANTASY ORIENTAL PRINCE - EXC
DOGS VETERAN CLASS
24. ANERIDEE BOHEMIAN KNIGHT - VG
B L E N H E I M
DOGS JUNIOR CLASS
25. BONITOS COMPANEROS SOLO ARTISTI – VG
26. BRAITLAIT OF MOSKOU IT’S MY TURN - VG
27. BREEZE UNESCO – VG
28. DINGIR-RA WHEN FOREVER HAS GONE – EXC
29. ELLEMICH EQUINOX – EXC/4
30. HELANDROS GILBER O’SULLIVAN – VG
31. LINELLIE`S COVER OF TIME BALT – EXC/2
32. NILLO SHOLOM ALEIHEM – VG
33. ZAHAR ZGRAIA NADZEI – EXC/3
34. ZHERMEN SHOLOM ALEIHEM – EXC/1, CQ JCAC, BOO JUN
DOGS INTERMEDIATE CLASS
35. BRAITLAIT OF MOSKOU SUPREME – EXC/1, CQ, BD-2
36. CATTLEYA DOWIANA BALTIC BOY - EXC/2
37. CATTLEYA DOWIANA BALTIC SUNRISE – EXC/438. GELIUS SHOLOM ALEIHEM – missed
39. SHOU MEN SHOLOM ALEIHEM – EXC/3
DOGS OPEN CLASS
40. AKIM SHOLOM ALEIHEM – EXC/1, CQ CAC, BD-1, BOO
41. BENVENUTO VOM WELFENHOF - EXC
42. FOURNIER DE LA MONTAGNE ENSOLEILLEE – VG
43. GENTLELINE`S ICONIC – EXC/2, CQ
44. HELANDROS XAMPLE OF HAPINESS – EXC/3
45. PEARL SHORE ALBION STAR - G
46. PEARL SHORE AMERICAN DREAM - G
47. ROSSBELL’S MOONRAKER - VG
48. ROYAL FANTASY ROCK`N`ROLL - VG
49. VERHEYEN LEON - EXC/4
DOGS CHAMPION CLASS
50. BRAITLAIT OF MOSKOU PUTTIN’ON THE RITZ - EXC/1, CQ, BD-3
51. BRJUS VELIKOLEPNY SHOLOM ALEIHEM - EXC/2
52. HELANDROS WALK ALONE - EXC/3
53. PEARL SHORE ANGEL ON A MISSION – EXC/4
54. PEARL SHORE WILD SPIRIT - VG
55. ROYAL FANTASY UP TO WILD COMET - VG
DOGS VETERAN CLASS
56. ROYAL FANTASY THE KING OF RIVERDANCE – EXC/1, CQ, BD-4, VET BIS 2
Judge: Simone Frankenberg (Germany)
B L E N H E I M
BITCHES JUNIOR CLASS
81. ATTI`S JUDGE ME NICELY – VG
82. BRAITLAIT OF MOSKOU NEVER ENDING LOVE – EXC
83. BRAITLAIT OF MOSKOU NO COMMENTS - VG
84. CAVANNES SILVERLIGHT - EXC
85. DINGIR-RA HOLLYWOOD HILLS FOREVER – EXC/3, CQ
86. LIISANPIRTIN JUTTAJUSTIINA – VG
87. MILBU ALL IN SUN – EXC/1, CQ JCAC, BOB JUN, BB-2, JUN BIS 288. NICOLI SHOLOM ALEIHEM – EXC
89. REGINA SHOLOM ALEIHEM – EXC
90. RÉ-TALENT YUVERNA - VG
91. ROSA ROSA VOM PAULINENHOF – EXC/2, CQ
92. ZARA ZGRAIA NADZEI – EXC/4, CQ
BITCHES INTERMEDIATE CLASS
93. AFRODITA OCHAROVANIE TATIANY – VG
94. BRAITLAIT OF MOSCOU BELIEVE YOUR HEART - missed
95. BRAITLAIT OF MOSKOU DEE–DEE – EXC/3, CQ
96. GALDERDEN YASMIN TEA - VG
97. HELANDROS DREAM PEARL - EXC/1, CQ, BB-3
312. A CAPELLA TIK HERKUS – EXC/4
102. ROSSBELL’S I HAVE A DREAM – EXC/2, CQ
BITCHES OPEN CLASS
98. ARANEL GALAXIE - EXC/1, CQ CAC
99. BRAITLAIT OF MOSKOU HONEY PIE – EXC/2, CQ
100. BRAITLAIT OF MOSKOU SHE’S THE ONE - VG
101. CHILITA SHOLOM ALEIHEM – EXC/3, CQ
103. ROSSBELL’S SWEET BOHEMIAN LADY – EXC/4, CQ
310. ROYAL FANTASY KEY TO MYSTERY - VGBITCHES CHAMPION CLASS
104. BRAITLAIT OF MOSKOU SIMPLY ANGEL BEAUTY – EXC/3, CQ
105. HELANDROS VIVIEN LEE - EXC/1, CQ, BB-1, BOB, BIS 2
106. PALOMA SHOLOM ALEIHEM - EXC/2, CQ
BITCHES VETERAN CLASS
107. CAWINTON ANETTE-BRIANNA – EXC/2
108. GILLESPIE DREAM DESIGN – EXC/1, CQ, BOB VET, BB-4, VET BIS 1
R U B Y
BITCHES JUNIOR CLASS
109. GALDERDEN CAMILLA CALABRESE – EXC/1, CQ JCAC, BOO JUN, BB-1, BOO
110. LAWLIERS BELLAGIO – VG
111. SAYARI BRIANEL BIANCA PRINCESSA - missed
BITCHES INTERMEDIATE CLASS
112. WELLHEAD CASSANDRA - VG
BITCHES OPEN CLASS
113. BRUNO BOY`S SPICE ROSE – EXC/1, CQ CAC, BB-2
114. LAWLIERS GIFT TO MY DAD - EXC/2
BITCHES CHAMPION CLASS
115. CHADYLINE GLORY OF LOVE - missed
B L A C K & T A N
BITCHES JUNIOR CLASS
116. BRUNO BOY`S TIFFANY – EXC/2, CQ
117. GALDERDEN BATHILDA BASILIA - VG
118. KALLISTA SHOLOM ALEIHEM - VG
119. PIK DAME VOM PAULINENHOF - EXC/1, CQ JCAC, BOB JUN, BB-2, JUN BIS 3
309. HELANDROS JUST LIKE DREAM - VG
BITCHES INTERMEDIATE CLASS
120. GEORGINA OF WOODVILLE - EXC/1 BITCHES OPEN CLASS
121. BRUNO BOY`S SENJORITA – EXC/3, CQ
122. FRENCH KISS OF SEVIJEAN´S – EXC/4, CQ
123. GALDERDEN PACIFIC SUNRISE - EXC
124. MAGNUMIN MADONNA – EXC/1, CQ CAC, BB-3, THE BEST HEAD
125. SONZA`S DESTINY OF LIFE – EXC/2, CQ, BB-4
BITCHES CHAMPION CLASS
126. HELANDROS QUEEN OF THE NIGHT - EXC/1, CQ, BB-1, BOB, BIS 4
BITCHES VETERAN CLASS
127. GALDERDEN MAGIC LADY - missed
T R I C O L O U R
BITCHES JUNIOR CLASS
130. BRAITLAIT OF MOSKOU CROSSROAD BLUES – EXC/3, CQ
131. JANE STAJNIA MAGIA - VG132. LORGA SPANIEL ASTRA LUCIA - EXC
133. ODRI SHOLOM ALEIHEM – EXC/2, CQ
134. RÉ-TALENT YRELANDIA - VG
135. ROSSBELL’S MAGIC EMERALD - VG
136. ROYAL FANTASY BELLA VITA – EXC/1, CQ JCAC, BOO JUN, BB-3
137. ROYAL FANTASY CARIBBEAN SUMMER GIRL - VG
138. ROYAL FANTASY COSTA RICA DARK CHOCOLATE - EXC
139. XANADU VOM KANINCHENGARTEN – EXC/4, CQ420. MY EXOTIC WORLD ROYAL ROMANCE - EXC
BITCHES INTERMEDIATE CLASS
140. CHILNARA SHOLOM ALEIHEM – EXC/3, CQ
141. ROYAL FANTASY XOTIC CHRYSTAL – EXC/1, CQ CAC, BB-1, BOO
142. WELLHEAD BONA BONITA – EXC/2, CQ, BB-4
129. BLENMARIN QUEEN OF DIAMONDS - missed
BITCHES OPEN CLASS
143. BLENMARIN JUST I WISH – missed
BITCHES CHAMPION CLASS
144. ROYAL FANTASY FIREFLY – EXC/1, CQ, BB-2, THE BEST MOOVER
145. ROYAL FANTASY MEXICAN GIRL - EXC/2, CQ
BITCHES VETERAN CLASS
146. GILLESPIE NO NONSENSE - EXC/2
147. LUMIKARHU NELLI – EXC/1